|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
PinkyFunkyBirdy
Ne mogu vjerovati da sam donjela na svijet nešto tako savršeno! (1.12.)


Kreiram novi album (2.9.)
Kreiram novu debatu Zimsko-proljetne bebe 2020/2021. (15.7.)
Pišem komentar: 'Ovo je stvarno deeeeebelo pozitivan test! :-) Isk...' u album Pozitivan testić (19.7.)
Pišem komentar: 'Ajme super draga moja!!! Čestitam i želim ti super...' u album Testic 2018 srpanj (19.7.)
Pišem komentar: 'Prekrasno!!! :-)...' u album Nasa srecica broj 2 (17.1.)
Kreiram novu debatu Odbrojavanje - studeni 2017. (10.11.)
Pišem komentar: 'Super slika za uspomenu! ;-) Inače, meni uopće ne ...' u album 40+3 (28.9.)
Pišem komentar: 'Ajme kako sam medeni!!! :-)))) Čestitke još jednom...' u album Beba u trbuhu (22.9.)
Pišem komentar: 'Ajme meni ... kako su preslatki!!! Baš su divni! I...' u album Moj trbuscic (22.9.)
Pišem komentar: ':-D Baš je smiješno kako izgleda. A ne znam koliko...' u album Trudnoća br.2 (21.9.)
Pišem komentar: 'Daj me nemoj zezati da su ti napravili toliki rez!...' u album Moj trbuscic (5.9.)
Pišem komentar: 'Slatkis mali! Saljem mu puno pusica da cim prije s...' u album Moj trbuscic (27.8.)
Pišem komentar: 'Mala slatka mirišljava štruca! :-) Trebala si stav...' u album Moj trbuscic (14.8.)
Pišem komentar: 'Super bušika! :-) Baš je zanimljivo kako se razlik...' u album Moj trbuscic (4.8.)
Pišem komentar: 'Još malo! Još malo! :-) Bebica i buša lijepo rastu...' u album Danchy27 album (4.8.)
Pišem komentar: 'Super buša i super zgodna trudnica! ;-)...' u album Moj trbuscic (17.7.)
Pišem komentar: 'Baš je buša slatka! :-) Fora mi je kako se fino ra...' u album Moj trbuscic (13.7.)
Pišem komentar: 'Vidi ti te tanke ručice i nogice i slatku bušu! Ma...' u album Danchy27 album (13.7.)
Pišem komentar: 'Pa izgledaš super i uopće nebi rekla da si pred po...' u album 29+3 (13.7.)
Pišem komentar: 'Baš si mi zgodna mamice, a buša je preslatka! :-))...' u album Beba u trbuhu (12.7.)

Prikaži sledećih 10 zapisa
Imam 22 prijatelji
Koristiš pretraživač?
Prijatelji