|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  50 51 52 53 [54]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Termin siječanj i veljača 2012...
5.3.2012 12:09:54   
natali2610
Curke kaj mislite o tome da otvorimo temu "bebe sijecanj i veljaca "pa da se nastavimo druziti i izmjenjivati dojmove i novosti ..hočemo li?
Ovu temu bi trebalo zatvoriti ..sve smo rodile ,a ciba nam otišla u ožujak...

_____________________________

Bono 03.02......

(Odgovor članu elven)
Neposredna veza do poruke: 1326
   RE: Termin siječanj i veljača 2012...
5.3.2012 13:12:31   
sijecanj
Curke moje cestitam Vam svima user posted image user posted image user posted image sto ste postale mame i nadam se da su bebaciuser posted image dobro a i Vi!!!!!!!!!!!Ja sam rodila 9.02 prekrasnu princezuuser posted image user posted image i osjecamo se dobro!!!!!!Tijekom trudnoce nisam bila tako aktivna na forumu.Prijedlog od "natali" da se mi koje smo rodile u sijecnju i veljaci druzimo smatram dobrom idejom jer mozemo pomoci jedna drugoj i da razmjenjujemo iskustva kako rastu nasi bebaciuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image .Svaki novi dan je novo iskustvo!!!!!!!Nadam se da ce te PRIHVATITI.POZDRAV DRAGE MOJE!!!!!!!!!

(Odgovor članu natali2610)
Neposredna veza do poruke: 1327
   RE: Termin siječanj i veljača 2012...
5.3.2012 23:38:53   
Xena_1
Probaj komprese Multi-mam, ja ih koristim jer mi je ribica oštetio bradavice i napravio rane, pa su bile bolne i začepljene.

IZVORNA PORUKA: marinazg

jutro cure user posted image
user posted image Mariola, tak ja svom sinu kad pocne plakat i trazi sisu a sise mi pune, velim mu da stize cica ubojica user posted image
mene desna bradavica uzasno ali uzasno boli, boli i lijeva ali ova desna neznam kaj se dogada. danas nam dolazi patronazna pa cu ju bas pitat za to, kad ga dojim presavijam se od bolova user posted image



_____________________________

ANTONIO 26.02.2012. >mamina ribica (4150g, 52cm)
Moj mali anđeo 13.09.2013.

(Odgovor članu marinazg)
Neposredna veza do poruke: 1328
   RE: Termin siječanj i veljača 2012...
6.3.2012 8:59:02   
mariola
Marina ja sam bradavice i u trudnoći mazala a i sad povremeno aventovom masti za bradavice, baš ti je za trudnice i dojilje. mazuckaj se snjom brzo će te proć.user posted image
Super je ideja o novoj temi. jeste ju otvorile pa da tamo nastavimouser posted image

_____________________________

Sretna i ponosna :)
Toni i Laura
♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

(Odgovor članu Xena_1)
Neposredna veza do poruke: 1329
   RE: Termin siječanj i veljača 2012...
6.3.2012 11:29:29   
natali2610

Siječanj naravno da si dobrodošla !!!
Curke otvorila sam novu temu "bebe siječanj -veljača"... nastavljamo tamo...


< Poruku je uredio natali2610 -- 6.3.2012 11:32:53 >


_____________________________

Bono 03.02......

(Odgovor članu mariola)
Neposredna veza do poruke: 1330
   RE: Termin siječanj i veljača 2012...
7.3.2012 20:38:21   
dancy24
ej cure super da ste otvorile novu temu, i onda jel se prebacujemo tamo,

za bradavice vam je super PURELAN,mala žuta kremica, meni je malen bila npravila ranice i začepila malo njih al nakon par dana sve je prošlo, a već mi je 2 put uhvatila malena prehlada , nosić začepljen pa malo spava, već je počela bit budna cili dan, a tek joj mj i 7 dana, i često je hvataju grčići pa stavim kapi na dojke pa joj bude lakše , imaju li vaši bebači grčiće

p.s. čestitke i vama koje ste zadnje rodile

(Odgovor članu natali2610)
Neposredna veza do poruke: 1331
   RE: Termin siječanj i veljača 2012...
8.3.2012 13:23:01   
Gardenija
ja ne mogu pronaći topic taj o bebama našim user posted image user posted image

_____________________________

2. veljača

(Odgovor članu dancy24)
Neposredna veza do poruke: 1332
   RE: Termin siječanj i veljača 2012...
8.3.2012 13:26:22   
mariola
http://www.ringeraja.hr/forum/bebe-sijecanj---veljaca/m_798571/mpage_1/tm.htm#798791

_____________________________

Sretna i ponosna :)
Toni i Laura
♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

(Odgovor članu Gardenija)
Neposredna veza do poruke: 1333
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  50 51 52 53 [54]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  50 51 52 53 [54]
Idi na:







Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos maloj djeci?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!