|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Telefonski teror kojekakvih agencija
26.11.2011 17:09:58   
Ruža
Luda sam više, svakodnevno bar 3 propuštena poziva, ako sam kod kuće zovu barem jednom, ne biraju vrijeme, niti imaju osnove bontona, zovu u svako doba i svetkom i petkom i nedjeljom, redovito pogode taman kad Markana spustim u krevet....Grrrrrrrruser posted image user posted image user posted image
U početku sam još bila ljubazna no sad sam ludaaaa i neljubazna....
Kako da to zaustavim?
Imate sličnih problema?

_____________________________

Samo luda mama...
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Telefonski teror kojekakvih agencija
26.11.2011 17:38:30   
mayathebee
Imam isti problem. Već su postali nasilni sa tim svojim anketama i prodajama. Još na ankete neke ako imam vremena i odgovorim, žao mi je tih ljudi kaj rade tamo da im svi poklope. Ali isto tak, luda sam kad me nazovu u krivo vrijeme! Grrrrrr
Najdraži su mi oni kaj nazovu, i kažu da sam osvojila poklon, pa prije nego mi objasne da moram doći na svečanu večeru, ja kažem super, možete li mi ga poslati poštomuser posted image ! Malo ih cimnem tak i otkantam da nemam vremena! Ali nitko se od njih ne ispriča na početku razgovora, da možda ne smetaju! Nepristojni su u najmanju ruku!

_____________________________

IVANO.... mamin i tatin draguljčić 06.01.2011.
ISSA..... mala naša palčica, mamina 'potica! 18.03.2014.

http://www.facebook.com/maja.cancar?ref=tn_tnmn#!/photo.php?v=2720553127823


(Odgovor članu Ruža)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Telefonski teror kojekakvih agencija
26.11.2011 17:41:31   
marijola
mi smo na kraju promijenili i providera i tel broj i stavili da bude tajni.
a što se tiče ovih večera, moji starci su znali sa prijateljima otić, to nije zajeb. mukte večerali i nisu ništa ni morali kupit. a prijatelji su im čak osvojili putovanje u francusku.
ne bi ti bilo loše otićuser posted image

(Odgovor članu mayathebee)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Telefonski teror kojekakvih agencija
26.11.2011 17:45:48   
mišica 666
bože dragi to je nečiji posao i nije u redu istresati se na jadne ljude koji rade svoj posao. kad ne želim primati pozive isključim ton telefona da me ne uznemirava a kad me zovu saslušam pristojno i kažem da nisam zainteresirana. pa ni tim ljudima nije lako slušati kako ih bezobrazno otkantaju 50 puta dnevno ali ljudi tako zarađuju za život i razmislite drugi put o tome kad vas nazovu.

_____________________________

16.06.2004.

28.06.2010. !!!!

Prije nego što prijeđeš ulicu uhvati me za ruku. Život je ono što ti se dešava dok ti razmišljaš o drugim stvarima.

(Odgovor članu marijola)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Telefonski teror kojekakvih agencija
26.11.2011 17:55:48   
pincirotvajler

IZVORNA PORUKA: mišica 666

bože dragi to je nečiji posao i nije u redu istresati se na jadne ljude koji rade svoj posao. kad ne želim primati pozive isključim ton telefona da me ne uznemirava a kad me zovu saslušam pristojno i kažem da nisam zainteresirana. pa ni tim ljudima nije lako slušati kako ih bezobrazno otkantaju 50 puta dnevno ali ljudi tako zarađuju za život i razmislite drugi put o tome kad vas nazovu.

tak i ja mislim
kad ide d spavati dignemo slušalicu ili stišamo i to je to

_____________________________

"Ljubav je slijepa i zbog toga joj je tako izoštreno čulo dodira."

(Odgovor članu mišica 666)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Telefonski teror kojekakvih agencija
26.11.2011 18:10:59   
ribica1
ma ja ih saslušam pa otpilim, al evo baš me neki dan zvali i vele osvojili ste nagradu ja kažem superrr(a znam već unaprijed šta će bit al pravim se luda, sad kad imam vremena i ležim pa se i ja malo zajuser posted image ) i veli teta meni da će bit večera u tom i tom restoranu pa nek dođemo ja i suprug pa ćemo tamo podignut nagradu, al velim ja njoj ja sam vam gospođo na mirovanju moram ležat...ma nisam ni izgovorila do kraja a u slušalici čuješ tu tu tu tu, nema ni bok ni doviđenja, nekulturno!
a ovih za ankete mi koji put žao jer znam da si siroti tako zarađuju plaću pa kad nisam u gužvi odgovorim im!


_____________________________

Moja dva anđela......
Luka i Eni - 02.01.2011.

Čuda se događaju...

I moje malo čudo je tu - 10.12.2011. Dora

(Odgovor članu pincirotvajler)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Telefonski teror kojekakvih agencija
26.11.2011 18:24:03   
lilia
Ajme ni ja ih ne volim, žao mi ih je jer ima jako ljubaznih i pristojnih ljudi ali ne da mi se odgovarati niti kad imam vremena a kamoli kad trčim na posao a mali mi se mota oko mene. Još mi samo oni fale.

_____________________________

Drekavac Mihael stigao 11.11.2010.

(Odgovor članu ribica1)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Telefonski teror kojekakvih agencija
26.11.2011 20:36:08   
pepeljuga
Meni je naj gore jer stvarno ne biraju uru kad ce zvati,ja nisam od onih sto iskljucuju tel i zato ne volim njihovo zvanje od 13-15 a to je uvik tada.

_____________________________

Ništa u životu nije tako loše, da nebi moglo biti i gore, ali ni tako dobro da nebi moglo biti bolje!! :))


(Odgovor članu lilia)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Telefonski teror kojekakvih agencija
26.11.2011 20:47:35   
pticica
IZVORNA PORUKA: pincirotvajler


IZVORNA PORUKA: mišica 666

bože dragi to je nečiji posao i nije u redu istresati se na jadne ljude koji rade svoj posao. kad ne želim primati pozive isključim ton telefona da me ne uznemirava a kad me zovu saslušam pristojno i kažem da nisam zainteresirana. pa ni tim ljudima nije lako slušati kako ih bezobrazno otkantaju 50 puta dnevno ali ljudi tako zarađuju za život i razmislite drugi put o tome kad vas nazovu.

tak i ja mislim
kad ide d spavati dignemo slušalicu ili stišamo i to je to



meni te vrste poziva ne smetaju, niti iskljucujem telefon, niti smanjujem ton
lijepo se javim, pustim ljude da ispricaju, pomognem ako sta mogu,tipa odgovor na anketu, misljenje o nekom proizvodu,i sl, a na vecere nisam nikad isla,al moja mama jeste, dobila maleni jastucic, kupila neku kremu i jastuk, vecerala s prijateljicama i sta bi viseuser posted image

(Odgovor članu pincirotvajler)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Telefonski teror kojekakvih agencija
26.11.2011 21:00:58   
Ruža

IZVORNA PORUKA: pepeljuga

Meni je naj gore jer stvarno ne biraju uru kad ce zvati,ja nisam od onih sto iskljucuju tel i zato ne volim njihovo zvanje od 13-15 a to je uvik tada.


Baš to.
Meni je normalno da postoji vrijeme kada se ne ne upućuju pozivi privatnim osobama osim u hitnim situacijama i nikoga ne zovem u to razdoblju.
Razumijem da je to nečiji posao i žao mi je tih žena jer vjerojatno dožive dosta neugodnosti. No isto tako ovo je ugrožavanje nečije privatnosti i svakako bi mogli izabrati neko sretnije vrijeme za pozive. Da se to događa periodično još nekako, no ovo stvarno prelazi u teror jer nema dana da iz neke ne zovu.

_____________________________

Samo luda mama...

(Odgovor članu pepeljuga)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Telefonski teror kojekakvih agencija
26.11.2011 21:18:53   
pepeljuga
Samo da se nadovozem i na one sto nose reklame po portunima....doli su nam vrata zakljucana i onda uvik zvone,ja nemam pojma jel im nase prezime prvo upadne u oko al kako je stavim nekog leci eto zvona,jel mozete otvoriti reklameuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ništa u životu nije tako loše, da nebi moglo biti i gore, ali ni tako dobro da nebi moglo biti bolje!! :))


(Odgovor članu Ruža)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Telefonski teror kojekakvih agencija
26.11.2011 21:46:09   
m600
IZVORNA PORUKA: pepeljuga

Meni je naj gore jer stvarno ne biraju uru kad ce zvati,ja nisam od onih sto iskljucuju tel i zato ne volim njihovo zvanje od 13-15 a to je uvik tada.


ja sam radila kao telefonistica i radno vrijeme mi je bilo od 12-20h upravo zato jer su se ljudi bunili kad ih se zove ujutro, a svašta sam se naslušala i psovki i neljubaznosti i svega i mogu vam reći da me baš sram u kakvoj državi mi živimo da neki zaista nemaju osnove kulture i da znate to je jako stresan posao, koji meni na kraju nije bio niti plaćenuser posted image


_____________________________

26.09.2009- velika sekica
21.10.2011-mali čupavac


(Odgovor članu pepeljuga)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Telefonski teror kojekakvih agencija
26.11.2011 21:54:24   
pepeljuga
IZVORNA PORUKA: m600

IZVORNA PORUKA: pepeljuga

Meni je naj gore jer stvarno ne biraju uru kad ce zvati,ja nisam od onih sto iskljucuju tel i zato ne volim njihovo zvanje od 13-15 a to je uvik tada.


ja sam radila kao telefonistica i radno vrijeme mi je bilo od 12-20h upravo zato jer su se ljudi bunili kad ih se zove ujutro, a svašta sam se naslušala i psovki i neljubaznosti i svega i mogu vam reći da me baš sram u kakvoj državi mi živimo da neki zaista nemaju osnove kulture i da znate to je jako stresan posao, koji meni na kraju nije bio niti plaćenuser posted image


Ma ja uvik poslusam do kraja,i odgovorim al mi smeta zvanje u te ure

_____________________________

Ništa u životu nije tako loše, da nebi moglo biti i gore, ali ni tako dobro da nebi moglo biti bolje!! :))


(Odgovor članu m600)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Telefonski teror kojekakvih agencija
26.11.2011 22:06:54   
mariola
Saslušam, zahvalim i kažem da nisam zainteresirana. Ali vrijeme zbilja ne biraju. Zvati u 21h, ili u tri kad dođem s posla,legnem 5 minuta da se odmorim i kad me oni nazovu poludim. Ili vikendom između 13-15h pa zadavila bi bilo koga ko me nazove u to dobauser posted image
A što se tiče poklona jednom sam imala vremena i gospođa meni uvalila poklon. Naravno sve besplatno. Ja pristala kad eto ti nakon dva dana nekog frajera i kaže evo poklon, potpišite mi ovdje i tovam je 100kn. Ja kažem neću ni potpisati ni dat 100kn,ako je poklon onda je poklon,ne treba meni poklon koji treba platiti 100kn. Ja sam mela terasu kad je on naišao i pošto nisam htjela potpisat, ja metem on šeta za mnom i uvaljuje mi onaj papir za potpisati, jedva sam ga se riješilauser posted image

_____________________________

Sretna i ponosna :)
Toni i Laura
♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

(Odgovor članu pepeljuga)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Telefonski teror kojekakvih agencija
26.11.2011 22:09:43   
pepeljuga
E za takav poklon je i mene zvala neki dan...kao dobijete neki parfem i narukvicu,sve je to besplatno al je postarina 100 kn,ma koja postarina toliko dođeuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ništa u životu nije tako loše, da nebi moglo biti i gore, ali ni tako dobro da nebi moglo biti bolje!! :))


(Odgovor članu mariola)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Telefonski teror kojekakvih agencija
26.11.2011 22:12:16   
Duve
IZVORNA PORUKA: pepeljuga

Meni je naj gore jer stvarno ne biraju uru kad ce zvati,ja nisam od onih sto iskljucuju tel i zato ne volim njihovo zvanje od 13-15 a to je uvik tada.


Šta se događa između 13 i 15h? Ovako pitam jer se ljudi obično bune rano ujutro ili kasno navečer...


_____________________________

Karlo 8.06.2005.
Ema 8.10.2009.-imamo 16 zubića

(Odgovor članu pepeljuga)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Telefonski teror kojekakvih agencija
26.11.2011 22:16:44   
mariola
Duve nama je vikendom od 13-15h ura kad svi spavamo ili barem ležimo.

_____________________________

Sretna i ponosna :)
Toni i Laura
♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

(Odgovor članu Duve)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Telefonski teror kojekakvih agencija
26.11.2011 22:19:12   
pepeljuga
IZVORNA PORUKA: Duve

IZVORNA PORUKA: pepeljuga

Meni je naj gore jer stvarno ne biraju uru kad ce zvati,ja nisam od onih sto iskljucuju tel i zato ne volim njihovo zvanje od 13-15 a to je uvik tada.


Šta se događa između 13 i 15h? Ovako pitam jer se ljudi obično bune rano ujutro ili kasno navečer...


To je ura kad se dalmatinci odmarajuuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ništa u životu nije tako loše, da nebi moglo biti i gore, ali ni tako dobro da nebi moglo biti bolje!! :))


(Odgovor članu Duve)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Telefonski teror kojekakvih agencija
26.11.2011 22:20:36   
Duve
IZVORNA PORUKA: mariola

Duve nama je vikendom od 13-15h ura kad svi spavamo ili barem ležimo.


Aha..ok, nisam vidjela da je spomenula vikend...


_____________________________

Karlo 8.06.2005.
Ema 8.10.2009.-imamo 16 zubića

(Odgovor članu mariola)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: Telefonski teror kojekakvih agencija
26.11.2011 22:24:26   
Duve
IZVORNA PORUKA: pepeljuga

IZVORNA PORUKA: Duve

IZVORNA PORUKA: pepeljuga

Meni je naj gore jer stvarno ne biraju uru kad ce zvati,ja nisam od onih sto iskljucuju tel i zato ne volim njihovo zvanje od 13-15 a to je uvik tada.


Šta se događa između 13 i 15h? Ovako pitam jer se ljudi obično bune rano ujutro ili kasno navečer...


To je ura kad se dalmatinci odmarajuuser posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image to sam pomislila al nisam htjela na glas user posted image user posted image Imam i ja dalmatinske krvi ali šta ću kad se u Zg. to ne poštuje, pa moram i vikendima šljakat user posted image


_____________________________

Karlo 8.06.2005.
Ema 8.10.2009.-imamo 16 zubića

(Odgovor članu pepeljuga)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: Telefonski teror kojekakvih agencija
26.11.2011 22:52:51   
maryann01

IZVORNA PORUKA: mayathebee

Imam isti problem. Već su postali nasilni sa tim svojim anketama i prodajama. Još na ankete neke ako imam vremena i odgovorim, žao mi je tih ljudi kaj rade tamo da im svi poklope. Ali isto tak, luda sam kad me nazovu u krivo vrijeme! Grrrrrr
Najdraži su mi oni kaj nazovu, i kažu da sam osvojila poklon, pa prije nego mi objasne da moram doći na svečanu večeru, ja kažem super, možete li mi ga poslati poštomuser posted image ! Malo ih cimnem tak i otkantam da nemam vremena! Ali nitko se od njih ne ispriča na početku razgovora, da možda ne smetaju! Nepristojni su u najmanju ruku!

potpis na sve i još da dodam da me neki dan žena zvala i bla bla kao osvojili ste ovo i ono a meni se A dreči i ona ga na telefon čuje al brije po svome došlo mi je da ju steram u rodni kraj

_____________________________

moj quatro
Josip 20.04.2002. 3350gr 50cm
Viktorija 24.07.2003. 3330gr 50cm
Andrej 27.01.2011.3500gr 52cm
Fran 17.02.2015.3200gr 50cm

(Odgovor članu mayathebee)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: Telefonski teror kojekakvih agencija
27.11.2011 10:04:23   
modesty blaise
ma ja njima odmah velim da imam malu bebu i nemam vremena i brzo završimo komunikaciju...a ove kaj dijele nagrade pitam jel po srijedi ipak neka prodaja i da me to apsolutno ne zanima(a uvijek je)pa i to tak na brzaka riješimo....
user posted image

_____________________________

Sebastian, 01.09.2010

...I believe in pink... I believe in being strong when everything seems to be wrong...I believe in kissing, kissing a lot...I believe that tomorrow is another day...and...I believe in miracles...

(Odgovor članu maryann01)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: Telefonski teror kojekakvih agencija
27.11.2011 10:15:56   
marinazg
ovi kaj zovu na telefon i rade ankete oni su vecinom placeni po satnici a ne po broju ispunjenih anketa.
ali meni se prije nekih godinu dana dogodilo da mi je anketar dosao na vrata (neki student ima oko 25 godina) i ja sam bila sama tako da nisam otvorila skroz vrata (jer se bojim, ima svakakvih budala) nego sam samo odskrinula i rekla da me ne zanimaju ankete i da nemam vremena i zatvorila vrata da bi se on poceo derat: "a molim te daj otvori, pa nemozes mi to radit, kad te molim daj pricaj samnom..."
eee cure moje ja sam se tak prepala da to nije bilo normalno, ja sam se tresla od straha, tko zna kaj je kreten bio sve u stanju napravit, i od tada ako vidim da je nepoznata osoba nema sanse da cu otvorit!!!
oprostite znam da ova prica nema veze sa temom ali jednostavno me podsjetila na to i htjela sam to podjelit sa vama



_____________________________

ribicu smo ocekivali 23.02.2012 i ribica nam je dosla 23.02 u 23.14 :)

(Odgovor članu maryann01)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: Telefonski teror kojekakvih agencija
27.11.2011 10:21:29   
Ruža
IZVORNA PORUKA: Duve

IZVORNA PORUKA: pepeljuga

Meni je naj gore jer stvarno ne biraju uru kad ce zvati,ja nisam od onih sto iskljucuju tel i zato ne volim njihovo zvanje od 13-15 a to je uvik tada.


Šta se događa između 13 i 15h? Ovako pitam jer se ljudi obično bune rano ujutro ili kasno navečer...


Nas su u osnovnoj učili kulturu komunikacije na telefon. Drugarica Zora, onda znate kad je to bilo.user posted image
Ali nekako mi je ostalo da ne zovem nikoga u vrijeme ručka ili nakon 9h navečer. Kako poštujem svoju, tako i tuđu privatnost.
Opet ponavljam da ne osuđujem žene koje rade taj posao, nego sam koncept. Od kuda im uopće pravo uzimati nečije podatke i koristiti u marketinške svrhe?
Jedno je kad stoje po štandovima, a drugo kad zadiru pozivima u nečiju privatnost. user posted image
Nije li svrha privatnih telefona da ih imamo u osobne svrhe?
Kako god tko god da je smislio taj oblik prodaje ja bih ga zakonom zabranila.

< Poruku je uredio Ruža -- 27.11.2011 10:22:17 >


_____________________________

Samo luda mama...

(Odgovor članu Duve)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: Telefonski teror kojekakvih agencija
27.11.2011 14:37:02   
ZVRK
ja kažem da nemam vremena jer mi se djete treba probuditi i prekinemo razgovor...a to kada me zovu na mobiteeel,a kučni nemam tj.javljaju se drugi (sveki i šogi) a moj tel .meni služi samo da ja zovem druge

_____________________________

Život ponekad traži od nas više no što mislimo da možemo podnijeti.IPAK,vrijedi se potruditi!
zvrkić došao 17.06.2005.
zvrkica došla 08.12.2010.

(Odgovor članu Ruža)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Dudica.
пеперутка16

Do kada je vaše dijete imalo dudu?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!