|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  13 14 15 16 [17]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Zimsko-proljetne bebe 2020/2021.
7.9.2022 13:39:25   
PinkyFunkyBirdy
Pozdrav žene, majke, kraljice! user posted image

Dal su krenule nove pobjede? Kako ste mi? Kako vaši mališani? Ne mogu reći bebe jer kad vidim kako su već veliki pa to više nisu ni približno bebe. user posted image

Mi smo krenuli s privikavanjem u jaslice i svaki dan je sve gore. user posted image Prvi dan dok sam cijelo vrijeme bila unutra s njom je bila dobra i malo se igrala. Jučer je lijepo čak i sama papala, ali kad je skužila da me nema krenuo je plač koji je s vremena na vrijeme prestao (kroz 15 min), a danas je jedva htjela ući unutra i čim sam ja otišla ona je plakala i grcala u suzama nekih 40 min i nije htjela ni jesti od plača. user posted image
Znam da moraju proći tu fazu i čak mi nije kao s M (s njim sam i ja svaki dan plakala) jer znam sve kako ide i već sam pomalo otupila pogotovo na njezin plač jer i doma ona većinu vremena samo plače i cendra i drži mi se za nogu (a sve potrebe su joj zadovoljene ... ne znam dal je to do curica ili u čemu je problem, ali šizim kad ona krene). user posted image

Inače, prije mjesec dana se napokon pustila i počela i hodati i mogu reći da je dosta stabilna osim kad isprobava trčanje pa onda nekad padne. Govor je još 0 bodova. Zove samo mama, tata, ali i to ne kuži koga zove nego viče nešto od toga da dobi našu pažnju. Još uvijek pijemo bocu mlijeka tijekom noći, ali se nadam da će i to s vremenom prestati.

M je krenuo u 2. razred i za sad je zadovoljan. D ide u vrtić i jedva je dočekao da vidi svoje prijatelje. user posted image

Ja sam još uvijek nekako preopterećena sa svime i baš me brine kako će biti kad se vratim na posao. user posted image Inače, od ovog PMS-a sam počela imati valunge i ubrzano kucanje srca i sad ne znam dal je to samo rezultat stresa ili je to početak prvih simptoma menopauze (čitala sam malo i vidjela da mogu krenuti čak do 10g prije nego menopauza nastupi). Dal se vama kad dešava išta slično? Inače, imam mengu svakih 40-tak dana što je za moj PCOS super. Nakon svake trudnoće mi je ciklus sve bolji i bolji. user posted image

Javite se malo kad stignete da čujem kako ste mi! user posted image

_____________________________

My Ovulation Chart

17.10.2014. - M (moj pametni dečko)
19.10.2017. - D (veliki dečko koji želi biti mala beba)
24.02.2021. - L (mala ljepotica koja je stigla na mamin rođendan)

(Odgovor članu Lagertha)
Neposredna veza do poruke: 401
   RE: Zimsko-proljetne bebe 2020/2021.
29.9.2022 7:45:38   
katy1503
Jutrooo!!!

Evo i kod nas prosao ovaj 9 mjesec...
K krenula u 1.razred, odusevljena jos uvijek, svida joj se sve i samo tako da nastavi. 27.09 smo slvili veliki 7.rodendan i tak je zrela u glavi da me sve strah...

Mala L je u vrticu, s njom privikavanje proslo odlicno, jede spava, nema plakanja kod ostavljanja... dijete za pozeljezi i totalna suprotnost brata i sestre - živa je za poluditi, jede ko termit a ima 10 kg, visoka je, penje se, trci, kopira brata a to nikad ne bude dobro - koliko je puta ta usnicu razbila prestala sam brojati.... zubi nam izlaze, donje 4rke, osjetimo sve ...

L je prica za sebe,, 3,5g, vozi bicikl bez pedala, skace di stigne, zeza sve oko sebe - ovo mi je najizazovnije razdoblje , to izmedu 3 i 4 godine ajme meni...

Ja radim, promijenila poziciju, bas gustam...
SAmo nek ovako sve nastavi i dalje....

kako ekipice vase, djecica?
Pinky, kod tebe isto veselo vidim .. jel L bolje prihvatila vrtic sad?


_____________________________

Katja - 27.09.2015
Lukas - 11.03.2019
Lea- 17.03.2021


(Odgovor članu PinkyFunkyBirdy)
Neposredna veza do poruke: 402
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  13 14 15 16 [17]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  13 14 15 16 [17]
Idi na:







Anketa

.
пеперутка16

.

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!