|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Život na selu
28.12.2010 16:02:30   
pincirotvajler
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

"Ljubav je slijepa i zbog toga joj je tako izoštreno čulo dodira."

(Odgovor članu mamicaa)
Neposredna veza do poruke: 51
   RE: Život na selu
30.12.2010 18:27:07   
mamicaa
http://www.ringeraja.hr/clanak/docek-nove-godine-s-djecom-ili-bez_1062.html

Ma pročitala sam ovo i doista me potaklo na razmišljanje, ja inače sam protiv toga da se djecu isključuje iz obiteljskih, iz tako velikih državnih i svjetskih slavlja. Pitam se nisu li upravo djeca središte i najveće naše blago? Moja za mene jesu.....

(Odgovor članu pincirotvajler)
Neposredna veza do poruke: 52
   RE: Život na selu
6.1.2011 10:00:31   
mamicaa
Evo me nakratko za kompjutorom, odlučili smo prodati jednu kuću na selu i s tim novcima obnoviti ovu u kojoj živimo, izvući se iz dugova. Žao nam je stvarno što prodajemo našu kuću ali što se tu može, nemamo baš nekoga drugoga izlaza.....
Uglavnom tako teče život, ono što nas mući što je kuća na zabitom mjestu usred šume, dobra je i nova kuća. Lijepo uređena..... ali daleko od gradske sredine.....
Inače sada se mučim predajom oglasa na njuškalo, a još me čeka sav posao vani s konjima..... pa ručak, itd......Zato drage moje bježim dalje... pozdrav svima.....od user posted image

(Odgovor članu mamicaa)
Neposredna veza do poruke: 53
   RE: Život na selu
6.1.2011 10:03:56   
pincirotvajler
user posted image user posted image user posted image

_____________________________

"Ljubav je slijepa i zbog toga joj je tako izoštreno čulo dodira."

(Odgovor članu mamicaa)
Neposredna veza do poruke: 54
   RE: Život na selu
6.1.2011 10:14:24   
keksić
user posted image

_____________________________

03.11.1999. - prva srećkica moja iva (iva- šljiva)
15.02.2010. - druga srećkica moja vendy (vendica -švendica)

(Odgovor članu pincirotvajler)
Neposredna veza do poruke: 55
   RE: Život na selu
7.1.2011 14:13:18   
mamicaa
Ajme koji umor, a ne znam ni zašto ni kako, ni što sam danas toliko radila, a spava mi se do besvijesti....

(Odgovor članu keksić)
Neposredna veza do poruke: 56
   RE: Život na selu
7.1.2011 14:20:41   
Anoniman
južina je, draga, digla se temperatura, svi smo nikakvi...user posted image
kak vam ide to s prodajom?
mi imamo kuću i zemljište u širem centru zg-a pa već dvije godine nikako prodat...user posted image a već nam je prilično hitno da riješimo stambeno pitanje.
nadam se da ćete vi uspjeti... ljubi mališane...

(Odgovor članu mamicaa)
  Neposredna veza do poruke: 57
   RE: Život na selu
7.1.2011 14:22:43   
natalijax
hebiga,tak i mi vikendicu na moru prodajemo,svi bi za par tisuča eurića kupiliuser posted image

< Poruku je uredio natalijax -- 7.1.2011 14:23:00 >

(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 58
   RE: Život na selu
9.1.2011 8:54:11   
mamicaa
Mah iskreno rečeno ja se nadam da je nećemo prodati, da ćemo do tada već zaraditi novčiće......Teško je i draga nam je ta BAŠ TA KUĆICA, i srce nam se slama ali dobro ako je prodamo biti će dobro......
Uglavnom ono što bih imala za reći je da nam je zatoplilo i to nam je od pomoći, lakše se radi s životinjama, lakše se izađe iz kuće....ipak ima jedan problemčić koji nam smeta velikoooooooo BLATO...... ali nema veza danas smo veseli......user posted image

(Odgovor članu natalijax)
Neposredna veza do poruke: 59
   RE: Život na selu
10.1.2011 16:51:00   
mamicaa
Kako nam je danas na selu?
Eto zatoplilo, danas išla bez jakne pa čak se i zemlja osušila i jupyyyyyyyyyyyy nema blata ali nema ni vode tako još jedna dužnost više, nositi vode našim životinjicama, uglavnom eto dan proletio....

(Odgovor članu mamicaa)
Neposredna veza do poruke: 60
   RE: Život na selu
21.1.2011 10:08:31   
mamicaa
Nakon nekoliko dana mirnijeg i ljepšeg vremena, eto nam opet snijega, pada ko lud, puše do besvijesti i već dva puta sam čistila ispred kuće i auto, djecu vozila u školu i moju i od susjede, vani je ludnica, kod životinja sam samo svratila, bacila sijeno i ništa više, i eto tako, zima se nastavlja, sada imam malo vremena pa idem suđe da perem a za ručak imam još sarme od jučer.....

(Odgovor članu mamicaa)
Neposredna veza do poruke: 61
   RE: Život na selu
25.1.2011 8:57:19   
mamicaa
Koljevina


Ah u malom zakašnjenju, prijatelji mi kolju danas svinje, i ovna, pa se selimo na dva dana u selo gore više, na koljevinu, ispomoć i na friško meso, eto željela sam vas pozdraviti prije nego li zbrišem na dva dana..... Uglavnom život na selu pun je promijena svaki dan....

(Odgovor članu mamicaa)
Neposredna veza do poruke: 62
   RE: Život na selu
25.1.2011 9:01:13   
pincirotvajler
user posted image user posted image user posted image

_____________________________

"Ljubav je slijepa i zbog toga joj je tako izoštreno čulo dodira."

(Odgovor članu mamicaa)
Neposredna veza do poruke: 63
   [Brisano sporočilo]
25.1.2011 9:02:49   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(Odgovor članu mamicaa)
  Neposredna veza do poruke: 64
   RE: Život na selu
28.1.2011 9:39:54   
mamicaa
Kolinje prošlo sasvim ok.... sada napokon malo mira i zasluženi odmor uz čvarke...

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 65
   RE: Život na selu
28.1.2011 9:59:39   
maja
user posted image user posted image user posted image i dobru kobaju

_____________________________

"Dok je prije postojalo samo jedno bez čega ne mogu živjeti, sada je nastalo dvoje.
Nije bilo diobe - moja se ljubav nije sada podijelila između njih; nije to bilo tako. Prije kao da mi je srce naraslo, nabujalo do dvostruke veličine u tom trenutku."

(Odgovor članu mamicaa)
Neposredna veza do poruke: 66
   RE: Život na selu
17.2.2011 14:34:25   
mamicaa
Koza se ojarila, imamo jedno malo + mlijeko za prodaju, eto malo novosti malo pozitive a mali je preeeeeeeeeesladak....

(Odgovor članu maja)
Neposredna veza do poruke: 67
   RE: Život na selu
17.2.2011 14:44:29   
frkafulja
Kako lijepo i slikovito opisuješ..na tren kao da sam tamo!

(Odgovor članu mamicaa)
Neposredna veza do poruke: 68
   RE: Život na selu
17.2.2011 14:55:24   
mamicaa
Jare mi je u kući da se djeca igraju, dođe susjed pa se sruši pa zar ti i jare držiš pokraj peći....user posted image

(Odgovor članu frkafulja)
Neposredna veza do poruke: 69
   RE: Život na selu
17.2.2011 20:23:42   
malizia
IZVORNA PORUKA: mamicaa

Jare mi je u kući da se djeca igraju, dođe susjed pa se sruši pa zar ti i jare držiš pokraj peći....user posted image


Ajme suuuper, sva sam se rastopila user posted image , kako je lijepo na selu user posted image .

(Odgovor članu mamicaa)
Neposredna veza do poruke: 70
   RE: Život na selu
19.2.2011 13:01:29   
mamicaa
Ajme draga dođi i ti k nama na selo, ima svoje prednosti ali i nedostatke user posted image

(Odgovor članu malizia)
Neposredna veza do poruke: 71
   RE: Život na selu
24.2.2011 12:32:10   
mamicaa
Evo još malo novosti i danas su malo pozitivnije...... user posted image   Magarica napokon daje mlijeko i za prodaju a ne samo za svoju malu, tako da sada trebamo naći kupce pošto ja prodajem na najeftinijoj cijeni u našoj zemlji, upravo zato da što više zaradim, a i zato jer mi je žao ljudi koji imaju bolesno dijete, kao ja pa se i sami moraju mučiti.
Znaći imamo sada i magareče i kozje mlijeko....user posted image user posted image user posted image

A više o magarećem mlijeku ima ovdije....  http://www.klinfo.hr/detaljnije/hr/magarece-mlijeko--prirodni-lijek-za-bolesti-disnog-sustava-i-alergije/15/5710/1/

< Poruku je uredio mamicaa -- 24.2.2011 12:33:53 >

(Odgovor članu mamicaa)
Neposredna veza do poruke: 72
   RE: Život na selu
24.2.2011 12:53:19   
Bebys
user posted image user posted image user posted image


ovo je vrlo fino i pohvalno jos samo da si napisal po kojoj cijeni bilo bi super

posto vidim da je litra ko zlato koliko je tvoja litra ondauser posted image

(Odgovor članu mamicaa)
Neposredna veza do poruke: 73
   RE: Život na selu
24.2.2011 13:10:13   
mamicaa
IZVORNA PORUKA: Bebys

user posted image user posted image user posted image


ovo je vrlo fino i pohvalno jos samo da si napisal po kojoj cijeni bilo bi super

posto vidim da je litra ko zlato koliko je tvoja litra ondauser posted image



Gle draga, oko toga mlijeka ima muke i muke, i magarica ne daje puno pa zato nije lako skupiti i obraditi za prodaju, jer to su nam jedini prihodi, SVIM UZGAJIVAČIMA MAGAREćEGA MLIJEKA....  Moja litra je 300 kn a 1 dl, 35.

(Odgovor članu Bebys)
Neposredna veza do poruke: 74
   RE: Život na selu
24.2.2011 13:18:07   
mamicaa
I da zaboravila sam napomenuti da je puno više napisano o magarečem mlijeku na http://www.magare.hr/ , samo što su oni veliki uzgajivači, mi smo mali imamo malo, pa imamo i svega, po potrebi,kobila, kokoši,pataka,koza, magaraca,pilića, jaja, kozje i magareće mlijeko, a s vremena na vrijeme i kobilje mlijeko.
Osim toga imamo veliku baštu, za naše potrebe.
Do pred 2 god, uzgoj jaretine i piletine, pačetin,zečetine,i puretine, za meso bio nam je unosan, ali sada ne znam što se dogodilo???? Ljudi više nisu zainteresirani za naše meso.....user posted image
A naša kvaliteta je još uvijek vrhunska, živimo na čistini, daleko od ceste, životinje su na prirodnom ispustu....i meso je uvijek svježe!

(Odgovor članu mamicaa)
Neposredna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Dudica.
пеперутка16

Do kada je vaše dijete imalo dudu?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!