|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  33 34 [35] 36 37   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Termin siječanj i veljača 2012...
25.1.2012 8:07:34   
marinazg
Natali, slazem se sa curama, bolje da si tamo gdje ti mogu odma pomoc nego da budes doma sva nervozna i u iscekivanju. bit ce sve ok  user posted image
javi kaj je bilo danas na pregledu.
ja danas isto idem na pregled u bolnicu pa javim novosti.

Bebys user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Dancy user posted image user posted image i zelim ti da sto prije upoznas svoju bebicu user posted image


_____________________________

ribicu smo ocekivali 23.02.2012 i ribica nam je dosla 23.02 u 23.14 :)

(Odgovor članu dancy24)
Neposredna veza do poruke: 851
   RE: Termin siječanj i veljača 2012...
25.1.2012 10:41:41   
Gardenija
pozdrav
ja otvorena cm, kaže da se javim ako bude ikakvih naznaka, moglo bi i ranije.
Imam uputnicu za sljedeći puta, a ne znam kada jer ne piše datum, a ja nisam pitala jer je baš došla jedna žena u trudovima pa su se posvetili njoj a ja zaboravila. što sad ja ne znam. otići ću sljedeći tjedan jedan dan pa se napravit blesava i reći da nemam pojma kada trebam doći pa sam došla. user posted image
danchy sretno user posted image

_____________________________

2. veljača

(Odgovor članu marinazg)
Neposredna veza do poruke: 852
   RE: Termin siječanj i veljača 2012...
25.1.2012 10:58:28   
marinazg
user posted image
znaci moras se pripremiti jer bi mogli pocet trudovi svaki cas?
a nazovi ih pa objasni kaj je bilo i pitaj kad da dodes. ja bi tako napravila na tvom mjestu.
ja u 2 narucena user posted image daj mi samo reci jel se presvlacim tamo u onoj maloj cekaonici ili?
oprosti na glupom pitanju al ovo mi je prvi pregled gore u bolnici user posted image


_____________________________

ribicu smo ocekivali 23.02.2012 i ribica nam je dosla 23.02 u 23.14 :)

(Odgovor članu Gardenija)
Neposredna veza do poruke: 853
   RE: Termin siječanj i veljača 2012...
25.1.2012 11:03:26   
Gardenija
čekat ću MM da dođe s posla pa da se dogovorimo. ili ću otići jer mi je blizu ili ću stvarno morat zvat. Koliko često se pred kraj mora na ctg i preglede, ako je svaki tjedan onda bi trebala ići još prije neg se porodim.
ne znam kako je to kod vas s presvlačenjem, ja sam imala kompletan pregled pa sam se morala. i meni je bio prvi pregled u bolnici pa sam zato ostala zbunjena.

< Poruku je uredio Gardenija -- 25.1.2012 11:04:20 >


_____________________________

2. veljača

(Odgovor članu marinazg)
Neposredna veza do poruke: 854
   RE: Termin siječanj i veljača 2012...
25.1.2012 11:18:30   
natali2610
Cure evo da vam javim ja sam doma ...više ne znam tko je tu lud ...moj ginic govori jedno ,a gin u bolnici drugo ...uglavnom po ginekologu u bolnici je sve ok ,apsolutno ne postoji nikakav zastoj u rastu ..pa ti sad znaj!!!


_____________________________

Bono 03.02......

(Odgovor članu Gardenija)
Neposredna veza do poruke: 855
   RE: Termin siječanj i veljača 2012...
25.1.2012 11:32:12   
marinazg
Gardenija ja sam mislila da si ti na Svetom Duhu , bas sam blesava user posted image
Natali user posted image bas zbunjujuce, al vjerujem da i malo sumnjaju u bolnici da bi te ostavili, mozda je tvoj gin pogrijesio user posted image uf znam sad mozemo nagadat do besvjesti al nadam se da ce biti sve ok user posted image
jesi bila i na ctg-u i ultrazvuku ili samo na pregledu?


_____________________________

ribicu smo ocekivali 23.02.2012 i ribica nam je dosla 23.02 u 23.14 :)

(Odgovor članu natali2610)
Neposredna veza do poruke: 856
   RE: Termin siječanj i veljača 2012...
25.1.2012 12:00:51   
natali2610
Radili su mi ctg i uzv (color dopler )...navodno kad se radi o zastoju protok krvi je smanjen i plodne vode ima manje od normalnog ...meni je to sve ok ...mjera trbuha je nesto manja ali oni to zovu manekenski rast jer kao ni ljudi tako ni sve bebe nemaju iste mjere ..

_____________________________

Bono 03.02......

(Odgovor članu marinazg)
Neposredna veza do poruke: 857
   RE: Termin siječanj i veljača 2012...
25.1.2012 12:10:32   
dianchy
natali mislim da se ovi u bolnici ne bi igrali takvim stvarima...nemoj se brinuti, nego samo razmišljaj pozitivno! user posted image
Marina ti kad dođeš s pregleda odmah napiši izvještaj jer ja idem sutra ujutro na prvi pregled na sv.Duh user posted image Pa da znam kaj me čeka...jedino ne idem sutra na uzv...vidjet ću kaj će doktor reći. Jel ti ideš na UZV?
Jel dudix u bolnici?? user posted image


_____________________________

10.02.2012. stigla nam Gabrijela! :)

(Odgovor članu natali2610)
Neposredna veza do poruke: 858
   RE: Termin siječanj i veljača 2012...
25.1.2012 12:26:08   
marinazg
slazem se sa Dianchy, ovi u bolnici imaju bolje aparate i sve, ja bi vise njima vjerovala, a kaj su ti rekli kolko je teska beba?

Dianchy ni ja sad nejdem na UZV nego na pregled a na uputnici mi pise "kompletan pregled" sad neznam kaj im to znaci, budem vidla pa ti napisem izvjesce user posted image
mene sad  brine gdje da se ja skinem user posted image
malo smjesno zvuci al dobro bum pitala sestru user posted image


_____________________________

ribicu smo ocekivali 23.02.2012 i ribica nam je dosla 23.02 u 23.14 :)

(Odgovor članu dianchy)
Neposredna veza do poruke: 859
   RE: Termin siječanj i veljača 2012...
25.1.2012 12:35:54   
natali2610
Ma ne brinem se ...nema koristi od nerviranja ,može samo štetit bebi ...bebica je 2800 ...mrvica mala

< Poruku je uredio natali2610 -- 25.1.2012 12:37:40 >


_____________________________

Bono 03.02......

(Odgovor članu marinazg)
Neposredna veza do poruke: 860
   RE: Termin siječanj i veljača 2012...
25.1.2012 13:51:33   
dianchy
čuj marina, ak bu bilo muških tam, mislim da ne budu imali niš protiv da se u čekaoni skineš user posted image user posted image user posted image   ma šalim se..user posted image Imaš tam kabine pa kad dođeš na red, onda ti sestra kaže idite u tu i tu kabinu i čekajte da vas doktor pozove. Sretno! i nadam se da je sve u naaaajboljem redu user posted image

_____________________________

10.02.2012. stigla nam Gabrijela! :)

(Odgovor članu natali2610)
Neposredna veza do poruke: 861
   RE: Termin siječanj i veljača 2012...
25.1.2012 13:56:25   
Gardenija
meni je pisalo kompletan pregled pa mi je to uključivalo ctg, zatim ambulantni pregled gdje mi je provjerio plodnu vodu i koliko sam otvorena, znači ne uzv. A sad tko zna, kad očito svugdje sve različito rade.
Marina tuniku obučeš i mirna si, ja nisam znala da će me tak pregledavat pa sam se zeznula u odijevanju. A sad je već dva sata pa si vjerojatno već tamo user posted image


_____________________________

2. veljača

(Odgovor članu natali2610)
Neposredna veza do poruke: 862
   RE: Termin siječanj i veljača 2012...
25.1.2012 18:00:00   
Gardenija
Gdje ste narode user posted image
nigdje nikog nema, ja sam zaboravila napisati da mi je ctg pokazao i neke trudove.
ne znam zašto sam gledala na youtube-u gledala porode jer mi je sad užasno.

_____________________________

2. veljača

(Odgovor članu Gardenija)
Neposredna veza do poruke: 863
   RE: Termin siječanj i veljača 2012...
25.1.2012 18:51:11   
marinazg
Natali ma nije to tak ni jako lose, bude puno papala i oporavila se, samo se nemoj zivcirat user posted image
Dianchy ma bilo je muskih ali svi neki old timeri pa nisam htjela da dobe srcani udar user posted image user posted image user posted image

bebica je ok,ima dosta plodne vode,posteljica prema iza, maleni je sa glavom prema dole.... u biti sve je ok sa bebom a
a sad si moram olaksat dusu:
cekala sam je..user posted image sat vremena na pregled i jos pola sata u onoj maloj cekaoni, da je bilo vise prostora legla bi si i odrijemala, pregled je trajao pola sata ali samo sa ultrazvukom i razgovor ja sam popiz user posted image .... ako je to njima kompletan pregled onda sam ja idiot... sa onom sondom mi je tak pritisnul trbuh da sam doktora htjela s nogom u medunozje pogodit ali sam se suzdrzala i rekla da me to boli, on mi je na to rekao da se ispricava ali da nis nemre vidjet jer je uzv aparat jako los user posted image
tolko je "dobar" aparat da mi nije mogao rec kolko je beba teska jer nije mogao izmjerit...
inace doktor je jako simpa i sve ga mozes pitat ali ovo ostalo necu komentirat ljuta sam ko pas user posted image
iducu srijedu idem vadit bris, vaginalni i uzv pregled


_____________________________

ribicu smo ocekivali 23.02.2012 i ribica nam je dosla 23.02 u 23.14 :)

(Odgovor članu Gardenija)
Neposredna veza do poruke: 864
   RE: Termin siječanj i veljača 2012...
25.1.2012 19:13:39   
natali2610
Marina i kod nas u bolnici se dosta čeka ,evo ja danas došla u 8.30 a završila u 10.30..dobro meni su radili ctg koji traje 30-40min,uzv -15min i pregled 5min...sve ostalo je bilo čekanje.
Nego ,Marina ma ne mogu vjerovati da ti nije mogao vidjeti težinu bebice ..pa kaj je to za uzvuser posted image user posted image

_____________________________

Bono 03.02......

(Odgovor članu marinazg)
Neposredna veza do poruke: 865
   RE: Termin siječanj i veljača 2012...
25.1.2012 20:01:23   
marinazg
ocito je bebac bio jako aktivan a aparat spor, kad bi nariktao da zaustavi sliku, slika bi se zaustavila par sekundi poslje klika a tad vec prode baba sa kolacima user posted image
trebamo cekat iducu srijedu kad idem na normalan uzv


_____________________________

ribicu smo ocekivali 23.02.2012 i ribica nam je dosla 23.02 u 23.14 :)

(Odgovor članu natali2610)
Neposredna veza do poruke: 866
   RE: Termin siječanj i veljača 2012...
25.1.2012 20:16:23   
natali2610
Aha u tome ja fora ,ja mislila da ti je uzv radio sa nekim prastarim aparatomuser posted image user posted image ..
Joj cure meni muka dolazi kad se sjetim da moram ići u krevet ..ove noći sam se probudila u 1h i do 5h nisam mogla zaspati ..cure jel spavate na lijevom boku?ja se trudim ali ne mogu izdržati cijelu noć..

_____________________________

Bono 03.02......

(Odgovor članu marinazg)
Neposredna veza do poruke: 867
   RE: Termin siječanj i veljača 2012...
25.1.2012 21:16:06   
Gardenija
ja na lijevom boku ne smijem dugo spavati jer me jako krene lupati tako da me boli. pa moram na desnom.
jao ja ne znam jel ova začinjena hrana utječe na raniji porod, ali sam se toliko najela pečene kobasice da štucam cijelo vrijeme. doduše, štucam cijelu trudnoću non stop.
Bome nema Dudix, ni Dancy pa pretpostavljam da se nešto događa.

_____________________________

2. veljača

(Odgovor članu natali2610)
Neposredna veza do poruke: 868
   RE: Termin siječanj i veljača 2012...
26.1.2012 0:45:52   
natali2610
...a nema ni Martyne!!!!

_____________________________

Bono 03.02......

(Odgovor članu Gardenija)
Neposredna veza do poruke: 869
   RE: Termin siječanj i veljača 2012...
26.1.2012 9:00:19   
marinazg
imam osjecaj da i je prastari aparat, tamo gdje se ide na trudnicki ultrazvuk puno je bolji, bolje se sve vidi (ja na ovom nisam mogla vidjeti nikaj) , brzi je i sve... zato mi je rekao da iducu srijedu idem prvo na uzv pa onda k njemu jer je aparat ocito los user posted image
Gardenija ja sam prije trudnoce obozavala ljute kobasice a sad u trudnoci ih nemogu ni vidjet, a sad su mi se i hrenovke zamjerile, svaka cast kad mozes tak jako zacinjeno jesti user posted image

e da zaboravila sam reci da imam niski tlak, jel ima jos netko? kak se moze dic tlak?
osim da mi muz dize tlak user posted image


_____________________________

ribicu smo ocekivali 23.02.2012 i ribica nam je dosla 23.02 u 23.14 :)

(Odgovor članu natali2610)
Neposredna veza do poruke: 870
   RE: Termin siječanj i veljača 2012...
26.1.2012 9:08:07   
mariola
Jutrouser posted image
Marina najbolje ti ga muž može dignutuser posted image
Ja bila jučer na ctg-u, uredan, nije bilo trudova. Mada ja sve češće osjetim pritisak doleuser posted image
Otvorena sam za jedan prst.
Pitala sam za epiduralnu, rekao mi je da će mi je dati, samo da ne dođem previše otvorena.
Anesteziologa imaju dovoljno pa se nadam da neću baš biti neki pehist i potrefit kad ne bude nikoga.
Dobit ćemo i potvrdu kao da smo išli na tečaj tako da mm može samnom.user posted image
Ma ko ima ovakvog ginekologa?user posted image user posted image

_____________________________

Sretna i ponosna :)
Toni i Laura
♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

(Odgovor članu marinazg)
Neposredna veza do poruke: 871
   RE: Termin siječanj i veljača 2012...
26.1.2012 9:49:11   
marinazg
user posted image user posted image user posted image za tebe i user posted image i ginekologa user posted image
ja sam zaboravila pitat za epi, sve zaboravljam ko baba se osjecam user posted image
da reci cu mu da sad ima dopustenje dizat mi tlak ali da se ne navikne na to haha user posted image


_____________________________

ribicu smo ocekivali 23.02.2012 i ribica nam je dosla 23.02 u 23.14 :)

(Odgovor članu mariola)
Neposredna veza do poruke: 872
   RE: Termin siječanj i veljača 2012...
26.1.2012 10:02:08   
mariola
Marina ja ne znam kako sam se uspjela sjetituser posted image
Senilna sam za popi_dituser posted image
E vidite ovo kako je slatko, nadam se da ćemo uspjet nabavit cijeli kompletuser posted image , u ljubičastoj boji.
http://www.bertoni-hr.com/products/bed%20linens/bed%20linen/515-hippo.html

< Poruku je uredio mariola -- 26.1.2012 10:03:10 >


_____________________________

Sretna i ponosna :)
Toni i Laura
♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

(Odgovor članu marinazg)
Neposredna veza do poruke: 873
   RE: Termin siječanj i veljača 2012...
26.1.2012 10:30:58   
Gardenija
koliko ja znam bolje imat niski tlak nego visoki stoga nemaš brige što se toga tiče. Ako baš želiš podići po kavi deri i slanoj hrani bar tako mislim.
Ma meni ne smeta ništa posebno od hrane, možda samo bebi smeta hrana jer uvijek postane jako aktivan za vrijeme jela user posted image
Mariola već 1 si otvorena a imaš tad termin, ja sam dva i bojim se ikud ići (mada bi trebala do trgovine po namirnice)
Ma Martyna sigurno uživa s bebicom user posted image
Super su mi kompleti ovi Mariola, samo je meni drago da sam sve uzela pa da više o tome ne moram misliti.

_____________________________

2. veljača

(Odgovor članu mariola)
Neposredna veza do poruke: 874
   RE: Termin siječanj i veljača 2012...
26.1.2012 13:10:30   
marinazg
Mariola prekrasan je komplet user posted image
hahaha tak i ja, dragi me zamoli da mu skuham kavu ili nekaj a ja odem u kuhinju i glavu gurnem u frizider i pokusavam se sjetit po kaj sam dosla user posted image bitno da svaki put prvo gurnem glavu u frizider  user posted image user posted image user posted image

Gardenija hvala na savjetima sad cu se bacit na pršut user posted image
moj maleni isto divlja kad klopam al valjda im pase hrana, a zezaju me da ocito maleni voli papati i da ce biti takav kad se rodi user posted image
jel ti oduvijek tako aktivan za vrijeme jela ili sad kad si pocela ljuto jesti?


_____________________________

ribicu smo ocekivali 23.02.2012 i ribica nam je dosla 23.02 u 23.14 :)

(Odgovor članu Gardenija)
Neposredna veza do poruke: 875
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  33 34 [35] 36 37   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  33 34 [35] 36 37   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

mlijeko???
ama

bebi od 7mj....dali je mlijeko od 3,5 jako?

DA jako je (45%)

ne- moze da pije (3%)

bolje nedavati nikako (30%)

????? (22%)


Broj svih glasova: 87

Hvala na glasovima. Glasovala/glasovao si već na svim aktualnim anketama. Možeš napraviti svoju anketu!

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!