|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Potizivne strane vrtića
25.10.2009 21:14:49   
njanja
jan je danas 1. put zaspao sam nakon 15 mj (onih prvih mjesec dana je sma zaspivao i od onda ja u akciji...već par dana kužim da mu više ne paše šema da ga držim u naručju, sav je dugačak i valjda mu nije više udobno....i ostavim ga danas ja u krevetu samog, a on zaspao sam.....jupiiiiii!!! drugo....danas smo bili na 1 ročkasu....u 5. mj u istom tom stanu na rođendanu sestre od oviog dečkića koji je danas slavio, nije se odvajao od mene...danas je sma gospodario cijelim stanom i tu i tamo bi me došao zagrlit i poljubit....... jako sma zadovoljna promijenama i mislim da je, iako je sve to bilo teško, vrtić prava stvar za njega.....  pisati ću ovdije i ostale promijene koje doživljavam kod njega a za koje je zaslužan vrtić....pišite i vi.....

_____________________________

JAN, moja najveća ljubav, sreća, ponos, uspjeh i poticaj!


"Kad poljubim lice tvoje da izmamim osmjeh,
Onda pouzdano razumijem čari neba u svjetlu zore".
-Tagore-
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Potizivne strane vrtića
25.10.2009 21:21:24   
bomboncic02
Koliko god se trudila učit dijete samostalnosti doma, to mi nije baš uspijevalo..uz prijatelje i tete u vrtiću naučio se sam skidati, pa čak i majicu, a još prošle godine tete su ga odviknule od dude.
Skidanje odjeće je samo jedan dio njegove očigledne samostalnosti.
Kad se sjetim još detalja pišem..

user posted image  za Jana user posted image

_____________________________

Da bi se osmjehnuo, čovjek treba pokrenuti sedamnaest mišića, a četrdeset_ i tri da se namršti. Stoga činite ono što morate s osmijehom, to će vas stajati mnogo manje truda..

(Odgovor članu njanja)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Potizivne strane vrtića
25.10.2009 21:28:16   
dami
Oooo, njanja, evo i tebe malo. Tri put hura za Jana.user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Mirko 06.12.1992
Darija 20.02.2008

(Odgovor članu bomboncic02)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Pozitivne strane vrtića
25.10.2009 21:48:57   
tikica_69
Super user posted image . Bravo za Jana user posted image

< Poruku je uredio tikica_69 -- 25.10.2009 21:49:11 >


_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......

(Odgovor članu dami)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Pozitivne strane vrtića
25.10.2009 21:50:47   
ninolina
bravo za malog muškića, sad je već veeeliki dečko user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

(Odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Pozitivne strane vrtića
25.10.2009 21:58:47   
Zvonki
user posted image za Jana!
Nama je vrtić pomogao da se socijalizira jer joj je bila dovoljna samo seka - druga je djeca nisu zanimala. Našla je prijatelje i polako se odvajala od sekine suknje user posted image
Naučile su se ipak nekoj odgovornosti (ustajanje, dolazak u vrtić i sl.)

_____________________________

.-..-.
`·.·´
?/
/?
/ \ Bože, molim Te za strpljenje...I to želim odmah sada!


(Odgovor članu ninolina)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Pozitivne strane vrtića
25.10.2009 22:19:56   
mišica 666
bravo jan user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

16.06.2004.

28.06.2010. !!!!

Prije nego što prijeđeš ulicu uhvati me za ruku. Život je ono što ti se dešava dok ti razmišljaš o drugim stvarima.

(Odgovor članu Zvonki)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Potizivne strane vrtića
26.10.2009 9:13:08   
božica
Ja sam uvijek ZA jasčlce pod obavezno od 1 godine
jer tamo nauce puno puno toga POZITIVNOG

user posted image

_____________________________

idem micat rit...

(Odgovor članu njanja)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Potizivne strane vrtića
26.10.2009 9:26:09   
lueman
smatram da je vrtić jedna čisto fina ustanova koja od naših malenih pokušava napraviti društvene i odgovorne pojedince. naravno uz našu pomoć tak da treba i doma dijete učiti i odgajati jer se ni tete u vrtiću ne mogu rastrgati sa svima njima. a kad vidim kakva sve djeca dođu i kakav kućni (ne)odgoj donose tamo, ja tetama skidam kapu i dala bih im beneficirani radno staž. user posted image user posted image

_____________________________

28.12.95 L
27.03.97 E
24.04.05 A
**

(Odgovor članu božica)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Potizivne strane vrtića
26.10.2009 9:37:29   
gljiva
Bravo za Janauser posted image user posted image .
D se ostavio pelene, dude kad je krenuo u vrtić. Dosta se osmostalio
i vidim na njemu veliki napredakuser posted image .
user posted image  za sve dobre tete koje se trude oko naše dječice.

(Odgovor članu lueman)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Potizivne strane vrtića
26.10.2009 13:19:16   
Krky
Ja mislim da bi moji twineki uživali u vrtiću, zaista to mislim gledajući ih i kao mama i kao teta. No, to bi uključivalo i moj povratak na posao, cca 1500 kn za svu trojicu, možda i prevozno sredstvo, a najgore od svega, stalna bolovanja. A vrtić fali i meni pomalo. I da, uvijek bih prije izabrala vrtić i jaslica nego tetu čuvalicu.

_____________________________

MAMA SA 6 ******

(Odgovor članu gljiva)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Potizivne strane vrtića
2.12.2009 23:02:08   
njanja
evo još nešto u obranu vrtića: jan zaista svaki dan dolazi doma sit, čist i nasmijan....i s novim forama...

_____________________________

JAN, moja najveća ljubav, sreća, ponos, uspjeh i poticaj!


"Kad poljubim lice tvoje da izmamim osmjeh,
Onda pouzdano razumijem čari neba u svjetlu zore".
-Tagore-

(Odgovor članu Krky)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Potizivne strane vrtića
3.1.2010 15:51:41   
božica
jan zaista svaki dan dolazi doma sit, čist i nasmijan....i s novim forama...
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

idem micat rit...

(Odgovor članu njanja)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Potizivne strane vrtića
3.1.2010 15:53:07   
Bebys
user posted image user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu božica)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Potizivne strane vrtića
4.1.2010 11:03:41   
njanja
Samo da se pohvalim....tete su napravile za svako dijete čestitku u kojoj piše: DRAGI MAMA I TATA,  SRETAN BOŽIĆ I NOVU GODINU ŽELI VAM VAŠ JAN SA TETAMA.....  Jako lijepo....jedva čekam da za koju godinu Jan donese svoj autorski rad iz vrtića user posted image

_____________________________

JAN, moja najveća ljubav, sreća, ponos, uspjeh i poticaj!


"Kad poljubim lice tvoje da izmamim osmjeh,
Onda pouzdano razumijem čari neba u svjetlu zore".
-Tagore-

(Odgovor članu Bebys)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Potizivne strane vrtića
4.1.2010 11:47:11   
dominik
user posted image za tete i decka...joj ja cupam veze za vrtic...nismo jos primljeni a za 2 tjedna idem raditi...teta cuvalica ne dolazi u obzir...zelim da mi djete ostane drustvena i zaigrana osoba koja zna sjediti za stolom, igrati se, dijeliti, suosjecati i funkcionirati u drustvu, a to je ono sto vrtic uci djecu

(Odgovor članu njanja)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Potizivne strane vrtića
14.3.2013 19:44:48   
Marinela27
To sve može učiti i teta čuvalica koja ima stupanj obrazovanja prilagođen tome user posted image

_____________________________

Mašta je daleko važnija od logike!

(Odgovor članu dominik)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Potizivne strane vrtića
14.3.2013 21:38:00   
Tina 21
Moja mama radi 20godina u dj.vrtiću..šef kuhinje je..hrana je dobra i pazi se što se kuha,sve ide po Hasap sustavu i nema strke zbrke...maloj je vrtić osiguran vec sad :) i bar je necu uvijek ja morati voziti,mama je usput može voziti,jer bude i išla u taj vrtic gdje ona i radi. A teta čuvalica ima svakakvih,dobrih i malo manje dobrih...nije se ni lako posvetiti tolikom broju dijece odjedamput..

(Odgovor članu Marinela27)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Potizivne strane vrtića
17.5.2013 21:24:47   
emaemily
NAletih na ovu temu , dosta je stara pa da je osvjezim :) Moja malena je prije mejsec i pol krenula u jaslice, u pocetku, plac, samo se drzala za tetu, inace se od djece stalno odmicala kao da ih se boji, pa tako i tamo... nakon 3 tjedna se opustila super jede, spava tamo, primjeti se velika razlika u druzenju s djecom koja nisu s njom u jaslicama, sad sama pridje djeci, ne odmice se i puno je otvorenija. Ja sam doma na mirovanju zbog druge trudnoce tako da su me jaslice spasile :)

_____________________________

Today I'm thankful <3

(Odgovor članu Tina 21)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: Potizivne strane vrtića
10.6.2013 22:24:18   
FIGICA FIFINANKICA
sve,super je i za dijete i mamu

(Odgovor članu emaemily)
Neposredna veza do poruke: 20
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

.
пеперутка16

.

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!