|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Moja druga trudnoća
28.9.2011 21:55:32   
Ninaa
Evo otvorila sam novu temu, da ovdje s vama podjelim kak napredujemo. Na onima mi je preteško pisati. Uglavnom sad smo u 16 tjednu, jučer sam bila u bolnici na ultrazvuku i kontroli. Sve je ok, bebica je dobro, mrvicu je manja (za 15 tjedan),ali to nije ništa strašno s obzirom da su bili blizanci. Doktor je rekao da je još premala da vidimo kojeg je spola.  Ova druga se dosta smanjila tak da očekuju da za nekih mjesec dana se neće ni vidjeti da su bile dvije bebe. Izvadila sam krv za double test, i sad se kontroliram dalje kod svoje doktorice. Uglavnom ruke su mi sve plave od raznoranih vađenja krvi, ali nema veze. Udebljala sam se 3 kile tak da to za sad nije strašno. Pokušavam ne razmišljati o tome i nadam se da će sve biti ok, mada me baš nekako strah. Eto toliko od nas!

_____________________________

Mamine srećice 14.03.2009. i 2012.
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Moja druga trudnoća
28.9.2011 21:56:12   
pepeljuga
user posted image user posted image user posted image user posted image ma bit ce to sve super

_____________________________

Ništa u životu nije tako loše, da nebi moglo biti i gore, ali ni tako dobro da nebi moglo biti bolje!! :))


(Odgovor članu Ninaa)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Moja druga trudnoća
28.9.2011 22:00:58   
ZVRK
nina bude bilo sve ok samo se ti(pokušaj)malo opustiti
znaš kako kažu ...sretna mama sretna beba

_____________________________

Život ponekad traži od nas više no što mislimo da možemo podnijeti.IPAK,vrijedi se potruditi!
zvrkić došao 17.06.2005.
zvrkica došla 08.12.2010.

(Odgovor članu Ninaa)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Moja druga trudnoća
28.9.2011 22:01:00   
BUMBI

IZVORNA PORUKA: pepeljuga

user posted image user posted image user posted image user posted image ma bit ce to sve super


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

DINO I LUKA-mamine najveće sreće!!!!!
Stigla i princeza ANA!!!

(Odgovor članu pepeljuga)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Moja druga trudnoća
28.9.2011 22:17:07   
pincirotvajler
user posted image user posted image user posted image
pratimo te user posted image

_____________________________

"Ljubav je slijepa i zbog toga joj je tako izoštreno čulo dodira."

(Odgovor članu BUMBI)
Neposredna veza do poruke: 5
   [Obrisani korisnik]
28.9.2011 22:25:41   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu pepeljuga)
  Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Moja druga trudnoća
28.9.2011 23:15:40   
lidac0605

IZVORNA PORUKA: ZVRK

nina bude bilo sve ok samo se ti(pokušaj)malo opustiti
znaš kako kažu ...sretna mama sretna beba

Ninice,od sad nadalje samo happy thoughts :)

_____________________________

"Children will not remember you for the material things you provided,but for the feeling that you cherished them"


(Odgovor članu ZVRK)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Moja druga trudnoća
29.9.2011 0:34:46   
lilia
Nina bit će sve ok, čuvaj bebicu.user posted image

_____________________________

Drekavac Mihael stigao 11.11.2010.

(Odgovor članu lidac0605)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Moja druga trudnoća
29.9.2011 7:13:09   
Juanita
svu sreću ti želimuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu lilia)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Moja druga trudnoća
29.9.2011 8:02:04   
Bebys
nisam ni znala da je jedna beba osla..zao mi je..user posted image

ali mi je isto tako drago DA DRUGA NAPREDUJE I DA JE ZDRAVA...BOZJA VOLJA...SRETNO I PRATIM TE...user posted image user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu Ninaa)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Moja druga trudnoća
29.9.2011 8:33:59   
mariola
Samo hrabro naprijed, bit će sve okuser posted image

_____________________________

Sretna i ponosna :)
Toni i Laura
♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

(Odgovor članu Bebys)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Moja druga trudnoća
29.9.2011 9:02:10   
ribica1
Samo se probaj opustit i uživaj i sve će bit ok!!
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Moja dva anđela......
Luka i Eni - 02.01.2011.

Čuda se događaju...

I moje malo čudo je tu - 10.12.2011. Dora

(Odgovor članu mariola)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Moja druga trudnoća
29.9.2011 9:35:05   
PinkyFunkyBirdy
Samo smireno s puno pozitivnih misli i sve će biti ok. user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

My Ovulation Chart

17.10.2014. - M (moj pametni dečko)
19.10.2017. - D (veliki dečko koji želi biti mala beba)
24.02.2021. - L (mala ljepotica koja je stigla na mamin rođendan)

(Odgovor članu ribica1)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Moja druga trudnoća
29.9.2011 12:06:12   
Nika 24052006
Žao mi je zbog svega što proživljavaš...Misli na svoju drugu bebicu,sve će biti dobro,sigurna sam...

_____________________________

Moje velike ljubavi
Nika 24.05.2006.
Ines 07.05.2010.

(Odgovor članu PinkyFunkyBirdy)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Moja druga trudnoća
29.9.2011 13:25:51   
mala99
Samo hrabro naprijed, sve će biti ok!user posted image

(Odgovor članu Nika 24052006)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Moja druga trudnoća
29.9.2011 14:10:55   
ruwenzor
pazi na sebe i bebicu i budi pozitivna, beba treba sretnu mamu
user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

zvrkica frkica 26.05.2011. <3
smjehuljica 06.09.2013. <3

(Odgovor članu mala99)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Moja druga trudnoća
29.9.2011 14:49:51   
Ninaa
Hvala vam drage moje! Pokušavam ne misliti o tome a od 20.09. sam na bolovanju i doma, imam hrpu posla a bojim se da ne pretjeram pa svaki dan nešto malo napravim. Curka ide u vrtić, napokon voli vrtić tak da je nećemo ispisivati. A najgore mi je kad stalno zapitkuje di je druga beba i da kaj nemamo dvije. Mislili smo da je mala i da neće nešto pretjerano reagirati ali sad joj ništa nije jasno i stalno nešto zapitkuje zašto nema druge bebe i di je. Neznam više ni kaj bi joj odgovorila.

_____________________________

Mamine srećice 14.03.2009. i 2012.

(Odgovor članu ruwenzor)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Moja druga trudnoća
30.9.2011 11:32:42   
lavica81
IZVORNA PORUKA: cvrčak

IZVORNA PORUKA: pepeljuga

user posted image user posted image user posted image user posted image ma bit ce to sve super


Samo se probaj opustiti jer ćeš poluditi od brige do porodauser posted image user posted image user posted image


_____________________________

Mara 04.10.2010. mamina i tatina princeza
Toni 08.07.2013. mamin i tatin princ

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Moja druga trudnoća
30.9.2011 14:51:52   
pakić
Ninaa, samo nemoj nepotrebno razmišljati, opusti se i vjeruj da će sve biti o.k.user posted image

_____________________________

Patrik i Kiki, moja dva sunca

(Odgovor članu pepeljuga)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: Moja druga trudnoća
30.9.2011 14:53:20   
drugasrecica
user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Moje dvi srećice
Lea 10.12.2008.
Rina 17.12.2010.

(Odgovor članu lavica81)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: Moja druga trudnoća
30.9.2011 15:34:42   
Ruža
Ajme draga nisam znala za drugu bebu. Žao mi je.user posted image user posted image
Znam da je svaka riječ suvišna, no probaj se opustiti koliko možeš i uživati do kraja u trudnoći. Šaljemo user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Samo luda mama...

(Odgovor članu drugasrecica)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: Moja druga trudnoća
30.9.2011 21:53:11   
natalijax
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu Ruža)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: Moja druga trudnoća
15.10.2011 15:15:37   
Ninaa
Evo me opet. Jučer sam bila na redovnoj kontroli nakon dva tjedna i nije dobro. Neki nalaz od krvi mi je loš, CRP mi je 18,6 a normalno je do 15, trombociti su mi na granici i još neke vrijednosti su mi previsoke. Doktorica je odmah se zabrinula i rekla da moram u bolnicu na daljnju obradu. Poludila sam. Taj nalaz imam doma od 28.09. kad sam bila u bolnici nije bilo gotov i kad sam zvala svoju doktoricu tak sam joj i rekla i rekla je da nema veze jel je neki drugi ok i da taj ne vjeruje da bude tak loš i da dođem za 14 dana na kontrolu s nalazima koje imam. I ja jučer dođem i ona na mene da je ona mislila da su ovi u bolnici to vidjeli da ovo da ono. Konkrentno ne mora biti ništa jel je to normalno zbog one druge bebice i da se stanje za dva tjedna popravilo, ali ona ne želi preuzeti rizik na sebe i da moram u bolnicu. Rekla sam da neću ići do pon. jel je bio petak popodne a doma sam s takvim nalazima već dva tjedna. Double test mi je ok, a i bebica je ok samo je manja nego bi trebala za 19 tjedan. Za to isto veli da nije problem jel su bili blizanci pa je zato manja. I kad me gledala vaginalno rekla da sam dosta otovorena za tak ranu trudnoću i da baš to nije najbolje ali da nije ni stašno. Da se onda pričuvam doma i da se u pon. javim u bolnicu i da ak mi ne bude dobro onda i ranije. Tak da sam užasno tužna i teško mi je. S ovom trudnoćom stalno neki problemi i jednostavno se više bojim ići kod doktora jel neznam više kaj će mi reći. Najgore mi je od svega kak ću ostaviti svoju curicu i kak će ona bez mene. Jučer sam plakala cijelu večer danas sam se malo pribrala ali mi je baš teško. Eto mislite na nas da sve dobro završi.

_____________________________

Mamine srećice 14.03.2009. i 2012.

(Odgovor članu natalijax)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: Moja druga trudnoća
15.10.2011 15:19:30   
ZVRK
draga nina user posted image user posted image user posted image
nabaci smile(makar i''umjetni'') i misli pozitivno......mjere bebice nisu jako točne uvijek po uz glavno da joj je drugo pod time mislim na user posted image da kuca i bude sve 5

sretna mama sretna beba. puse od mene i drži se

_____________________________

Život ponekad traži od nas više no što mislimo da možemo podnijeti.IPAK,vrijedi se potruditi!
zvrkić došao 17.06.2005.
zvrkica došla 08.12.2010.

(Odgovor članu Ninaa)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: Moja druga trudnoća
15.10.2011 15:24:43   
m600
drži se milauser posted image user posted image user posted image user posted image
bit će to sve ok... vidjet ćeš, znam da ti je teško zbog bolnice, pregleda i svega,ali moraš shvatiti i doktoricu da ne može preuzeti toliki rizik na sebe...moraš se čuvati, mirovati i ležati... odi na par dana u bolnicu, pregrmi to zbog svoje bebice user posted image želim ti da budeš hrabra i da izdržiš psihički


_____________________________

26.09.2009- velika sekica
21.10.2011-mali čupavac


(Odgovor članu ZVRK)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos maloj djeci?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!