|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Kolica
18.7.2008 23:02:11   
Ruža
Hajmo curke trebam vaše savjete, koja kolica odabrati, na što da obratim pažnju? user posted image  Uskoro planiramo u nabavku, a nisam baš upućena.
Mislim da smo već imali ovakvu temu na rr_u, ali nažalost izbrisana je.
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Kolica
18.7.2008 23:09:03   
njanja
Ružo, kako smo mi lutalice, kupili smo ona kolica Maxi cosi trokolicu s onim velikim kotačima da možemo po svakakvom terenu gaziti..... (čak sam čula da se sa njima može i rolati, isprobati ćemo to)....Ona imaju bazu za košaru, auto sjedalicu i onaj osnovni nastavak kada dijete može sjediti (taj se namještava u 3 razine)...za sada smo jako zadovoljni, Jan se trucka ko lud već po parkićima i spava ko klada....druga važna stvar nam je bila da stane u moj twingić jer živimo na 5. katu pa mi se neda svaki dan nositi kolica po 2-3 x gore, nemamo lifta (Troubled, nemoj me opet špotati user posted image )...Jako se jednostavno sklapaju i stanu u bunker....Evo pa vidi: http://www.maxi-cosi.com/maxicosi/productdetail.aspx?id=55 

_____________________________

JAN, moja najveća ljubav, sreća, ponos, uspjeh i poticaj!


"Kad poljubim lice tvoje da izmamim osmjeh,
Onda pouzdano razumijem čari neba u svjetlu zore".
-Tagore-

(Odgovor članu Ruža)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Kolica
18.7.2008 23:19:16   
Ruža
Hvala! Sviđaju mi se! user posted image
Jel imaju onaj ležeći položaj? Je ja ne bi uzimala s košarom kad se po zimi nećemo baš moći šetati puno, a do proljeća će ju prerasti.

(Odgovor članu njanja)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Kolica
19.7.2008 6:07:36   
troubled
(njanja user posted image user posted image user posted image ...p.s. nisam te špotala - štogodtoznačilo...samo me asocijacija nasmijala user posted image )
za kolica je meni bilo važno
da su lagana za nositi...
da se kotači okreću u svim smjerovima da ih ne moram podizati kad mijenjam smjer...
da ih lako, po mogućnosti s jednom rukom, mogu sastaviti i rastaviti...
da je ručka dovoljno visoka ili podesiva da me ne bole križa ako duže vozim...
da imaju ravni položaj za novorođenče i ostale sve do pravog kuta, da bi ta jedna bila dovoljna dok budu trebala (nisam nikad imala košaru, to mi je nepraktično)...
da me od cijene ne boli glava... user posted image
...
imala sam graco mirage...bila su sve to...
trenutno su kod treće bebe po redu i još uvijek izgledaju kao nova user posted image

(Odgovor članu Ruža)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Kolica
19.7.2008 12:47:09   
Wukovarka
Koja je cijena tih kolica? Jako mi se svidjaju! 

(Odgovor članu troubled)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Kolica
19.7.2008 12:50:06   
božica
Njanja vidjela sam i ja kolica preljepa su-------nisu onak na tri kotača na grubo-ova su baš lijepauser posted image

_____________________________

idem micat rit...

(Odgovor članu troubled)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Kolica
19.7.2008 13:58:23   
Dora04
Ja imam od Dore kolica Inglesina, prezadovoljna sam s njima, 3 u 1, ali se mogu kupiti i samo kolica. Podesiva su i mogu se spustiti skroz u ležeći položaj. Imaju kupolu za zaštitu od sunca, kabanicu, a što je najvažnije jednom rukom ih možeš otvorit i zatvorit. Možeš u jednoj ruci nosit dijete u drugoj njih jer imaju samo 8 kg.
Na žalost nema više uvoza za Hrvatsku pa ih možeš nabavit u Italiji.

(Odgovor članu božica)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Kolica
19.7.2008 16:33:50   
tiha
dora nasa snajka ih je kupila kod nas prije mjesec dana znaci da ih ipak ima

(Odgovor članu Dora04)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Kolica
19.7.2008 21:50:03   
mirna
Bok Ruža. Mi imamo chicco 3 u 1:

user posted image



takva, ali stariji model. kupili smo rabljena dok smo bili u njemačkoj. meni su stvarno super. najbolje mi je što su lagana i platno se lako skine i opere u vešmašini.

(Odgovor članu Ruža)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Kolica
19.7.2008 21:55:07   
mirna
Još to: na početku sam malog preko dana stavljala spavati u ovu košaru za novorođenče.

Ruža, zašto se ne bi šetala po zimi (osim ako je snijeg do koljena ili je prehladno) mi smo z vladimirom bili svaki dan vani, na početku 10 min, a onda sve duže...rodio se u 1. mjesecu...

(Odgovor članu mirna)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Kolica
20.7.2008 9:02:42   
Ruža
Mirna i ova su mi lijepa. Još su crvena...user posted image
A za šetnje ne znam, vjerujem da ćemo šetati još cijeli 10.mj, a poslje kad su temperature ispod nule, malo mi je to prehladno za tako malu bebicu, pa kiša..?
Ne znam dali imaju za kupiti 2 u 1, bez košare?
Na što da pazim osim ručke? Kakvi točkovi? Dali su bolja s 3 ili 4 kotača?

(Odgovor članu mirna)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Kolica
20.7.2008 9:07:06   
božica
Pa Ružo zašto nebi šetala sa Đurom-------Znaš li ti šta njima radi onaj zimski sviježi zrak-spavaju ko topovi-Vjeruj Rosa
naša Viki je rođena 16.10-išli smo van i kad je +0------mala je spavala u kolicima po 2 sata-------i još nešto prvi puta je imala temperaturu sa 11mj-znaći više manje je bila zdrava bebicauser posted image

A za kolica ja mislim da su jednako dobra sa 3 ili 4 kotača-ako su kvalitetna


_____________________________

idem micat rit...

(Odgovor članu Ruža)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Kolica
20.7.2008 9:10:10   
Ruža
Vidiš ja sam si to tako složila u glavi, da zima i male bebe ne idu skupa. user posted image  Nisam znala da možemo šetati, hvala na informacijama. user posted image

(Odgovor članu božica)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Kolica
20.7.2008 9:11:52   
božica
naravno da možete-da

za novu temu


_____________________________

idem micat rit...

(Odgovor članu Ruža)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Kolica
20.7.2008 9:19:40   
BUMBIKA
Ružo Dino se rodio u 9 mjesecu i mi smo šetali u 10 i 11,samo ne jako dugo.Ali ja imam kolica 3 u 1,tako da smo u početku šetali s tom košarom.Tamo mu ne odakle piriti vjetar.Ja mislim da bolje kupiš s košarom,ali to je moje mišljenje,ti ćeš odlučiti šta ćeš.

_____________________________

DINO 04.09. 2007

(Odgovor članu božica)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Kolica
20.7.2008 9:27:34   
troubled
također rodila krajem devetog...cijelu zimu šetale user posted image
doduše, kod mene nema snijega, ali su zato bure žestoke i hladne...
nismo ni jednu propustile...
za zdravo dijete rumenih obrašćića...neka se čeliči user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu BUMBIKA)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Kolica
20.7.2008 9:30:25   
troubled
p.s. upravo kaže dragi da što su veći kotači ugodnija i lakša je vožnja po neravnom terenu user posted image

(Odgovor članu troubled)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Kolica
20.7.2008 10:32:12   
mirna
šetanje po zimi: ružo mi smo dobili upute da do -5 bebač može van. dapače, ako si s njim puno vani jača se mu imunitet.. od dva tjedna starosti nadalje smo mi to prakticirali. jedino treba izbjegavati prejaki vjetar, a kad je kiša imaš onu plastiku..

ako misliš imati još jednog bebača, kupi i košaricu.. novorođenče trebaš voziti na skroz ravnoj podlozi. negdje s 4 mjeseca smo mi košaricu spremili u ormar..

(Odgovor članu Ruža)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Kolica
20.7.2008 11:07:50   
Ruža
Hvala vam cure ovo su stvarno korisni savijeti. Sva sreća da sam otkrila RR..user posted image  
Još nedavno za mene su kolica bila kolica, razlika samo u boji i cijeni....user posted image  Do kraja napravit ćete vi od mene mamu i pol!user posted image

(Odgovor članu mirna)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: Kolica
20.7.2008 11:39:36   
maja
Evo ovako izgledaju moja kolica :
user posted image
3100 kn

U ovoj košari moj Noa još spava preko dana, a kao što vidiš možeš je zatvoriti i vozati Đuru po zimi!
Cam Comby Family









_____________________________

"Dok je prije postojalo samo jedno bez čega ne mogu živjeti, sada je nastalo dvoje.
Nije bilo diobe - moja se ljubav nije sada podijelila između njih; nije to bilo tako. Prije kao da mi je srce naraslo, nabujalo do dvostruke veličine u tom trenutku."

(Odgovor članu Ruža)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: Kolica
20.7.2008 11:43:00   
njanja
IZVORNA PORUKA: Ruža

Hvala! Sviđaju mi se! user posted image
Jel imaju onaj ležeći položaj? Je ja ne bi uzimala s košarom kad se po zimi nećemo baš moći šetati puno, a do proljeća će ju prerasti.
 To sam i ja mislila, al smo na kraju ipak uzeli košaru jer su nas svi nagovorili.....Sad mi je drago da ju imamo, iako još 15 dana i jan neće stati u nju...Ali čim ga stavimo unutra i u auto on spavaaaaaaaaaaaaaaa.Ova baza ima onaj ležeči položaj, ali probali smo jana staviti unutra, pliva user posted image

_____________________________

JAN, moja najveća ljubav, sreća, ponos, uspjeh i poticaj!


"Kad poljubim lice tvoje da izmamim osmjeh,
Onda pouzdano razumijem čari neba u svjetlu zore".
-Tagore-

(Odgovor članu Ruža)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: Kolica
20.7.2008 11:45:14   
njanja
IZVORNA PORUKA: troubled

(njanja user posted image user posted image user posted image ...p.s. nisam te špotala - štogodtoznačilo...samo me asocijacija nasmijala user posted image )
za kolica je meni bilo važno
trenutno su kod treće bebe po redu i još uvijek izgledaju kao nova user posted image
Troubled, ma znam..nego kada sam čula da ti sve to putiš na 5. sam mislila, a vidfi mene, ja to ne mogu....Špotati je ono-kudiiti, kritizirati....user posted image  Šalila sam se....A ti si superwomanuser posted image

_____________________________

JAN, moja najveća ljubav, sreća, ponos, uspjeh i poticaj!


"Kad poljubim lice tvoje da izmamim osmjeh,
Onda pouzdano razumijem čari neba u svjetlu zore".
-Tagore-

(Odgovor članu troubled)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: Kolica
20.7.2008 12:30:08   
njanja
IZVORNA PORUKA: Ruža

Vidiš ja sam si to tako složila u glavi, da zima i male bebe ne idu skupa. user posted image  Nisam znala da možemo šetati, hvala na informacijama. user posted image
ružo, ja sam čula da im je gore jako toplo, nego zima jer se ne znaju boriti protiv topline....evo tako sam ja čula....a imaš i vreće za spavanje za šetnje po zimi...

_____________________________

JAN, moja najveća ljubav, sreća, ponos, uspjeh i poticaj!


"Kad poljubim lice tvoje da izmamim osmjeh,
Onda pouzdano razumijem čari neba u svjetlu zore".
-Tagore-

(Odgovor članu Ruža)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: Kolica
20.7.2008 17:25:39   
njanja
IZVORNA PORUKA: Wukovarka

Koja je cijena tih kolica? Jako mi se svidjaju! 
 Baza (koja ima sjedalicu za bebu u 3 položaja) košta 2.800 kn...Auto košara koja ide na kolica 900 knKošara (ležeći položaj) 1.200 kn.... Imaš na stranicama Turbo limača cijene i slike kolica.....

_____________________________

JAN, moja najveća ljubav, sreća, ponos, uspjeh i poticaj!


"Kad poljubim lice tvoje da izmamim osmjeh,
Onda pouzdano razumijem čari neba u svjetlu zore".
-Tagore-

(Odgovor članu Wukovarka)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: Kolica
20.7.2008 17:26:47   
Wukovarka
Thanks!! Danas sam ponjuskala po stranicama baby trgovinica, pa sam sve pronasla!! 

(Odgovor članu njanja)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos maloj djeci?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!