|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Život na selu
24.2.2011 13:22:26   
Bebys
ne kuzim zasto bas cudno...

da da dobra je cijena inace je 400 kn litra tvoje je onda povoljno a deci je 50kn dakle uopce ne prodajes skupo...

ne znam zasto ti se nitko ne javi...dali dajes na oglase ono plavi ogasnik itd...slicno probaj tamo

(Odgovor članu mamicaa)
Neposredna veza do poruke: 76
   RE: Život na selu
24.2.2011 13:24:35   
mamicaa
IZVORNA PORUKA: Bebys

ne kuzim zasto bas cudno...

da da dobra je cijena inace je 400 kn litra tvoje je onda povoljno a deci je 50kn dakle uopce ne prodajes skupo...

ne znam zasto ti se nitko ne javi...dali dajes na oglase ono plavi ogasnik itd...slicno probaj tamo



Da dajem oglase po svuda user posted image

(Odgovor članu Bebys)
Neposredna veza do poruke: 77
   RE: Život na selu
25.2.2011 12:53:48   
mamicaa
Evo pošto više naša draga država ne priznaje SELJAČKO GOSPODARSTVO bez registracije, ja danas trčim od vrata do vrata da registriram moj posao. Novaca sam već potrošila da mi je muka to pomisliti.
Krenem li od samoga početka, tiskanicu za REGISTRACIJU SELJAČKOGA GOSPODARSTVA I OBITELJSKO POLJOPRIVREDNOG GOSPODARSTVA, otvaranje ŽIRO računa ( tekući nije dovoljan za njih), VLASNIČKI LIST ZEMLJE, pa fotokopija OSOBNE i ŽIRO RAČUNA. Sve to sam predala na Agenciji za Poljoprivredu. I sada čekam riješenje!!!!!

(Odgovor članu mamicaa)
Neposredna veza do poruke: 78
   RE: Život na selu
1.3.2011 13:37:28   
mamicaa
Danas je riješenje gotovo, sada sam i službeno u Poslu Seljačkoga Gospodarstva, a da ne bude samo to danas mi se ojarila još jedna kozica, pa sada veselimo se mladnima dok vani snijeg ne prestaje.

(Odgovor članu mamicaa)
Neposredna veza do poruke: 79
   RE: Život na selu
1.3.2011 13:40:48   
pepeljuga
user posted image user posted image

_____________________________

Ništa u životu nije tako loše, da nebi moglo biti i gore, ali ni tako dobro da nebi moglo biti bolje!! :))


(Odgovor članu mamicaa)
Neposredna veza do poruke: 80
   RE: Život na selu
1.3.2011 13:41:56   
cuba
user posted image user posted image user posted image user posted image  mamicaa


< Poruku je uredio cuba -- 1.3.2011 13:42:15 >


_____________________________

Roko i Dino user posted image

(Odgovor članu pepeljuga)
Neposredna veza do poruke: 81
   RE: Život na selu
2.3.2011 13:08:19   
mamicaa
http://www.youtube.com/watch?v=eHaEzGz0HeE&feature=player_embedded#at=12

Pogledajte s užitkom.

(Odgovor članu cuba)
Neposredna veza do poruke: 82
   RE: Život na selu
6.3.2011 18:56:59   
mamicaa
Pozdrav drage, nakon današnjega radnoga dana, umorna sam do ludila ali eto da vam se na kraju malo i javim, znaći u štali nam se množe kozice, mali jarići rastu, a kobilicu ujahujem.
danas sam zbilja uživala u njoj, začudo kako je poslušna i kako ući, kako promatra što rade drugi konji. Tako sam ponosna na nju!
Dječica su napokon dobro bez temperature, iako će klinjo u 3 mj. u bolnicu na nekoliko dana u ZG da vidimo što nam je s Alergijama i gastritisom, tamo će ostati na promatranjima, a ja morati ću da nađem 70 kn dnevno za put svaki dan u posjetu, već mi je muka....
Uglavnom dan nam je bio super.

(Odgovor članu mamicaa)
Neposredna veza do poruke: 83
   RE: Život na selu
6.3.2011 19:49:00   
berny
mamicaaa, pa kod tebe je ko u raju. i ja bi na selooo.user posted image

(Odgovor članu mamicaa)
Neposredna veza do poruke: 84
   RE: Život na selu
6.3.2011 20:09:31   
malizia
mamicaa user posted image , ti si tako jedna topla, divna.....osobauser posted image ,user posted image obavezno pročitam šta ima novog kod tebe user posted image user posted image user posted image .

(Odgovor članu berny)
Neposredna veza do poruke: 85
   RE: Život na selu
7.3.2011 12:47:17   
mamicaa
Evo me da vam se i danas malo javim, kako već rekoh na trać partiji, jutros sam bila s konjima na ispaši, smrzla sam se, lijepo je vrijeme ali puše povjetarac, popodne me čeka tura s kozama, i tako dan brzo prođe, a sada me evo malo na pauzi, pa me čeka kuhanje ručka. Zapravo imamo još nešto od jućer. Ali treba malo i prikuhati, npr. mislila sam juhicu.
Curka još u školi a klinjo danas uživa pred Tv- crtići, pa se malo igra, uglavnom još je u pidžami.

(Odgovor članu malizia)
Neposredna veza do poruke: 86
   RE: Život na selu
8.3.2011 8:27:32   
mamicaa
Hej društvo samo da vam se pohvalim, dobili smo jučer jednu novu kozu, pitomu, slatku, prelijepu, malo smo se zabaljali s njom jučer navečer, baš mi je draga......

http://i55.tinypic.com/73mozn.jpg

< Poruku je uredio mamicaa -- 8.3.2011 8:32:51 >

(Odgovor članu mamicaa)
Neposredna veza do poruke: 87
   RE: Život na selu
8.3.2011 8:30:37   
Bebys
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu mamicaa)
Neposredna veza do poruke: 88
   RE: Život na selu
8.3.2011 9:13:18   
cuba
user posted image user posted image user posted image user posted image  čestitam

_____________________________

Roko i Dino user posted image

(Odgovor članu Bebys)
Neposredna veza do poruke: 89
   RE: Život na selu
9.3.2011 11:39:42   
mamicaa
Danas sam opet u ganjanju papira, nije danas ni stočar lako biti, država traži i od nas porez, da nam uzme ono malo što zaradimo. Uglavnom, evo treba da mi jariči dobiju markice i žig, jučer veterinar uzeo 200 kn, 100 kn, pregled godišnji za kobilu, i 100 kn liječenje koze. JEDNE KOZE!!!!
Sada treba da platimo žigovanje jarića, a onda nama država da da poticaj 100 kn po kozi, a sve to već nam 3x uzela.....
Nema veze, biti će bolje, mi smo uglavnom veseli, volimo se, imamo mir u kući, dvoje prekrasne dječice, preživljavamo ali ne žalimo se, djeca su nam dobra, skromna, shvačaju da im dajemo što više možemo.
Ona su naše največe blago!!!!

Jarići uglavnom napreduju, trčkaraju,igraju se.... Koze su zloooočeste uvjek negdje provale, pobjegnu,katastrofa.
A mi se onda zabavimo HVATANJEM bjegunaca.....user posted image


(Odgovor članu cuba)
Neposredna veza do poruke: 90
   RE: Život na selu
12.3.2011 19:25:38   
nemirna mama
a joj dragauser posted image user posted image ...znam kako ti je....i sama živim na selu i imamo puno stoke pa znam kao to već ide s veterinarima......razmišljam si nešto da i ja otvorim temu ali o mom životu na selu...ne bi ti voljela krasti  temuuser posted image user posted image

_____________________________



Zivot je kao procitan roman samo razlika je u tome sto se u romanu mozes vratiti na ljepse strane a u zivotu nikada na ljepse dane!!!!

(Odgovor članu mamicaa)
Neposredna veza do poruke: 91
   RE: Život na selu
12.3.2011 19:28:06   
pincirotvajler
user posted image

_____________________________

"Ljubav je slijepa i zbog toga joj je tako izoštreno čulo dodira."

(Odgovor članu nemirna mama)
Neposredna veza do poruke: 92
   RE: Život na selu
14.3.2011 8:36:25   
mamicaa
nemirna mamam samo ti piši i o tvom životu na selu. možda dva naziva ista ali dva različita života svaki nosi svoje.... Svaki je na svoj način zanimljiv. Svaki ima svoje borbe, lijepote,radosti, a ono najvažnije smo mi u svemu tome kako i na koji način to živimo.



Jučer je bila nedjelja, mi je koristimo da u gradupružimo jahanje dječici, terapijsko kome treba, rekreativno svima ostalima. Od nedavno kako sam već pisala dovela sam i moju Kobilu tamo, tako da je učimo na rad, na to da netko jaše, i vrlo često je ja jašem. Zapravo do sada sam je samo i ja j ahala, jer je mlada i neujahana.... Tako smo i jučer krenuli, prvo sam je osedlala,pripremila, i onda sam je i zajašila, a nakon toga ušla sam s njom u manjež i počela ja jahati u hodu, znajući da ona još ne zna komandu zaustavljanja, pa se pitam kako zaustaviti konja u kasu i galopu ako ne razumije komandu zaustavljanja, polako treba da naući. U jednom se momentu ona splašila i potrčala, puhnuo je vjetar i pomako grane, a kobilica je pomislila da je to nešto živo i bris..... a ja na njoj , ma znala sam da se mora zaustaviti, primila sam se za sedlo, koljenima rukom, a s drugom sam primila dezgine ( ono s čim je se upravlja) i bilo je to lijepo iskustvo trčanja. Ostatak dana još sam jahala na njoj, i jahala su druga djeca da ih ja vodim. Kobilica je bila mirna, poslušna. Bio je jedam trenutak kada joj se više nije dalo ali i to smo prevladali i ona je nastavila raditi. Sve u svemu sve to donjelo mi je puno radosti. Tako sam zadovoljna s mojom kobilicom.

(Odgovor članu pincirotvajler)
Neposredna veza do poruke: 93
   RE: Život na selu
14.3.2011 9:05:41   
mamicaa
http://i54.tinypic.com/10q9izt.jpg

EVO JEDNOGA MALIŠANA!

(Odgovor članu mamicaa)
Neposredna veza do poruke: 94
   [Obrisani korisnik]
14.3.2011 9:30:12   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu mamicaa)
  Neposredna veza do poruke: 95
   RE: Život na selu
14.3.2011 9:40:07   
nemammaste
Ajme kako je meden! user posted image  

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 96
   RE: Život na selu
14.3.2011 10:41:38   
pincirotvajler
user posted image user posted image

_____________________________

"Ljubav je slijepa i zbog toga joj je tako izoštreno čulo dodira."

(Odgovor članu nemammaste)
Neposredna veza do poruke: 97
   RE: Život na selu
14.3.2011 17:55:42   
mamicaa
I dodala bih:

nekako volim jahanje
na konju se osječam slobodno
pgotovo kada je u galopu, kada me nosi daleko i brzo kroz vjetar, osječam da je sve iza mene
ko jedan let u novo
sloboda....
oslobođenje od briga... odmor....

ponekad se konji uplaše pa polete onda treba znati se održati u sedlu, jer tada ništa ne pomaže....
prvo ostaneš i ti u šoku kada ti poleti, tak da automatski se primiš a onda je faza zaustavljanja
uglavnom ja inzistiram na jednom kontaktu, odnosu, dialogu s životinjom, s konjem, na povjerenju obostranom....
to smatram principom, VAŽNOŠĆU
a iza toga poštovanjem, jer svaki konj ima svoje ja, svoje mane, i to treba poštivati, naućiti poznavati i poštovati konja....
a onda je jahanje užitak

ako hoćeš nešta vrijedno imati moraš se tomu i posvetiti u svemu u životu pa tako i konjima..

tako i nastojim, posvetiti se potpuno, djeci,obitelji,prijateljima, životinjama, i zajedno s njima živiti u uzajamnom poštivanju.....

(Odgovor članu pincirotvajler)
Neposredna veza do poruke: 98
   RE: Život na selu
14.3.2011 18:25:51   
pincirotvajler
user posted image

_____________________________

"Ljubav je slijepa i zbog toga joj je tako izoštreno čulo dodira."

(Odgovor članu mamicaa)
Neposredna veza do poruke: 99
   RE: Život na selu
15.3.2011 16:07:40   
mamicaa
Danas i jučer eto sve mirno, ujutro sam čuvala konje, stado mi je još vani, a od četvrtka ću s konjima biti od 12 do 19, tako da ako netko naiđe za jahanje biti će mogučnost....a i meni malo zarade neće škoditi....

(Odgovor članu pincirotvajler)
Neposredna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Dojenje.
пеперутка16

Koliko si dugo dojila?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!