|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 5 6 [7]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   [Obrisani korisnik]
25.5.2011 12:05:27   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu mamicaa)
  Neposredna veza do poruke: 151
   RE: Život na selu
25.5.2011 12:37:38   
BUMBI

IZVORNA PORUKA: cvrčak

IZVORNA PORUKA: mamicaa

Danas malo novosto od nas, naš dečko je na odvikavanju od pelena, teško nam ide ali ima pomaka....user posted image


user posted image user posted image  



user posted image user posted image

_____________________________

DINO I LUKA-mamine najveće sreće!!!!!
Stigla i princeza ANA!!!

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 152
   RE: Život na selu
27.5.2011 11:42:41   
mamicaa
Danas sam u Petrinji, prošetala sam malo pogledala po dučanima, ponekad me uhvati jaka želja da ja obučem neke tajice i neku lijepu tuniku, tako da prošetam dučanima da vidim, možda se nađe nešto za male novce, ali ništa, danas sve po 120 kn....

Naša se kobilica tjera pa razmišljamo već i o pripustu... i tako eto već je vruće, sunce peće, dolazi nam ljeto.... ipak na selu ostaje puuuno posla.

(Odgovor članu BUMBI)
Neposredna veza do poruke: 153
   RE: Život na selu
31.5.2011 11:58:09   
mamicaa
I evo jučer je naša kobilica otputovala u susjedno selo na pripust..... teško nam se bilo od nje odvojiti i puno muke, kako će se o njoj brinuti, znamo da neće imati krov nego spavati na otvorenom, ona na to nije navikla, ako bude padala kiša hoće li joj biti ružno, i tako ali znamo da je to potrebno i da će nakraju sve biti dobro. Vrati će se kući i za 11mjeseci imati ćemo malo ždrijebe....

(Odgovor članu mamicaa)
Neposredna veza do poruke: 154
   RE: Život na selu
31.5.2011 11:59:26   
pincirotvajler
za kolko se vraća?
ma ona bu uživala tamo user posted image

_____________________________

"Ljubav je slijepa i zbog toga joj je tako izoštreno čulo dodira."

(Odgovor članu mamicaa)
Neposredna veza do poruke: 155
   RE: Život na selu
31.5.2011 12:01:01   
mamicaa
Za 3 tjedna se vraća,a znam da će joj biti dobro ali kod kuće ja najljepše....

(Odgovor članu pincirotvajler)
Neposredna veza do poruke: 156
   Ipak imamo hrabrosti
1.6.2011 15:18:46   
mamicaa
I eto dok nas bombndiraju sa svih strana, mi imamo hrabrosti za budučnost, za nadu u bolje sutra, upravo radi toga novi pokret vidimo u ulaganju oko Konja i jahanja, zato smo se dali u izradu Manježa, http://i56.tinypic.com/33yi4nt.jpg prostora u kojem će nam konji raditi, manjež neće biti veliki i lijepo izrađen jer mi krčimo našu šikaru, ručno siječemo granje i sa sjekirom izrađujemo oštricu, naša kobilica je otišla na parenje, i tako se stvari pomalo kreću. Prijete nam ovrhom sa svih strana a mi se i dalje žalimo.
Borimo se koliko god možemo.
A sada malo slikica da uživate....

http://i56.tinypic.com/105eick.jpg

http://i53.tinypic.com/npeueq.jpg

< Poruku je uredio mamicaa -- 1.6.2011 15:20:48 >

(Odgovor članu mamicaa)
Neposredna veza do poruke: 157
   RE: Ipak imamo hrabrosti
1.6.2011 15:34:37   
lilia
Mamicaa jako je lijepo i prostor i konjići.
Neki put je ljepše živjeti sa životinjama jer nemaju ni mrvu zloće nego sa ljudima.
Borite se i dalje i budite hrabri.user posted image

_____________________________

Drekavac Mihael stigao 11.11.2010.

(Odgovor članu mamicaa)
Neposredna veza do poruke: 158
   RE: Ipak imamo hrabrosti
1.6.2011 15:39:29   
njanja
prekrasni konjići...
samo te pogled na njih ispuni mirom....

_____________________________

JAN, moja najveća ljubav, sreća, ponos, uspjeh i poticaj!


"Kad poljubim lice tvoje da izmamim osmjeh,
Onda pouzdano razumijem čari neba u svjetlu zore".
-Tagore-

(Odgovor članu lilia)
Neposredna veza do poruke: 159
   RE: Ipak imamo hrabrosti
13.6.2011 11:26:03   
mamicaa
Samo pozdrav na brzinu za dva dana škola je gotova i eto nam ljeta kako već znate malac ide 10 dana na more.....
Ja uzela knjigu u knjižnici-kuharicu eto nešto novo ću da smislim...

(Odgovor članu njanja)
Neposredna veza do poruke: 160
   RE: Ipak imamo hrabrosti
22.6.2011 16:56:58   
mamicaa
Pozdrav svima!
Eto ljeto nam je započelo, vruče je i tako na polju ima posla sa sijenom, životinje su vesele, ipak prodajemo koze da bi kupili ovce, jer vindija će otkupljivati mlijeko od ovaca.....
Vidim u tome izlaz iz ove neutješne situacije... eh da i sada kada u vrtu ima povrća puno nam je lakše.... želučići su nam svaki dan puni....user posted image

A životinjice se raduju travici, i također su vesele i zadovoljne....
Ipak ostaviti ćemo si barem jednu kozicu s njenom malom.... jer volimo je...
Moj dećko još je na moru, fali mi mrvica moja mala.... ali lijepo mu je uživa... sada znam da nisam pogriješila što sam ga pustila a tako sam se brinula...

(Odgovor članu mamicaa)
Neposredna veza do poruke: 161
   RE: Ipak imamo hrabrosti
22.6.2011 17:08:16   
pincirotvajler
user posted image user posted image

_____________________________

"Ljubav je slijepa i zbog toga joj je tako izoštreno čulo dodira."

(Odgovor članu mamicaa)
Neposredna veza do poruke: 162
   Novi plan za slijedeću godinu
29.6.2011 8:10:45   
mamicaa
Novi plan za slijedeću godinu kako malo zaraditi, ili bolje rečeno kako zaraditi za pristojan život.
Znaći isplanirala sam izraditi manjež ( prostor u kojemu se radi s konjima), Imam već jednu kobilicu, pa morala bih kupiti jedno sedlo, prikladno za dijecu, morala bih još malo poraditi s mojom kobilicom ali to ostavljam za 9 mj.
U suradnji s još 2 OPG-ea izrađujemo plan za školske izlete.
Program je:
- dolazak i vrtna biološka radionica, gdije svatko sadi nešto, ponekada će to biti cvijeće, ponekada povrće, ili berba, sortiranje, znaći rad u vrtu
- odlazak na rekreativne aktivnosti popračene životinjama, magarcem, kozom, janjetom,konjima + mogučnost jahanja
-odlazak u siranu, razgledanje sirane, svega potrebnoga za preradu mlijeka, degustiranje sira + poklon mali sirić za ponjeti kući.....
Izlet je pogodan za dijecu od 1 do 4 razreda.......

Cijena cijelokupnoga programa je 55 kn. + vlastiti prijevoz, vlastiti sendvići, + prema dogovoru ponjeti jednu biljku ili cvijet

To je plan a sada smo u izradi mailova, u traženju školskih mailova i slanju te bukiranju za listopad, studeni, prosinac, siječanj, veljača,ožujak,travanj, svibanj i lipanj. Sve vrijeme je pogodno čak i po snijegu se radi.....


(Odgovor članu pincirotvajler)
Neposredna veza do poruke: 163
   RE: Novi plan za slijedeću godinu
29.6.2011 8:16:15   
mariola
mamice ti si prava poduzetnica. Svaka čast. Ja ti želim da što prije to realiziraš i da se čim prije sve to bookira.
Puno sreće user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Sretna i ponosna :)
Toni i Laura
♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

(Odgovor članu mamicaa)
Neposredna veza do poruke: 164
   [Obrisani korisnik]
29.6.2011 8:23:36   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu mariola)
  Neposredna veza do poruke: 165
   RE: Novi plan za slijedeću godinu
29.6.2011 8:33:04   
mamicaa


http://s1178.photobucket.com/albums/x371/prirodadjecami/?action=view&current=921.jpg

http://s1178.photobucket.com/albums/x371/prirodadjecami/?action=view&current=921.jpg

http://s1178.photobucket.com/albums/x371/prirodadjecami/?action=view&current=naslovna.jpg

http://s1178.photobucket.com/albums/x371/prirodadjecami/?action=view&current=926.jpg










< Poruku je uredio mamicaa -- 29.6.2011 8:37:35 >

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 166
   RE: Novi plan za slijedeću godinu
29.6.2011 8:37:55   
pincirotvajler
user posted image user posted image user posted image user posted image
svaka ti čast user posted image user posted image user posted image

_____________________________

"Ljubav je slijepa i zbog toga joj je tako izoštreno čulo dodira."

(Odgovor članu mamicaa)
Neposredna veza do poruke: 167
   RE: Život na selu
14.9.2011 11:18:04   
mirna
Da ovo podijelim sa vama... Mislim da je najprikladnija tema ova jer takvo nešto u gradu nije moguće da se dogodi...

Danas sam ujutro od šoka skoro trudove dobila, eto zašto...

Već neko vrijeme čekamo na majstora (zidara) jer hoćemo jednu odvojenu prostoriju preurediti u sobicu za malog... Stalno o tome pričamo... ovdje na selu svi skoro sve znamo što se kome događa...user posted image

Danas ujutro dođe stariji susjed s alatom i dok se MM konzultira sa mnom što da napravi jer ovaj hoće danas probiti vrata u kuhinju i dok susjeda sjedi kod nas na kavici, ovaj počinje odvalivati zid u kuhinju... Mi smo mislili kuhinju nekako zagraditi da mi ne ide prašina dok se probija otvor za vrata....user posted image user posted image user posted image Onda na brzinu tražimo nešto da pokrijemo taj zid, ja pokušavam maknuti suđe...luda kuća.. user posted image user posted image user posted image user posted image

Sada imamo skoro probijeni zid pa sam se malo skulirala, samo ne znam kako ću uspjeti svu prašinu u kuhinji očistiti....

Ovome susjedu se nisam htjela zamjeriti jer smo sami ovdje i stalno kada nešto treba nam pomogne... kosio mi je travu dok nije bilo MM...Inače bi ga natjerala odmah...

Ne znam kako je kod vas ali kod nas na selu ponekad neki čak pretjeruju s pomaganjem odnosno dolaze kada nije vrijeme...

< Poruku je uredio mirna -- 14.9.2011 11:19:44 >

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 168
   RE: Život na selu
29.12.2011 17:31:02   
mamicaa
Evo malo novosti, nisam tu dugo tipkala, za sada imam 5 bređih koza, 7 bređih ovaca, Jarca, 3 ovogodišnjih kozica, i jedno ovogodišnje janješce.
Osim toga imamo ždrebnu kobilu, a posudili smo pastuha i magarca......
Sada smo u izgradnji velike ograde na 3 nove ispaše, manježa na centralnom dijelu za rad s turistima, i staze za rekreativno jahanje.
Malo po malo i kreće se, naravno sve vlastiti rad, jer tako mi je najjeftinije. Za sada čistim teren stazu na koju ču postavljati ogradu, svaki dan si odredim 3 sata rada i ne predajem se, nadam se da će do 3 mj. radovi biti pri kraju.

(Odgovor članu mamicaa)
Neposredna veza do poruke: 169
   RE: Život na selu
24.1.2012 0:11:16   
gala22
IZVORNA PORUKA: mamicaa

Evo malo novosti, nisam tu dugo tipkala, za sada imam 5 bređih koza, 7 bređih ovaca, Jarca, 3 ovogodišnjih kozica, i jedno ovogodišnje janješce.
Osim toga imamo ždrebnu kobilu, a posudili smo pastuha i magarca......
Sada smo u izgradnji velike ograde na 3 nove ispaše, manježa na centralnom dijelu za rad s turistima, i staze za rekreativno jahanje.
Malo po malo i kreće se, naravno sve vlastiti rad, jer tako mi je najjeftinije. Za sada čistim teren stazu na koju ču postavljati ogradu, svaki dan si odredim 3 sata rada i ne predajem se, nadam se da će do 3 mj. radovi biti pri kraju.
i sve to košta,baš me zanima koliko novaca.user posted image

(Odgovor članu mamicaa)
Neposredna veza do poruke: 170
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  3 4 5 6 [7]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 5 6 [7]
Idi na:







Anketa

Dojenje.
пеперутка16

Koliko si dugo dojila?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!