|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  37 38 [39] 40 41   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Termin siječanj i veljača 2012...
31.1.2012 14:39:51   
subi83
meni do sada pregledi nisu bili bolni, osim jučer kada je mog doktora mijenjao neki drugi, mlađi, i pregled je bio malo duži i malo bolniji, ali mi je on odmah rekao da bi od pregleda moglo biti malo više sluzi ili sukrvice, ali za sada nema ničega, sve je u redu...

_____________________________

... mrvica Tara došla nam je 3.2...

(Odgovor članu Gardenija)
Neposredna veza do poruke: 951
   RE: Termin siječanj i veljača 2012...
31.1.2012 15:13:42   
Ivet
ja sam isto ZA epiduralnu,
cijelo vrijeme mi vode da mi je termin 15.2...pa sad ne znam, vidjet cemo
sto se tlaka tice, kod mene isto skolski cijelo vrijeme, niti sam otecena, jedino jedan dan kad sam dugo cekala kod doktora i jos navecer sam sjedila valjda 2h na neudobnoj stolici, ali do jutra se povuklo.
a sto se tice bolnih pregleda, dok sam isla svom ginekologu, nisam ga niti osjetila, bukvalno se iznenadim kad mi kaze da se mogu obuciuser posted image ...ali kad sam presla u bolnicu, vec malo druga prica, ali ne mogu reci da me boli, nego onako malo grublji.
ja idem u petak na pregled,

(Odgovor članu subi83)
Neposredna veza do poruke: 952
   RE: Termin siječanj i veljača 2012...
31.1.2012 16:20:19   
dianchy
ja nikako da se odlučim hoću li ili neću epiduralnu...Rekla sam samoj sebi da ću vidjeti kad počnu pravi trudovi jer se ovo do sad što me bolucka  ne može uzeti u obzir. Ali opet si mislim čemu da uopče razmišljam, pa ziher boli za izluditi...još imam vremena pa ću se dvoumiti. user posted image
Nema nam dudix...vjerovatno je u bolnici user posted image


_____________________________

10.02.2012. stigla nam Gabrijela! :)

(Odgovor članu Ivet)
Neposredna veza do poruke: 953
   RE: Termin siječanj i veljača 2012...
31.1.2012 17:14:10   
ilena83
cure ja vas i dalje malo pratim... user posted image

natali, ne želim te plašiti ali meni se to desilo pa su mi inducirali porod. ako ti ostane takav ili nedaj Bože još raste pravac hitna.. nije za zajebavat se...
ja sam uzela epiduralnu, isto sam se dvoumila, ali kada je krenulo odmah sam je tražila....

(Odgovor članu subi83)
Neposredna veza do poruke: 954
   RE: Termin siječanj i veljača 2012...
31.1.2012 17:28:39   
Gardenija
ilena drago mi je user posted image bar nam možeš konkretno reći kako je tebi bilo.
Nikakve naznake ja nemam od ovoga

"Porod je počeo ako:

Trudovi se pojačavaju ako mjenjate položaj tijela ili ako se npr. krećete

Bolovi počinju u križima i šire se prema trbuhu. Mogu biti popraćeni proljevom.
Trudovi su sve češći i bolniji te se javljaju u više-manje pravilnim razmacima.
Vaginalni iscjedak je ružičast ili prošaran krvnim žilicama.
Vodenjak puca, i u 15 posto poroda, otječe plodna voda. Iako otjecanje plodne vode ne znači nužno da je porod počeo, bez plodne vode plod je izložen bakterijama i infekcijama pa stoga obavezno kontaktirajte svog liječnika ili se javite u bolnicu.Ako je plodna vode zelenkaste boje ili neugodnog mirisa znači da se radi o infekciji i plod može biti u opasnosti."

zato imam ove, pretpostavljam da je to taj iscjedak

"Porod nije počeo ako:

Trudovi nisu pravilnog razmaka i ne pojačavaju se.
Bolove osjećate u donjem dijelu trbuha, a ne u križima.
Trudovi prestaju ako promjenite položaj tijela ili ako se bavite nekom aktivnošću.
Vaginalni iscjedak je više smeđe boje nego ružičaste.
Micanje ploda je sve jače kako osjećate trudove (ovo može biti znak da s plodom nešto nije u redu)."



< Poruku je uredio Gardenija -- 31.1.2012 17:29:30 >


_____________________________

2. veljača

(Odgovor članu ilena83)
Neposredna veza do poruke: 955
   RE: Termin siječanj i veljača 2012...
31.1.2012 18:08:00   
natali2610
Cure dobro je ,kod sveki izmjerila tlak 135/81 user posted image user posted image tak da nisam ništa poduzimala ,a sutra idem na pregled pa ćemo vidjeti...
Ilena koliko si imala tlak da su ti inducirali porod ?
Cure jel zna koja do koje granice u trudnoći može biti povišeni tlak??


< Poruku je uredio natali2610 -- 31.1.2012 18:12:31 >


_____________________________

Bono 03.02......

(Odgovor članu Gardenija)
Neposredna veza do poruke: 956
   RE: Termin siječanj i veljača 2012...
31.1.2012 18:28:40   
marinazg
hy curke user posted image
Ivet dobrodosla user posted image
danas mi se ujutro jaaako vrtilo u glavi al sad je ok, ocito me opet tlak zafrkava user posted image
sutra idem na pregled i uzv pa se moram danas i sutra ujutro sva sredit da se jadan covjek ne prestrasi hahaha user posted image user posted image user posted image
sutra nesmijem zaboravit pitat za epi i onaj papir za darivanje user posted image
ajmooo curke gdje su vam trudovi, ovaj tjedan vas ima puno sa terminom user posted image
ja isto ko ludak stalno gledam u ulozak user posted image


_____________________________

ribicu smo ocekivali 23.02.2012 i ribica nam je dosla 23.02 u 23.14 :)

(Odgovor članu natali2610)
Neposredna veza do poruke: 957
   RE: Termin siječanj i veljača 2012...
31.1.2012 19:14:09   
ilena83
Natali, meni je doma bio 170/100, kad sam došla na hitnu 150/100 i nije padao. mislim da se tolerira do 140/90, al se onda mora pratit, mislim mjerit 3 puta dnevno. ja sam dan prije toga bila kod ginića i sve je bilo ok. a tamo su mi u mokraći našli proteine i dijagnosticirali preeklampsiju. zato su meni inducirali porod.

(Odgovor članu marinazg)
Neposredna veza do poruke: 958
   RE: Termin siječanj i veljača 2012...
1.2.2012 7:50:25   
dianchy
Toliko o mom spavanju...sinoc zaspala poslije 12, a probudila se u pol 7 i ne mogu spavati više...tak to  obično biva kad kažem da mi je sve super u trudnoći..sad mi samo još tlak treba skočiti u ina tonoga što sam rekla..user posted image
Gardenija, i meni je jučer izašla neka bijela sluz u velikoj količini....pošto konstantno imam iscjedak (prošlu godinu je tvornica dnevnih uložaka ostvarila najveći profit zahvaljujući meni!) user posted image Tako znam da je ovo nešto drukčije...možda sad krene pravi čep...ja sanjala divan san....bila na pregledu i rekli mi da sam otvorena 5 cm! user posted image Želim vjerovati u snove! user posted image Kontrakcije imam i u križima i trbuhu,ali tu i tamo osjetim,ne stalno...i definitivno sam odlučila - želim epiduralnu. Ma neću valjda u 21.stoljeću izigravati heroja! user posted image


_____________________________

10.02.2012. stigla nam Gabrijela! :)

(Odgovor članu ilena83)
Neposredna veza do poruke: 959
   RE: Termin siječanj i veljača 2012...
1.2.2012 8:10:32   
mariola
Jutro dianchyuser posted image
Aj još malo izdrži pa onda nećeš spavat jer ti beba neće  datiuser posted image
I ja sam kasno legla a rano se digla. Pijem kavu al nikako se razbuditi.
U 9 idem na ctg i uzv.

_____________________________

Sretna i ponosna :)
Toni i Laura
♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

(Odgovor članu dianchy)
Neposredna veza do poruke: 960
   RE: Termin siječanj i veljača 2012...
1.2.2012 8:49:38   
Ivet
Jutro cure

hvala MarinaZg
evo da se i ja pohvalimuser posted image za spavanje, od 4-6 sam knjigu citala,katastrofa...pa sam zaspala sat vremena , sad pijem kavu...
a sto se tice iscjedka, i na meni je zaradila tvornica ulozakauser posted image .....ali proci ce i tooooouser posted image


(Odgovor članu mariola)
Neposredna veza do poruke: 961
   RE: Termin siječanj i veljača 2012...
1.2.2012 9:02:26   
Ivet
Jutro cure

hvala MarinaZg
evo da se i ja pohvalim sa svojim spavanjem user posted image od 4 do 6 sam knjigu citala, malo jela...pa sat vremena odspavala....sad pijem kavu...
a sto se tice dnevnih ulozaka i na meni je ta industrija zaradila.....ali jos malo, samo malo i to ce prociuser posted image

(Odgovor članu Ivet)
Neposredna veza do poruke: 962
   RE: Termin siječanj i veljača 2012...
1.2.2012 9:04:56   
marinazg
jutro curke
ja bi mogla stalno spavat, samo kaj imam lagan san pa me svaki vrag probudi, ali skoro cijela noc prode bez budenja. oko 6 se budim na wc i onda taman da cu zaspat i pocne od dragog alarmi zvonit (ima ih 4 kraj uha i ne cuje niti jedan) naravno onda mene razbudi pa se posvadimo,pa mirimo i tako to je vec postao ritual svakog jutra user posted image user posted image user posted image user posted image
Mariola javi kad se vratis kaj su ti rekli user posted image


_____________________________

ribicu smo ocekivali 23.02.2012 i ribica nam je dosla 23.02 u 23.14 :)

(Odgovor članu Ivet)
Neposredna veza do poruke: 963
   RE: Termin siječanj i veljača 2012...
1.2.2012 9:06:24   
mare00
Cure sretno vamuser posted image user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu marinazg)
Neposredna veza do poruke: 964
   RE: Termin siječanj i veljača 2012...
1.2.2012 12:25:50   
natali2610
Evo curke ja se javljam iz bolnice user posted image ..bila ujutro na pregledu i ostavili me zbog tlaka (140/90)...sad čekam nalaze krvi i urina...ako nalazi neće biti ok inducirat će mi porod...javim se kad ću znati nešto više...

_____________________________

Bono 03.02......

(Odgovor članu mare00)
Neposredna veza do poruke: 965
   RE: Termin siječanj i veljača 2012...
1.2.2012 12:43:38   
mariola
Natali sretno. Mislim na tebe. Javi se čim stigneš.
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Sretna i ponosna :)
Toni i Laura
♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

(Odgovor članu natali2610)
Neposredna veza do poruke: 966
   RE: Termin siječanj i veljača 2012...
1.2.2012 12:46:15   
mariola
Kod mene sve ok. Nema promjena, beba skakuće, trudova nema ali sam uputnicu dobila.
Za tjedan dana reprizauser posted image
Bebuška je +/- 3500g.

_____________________________

Sretna i ponosna :)
Toni i Laura
♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

(Odgovor članu mariola)
Neposredna veza do poruke: 967
   RE: Termin siječanj i veljača 2012...
1.2.2012 13:26:27   
Ivet
Natali sretno i od mene...ma brzo ces ti vidjeti svojuuser posted image

super Mariola, i tvoja bebica skoro velika kao i moja, a daj mi samo reci kakvu uputnicu si dobila?

(Odgovor članu mariola)
Neposredna veza do poruke: 968
   RE: Termin siječanj i veljača 2012...
1.2.2012 13:57:30   
ilena83
Natali nemoj se sekirat. nije to strašno. u terminu si pa je sve ok.... i bolje da si pod njihovim nadzorom. 

(Odgovor članu subi83)
Neposredna veza do poruke: 969
   RE: Termin siječanj i veljača 2012...
1.2.2012 14:05:43   
subi83
Mariola, kada je tebi termin? Moja bebica je prošli ponedjeljak bila 3kg a 5.2. mi je termin... Čini mi se dosta mala naspram vaših beba, mada su dr rekli da je to ok težina... Sutra opet idem na uzv pa ću saznati koliko je dobila za 1 i 1/2 tjedan...

Meni noć baš i nije najbolje prošla... U 9 me svadao san i spavala do 2, kada me probudila užasna glavobolja, tako da sam noć provela na net-u do pola 7 ujutro kad me popustila... Odspavala malo do 8 i opet glavobolja, podmuklo me boli cijeli dan... Ne znam odakle sad to, ali ne znam više šta da radim... Noćas sam popila Lupocet ali nije ništa pomogao... Luda sam već... Dugo me tako nije bolila glava... user posted image
Kako se cure vi nosite sa glavoboljom?



_____________________________

... mrvica Tara došla nam je 3.2...

(Odgovor članu Ivet)
Neposredna veza do poruke: 970
   RE: Termin siječanj i veljača 2012...
1.2.2012 15:07:26   
natali2610
Curke hvala,
Evo došli nalazi i sve ok...neće biti inducirani ..čekam u bolnici trudoveuser posted image user posted image ....

_____________________________

Bono 03.02......

(Odgovor članu subi83)
Neposredna veza do poruke: 971
   RE: Termin siječanj i veljača 2012...
1.2.2012 15:08:18   
BUMBI

IZVORNA PORUKA: natali2610

Curke hvala,
Evo došli nalazi i sve ok...neće biti inducirani ..čekam u bolnici trudoveuser posted image user posted image ....


Superuser posted image user posted image user posted image
Nadam se da nečeš još dugo čekatiuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

DINO I LUKA-mamine najveće sreće!!!!!
Stigla i princeza ANA!!!

(Odgovor članu natali2610)
Neposredna veza do poruke: 972
   RE: Termin siječanj i veljača 2012...
1.2.2012 17:46:11   
subi83
Bravo za tebe user posted image user posted image user posted image

Želim ti lak i školski porod!!!


_____________________________

... mrvica Tara došla nam je 3.2...

(Odgovor članu natali2610)
Neposredna veza do poruke: 973
   RE: Termin siječanj i veljača 2012...
1.2.2012 18:05:20   
marinazg
user posted image user posted image user posted image Natali, cekamo s tobom trudice user posted image
user posted image Mariola, bit ce to velika bebica user posted image
Subi mozda te zbog promjene vremena tak jako boli glava user posted image nadam se da ce brzo prestat.
mi bili na brisu i uzv-u, beba je teska 3 kile, sve je super jedino zila koja ide iz bubrega je malo prosirena i ja sam naravno odma uzbunu digla ali doktori su rekli da to ima svaka druga-treca muska beba i da se ne zabrinjavam jer to se moze vratit u normalu a ako se ne vrati da cemo morat pratit sa pedijatrom i da ce sve bit ok, da ne panicarim ali inace sam panicar i jos mi prva beba tako da sam malo u bedu user posted image
na uzv-u je bas maleni piskio,snimali smo mobitelom i bas se lijepo na snimci vidi kak maleni piski hahaha sad doma stalno gledamo snimku i nemozemo se nacudit prosli put nam je plazio jezik, ovaj put piskio user posted image



_____________________________

ribicu smo ocekivali 23.02.2012 i ribica nam je dosla 23.02 u 23.14 :)

(Odgovor članu subi83)
Neposredna veza do poruke: 974
   RE: Termin siječanj i veljača 2012...
1.2.2012 18:47:28   
subi83
Marina ma bit će to sve uredu!!!
Blago tebi na snimkama... ja nema niti jednu snimku s uzv-a... na kraju nisam otišla ni na 4d... ali nema veze, gledat ću ju cijeli život kad se rodi user posted image

vjerojatno je zbog vremena... bila mi je frizerka doma, malo me sređivala prije poroda user posted image i izmasirala mi glavu pa je malo bolje, ali je bol još uvijek tu prisutna... proći će...


_____________________________

... mrvica Tara došla nam je 3.2...

(Odgovor članu marinazg)
Neposredna veza do poruke: 975
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  37 38 [39] 40 41   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  37 38 [39] 40 41   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, što biste učinili?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!