|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  35 36 [37] 38 39   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Termin siječanj i veljača 2012...
28.1.2012 15:17:36   
Gardenija
opet subota pa nitko aktivan na forumu, nadam se da bar netko bar rađa user posted image
ja sad izgleda idem sama na porod jer MM ne želi gledati mene u bolovima. nisam mu ništa rekla, nekako ga ne želim tjerati. Nebi imala ništa protiv da mi nismo taj tečaj platili, a sad ne znam jel to vrijedi i za drugu trudnoću (ak je bude) ili ne.
Možda se predomisli

_____________________________

2. veljača

(Odgovor članu marinazg)
Neposredna veza do poruke: 901
   RE: Termin siječanj i veljača 2012...
29.1.2012 9:18:04   
subi83
gardenija, ma predomislit će se on, vidjet ćeš... držim fige user posted image
mog je bilo strah i nije htio ići dok nismo otišli na tečaj, sad ide jer je teta patronažna rekla da je ženama lakše kad su muževi kraj njih user posted image ako ne dođe gripa koju stalno najavljuju pa ga ne puste user posted image

jučer sam malo pretjerala sa spremanjem pa me leđa danas ubijaju, a noćas sam imala i male kontrakcije...
nadam se user posted image uskoro.... u ponedjeljak imamo opet pregled pa ćemo vidjeti šta doktor kaže...

idem muža zagnjavit da odemo na neku kavu jer ne mogu više biti u kući i izležavati se, od toga me leđa još više bole...

pozdrav


_____________________________

... mrvica Tara došla nam je 3.2...

(Odgovor članu Gardenija)
Neposredna veza do poruke: 902
   RE: Termin siječanj i veljača 2012...
29.1.2012 10:18:55   
natali2610
Ej curke ,
Evo da se javim ..noćas od 2h me rasturaju kontrakcije ,već sam luda od toga!!
Kak se vi nosite sa kontrakcijama?
E da,a što se tice dragog na porodu ako ću uzeti epi neću ga ni trebati,uzet ću si nešto za čitatiuser posted image





< Poruku je uredio natali2610 -- 29.1.2012 10:20:14 >


_____________________________

Bono 03.02......

(Odgovor članu subi83)
Neposredna veza do poruke: 903
   RE: Termin siječanj i veljača 2012...
29.1.2012 16:50:11   
marinazg
bokic curke user posted image
evo mi bili u shopingu i kupiliii punooo toga za bebaca e sad stvarno sve imamo makar to govorimo svaki put user posted image user posted image
teta u ducanu pita mene jel curica ili decko i ja velim da je curka, a dragi me samo pogledao i pitao "a od kad to je curka?" hahahahha umrli smo od smjeha bas sam se zbrukala user posted image user posted image user posted image
evo u zagrebu snjeg pada bas je prelijepo, samo steta kaj puse vjetar...
ajmooo curkeee vrijeme je da vas mariola i ja odpratimo user posted image


_____________________________

ribicu smo ocekivali 23.02.2012 i ribica nam je dosla 23.02 u 23.14 :)

(Odgovor članu natali2610)
Neposredna veza do poruke: 904
   RE: Termin siječanj i veljača 2012...
29.1.2012 18:18:14   
subi83
hahaha, marina to ti potajno želiš curku user posted image
i ja stalno govorim da imam sve pa sam isto danas išla po još neke stvarčice user posted image a šta ćeš kad smo mi žene takve, uvijek nam nešto fali user posted image user posted image user posted image

natali, i ja sam noćas imala kontrakcije, a danas trbuh ko kamen, imam osjećaj da ću se raspuknuti...




_____________________________

... mrvica Tara došla nam je 3.2...

(Odgovor članu marinazg)
Neposredna veza do poruke: 905
   RE: Termin siječanj i veljača 2012...
29.1.2012 18:25:44   
marinazg
subi ziva istina, nije nasim muzevima lako user posted image user posted image user posted image
user posted image


_____________________________

ribicu smo ocekivali 23.02.2012 i ribica nam je dosla 23.02 u 23.14 :)

(Odgovor članu subi83)
Neposredna veza do poruke: 906
   RE: Termin siječanj i veljača 2012...
29.1.2012 18:26:53   
Gardenija
vidjet ćemo, on se predomislio i želi ući tek kad se ja porodim. Samo zbog njihovog nekad bezobraznog ponašanje i jesam htjela da bude samnom, a ne da se izderavaju ak ne budem disala kak treba.
Sutra ako se ne javim u bolnici sam, iako sumnjam da će me ostaviti jer ne osjećam ništa, osim blagih kontrakcija. Natali tebe jako baš bole?
Mene bebač tak jako udari u rebro ajme, imam osjećaj da je težak. neznam jel to znači da se još nije jako spustio.



_____________________________

2. veljača

(Odgovor članu marinazg)
Neposredna veza do poruke: 907
   RE: Termin siječanj i veljača 2012...
29.1.2012 19:47:57   
Dudix
Gardenija ja mislim da kad sve to krene onda će se on opet predomisliti i na kraju će ući sa tobom...oni su veći trtaroši od nas ali kad te vidi u trudovima bude te pratio do kraja user posted image
Ja nemam nikakvih trudova user posted image Bila sam danas na SD u rodilištu na CTGu i UZVu. Na CTGu me držali preko sat vremena jer je mali bio malo mirniji. Utrnula sam cijela. Srećom bila je neka super sestra pa smo se zezale, nosila mi čaja da ga razbudi... Opet idem u utorak kad sam službeno u 42. tjednu!!
Nadam se da uživate u nedjeljnoj večeri sa nečim slatkim za papati user posted image


_____________________________

...da sam prazan list, potpuno čist koristila bi puno, puno deblji kist. I samo jarke i šarene boje da napišem ime tvoje i moje...

(Odgovor članu Gardenija)
Neposredna veza do poruke: 908
   RE: Termin siječanj i veljača 2012...
29.1.2012 20:06:03   
natali2610
Gardenija mogu ti reći da su me ovu noć baš jako boljele ,toliko da sam ostajala bez zraka ali opet sitnica kako bole pravi trudoviuser posted image
Dudix 42 tj već?!! Uf uf mogu misliti kako ti jeuser posted image ...

< Poruku je uredio natali2610 -- 29.1.2012 20:07:42 >


_____________________________

Bono 03.02......

(Odgovor članu Dudix)
Neposredna veza do poruke: 909
   RE: Termin siječanj i veljača 2012...
29.1.2012 20:21:33   
Dudix
Joj da, ulazim u 42. I svaki dan od termina na dalje je jaaaaako dugačak.
Danas popodne sam se malo preforsirala- očistila sam kupaonu, obrisala prašinu, dok je MM usisavao. Sad me malo boli, tipa menga...ali ne znam što je to pošto nemam iskustva i sa ičim usporediti user posted image Sad samo horizontala i odmaranje.


_____________________________

...da sam prazan list, potpuno čist koristila bi puno, puno deblji kist. I samo jarke i šarene boje da napišem ime tvoje i moje...

(Odgovor članu natali2610)
Neposredna veza do poruke: 910
   RE: Termin siječanj i veljača 2012...
30.1.2012 8:01:15   
mariola
Jutro cureuser posted image
Jel imamo novih  mama? Je nam itko rodio?
Ja imam osjećaaj da neću dočekati termin i da će moja cua brzo vani. Sinoć sam baš često imala kontrakcije.

_____________________________

Sretna i ponosna :)
Toni i Laura
♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

(Odgovor članu Dudix)
Neposredna veza do poruke: 911
   RE: Termin siječanj i veljača 2012...
30.1.2012 8:48:02   
natali2610
Jutrouser posted image
Ja sam još tu mada imam česte kontrakcije i danas me rastura kao da ću dobiti mengu...
Možda nam je Dudix u rađaoniuser posted image ...

_____________________________

Bono 03.02......

(Odgovor članu mariola)
Neposredna veza do poruke: 912
   RE: Termin siječanj i veljača 2012...
30.1.2012 9:19:04   
subi83
Jutro curke user posted image
Nadamo se da je Dudix u rađaoni, jer 2 tjedna preko termina... ufff, vjerujem da joj nije lako...
Ja sam noćas ospavala čak 5 sati u komadu, nikakvih kontarkcija niti bolova... mislim da su oni bolovi pretprošlu noć bili jer sam se u subotu preforsirala (ja i mm smo imali generalno čišćenje stana, kako to zovu, malo smo se gnjezdili user posted image )
sad idem na pregled u 11h na SD pa ćemo vidjeti šta će dr reći, jel moja cura spremna za van ili nije još user posted image



_____________________________

... mrvica Tara došla nam je 3.2...

(Odgovor članu natali2610)
Neposredna veza do poruke: 913
   RE: Termin siječanj i veljača 2012...
30.1.2012 10:24:57   
marinazg
jutro user posted image
mene danas prepone tolko bole kad hodam, mislim da cu danas provest vrijeme u krevetu, ostalo je od jucer rucka pa danas nemoram kuhat user posted image
Mariola i ja imam osjecaj kao da necu docekat termin,u srijedu idem na pregled
Natali kad ti ides na pregled?
Subi javi kaj su rekli kad se vratis user posted image


_____________________________

ribicu smo ocekivali 23.02.2012 i ribica nam je dosla 23.02 u 23.14 :)

(Odgovor članu subi83)
Neposredna veza do poruke: 914
   RE: Termin siječanj i veljača 2012...
30.1.2012 10:39:10   
natali2610
Marina mene prepone bole obično po noći ..
U srijedu idem opet na ctg i na pregled pa ćemo vidjet ..
Curke odoh si kupiti nešto osvježavajuće ..ostala sam bez voća ..
Subi javi kako je prošlona pregledu ..

_____________________________

Bono 03.02......

(Odgovor članu marinazg)
Neposredna veza do poruke: 915
   RE: Termin siječanj i veljača 2012...
30.1.2012 10:56:28   
marinazg
znaci ne spavas po noci? user posted image
joooj sad mi se jedu banane a bome mi se neda pentrat po stepenicama do stana, zgrada bez lifta user posted image
i 3_u_1 je bio termin oko 25-og ak se dobro sjecam... curke se uopce ne javljaju user posted image


_____________________________

ribicu smo ocekivali 23.02.2012 i ribica nam je dosla 23.02 u 23.14 :)

(Odgovor članu natali2610)
Neposredna veza do poruke: 916
   RE: Termin siječanj i veljača 2012...
30.1.2012 10:57:24   
dianchy
Bokić curke!
Vidim pišete kak mislite da nećete dočekati termin...ahahahaha i ja tak mislim, ali vjerovatno jer si tak želimo user posted image Da bar rodimo svaka prije termina, jer ionako smo sad sve u terminu i bebe su sigurne ako dođu malo prije user posted image Ja danas ušla u 38.tj....moram se pohvaliti da sam u subotu bila u kinu...iako priznajem nije to baš bila tak dobra idea kak se činila, ali izdržala sam...malo teže, ali tko zna kad ću opet moći u kino user posted image I onda od subote u ponoć do jučer navačer kontrakcije...zapravo nisu uopće bile tak bolne, ali su bile u nekom razmaku...sva sam bila sretna od pomisli da počinju pravi, ali mislim da niš od toga..neće, pa neće! user posted image Baš bolovi kao kad sam imala mengu...trbuh isto tvrd ko kamen...a na sljedeći pregled idem tek sljedeći tjedan..ma nije mi baš jasno kak to da me nije naručio ovaj tjedan...user posted image Pa zadnji sam uzv radila prije nove godine...bezveze mi je to jer ne znam jel se kaj događa a da ja ne znam ili...grrrr...

Curke kak je bilo na pregledu??
Ajme jadna dudix! Pa ja ću skrenuti s uma ako ću doći do 42.tj.! user posted image Užasno sam nestrpljiva...


_____________________________

10.02.2012. stigla nam Gabrijela! :)

(Odgovor članu natali2610)
Neposredna veza do poruke: 917
   RE: Termin siječanj i veljača 2012...
30.1.2012 11:32:49   
marinazg
user posted image user posted image bitno da si se zabavila user posted image
ja sam zadnji put bila na uzv-u u bolnici 2.1 a sad idem 1.2, neznam dianchy zakaj te nisu prije naruciliuser posted image
pitaj doktora na pregledu sad ovaj tjedan, a na ctg jel ides? meni su rekli da mi je prerano za ctguser posted image


_____________________________

ribicu smo ocekivali 23.02.2012 i ribica nam je dosla 23.02 u 23.14 :)

(Odgovor članu dianchy)
Neposredna veza do poruke: 918
   RE: Termin siječanj i veljača 2012...
30.1.2012 11:45:49   
dianchy
u tome i je glupost veća što me i na pregled i na uzv naručio sljedeći tjedan, a prošli tj.sam bila...dakle ok, shvaćam imam fakat urednu trudnoću, školski primjer, ali svejedno ne kužim zašto tek za 2 tj.sljedeći pregled i uzv. Pa prije ću se poroditi! Znači, pregled i uzv sam naručena 9.02. a novi termin poroda je 13.02. user posted image Bezveze...a sad kad me ovak bolucka čisto si mislim da bi vrlo rado znala kakvo je stanje i malenom i samnom...a valjda znaju kaj rade...user posted image

_____________________________

10.02.2012. stigla nam Gabrijela! :)

(Odgovor članu marinazg)
Neposredna veza do poruke: 919
   RE: Termin siječanj i veljača 2012...
30.1.2012 12:00:21   
Dudix
Cure samo da vas pozdravim... Jos sam doma u komadu sa nekim sitnim grcevima tipa menga. Samo sto sam danas uzasno zivcana/tuzna/prestrasena zbog toga sto se nista ne dogadja. A i MM me stalno ispituje je li osjetim malog pa mi nabija paniku. Uglavnom koma dan user posted image
Idem na kauc da brojim koliko se mali mice pa ako ne nabrojim 10 do rucka MM hoce u bolnicu user posted image
Javim se....

_____________________________

...da sam prazan list, potpuno čist koristila bi puno, puno deblji kist. I samo jarke i šarene boje da napišem ime tvoje i moje...

(Odgovor članu dianchy)
Neposredna veza do poruke: 920
   RE: Termin siječanj i veljača 2012...
30.1.2012 12:04:10   
dianchy
dudix user posted image
stvarno si ne mogu ni misliti kak ti je...42.tj....a još ništa...uf...
drži se! šaljem ti pozitivne misli s trudovima! user posted image


_____________________________

10.02.2012. stigla nam Gabrijela! :)

(Odgovor članu Dudix)
Neposredna veza do poruke: 921
   RE: Termin siječanj i veljača 2012...
30.1.2012 12:15:46   
Gardenija
cure ja se vratila s pregleda
ja prekosutra odlazim u bolnicu ležat, jedino ako mi prije nešt se ne dogodi.
još uvijek 2 cm otvorena, plodna u redu.
Dudix eto, nadam se da neću prije tebe user posted image Sada je bila neka žena u 42 tjednu isto na pregledu pa je ostala u bolnici. Nećeš ti još dugo
Ctg mi pokazuje trudove, sad ih ima više nego prošli puta. A beba bila akativna, stalno me udarao
pozdrav svima user posted image

_____________________________

2. veljača

(Odgovor članu dianchy)
Neposredna veza do poruke: 922
   RE: Termin siječanj i veljača 2012...
30.1.2012 12:23:23   
natali2610
Gardenija na koliko su ti bili trudovi ..ja na zadnjem ctg-u imala dva od 60-80..

_____________________________

Bono 03.02......

(Odgovor članu Gardenija)
Neposredna veza do poruke: 923
   RE: Termin siječanj i veljača 2012...
30.1.2012 12:57:03   
Gardenija
imala jedan od 80, jedan 70 i jedan 60, ostali su na 40 a njioh je bilo malo malo (ne znam jel se to računa kao trud.)

< Poruku je uredio Gardenija -- 30.1.2012 13:04:20 >


_____________________________

2. veljača

(Odgovor članu natali2610)
Neposredna veza do poruke: 924
   RE: Termin siječanj i veljača 2012...
30.1.2012 13:20:18   
dianchy
gardenija u kojem su ti tj.počeli mjeriti trudove?

_____________________________

10.02.2012. stigla nam Gabrijela! :)

(Odgovor članu Gardenija)
Neposredna veza do poruke: 925
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  35 36 [37] 38 39   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  35 36 [37] 38 39   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos maloj djeci?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!