|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Financijska kriza
10.11.2010 10:46:51   
mamicaa
Ajme cure pa negdje se moram izjadati, naime jučer nam je stigao obračun od struje, imamo našu kuću na selu ali i jednu kuću u centru Petrinje, koju dajemo u najam, ali već više od godinu i pol tamo nitko ne živi, plačamo paušal nekih 45 kn na mjesec..... a za našu plačamo 107 kn na mj..... i jučer nam za našu kuću stigao obračun duga 345kn, što je ok, jer i grijalica ponekad radi....... A za kuću u kojoj nitko ne živi 10068 kn....... kako, zašto ne znamo, ja luda do besvijesti...... sutra jurim tamo po obješnjenje......
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Financijska kriza
10.11.2010 10:58:34   
cuba
Ma to su ti sigurno krivo obračunali, nema šanse da ti za kuću u kojoj nitko ne živi i u kojoj se struja ne troši dođe tolika rata...zapiši stanje mjerila i sutra u HEP neka ti naprave novi obračun...držim fige da se sve dobro riješi...

_____________________________

Roko i Dino user posted image

(Odgovor članu mamicaa)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Financijska kriza
10.11.2010 11:00:30   
mamicaa

IZVORNA PORUKA: cuba

Ma to su ti sigurno krivo obračunali, nema šanse da ti za kuću u kojoj nitko ne živi i u kojoj se struja ne troši dođe tolika rata...zapiši stanje mjerila i sutra u HEP neka ti naprave novi obračun...držim fige da se sve dobro riješi...



Nadam se da imaš pravo....joj muka mi je..... jel moguće da mi je netko krao struju??????

(Odgovor članu cuba)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Financijska kriza
10.11.2010 11:06:15   
ELISABETH
Slažem se s Cubom, nemoguće da je toliko došlo za kuću u kojoj se ne živi
Nadam se da je greška i da ćete to riješiti što prije

_____________________________

Ivona, 17.06.2009.

While we try to teach our children all about life, our children teach us what life is all about.
Angela Schwindt

(Odgovor članu mamicaa)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Financijska kriza
10.11.2010 13:15:32   
leilany
IZVORNA PORUKA: mamicaa


IZVORNA PORUKA: cuba

Ma to su ti sigurno krivo obračunali, nema šanse da ti za kuću u kojoj nitko ne živi i u kojoj se struja ne troši dođe tolika rata...zapiši stanje mjerila i sutra u HEP neka ti naprave novi obračun...držim fige da se sve dobro riješi...



Nadam se da imaš pravo....joj muka mi je..... jel moguće da mi je netko krao struju??????


moguce je....
i ak je fakat tolki dug,morat cete platit....

ja mrzim taj HEP iz dna duseuser posted image


_____________________________

BEK 27.o5.o9.

(Odgovor članu mamicaa)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Financijska kriza
10.11.2010 13:26:55   
lee
ako nitko ne živi tamo moguče je da je došlo do greške...ali ako ti je netko krao struju možeš do dokazati jedino da im priložiš uplatnice struje koju si zadnju platila i naravno stanje brojila koje je tada bilo...ali to se dogadja ako imaš stare instalacije jer po novim nema šanse da ti netko krade struju..probaj nači neke stare račune od vode i ostaloga ako budeš vidjela da ti je to stvarno potrošeno ..jer tako možeš isto na neki način dokazati da nisi tamo boravila...sretno,nadam se da je greška u pitanju.

_____________________________

Alex 2.5.2009
pravi sam decko veliki :) stize mi brat 11.12. 2013

(Odgovor članu leilany)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Financijska kriza
24.11.2010 13:41:05   
mamicaa
Evo me s malo novosti, znaći nitko tamo ne živi, nemoguće da je struja potrošena a u isto vrijeme račun za vodu je 59 kn. Sa svom dokumentacijom otišla sam se žaliti i boriti ali ništa dužna sam i moram platiti...... jedino smo izborili da sve to platimo na rate 800 kn mjesečno....... šmrc,šmrc, u banani smo ali izvući ćemo se....

(Odgovor članu lee)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Financijska kriza
24.11.2010 22:22:15   
mamacita
Ma covjece, to je neka varka, sto posto. Nesto slicno se desava sa racunima za odvoz smeca po Zagrebu. Naime, optuzuju uredne platise da nisu namirili nekoliko mjeseci u 2005 i 2006. Ako nemas dokaz da si platio, oni ne vjeruju da si platio, pa trebas platiti. Kako smo ih otkrili, naime, moj otac uredno cuva sve racune i platne naloge vec sigurno 30 godina!!!! Da, 30 godina. Ima jednu cijelu stalazu fascikli sa placenim racunima. Dakle, nasao je placene racune za koje ga se tereti, i tako ce pokrenuti zalbeni postupak. Ako, se ne izboris, nadrapat ces. Sretno.

(Odgovor članu mamicaa)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Financijska kriza
21.12.2010 14:12:50   
mamicaa
Evo nije me dugo bilo, zapravo jako nam je teško, nemamo ništa novaca, u kući su isključili struju tako da sada dok ne otplatim dug od 10065 kn ništa od uključenja, u drugome stanu gdje smo isto iznajmljivala sve podmireno ali isključili su nam jer nemamo da platimo taj dug od 10065 kn, ma strahota a tamo smo imali stanare.... i što sada nemam rijeći sve je to varka, ovaj Božić proći će nam bez i jedne lipe, bez kolaća, bez pečenice, bez poklona, siromašno totalno..... ali držimo se...

(Odgovor članu mamacita)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Financijska kriza
21.12.2010 14:26:32   
maja
joj grozno draga user posted image user posted image

_____________________________

"Dok je prije postojalo samo jedno bez čega ne mogu živjeti, sada je nastalo dvoje.
Nije bilo diobe - moja se ljubav nije sada podijelila između njih; nije to bilo tako. Prije kao da mi je srce naraslo, nabujalo do dvostruke veličine u tom trenutku."

(Odgovor članu mamicaa)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Financijska kriza
21.12.2010 14:38:46   
Gianna
IZVORNA PORUKA: maja

joj grozno draga user posted image user posted image





user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Nebo strpljive voli....
Dino 06.07.2004.
Kiara 25.11.2010.

(Odgovor članu maja)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Financijska kriza
21.12.2010 15:02:03   
mamicaa
Cure od srca vam hvala na podršci, teško je stvarno teško i surovo, ta struja nije potrošena to je prijevara.... i toga smo svjesni ali neka izađe na vidjelo kako država naša uzima iz đepa onih koji žive od 2200 kn teško zarađene plaće..... neka ih bude sram.... Dati ćemo mi sve to u novine....

(Odgovor članu Gianna)
Neposredna veza do poruke: 12
   [Brisano sporočilo]
21.12.2010 15:07:04   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(Odgovor članu mamicaa)
  Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Financijska kriza
21.12.2010 15:09:43   
mamicaa
Jesam....

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Financijska kriza
21.12.2010 15:13:50   
mamicaa
Evo pozdravljam vas za sada javim se kada opet stignem, jer nemam doma internet nego u gratskoj čitaonici se povezujem, naredna tri dana, srijeda, četvrtak i petak, radim na sajmu Božićnom, u Kutini, ako tko dode neka mi se javi slobodno. .
Za djecu će biti Pony jahanje, pa dođite.....čekamo vas....

< Poruku je uredio Ruža -- 18.3.2011 14:26:11 >

(Odgovor članu mamicaa)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Financijska kriza
21.12.2010 15:15:00   
pula25
Draga na žalost ali kod nas to tako ide....
nemoj niti sekunde oklijevati i uputi se prvo kod njih i reci im da ako odmah ne uključe struju jer vi niste napravili taj dug, da će te sve dati u novine,  na televiziju i na policiju. Odmah se svi uzjapure

I kod nas u Puli ima po državnim službama takvih prevara, pa im mm priprijeti novinama i tv-om i sve se nekako sredi.

Nemate se čega bojati pogotovo ako je netko krao struju, imaju oni način da to ispitaju. U nekim mjestima je to i rutina. Odu nenajavljeni u stan osobe za koju sumnjaju da krade struju, na glavnom dovodu struje za tu osobu isključe i onda uđu unutra i provjere dali ima još uvijek struje.
Sve se može riješiti samo treba biti glasan i uporan.
Nemojte im dati da vam ukradu Božić, dosta nas i ovako kradu
Borite se

Šaljem ti veeeeeliki zagrljaj da se sve riješi i da se otkrije što je problem


_____________________________

MALI ANĐEO NAM DOŠAO...
...NIKA 21.10.2009

(Odgovor članu mamicaa)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Financijska kriza
22.12.2010 7:12:40   
mamicaa
Pula25, mi smo se vać žalili u Sisku, pismeno,usmeno, ništa samo izmišljaju, tvrde da smo potrošili, pa eto prisiljeni da platimo, molili smo da nam daju na rate, da možemo stanare staviti unutra, a oni ne morate gotovinom......
Mi taman našli stanare a oni isključili struju......i traže gotovinu.... Pa koja normalna obitelj ima toliko da može odjednom dati?
Evo platili smo 800 kn, prošli mjesec, ovih dana platiti ćemo još 800, po malo, ali nam je puno to što su nam i iz stana isključili, pogotovo jer smo bili spremni da platimo i to što nismo potrošili......
Pa sada kud nemamo tih 800 što njima dajemo, tu smo ostali i bez 150 eura od stanarine....... Eto tako da nam je situacija teška, jako teška......
Zvali smo 24, javiti će nam se i doći će sve to snimiti......

(Odgovor članu pula25)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Financijska kriza
17.2.2011 14:30:38   
mamicaa
Novosti a i nisu nama u prilog, znaći sada kad smo im nudili obročnu otplatnju od 500 kn mjesečno oni nisu zadovoljni, žele nas opteretiti putem ovrhe, mi se i dalje pregovaramo i borimo. Pa šta nas ova država želi da totalno uništi?????

(Odgovor članu mamicaa)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Financijska kriza
17.2.2011 14:38:47   
mariola
Tek sad vidim ovu temu. Žao mi jeuser posted image user posted image user posted image
Da taj dug nisu nabili bivši stanari? Jesi očitala struju nakon što su oni otišli?

_____________________________

Sretna i ponosna :)
Toni i Laura
♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

(Odgovor članu mamicaa)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: Financijska kriza
17.2.2011 14:44:38   
mamicaa
Ma jesam draga, a ti stanari su bili u stanu u kući već dugo nitko ne živi....user posted image

(Odgovor članu mariola)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: Financijska kriza
17.2.2011 14:51:36   
mama mery
IZVORNA PORUKA: mamicaa


Zvali smo 24, javiti će nam se i doći će sve to snimiti......



jestu dolazili pratim te novine ali nism vidjela mozda mi promaklouser posted image
ja bi probala i s novom tv u provjerenouser posted image


neznam sta bi ti rekla  na sve touser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________




(Odgovor članu mamicaa)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: Financijska kriza
17.2.2011 14:52:23   
mariola
Znači kad su oni otišli zapislala si stanje i to platila i kroz godinu i pol je potrošeno cca 10 000kw a nitko nije živiouser posted image
I nisu ti uvažili? A ponijela si stanje vode di se vidi da nije potrošena ni kap vode? Ma baš su user posted image . Kako je netko mogao živit u kući i potrošit tokiku struju a ne potrošit ni kap vode.

_____________________________

Sretna i ponosna :)
Toni i Laura
♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

(Odgovor članu mamicaa)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: Financijska kriza
17.2.2011 15:05:48   
mamicaa

IZVORNA PORUKA: mariola

Znači kad su oni otišli zapislala si stanje i to platila i kroz godinu i pol je potrošeno cca 10 000kw a nitko nije živiouser posted image
I nisu ti uvažili? A ponijela si stanje vode di se vidi da nije potrošena ni kap vode? Ma baš su user posted image . Kako je netko mogao živit u kući i potrošit tokiku struju a ne potrošit ni kap vode.


Da baš tako, i kada smo to za vodu naveli oni su rekli , vi ste uključili grijalicu, i ona je potrošila tu struju.....
E da i to je potrošeno kroz zimu, samo smo to stornirala jer nam se činilo nemoguće, pa smo sada zakljućili da ste vi to ipak potrošili.....

http://www.potrosac.hr/index.php?option=com_content&task=view&id=72&Itemid=30 i tu smo se obračali ali NIŠTA....





IZVORNA PORUKA: mama mery

IZVORNA PORUKA: mamicaa


Zvali smo 24, javiti će nam se i doći će sve to snimiti......



jestu dolazili pratim te novine ali nism vidjela mozda mi promaklouser posted image
ja bi probala i s novom tv u provjerenouser posted image


neznam sta bi ti rekla na sve touser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image




Nisu još došli, zvali smo i rekli su da moramo imati strpljenja!

(Odgovor članu mariola)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: Financijska kriza
17.2.2011 16:12:30   
Wukovarka
Strahota!!

Čuj, ja ne bih stala na tome...ja bi bila dosadna iz dana u dan.
Jer ako je struja ukradena, što vjerujem da je...to se sve može saznati.
Ima tko blizu da pravi kuću ili nešto gradi?
Nekome je za nešto trebalo a znali su da nema nikoga.

Hajd mi se javi na pp...imam nekoga u 24sata, možda uspijem nešto ubrzati.

(Odgovor članu mamicaa)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: Financijska kriza
19.2.2011 13:04:49   
mamicaa
Poslala sam ti pp, ajde javi što ti treba od dokumenata, ili što već da se objevi u 24 sata.

(Odgovor članu Wukovarka)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Dudica.
пеперутка16

Do kada je vaše dijete imalo dudu?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!