|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Život na selu
25.10.2010 8:35:57   
Bebys
ajme selo
DALA BI SVE NA SVIJETU DA SE MOGU VRATITI ODAKLE SAM U SVOJE SELO...
sve...
ja sam odrasla na selu i zelim to SVIMA jer je super zdravo i dobro
ali moje selo je bilo 20km od OSIJEKA
tako da smo imali sve blizu...
ali zivot NA SELU JE ZAKON...kakav grad i beton i 4 zida uzasno...ali eto ..
kada nista u zivotu nebiram pa zivim kakko moram...user posted image

(Odgovor članu Ninaa)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Život na selu
25.10.2010 11:43:52   
mamicaa

IZVORNA PORUKA: nemirna mama

o mamicaa...pa i ja sam s Banije kao ti veliš...selo u Baniji......isto selo, tj. općina ali katastrofa, sve staro stanovniđštvo, da nam se nisu doselili iz Bosne sve bi bilo pusto.....inače bavimo se poljoprivredom, imamo cca 100 krava, 25 konja, nešto ovaca i svinja....muž mi ima OPG (obiteljsko poljoprivredno gospodarstvo) i tako živi se, sijemo kukuruz, pšenicu, crnu zob, tritikale, ječam, djetelinu i još dosta toga..nije nam lako ali ide.....



Ajme pa iz kojega si ti sela.....da te dođem posjetiti, i mi imamo OPG, 200 zečeva, 100 kokoši,i jednu kobilicu za moju dušu.....

(Odgovor članu nemirna mama)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Život na selu
25.10.2010 12:52:30   
Anoniman
Mi smo kupili kuću na selu, 10 min od Osijeka. Na početku mi je bilo žao, pogotovo zato što mi je većina prijateljica u gradu. Otkad sam rodila nekako sam promijenila mišljenje. Sad stavim malu u kolica pa na miru šetamo, sjedimo u dvorištu..Baš sam počela uživati. A opet sam par minuta od grada.

(Odgovor članu mamicaa)
  Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Život na selu
26.10.2010 20:52:30   
nemirna mama
IZVORNA PORUKA: Domy

IZVORNA PORUKA: nemirna mama

o mamicaa...pa i ja sam s Banije kao ti veliš...selo u Baniji......isto selo, tj. općina ali katastrofa, sve staro stanovniđštvo, da nam se nisu doselili iz Bosne sve bi bilo pusto.....inače bavimo se poljoprivredom, imamo cca 100 krava, 25 konja, nešto ovaca i svinja....muž mi ima OPG (obiteljsko poljoprivredno gospodarstvo) i tako živi se, sijemo kukuruz, pšenicu, crnu zob, tritikale, ječam, djetelinu i još dosta toga..nije nam lako ali ide.....

svaka častuser posted image user posted image user posted image
i uz sve to stigneš biti na netu?



stignem kad djeca spavaju ili kad se igraju, kad nemam nekih obaveza...uostalom od proljeća pa do zime krave su na ispaši tak da s njima nemamo obaveze dok ne zahladi


_____________________________



Zivot je kao procitan roman samo razlika je u tome sto se u romanu mozes vratiti na ljepse strane a u zivotu nikada na ljepse dane!!!!

(Odgovor članu Domy)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: Život na selu
26.10.2010 21:02:08   
Anoniman
Ja sam odrasla na selu i živjela tamo sve do faksa kad sam se preselila u Zgb. otišla sam 500 km od kuće u drugu državu. i nije mi žao zagreb obožavam! Doduše, mi smo kako bi rekla Pinci, u predgrađu. Imamo vrt, veliko dvorište i veliku kuću pa se valjda zato ne osjećam sputano. Muž je rekao da ćemo u panziji pola godine putovati, a pola godine živjeti u Hercegovini i praviti vino. On jadan ne zna da se u vinogradu uvijek ima posla!user posted image
Uglavnom... sad mi paše grad jer mislim i na svoje dijete koje će ovdje imati puno više mogućnosti nego što sam ih imala ja na selu i u malom mjestu. A jednog dana kad bum u pemzijiuser posted image  ko zna?

(Odgovor članu nemirna mama)
  Neposredna veza do poruke: 30
   RE: Život na selu
26.10.2010 21:14:02   
Marta j
Kejt jesi to i ti hercegovka..??

_____________________________

Uzivam uz svoja tri musketira....

M&M-10.6.2006

Mate-11.05.2009

Antonio-29.6.2011

(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: Život na selu
26.10.2010 21:20:21   
Anoniman
Pa da!user posted image user posted image

(Odgovor članu Marta j)
  Neposredna veza do poruke: 32
   RE: Život na selu
27.10.2010 13:29:22   
Marta j
O pa mi smo si onda nasiuser posted image

_____________________________

Uzivam uz svoja tri musketira....

M&M-10.6.2006

Mate-11.05.2009

Antonio-29.6.2011

(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: Život na selu
22.12.2010 9:03:46   
mamicaa
Evo vračam se mojoj dragoj temi i životu na selu, danas nije tako pozitivno jer smo ušli u financijsku krizu, kako zamječujem, prevarom državne firme HEP koja od nas traži 10000 kn za nepotrošenu struju u kući u kojoj NITKO ne živi ali je sređena i od ove jeseni bila u planu za iznajmljivanje, pa su nam isključili i u stanu gdje su već bili stanari, redovito plačano, ali eto glasi na isto ime, i što sada morali stanari van, mi se osramotili, ugled nam je srušen, pa nastalo problema i oko prodaje mesa......
Ipak eto pomalo na naš naćin sredili smo si u dnevnom boravku par grančica i okitili, pak poklončića, naši kućni ljubimci su tu, dječica se vesele, iakoznadu da sve ovo jako siromašno, VESELE se. Boli nas što nam curka ima i rođendan a nismo u mogučnosti kupiti joj poklonček, i napraviti slavlje, prodajemo svinje i toplo se nadamo ipak nekom prihodu.

Ja danas, sutra, i prekosutra idem u Kutinu, raditi jahanje za djecu da nešto zaradim, pa ako Bok da biti će za Božić, i rođendan..... OSTAJEM U POZITIVNOJ NADI.....

I da, ovo sve na tipkam da bi me se žalilo nego da pokažem da i u najtežim situacijama kada se čini sve crno i da nema izlaza, kada te duša boli jer djeci ne možeš pružiti ugođaj koji imaju druge obitelji, pozitivan stav i puno ljubavi daje radost i mi smo onda pobjednici zla.....

(Odgovor članu Marta j)
Neposredna veza do poruke: 34
   [Obrisani korisnik]
22.12.2010 9:11:06   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu mamicaa)
  Neposredna veza do poruke: 35
   RE: Život na selu
22.12.2010 9:22:41   
pincirotvajler
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

"Ljubav je slijepa i zbog toga joj je tako izoštreno čulo dodira."

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: Život na selu
22.12.2010 9:36:39   
pakić
Mamice, jako mi je žao što ste upali u ovakvo razdoblje, ali kako kažu, ono što te ne ubije, ojača te! Tako se nadam da ćete i vi iz ovoga izaći jači, bolji i da će se greška ipak ispraviti.... A djeca, ma njima je najbitnije da ste uz njih, a ne pokloni... Sretan vam Božićuser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Patrik i Kiki, moja dva sunca

(Odgovor članu pincirotvajler)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: Život na selu
22.12.2010 10:12:36   
sanjalica
žao mi je mamice radi hepa (imam i ja svoja iskustva s njima).....

i bacam samo komentar na početak ove teme.... odrasla sam i sada živim u malom gradiću.... živjela sam na selu, živjela sam i u Zagrebu, zaposlena sam u Osijeku..... a sanjam o salašu negdje izvan svega, s puuuno životinja i voća i povrća i zelenila i mojom dječicom koja slobodno trče i igraju se.... divim ti se i zavidim ti (i želim ti skori financijski oporavak da opet uživaš u svojem životu)

_____________________________

Ja nisam luzer, ne, naprotiv
Meni je osmijeh light motiv...
P 2001
M 2003
K 2009

(Odgovor članu pakić)
Neposredna veza do poruke: 38
   RE: Život na selu
22.12.2010 20:24:32   
Fever
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu sanjalica)
Neposredna veza do poruke: 39
   RE: Život na selu
23.12.2010 7:26:28   
mamicaa
Hvala vam drage mame na podršci, ma mislim da je to ono najbitnije kada ti je teško, da te drugi razumiju, da shvaćaju tvoju muku, i da te shvaćaju ozbiljno. A ovo pa nekako ćemo otplatiti, po 800 kn na mjesec, zeznuto je što nam ne daju da tu istu struju koristimo, tu istu koju plaćamo.......što su nam i u stanu isključili...... ali mi čekamo ove iz 24 sata da nam se jave.
Sanjalice, ma na selu je doista predivno, ujutro izađem u zoru, navečer ostanem do kasno, mir pravi mir po svuda, priroda......
Jučer sam kasno išla kod životinja, bilo je tako toplo, pa sam se zadržala duže, bilo je blato, a ja sam u gumenim čizmama gazila po tom blatu a slijedili me konji.... ma uživam, ne bih nikada mijenjala taj moj život za neki drugi, ne bih nikada odselila iz tog moga malenoga sela, za mene je to moj jedini,pravi,mali raj.....

(Odgovor članu Fever)
Neposredna veza do poruke: 40
   RE: Život na selu
23.12.2010 10:33:27   
sanjalica
IZVORNA PORUKA: mamicaa

Sanjalice, ma na selu je doista predivno, ujutro izađem u zoru, navečer ostanem do kasno, mir pravi mir po svuda, priroda......
Jučer sam kasno išla kod životinja, bilo je tako toplo, pa sam se zadržala duže, bilo je blato, a ja sam u gumenim čizmama gazila po tom blatu a slijedili me konji.... ma uživam, ne bih nikada mijenjala taj moj život za neki drugi, ne bih nikada odselila iz tog moga malenoga sela, za mene je to moj jedini,pravi,mali raj.....



u mojim očima ti si.... ma nešto neopisivo user posted image

_____________________________

Ja nisam luzer, ne, naprotiv
Meni je osmijeh light motiv...
P 2001
M 2003
K 2009

(Odgovor članu mamicaa)
Neposredna veza do poruke: 41
   RE: Život na selu
24.12.2010 21:55:05   
mamicaa
Došli su nam darovi, pokloni, sve sam zamotala, došlo je i 100 kn, kupila sam bor za 50 kn, okitili smo ko i svake godine, darovi su ispod bora, a ove godine to je bilo moguće samo zahvaljujući vama, s foruma. Zaista pokazale ste mi se bliže od same obitelji, bliskije, neopisivo, dirnuta sam do suza, i ne znam što bih rekla osim jedno veliko hvala vama svima od srca.....

(Odgovor članu sanjalica)
Neposredna veza do poruke: 42
   RE: Život na selu
24.12.2010 21:56:28   
pincirotvajler
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

"Ljubav je slijepa i zbog toga joj je tako izoštreno čulo dodira."

(Odgovor članu mamicaa)
Neposredna veza do poruke: 43
   RE: Život na selu
24.12.2010 22:12:05   
malizia
nisam u toku, ali bravouser posted image user posted image user posted image , svako dobro djelo kadtad bude nagrađeno. Svaka častuser posted image

(Odgovor članu pincirotvajler)
Neposredna veza do poruke: 44
   RE: Život na selu
24.12.2010 22:13:37   
malizia
ja još uvijek sanjarim da živim na selu, a od realizacije - ništa:(

(Odgovor članu malizia)
Neposredna veza do poruke: 45
   RE: Život na selu
24.12.2010 22:19:15   
Fever
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Presritna san!!! Cmoka!!

(Odgovor članu malizia)
Neposredna veza do poruke: 46
   RE: Život na selu
25.12.2010 23:42:21   
Ninaa
Neznam jel naš darak uspio stići do Božića, skroman je i mali ali je od srca! Držite se i bit će bolje! Lijepo je činiti dobro i barem malo nekoga usrećiti.

_____________________________

Mamine srećice 14.03.2009. i 2012.

(Odgovor članu Fever)
Neposredna veza do poruke: 47
   [Obrisani korisnik]
26.12.2010 9:22:01   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu Ninaa)
  Neposredna veza do poruke: 48
   RE: Život na selu
27.12.2010 7:57:27   
mamicaa
Jučer navečer sam bila malko tužna, zbog svih problema koji nas muče, navečer sam išla u štalu, normalni krug, koze,magarci,konji svinje, padao je snijeg, jako je padao, bilo je hladno, ali ubrzo se ugrijem hodajući i radeći, iako na prvi momenat teško mi je izaći iz kuće.....
Stala sam duže kod konja, a on me njušio, bio je tu, eto upravo zato životinje imaju terapijski učinak na djecu, jer ne sude, ne pitaju ništa, samo u štunji ostaju uz tebe, dajući ti do znanja da im je stalo....... i meni je bilo lakše....

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 49
   RE: Život na selu
28.12.2010 15:58:23   
mamicaa
Uf natipkala sam post i htjela sam ga poslati a kada kliknem ono nisam više prijavljena za poluditi i sada ispočetka.....
Pa eto u Kutini smo nešto malo zaradili i sve već potrošili, što se tiće novih 800 kn za HEP za onaj lažni račun ovaj mjesec nismo imali, a pošto nam neće uključiti struju prije nego to riješimo ni ne žurimo se s tim, zapravo kad nema nema.....
Naši konjići čekaju malo toplije vrijeme i po koju fešticu, dječji rođendan da krenu s nama u nove zarade, pa ako za nešto čujete u vašem mjestu javite nam i mi dolazimo.
Novu Godinu čekati ćemo kod kuće zajedno s našim susjedima, u istij smo kući samo mi u prizemlju a oni na katu......
od njih i kradem internet, oni imaju ADSL pa se ja stikom spojila na njihov, oni znaju to su mi napravili ali t-com NEZNA, protuzakonito???? ma nema veze......
Svim curama hvala na darovima koji su nam uljepšali Božić, od  user posted image  vam hvala, i znajte da ste mi ovaj forum približili toliko da se tu sada osječam kod kuće, u obitelji, te vam svima šaljem jedan iskreni user posted image

< Poruku je uredio mamicaa -- 28.12.2010 15:59:03 >

(Odgovor članu mamicaa)
Neposredna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Dudica.
пеперутка16

Do kada je vaše dijete imalo dudu?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!