|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  38 39 [40] 41 42   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Termin siječanj i veljača 2012...
1.2.2012 18:56:23   
marinazg
user posted image za frizerku user posted image
nisam ni ja isla na 4d ali da ma bas su dobri u bolnici pa nam svaki put daju da snimamo user posted image
hvala subi nadam se da ce biti sve ok.
ovo nam je bio zadnji uzv tamo, sad ce mi samo pregledavat plodnu vodu na onom prastarom aparatu


_____________________________

ribicu smo ocekivali 23.02.2012 i ribica nam je dosla 23.02 u 23.14 :)

(Odgovor članu subi83)
Neposredna veza do poruke: 976
   RE: Termin siječanj i veljača 2012...
1.2.2012 20:37:55   
Martyna
Evo i mene napokon nakon 8 duuugih dana u bolnici!!! 22.1. rođen je mali Matija carskim rezom!!!!user posted image user posted image user posted image

Morala sam ostati malo duze u bolnici jer je bilo nekih problema samnom , al sve je ok proslo!!!!

_____________________________

Mia 20.11.2008.
Matija 22.01.2012.

(Odgovor članu marinazg)
Neposredna veza do poruke: 977
   RE: Termin siječanj i veljača 2012...
1.2.2012 20:45:31   
subi83
Martyna, čestitam na bebici user posted image user posted image user posted image
bitno da je sada sve ok i da sada možeš uživati u svojoj bebici...

Marina, mislim da će te oni i dalje slati na uzv u bolnici jer moraju znati težinu bebe... ja sam sada 39+5, a bila sam na uzv prošli ponedjeljak i idem opet sutra... tako da ne vjerujem da ti je zadnji...


_____________________________

... mrvica Tara došla nam je 3.2...

(Odgovor članu Martyna)
Neposredna veza do poruke: 978
   RE: Termin siječanj i veljača 2012...
1.2.2012 20:59:43   
natali2610
user posted image user posted image user posted image Martyna...

_____________________________

Bono 03.02......

(Odgovor članu subi83)
Neposredna veza do poruke: 979
   RE: Termin siječanj i veljača 2012...
1.2.2012 21:21:11   
sina
IZVORNA PORUKA: natali2610

user posted image user posted image user posted image Martyna...


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

16.03.2012- Korana
09.10.2013- Ivan

(Odgovor članu natali2610)
Neposredna veza do poruke: 980
   RE: Termin siječanj i veljača 2012...
1.2.2012 21:33:23   
marinazg
Martyna user posted image user posted image user posted image cestitamo i zelimo vam brz oporavak user posted image
Subi radit ce mi ultrazvuk ali u trudnickoj ambulanti gdje je uzv aparat star sto godina, bitno da on vidi jel ima dosta plodne vode....  i ja sam zbunjena ali tak mi je doktor rekao sad neznam bumo vidli


_____________________________

ribicu smo ocekivali 23.02.2012 i ribica nam je dosla 23.02 u 23.14 :)

(Odgovor članu sina)
Neposredna veza do poruke: 981
   RE: Termin siječanj i veljača 2012...
2.2.2012 8:31:55   
mariola
Jutro cureuser posted image
Martyna, iskrene čestitke na malom sinčiću.
Brzo nam se oporavi i piši kako napreduje tvoje sunceuser posted image
Natali, nadam se da ćeš nam brzo i bezbolno roditi i vratiti se domauser posted image
Ivet, uputnicu sam dobila za rodilište.
Subi, meni je termin 21.2. a beba je malo veća ali ništa strašno. Prvi mi je bio 4540g.user posted image
Di nam je dudix, nadam se da je već davno rodila.


_____________________________

Sretna i ponosna :)
Toni i Laura
♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

(Odgovor članu marinazg)
Neposredna veza do poruke: 982
   RE: Termin siječanj i veljača 2012...
2.2.2012 9:39:42   
dianchy
martyna user posted image user posted image user posted image iskrene čestitke! A sad uživajte!
natali, izdrži još malo! Sretno i javljaj novosti user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Dudix je ziher rodila kad nam se ne javlja user posted image
Ja danas bila na vađenju krvi...zbog epiduralne...izgubila 3 epruvetice krvi user posted image a na krju, ono najbitnije za epiduralnu . test zgrušavanja krvi- uopće neću raditi jer se to radi u bolničkom labosu,a za to bi trebala ići kod svog ginića po uputnicu, a on je u jaski. Moš si mislit kak mi se tam putuje! user posted image A ionak to naprave vjerovatno kad dođeš u bolnicu i tražiš epiduralnu. Ginić iz bolnice je samo htio da imam sve spremno, ali neće moći. Glupo je kaj neke uputnice doktori mogu slati prek neta i njihove mreže, a neke ne...ah...naše zdravstvo...user posted image

Jel ima kaj novoga kod vas? Naznake nekih trudova? Išta? user posted image


_____________________________

10.02.2012. stigla nam Gabrijela! :)

(Odgovor članu mariola)
Neposredna veza do poruke: 983
   RE: Termin siječanj i veljača 2012...
2.2.2012 10:55:13   
natali2610
Curke evo me ..ništa novo ,ujutro tlak 140/100 ..dvaput dnevno mi rade ctg i to je to ...tlak se kasnije opet stabiliziral pa ne rade paniku oko toga...a ništa čekam trudoveuser posted image user posted image
Javim ako će biti novosti...
Dudix i Gardenija sretno user posted image

_____________________________

Bono 03.02......

(Odgovor članu dianchy)
Neposredna veza do poruke: 984
   RE: Termin siječanj i veljača 2012...
2.2.2012 13:14:05   
marinazg
sretno cure user posted image
dianchy kaj znaci ja moram ic kod ginekologa po uputnice i gdje mi onda krv vade i taj test zgrusavanja? u bolnici ili domu zdravljauser posted image


_____________________________

ribicu smo ocekivali 23.02.2012 i ribica nam je dosla 23.02 u 23.14 :)

(Odgovor članu natali2610)
Neposredna veza do poruke: 985
   RE: Termin siječanj i veljača 2012...
2.2.2012 13:18:25   
mariola
Meni je gin. rekao da pitam epiduralnu i da ću je dobit. Bez ikakvih testova. To vjerojano naprave tamo na licu mjesta.

_____________________________

Sretna i ponosna :)
Toni i Laura
♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

(Odgovor članu marinazg)
Neposredna veza do poruke: 986
   RE: Termin siječanj i veljača 2012...
2.2.2012 13:59:06   
dianchy
kad me doktor u bolnici sad zadnji put pitao hoću li tražiti epiduralnu rekla sam da još razmišljam, pa je predložio da napravim kompl.krv.sliku i taj test. Valjda čisto da imam spremno. A onda sam zvala svog soc.ginića i rekla da mi prek neta tj.njima tam u labos pošalje  uputnicu i onda mi je on rekao da za taj test moram u bolnicu ići i tam to napraviti,a kompl.krv.sliku napravim kao i do sad u DZ. Ali logično je da ak dođem u bolnicu i tražim epiduralnu da me neće odbiti jer nemam taj test. Naprave to oni tam po hitnom postupku vjerovatno. Pa ne šalju sve trudnice na to prije poroda,eto moj ginić u bolnici je malo nadobudan user posted image i neka je! Živjeli nadobudni doktori! user posted image


_____________________________

10.02.2012. stigla nam Gabrijela! :)

(Odgovor članu mariola)
Neposredna veza do poruke: 987
   RE: Termin siječanj i veljača 2012...
2.2.2012 15:17:54   
MamaiBeba20
da se pohvalim..jučer bili na 3d uzv... malena se tak lijepo vidi.. sad već ima 2.573kg.... počeo je i 36 tjedan... ostalo je još 27 dana do termina.. nemogu dočekat da ju vidim...

(Odgovor članu dianchy)
Neposredna veza do poruke: 988
   RE: Termin siječanj i veljača 2012...
2.2.2012 15:30:21   
Ivet
Natali jos malo izdrziuser posted image
Dianchy jesi kod Sakoronje u Jaski?
Ja kad sam pitala doktora za epiduralnu, rekao da je on svakom daje i nije trazio nikakve pretrage da napravim, samo me pitao jesam ikad imala problema s ledjima.

(Odgovor članu MamaiBeba20)
Neposredna veza do poruke: 989
   RE: Termin siječanj i veljača 2012...
2.2.2012 15:48:09   
dianchy
jesam Ivet, kod njega sam. I ti? user posted image

_____________________________

10.02.2012. stigla nam Gabrijela! :)

(Odgovor članu Ivet)
Neposredna veza do poruke: 990
   RE: Termin siječanj i veljača 2012...
2.2.2012 16:28:08   
Gardenija
evo i mene
prvo Martyna čestitam na sinčiću user posted image

drugo, ipak ništa od bolnice, trudovi se nisu pojačavali, čak ih je sad na ctg bilo manje nego prošli puta, blago mliječna plodna voda i sad prema gin iz bolnice već sam ušla u 41 tjedan user posted image . Znači ne podudara se sa onim što je moj gin rekao gdje sam sad trebala biti u 39om skoro 40om tjednu. Čekam da se nešto dogodi kod kuće, nadam se skoro a ako ništa ne bude za vikend trebam doći u bolnicu. Ništa se ne događa, onaj čep mi i dalje ide i nisam se otvorila više od 2 prsta.

_____________________________

2. veljača

(Odgovor članu dianchy)
Neposredna veza do poruke: 991
   RE: Termin siječanj i veljača 2012...
2.2.2012 16:35:13   
sina
curke,pratim vas stalno,izdržite još malo. joj,ne mogu dočekati da prođe ovih par tjedana,pa da budem na vašem mjestu. želim vam svima što lakše porode i da što prije ugledate vaše user posted image user posted image ,a novopečenim mamama veeelike čestitke.

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

16.03.2012- Korana
09.10.2013- Ivan

(Odgovor članu Gardenija)
Neposredna veza do poruke: 992
   RE: Termin siječanj i veljača 2012...
2.2.2012 18:39:48   
subi83
cure, eto ja sutra u pola 7 ujutro imam dogovoren porod user posted image točno na 40 tt. po ZM...
napokon ću upoznati svoju user posted image    user posted image user posted image user posted image

plodna voda se smanjila (AFI 8) pa me doktorica šalje na inducirani...
malo me uhvatila nervoza, mislim da neću spavati cijelu noć, a odmora mi svakako treba... user posted image



_____________________________

... mrvica Tara došla nam je 3.2...

(Odgovor članu sina)
Neposredna veza do poruke: 993
   RE: Termin siječanj i veljača 2012...
2.2.2012 18:56:30   
Gardenija
subi sretno ti bilo user posted image user posted image
eto malo prije termina ćeš upoznati bebača. Ja se nadala isto da će beba uraniti,ali ništa. Iako osjećam kao da me netko lagano steže u preponama.
sretno i javi se poslje user posted image

_____________________________

2. veljača

(Odgovor članu subi83)
Neposredna veza do poruke: 994
   RE: Termin siječanj i veljača 2012...
2.2.2012 19:42:17   
sina
subi sretnoooo!!!! što se spavanja tiče,ja si ni ne mogu zamisliti da bih mogla sklopiti oči kad znam da ujutro idem. ali ne od straha,nego od sreće i uzbuđenja. ajmeee,zamisli sreće sutra user posted image user posted image

_____________________________

16.03.2012- Korana
09.10.2013- Ivan

(Odgovor članu Gardenija)
Neposredna veza do poruke: 995
   RE: Termin siječanj i veljača 2012...
2.2.2012 22:46:37   
marinazg
subi user posted image user posted image user posted image
blago tebi, i ja bi htjela sto prije upoznat svog princa user posted image
sretno i sto laksi porod ti zelim i da sve prode u redu user posted image
mislit cemo na tebe, jos jednom ti zelim srecu user posted image


_____________________________

ribicu smo ocekivali 23.02.2012 i ribica nam je dosla 23.02 u 23.14 :)

(Odgovor članu sina)
Neposredna veza do poruke: 996
   RE: Termin siječanj i veljača 2012...
2.2.2012 23:21:24   
subi83
hvala cure!

misli da ću ja i prije pola 7 u bolnicu... trudovi su na 10 min... doktorica ih je dobro potaknula user posted image

a to da se beba smiri prije baš i ne drži vodu, bar kod mene, jer moja evo luduje...

čujemo se za par dana...


_____________________________

... mrvica Tara došla nam je 3.2...

(Odgovor članu marinazg)
Neposredna veza do poruke: 997
   RE: Termin siječanj i veljača 2012...
3.2.2012 0:08:05   
dianchy
Subi sretno!!!

_____________________________

10.02.2012. stigla nam Gabrijela! :)

(Odgovor članu subi83)
Neposredna veza do poruke: 998
   RE: Termin siječanj i veljača 2012...
3.2.2012 7:07:19   
sina
vjerojatno nam je subi sad već sretna mama user posted image user posted image user posted image user posted image . što se tiče toga da se bebe smire prije poroda,ne znam,šogica je rodila prije 3 tjedna i cure su bile aktivne do samog kraja,možda i zato što su bile user posted image user posted image .

_____________________________

16.03.2012- Korana
09.10.2013- Ivan

(Odgovor članu dianchy)
Neposredna veza do poruke: 999
   RE: Termin siječanj i veljača 2012...
3.2.2012 8:05:38   
Ivet
Subi sigurno sad vec mazuljkis svog bebacauser posted image user posted image , tvoja bebica i ja imamo isti dan rockasuser posted image
Dianchy i ja sam kod njega...eto slucajnostiuser posted image user posted image

Nemamo cure jos punooooouser posted image

(Odgovor članu sina)
Neposredna veza do poruke: 1000
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  38 39 [40] 41 42   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  38 39 [40] 41 42   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos maloj djeci?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!