|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  34 35 [36] 37 38   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Termin siječanj i veljača 2012...
26.1.2012 13:31:20   
dianchy
Eto i mene sa novostima s prvog pregleda na sv.Duhu...uglavnom iskustvo kao i ti marina. user posted image
Bila sam naručena u 8, došla sam prije jer sam mislila poslije je gužva (ali nije tak strašno). Sestra mi je sve obavila do 8.10 i onda sam čekala doktora da dođe. Došao je za nekih pola sata...što se tiče njega samoga (dr.Dukić) je fenomenalan. Tak mi je sve objasnio i ispričao da ga nisam ništa ni trebala pitati (jedino kaj je i on zaboravio reći a ja pitati jesam li što otvorena). Rekao mi je da mi je termin ipak malo prije tj. 13.02. Ajd tu sam se malo razveselila user posted image iako znam da to ne znači niš pretjerano, ali psihički mi je lakše da je termin prije user posted image E sad, radio mi je vaginalni pregled i bio je super nježan..a i uzv je radio, ali sa aparatom starim 28 godina!!!! S tim je i tebi marina radio uzv. Doslovce je toliko star jer je sam rekao. user posted image Služi im samo da bi vidjeli kako je beba okrenuta i količina plodne vode. naravno ne može odrediti težinu bebacha ni išta drugo...za to treba ići na pravi uzv preko puta...a pošto imam stvarno urednu trudnoću i sve je super, naručio me tek za 2 tj.na uzv i kontrolni pregled. Iako kaže on ako će trebati prije doći ćete prije user posted image Naravno! Tak da u principu ne znam niš...ni jesam otvorena, ni jel imam kakve naznake trudova (nisam išla na ctg) ni težinu malene...uglavnom bar nisam dugo čekala i to me jedino tješi...ah...i tak...dakle termin mi je pomaknut na 13.02. a ja sam naručena na uzv i pregled 9.02. user posted image Baš me zanima jel budem dočekala taj pregled...


_____________________________

10.02.2012. stigla nam Gabrijela! :)

(Odgovor članu marinazg)
Neposredna veza do poruke: 876
   RE: Termin siječanj i veljača 2012...
26.1.2012 13:36:15   
dianchy
E da...i doktor me sam pitao jesam razmišljala o epiduralnoj tj.kako je on rekao sa smješkom o bezbolnom porodu user posted image Ja rekoh, jesam ali još nemam neko mišljenje niti sam što odlučila. Kaže on ionako slj.tj.moraš napraviti KKS pa nek ti naprave i test zgrušavanja krvi za slučaj da ćeš se odlučiti na epiduralnu pa da anesteziolog to odmah ima crno na bijelo. E sad ćemo vidjeti kaj ću se ja odlučiti.

I dobila sam jučer nalaze...nemam beta hemolitički streptokok, ali naravno puna sam candide i glupe gardnerelle...poludit ću s tim beštijama!!!user posted image user posted image


_____________________________

10.02.2012. stigla nam Gabrijela! :)

(Odgovor članu dianchy)
Neposredna veza do poruke: 877
   RE: Termin siječanj i veljača 2012...
26.1.2012 13:58:51   
Gardenija
Moj nije izbirljiv isto user posted image user posted image
mislim da je to tako sad pred kraj počelo bez obzira što jedem. A kako volim začinjeno to je često pa sad ne znam. I na slatko reagira user posted image
dianchy ranije ćeš vidjeti bebicu user posted image user posted image

_____________________________

2. veljača

(Odgovor članu dianchy)
Neposredna veza do poruke: 878
   RE: Termin siječanj i veljača 2012...
26.1.2012 15:33:46   
marinazg
Dianchy bravooooo user posted image user posted image user posted image
a gdje radis taj KKS i ostale pretrage?
ja cu morat ic na bris ali neznam jel to isto tamo u ambulantu idemuser posted image
iducu srijedu u pol 2 idem na bris, u 2 na ultrazvuk i u 4 na pregled user posted image uzet cu si onu kosaru sa hranom kao da idem na piknik user posted image

28 godina user posted image pa rekla sam ja da je stariji aparat od mene user posted image
jadan doktor trudio se izmjerit bebaca i sve a ja ga napala da me boli i zamalo dobio nogom u jaja user posted image
nije ni cudo kaj nije mogao, pa velim ja nisam mogla na tom uzv-u raspoznat ni gdje je trbuh a gdje glava a kamoli rukice i nogice UZAS


_____________________________

ribicu smo ocekivali 23.02.2012 i ribica nam je dosla 23.02 u 23.14 :)

(Odgovor članu Gardenija)
Neposredna veza do poruke: 879
   RE: Termin siječanj i veljača 2012...
26.1.2012 15:35:09   
Dudix
Hej cure, evo i mene, još u komadu user posted image Jučer sam cijeli dan prespavala pa se nisam javila.
dianchy i ja bila na SD danas ali tek u 11. Drago mi je da su ti rekli da budeš user posted image vidila ranije. Meni su isto to rekli (za 17.01.) pa eto, još ništa... Radila sam 2 puta CTG danas. Između 2 me poslala da nešto pojedem jer je mali na prvom kao bio miran. Nakon kroasana sa čokoladom i soka je podivljao...ma mamino dijete nema što. Još uvije otvorena samo 1 prst, od trudova ni T, kontrola u nedjelju gore u rađaoni. Iskreno se nadam da ne budem sa trbuhom dočekala nedjelju. Kaže meni dr. da 3 dana od termina oni ne računaju kao prenesena trudnoća. Tek sa 41+4 krenu razmišljat o induciranom porodu ili carskom. Do tad moj mali dobi još pola kg minimalno user posted image i rasčetvori mamu.
Ja isto sad nemam streptokok ali sam ga imala ranije u trudnoći i rekao je dr. da onda primam antibiotik pri porodu, kao i mali, bez obzira što sam trenutno "čista". I sutra isto idem vaditi krv, jer se debelo razmišljam o epiduralnoj u zadnje vrijeme, čisto zbog veličine bebe user posted image


_____________________________

...da sam prazan list, potpuno čist koristila bi puno, puno deblji kist. I samo jarke i šarene boje da napišem ime tvoje i moje...

(Odgovor članu Gardenija)
Neposredna veza do poruke: 880
   RE: Termin siječanj i veljača 2012...
26.1.2012 15:37:06   
Dudix
Marina, KKS i ovo ostalo radiš u svom domu zdravlja sa uputnicom od dr opće prakse. Ja idem u privatni laboratorij samo zato jer mi nalazi ne bi stigli do nedjelje kad mi je ponovni pregled, a ovako ih dobim za par sati na mail...

_____________________________

...da sam prazan list, potpuno čist koristila bi puno, puno deblji kist. I samo jarke i šarene boje da napišem ime tvoje i moje...

(Odgovor članu Dudix)
Neposredna veza do poruke: 881
   RE: Termin siječanj i veljača 2012...
26.1.2012 15:47:02   
Gardenija
Dudix pa ja mislila ti već gotova s svime. Iskreno se nadam da ćeš se za vikend poroditi. Ja imam još tjedan dana do termina ali sam već 2 p otvorena i mogla bi i prije pa ti se možda i ja pridružim ovaj vikend.
Ovisi kojom brzinom se otvaram user posted image

_____________________________

2. veljača

(Odgovor članu Dudix)
Neposredna veza do poruke: 882
   RE: Termin siječanj i veljača 2012...
26.1.2012 15:53:32   
Dudix
Ubiti ćete me u pojam ako ijedna rodi prije mene user posted image Ma zezam se...ja se, što je najbolje, fizički super osjećam, ali psihički i ova 3 dana su mi užas. Neko sa strane će reću da smo čekale 9 mjeseci, što ti je još koji dan, ali meni ovi nakon termina prolaze naaaaaajsporije na svijetu. Pogotovo što je doma sve spremno i stvarno samo sjedim, gledam TV, spavam i jedem...
Gardenija nadam se da ćemo se sresti negdje na pola truda ovaj vikend user posted image


_____________________________

...da sam prazan list, potpuno čist koristila bi puno, puno deblji kist. I samo jarke i šarene boje da napišem ime tvoje i moje...

(Odgovor članu Gardenija)
Neposredna veza do poruke: 883
   RE: Termin siječanj i veljača 2012...
26.1.2012 16:05:09   
marinazg
user posted image user posted image user posted image bravo Dudix
sad svakih 2 dana ides na preglede gore u bolnicu?

meni je ovaj u bolnici rekao da dodem u pol 2 da mi bris naprave jer laboratorij radi do pol 3 .... sad sam zbunjenauser posted image user posted image user posted image


_____________________________

ribicu smo ocekivali 23.02.2012 i ribica nam je dosla 23.02 u 23.14 :)

(Odgovor članu Dudix)
Neposredna veza do poruke: 884
   RE: Termin siječanj i veljača 2012...
26.1.2012 17:18:09   
Tanjica Tanja
Joj cure znam kako vam je... ali stvarno su zadnji dani najgori i najduži...čitam vas i sve me trnci prolaze od uzbuđenjauser posted image user posted image user posted image Sretno vam i da vas bebice ne muče previše! user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Helena 11.05.2011. Mamina ljuba zuba!

(Odgovor članu dianchy)
Neposredna veza do poruke: 885
   RE: Termin siječanj i veljača 2012...
26.1.2012 18:18:24   
Dudix
Marina sad idem svaka 3 dana na preglede i CTG.
Držim ti fige da brisevi budu ok. Ja sam se cijelu trudnoću borila sa nekim beštijama dolje i pila antibiotike user posted image A oni ti valjda uzorke šalju gore na Mirogojsku pa trebaš doći neko vrijeme prije nego zatvore laboratorij, ne znam user posted image
Cure moje ja sad idem VAAAAN...dobro, ne baš van, idem do kume koja ima rođendan na čajanku i kolače, ali i to je meni ovo zadnje vrijeme tulum user posted image Čujemo se sutra...(iako se nadam da ne jer budem zauzeta rađanjem)


_____________________________

...da sam prazan list, potpuno čist koristila bi puno, puno deblji kist. I samo jarke i šarene boje da napišem ime tvoje i moje...

(Odgovor članu Tanjica Tanja)
Neposredna veza do poruke: 886
   RE: Termin siječanj i veljača 2012...
27.1.2012 9:20:03   
marinazg
hvala Tanja user posted image
Dudix do sad je sve bilo cisto, nadam se da nisam nekaj pokupila u bolnici ili kod ginekologa pa da mi sad pred kraj uvale neke antibiotike
user posted image kako je bilo na festici? nadam se da si se zabavila


_____________________________

ribicu smo ocekivali 23.02.2012 i ribica nam je dosla 23.02 u 23.14 :)

(Odgovor članu Dudix)
Neposredna veza do poruke: 887
   RE: Termin siječanj i veljača 2012...
27.1.2012 9:32:01   
mariola
Hvala TTuser posted image
Sjećam se kad smo tvoju H čekali, ko da je jučer bilo.
Meni je ova trudnoća skroz drukčija nego prošla, ne znam jel zato što je ženska ali s T mi ništa nije bilo teško a sad mi je sveuser posted image
Gardenija, ma imam i ja tri kompleta posteljine spremna ali ova mi je tako slatka da ju moram imatiuser posted image
Nego, ima novih mama?



_____________________________

Sretna i ponosna :)
Toni i Laura
♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

(Odgovor članu marinazg)
Neposredna veza do poruke: 888
   RE: Termin siječanj i veljača 2012...
27.1.2012 9:37:12   
Dudix
Dobro jutro cure...
Marina super je bilo na feštici- brbljaona sa curama i klopanje ko u priči user posted image
Nadam se da ste sve dobro spavale. Ja sam se dignula prije 8, što je za mene čudo, radi vađenja krvi. Sad jedva čekam ručak pa da opet idem spavati.


_____________________________

...da sam prazan list, potpuno čist koristila bi puno, puno deblji kist. I samo jarke i šarene boje da napišem ime tvoje i moje...

(Odgovor članu mariola)
Neposredna veza do poruke: 889
   RE: Termin siječanj i veljača 2012...
27.1.2012 9:48:32   
Gardenija
Dudix svaka čast što si izašla van, ja sam svesvoje društvene obveze otkazala i samo čekam, bojim se da mi ne pukne vodenjak negdje vani
Eto, možda do kraja dana se nešto promijeni pa se ipak porodiš. Ja razmišljam što da spremam ili da i danas ljenčarim user posted image


_____________________________

2. veljača

(Odgovor članu Dudix)
Neposredna veza do poruke: 890
   RE: Termin siječanj i veljača 2012...
27.1.2012 9:54:20   
Dudix
A kad ležim doma mali neće van, pa sam obrnula politiku...možda ga to natjera na akciju.
Ja ti preporučam ljenčarenje...pa počinje vikend, što te briga za spremanje user posted image


_____________________________

...da sam prazan list, potpuno čist koristila bi puno, puno deblji kist. I samo jarke i šarene boje da napišem ime tvoje i moje...

(Odgovor članu Gardenija)
Neposredna veza do poruke: 891
   RE: Termin siječanj i veljača 2012...
27.1.2012 10:10:41   
mariola
Živilo ljenčarenjeuser posted image user posted image
Ni ja danas ništa ne radim, osim popodne idem u šopinguser posted image
Bila sam prije dva  dana na rođendanu i bile smo dvi trudnice i onda moja šogi priča kako je prije tri godine došla vidit ovu bebu kojoj je bio rođendan i puko joj vodenjak. Ja i ova se ustrtarile i biž domauser posted image

_____________________________

Sretna i ponosna :)
Toni i Laura
♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

(Odgovor članu Dudix)
Neposredna veza do poruke: 892
   RE: Termin siječanj i veljača 2012...
27.1.2012 11:42:50   
marinazg
hahaha bas sam se nasmijala pricama user posted image
drago mi je da ste se zabavile user posted image
ja si isto razmisljam dal da ljencarim ili ne, ali jucer nisam nis delala ni kuhala pa sam mislila danas spec fasirance, tijesto i besamel umak....pospremit malo kuhinjske elemente.... samo treba dic guzu a to je najtezi dio neznam jel zbog kila ili zbog ljenosti haha user posted image user posted image user posted image


_____________________________

ribicu smo ocekivali 23.02.2012 i ribica nam je dosla 23.02 u 23.14 :)

(Odgovor članu mariola)
Neposredna veza do poruke: 893
   RE: Termin siječanj i veljača 2012...
27.1.2012 13:20:36   
mariola
Ajme marina i meni je to najtežio dio, mislim i guza i dizanjeuser posted image
Nisam se pohvalila, +19kg user posted image

_____________________________

Sretna i ponosna :)
Toni i Laura
♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

(Odgovor članu marinazg)
Neposredna veza do poruke: 894
   RE: Termin siječanj i veljača 2012...
27.1.2012 15:14:45   
subi83
cure, eto i mene malo... stvarno me dugo nije bilo, ali samo zato što izbjegavam sjedenje pred kompom u zadnje vrijeme... lakše mi je dok se krećem i nešto radim jer me onda ne bole leđa, inače čim sjednem ili legnem ne mogu se više pomaknuti... user posted image

nama je danas 39 tt. i iščekujemo porod što prije, mada me sada hvata strah od poroda user posted image
u ponedjeljak smo bili na pregledu na SD i user posted image je velika 3 kg, još uvijek visoko i otvorena sam 1 prst... uglavnom dr je rekao da user posted image još nije spremna za porod...
čim je ovako jako aktivna vjerojatno i nije jer kažu da se nekih 2 dana prije poroda beba umiri, a ova moja je non stop aktivna user posted image vidjet ćemo kad dođe taj dan je li to istina user posted image
eh da, i čestitam svim curama koje su već rodile i sretno onima koje trebaju uskoro rodit user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image




_____________________________

... mrvica Tara došla nam je 3.2...

(Odgovor članu mariola)
Neposredna veza do poruke: 895
   RE: Termin siječanj i veljača 2012...
27.1.2012 17:40:03   
Gardenija
ja ipak malo radila, ali sam većinu dana provela vani. Sutra ljenčarim i kile skupljam user posted image
Subi ja u ponedjeljak ulazim u 39 pa smo tu negdje. I moja beba je aktivna pa vjerojatno još nije spremam za van. Želim ti što raniji porod, i mene je strah poroda užas
pozdrav

_____________________________

2. veljača

(Odgovor članu subi83)
Neposredna veza do poruke: 896
   RE: Termin siječanj i veljača 2012...
27.1.2012 21:47:33   
dianchy
ma cure dajte se opustite! Kaj vas ima biti strah? Kad krene nema više natrag, a onda kaj je tu je. Ioanko ne možete promijeniti ništa, a sve će biti ok. Think pink!! user posted image Nemojte se zamarati strahom jer si ne pomažete tako. Samo se probajte opustiti jer će i onda sve biti lakše. Vjerujem u vas! user posted image

Ja danas malo pokušala čitati kaj je doktor napisao (jer pisao je rukom pa je sve nečitko) i mislim da sam bar nešto odgonetnula, piše portio skraćen a cc uloživ za 1 prst. Razveselilo me to malo jer znači da sam 1 cm otvorena, kaj ne? user posted image I možda ću fakat vidjeti svog malog anđela i prije...nekako se tješim mišlju da imam još malo...nekako se moram zavarati!user posted image


_____________________________

10.02.2012. stigla nam Gabrijela! :)

(Odgovor članu Gardenija)
Neposredna veza do poruke: 897
   RE: Termin siječanj i veljača 2012...
28.1.2012 10:56:54   
Gardenija
Dianchy user posted image
Nije to ništa strašno, mene uhvati na trenutke strah od bolova, jučer me presjecalo nešto dole i beba mi se tako micala kao da će iskočit iz trbuha da se nisam mogla pomaknut pa mi nije bilo svejedno. Kad krene onda će mi vjerojatno biti svejedno.

Pa zar nije Joanna rodila koliko sam sad vidjela na topicu, a termin joj je bio nekako kad i tebi, znači mogla bi i ti za koji dan user posted image

Dudix nadam se da user posted image želi van


_____________________________

2. veljača

(Odgovor članu dianchy)
Neposredna veza do poruke: 898
   RE: Termin siječanj i veljača 2012...
28.1.2012 11:01:18   
Gardenija
i da ni ja svoj nalaz ne znam pročitati, samo sam zaključila da ipak znam da u ponedjeljak trebam u bolnicu na pregled pa ne znam hoće me ostavit tamo ili ne. Ovo ostalo katastrofa, samo razaznajem ctg i 2, a ostalo je švrakopis
user posted image

_____________________________

2. veljača

(Odgovor članu Gardenija)
Neposredna veza do poruke: 899
   RE: Termin siječanj i veljača 2012...
28.1.2012 12:27:33   
marinazg
evo curke samo da vas pozdravim, idem se prosetat malo, vani je stvarnooo prekrasno  user posted image

_____________________________

ribicu smo ocekivali 23.02.2012 i ribica nam je dosla 23.02 u 23.14 :)

(Odgovor članu Gardenija)
Neposredna veza do poruke: 900
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  34 35 [36] 37 38   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  34 35 [36] 37 38   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli odbijati svoju bebu od pelena?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!