|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kolica
14.2.2010 21:01:23   
Ladina mama
Eto, ja moram pohvaliti Neonato kolica Mulitisport - imaju korpu sa čak 4 položaja nagiba, autosjedalicu do 13kg koja se montira i na kolica, klasična kolica s 3 položaja, pasent torbu, kišnu kabanicu i lagana su. A tek dizajn...
Cijena 3700kn.

_____________________________

Mama je prijatelj kojeg nikad ne prerasteš!

(Odgovor članu MKata)
Neposredna veza do poruke: 101
   RE: Kolica
20.2.2010 10:42:23   
pufna*
htjedoh upitat, jel netko imao kakvih susreta/iskustava sa MOZAR BEE kolicima?
našla sma kombinaciju 2u1 kolica i AS za 1600 kn, sliku nažalost nemam da vam pokažem... sportski dizajn su, s velikim kotačima, kolica se daju postavit u 0 položaj što mi je bilo presudno, jer nemamo sredstva za kupnju korpe.

ili ćemo upiknut ta ili neka gracova 2u1, u najgorem slučaju da nam ništa ne paše nam ostaje pikolo (o kojem nemam pojma)


_____________________________

moja pepita - 31.05.2010.
još jedno malo - 11.05.2012.



(Odgovor članu Ladina mama)
Neposredna veza do poruke: 102
   RE: Kolica
20.2.2010 12:28:10   
BUMBIKA
Ja nisam čula a ta kolica,pa ti nemogu baš puno pomoći...nadam se da neka od cura zna više

_____________________________

DINO 04.09. 2007

(Odgovor članu pufna*)
Neposredna veza do poruke: 103
   RE: Kolica
22.3.2010 12:09:59   
cuba

IZVORNA PORUKA: pufna*

htjedoh upitat, jel netko imao kakvih susreta/iskustava sa MOZAR BEE kolicima?
našla sma kombinaciju 2u1 kolica i AS za 1600 kn, sliku nažalost nemam da vam pokažem... sportski dizajn su, s velikim kotačima, kolica se daju postavit u 0 položaj što mi je bilo presudno, jer nemamo sredstva za kupnju korpe.

ili ćemo upiknut ta ili neka gracova 2u1, u najgorem slučaju da nam ništa ne paše nam ostaje pikolo (o kojem nemam pojma)


Ja ti imam ta kolica zelena isto 2u1 sa AS, bila su 2000kn a kad smo mi kupovali bilo neko sniženje pa su nas došla 1600kn. Prije njih smo gledali Peg peregova kolica, ja sam tila Skate ali se mm-u dizajn nikako nije dopaouser posted image pa smo uzeli Mozar Bee koja su ista kao Peg Perego P3. Vozimo se skoro 4 mjeseca i zadovoljna sam sa njima. Sva tkanina (osim one kupole sa prozorčićem) se može skinuti i prati u mašini.
Ali pripazi na par stvari: ne mogu se zatvoriti sa jednom rukom iako nisu problematična za zatvaranje i ne zauzimaju puno mista u portapaku, imaju 10ak kila ako ne i više pa ako imaš stepenica malo su teža za nositi.

_____________________________

Roko i Dino user posted image

(Odgovor članu pufna*)
Neposredna veza do poruke: 104
   RE: Kolica
22.3.2010 12:13:48   
ninolina
već je bila tema za ta  kolica pod opremom za novorođenče

_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

(Odgovor članu cuba)
Neposredna veza do poruke: 105
   RE: Kolica
22.3.2010 12:14:48   
ninolina

user posted image

_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

(Odgovor članu ninolina)
Neposredna veza do poruke: 106
   RE: Kolica
22.3.2010 12:15:15   
ninolina
meni osobno izgledaju jako lošeuser posted image

_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

(Odgovor članu ninolina)
Neposredna veza do poruke: 107
   RE: Kolica
22.3.2010 12:19:04   
cuba

IZVORNA PORUKA: ninolina


user posted image

Ali to nisu ta kolica, slična jesu ali nisu ta! Ručka nije ta mekana već ona tvrda neznam kako da objasnim, kotači su deblji, kupola sa prozorčićem je puno veća i nemaju ovu navlaku kad beba sjedi (kao di rukice nasloni). Upravo gledam svoja...možda je marka ista ali model malo drugačiji...neznam...

_____________________________

Roko i Dino user posted image

(Odgovor članu ninolina)
Neposredna veza do poruke: 108
   RE: Kolica
22.3.2010 13:03:56   
Wukovarka
U razgledanju sam duplih kolica, jer kad dođe druga princeza bit će malo teže s njih dvije nekud otići.

Ima ih stvarno puno, ali sam zapela za ova

http://www.youtube.com/watch?v=UKYLszMLBoI

Full mi se sviđaju i mislim da su vrlo iskoristiva.

Našla sam ih na njuškalu za 1 000 kn, što je vrlo prihvatljiva cijena....samo kad bi znala da ću uspjeti prodati ova svoja koja imam

(Odgovor članu cuba)
Neposredna veza do poruke: 109
   RE: Kolica
22.3.2010 13:05:59   
ninolina
a nemam pojma onda... možda ovakvauser posted image
user posted image


_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

(Odgovor članu cuba)
Neposredna veza do poruke: 110
   RE: Kolica
22.3.2010 13:18:32   
BUMBIKA
Wuki dobra su mi ta što su ti zapela za okouser posted image user posted image user posted image

_____________________________

DINO 04.09. 2007

(Odgovor članu ninolina)
Neposredna veza do poruke: 111
   RE: Kolica
22.3.2010 13:24:20   
pepeljuga
wuki ja sam imala od jane dupla kolica i stvarno su mi bila super,T je sidio naprid a roko nazad i stvarno sam ih dobro iskoristila.....sad ti imam onaj dodatak sjedalicu sto se montira sa strane i to mi je odlicno...Toni malo set_a a kad se umori sidne i vozi se a kad se ne vozi ona stoje skupljena uz kolica...ne znam jesi li skuzila sto sam napisala.....

_____________________________

Ništa u životu nije tako loše, da nebi moglo biti i gore, ali ni tako dobro da nebi moglo biti bolje!! :))


(Odgovor članu BUMBIKA)
Neposredna veza do poruke: 112
   RE: Kolica
22.3.2010 13:25:24   
mariola

IZVORNA PORUKA: BUMBIKA

Wuki dobra su mi ta što su ti zapela za okouser posted image user posted image user posted image


i meni su dobrauser posted image user posted image
je to za jednu veću,jednu manju bebu ili nebitnouser posted image

_____________________________

Sretna i ponosna :)
Toni i Laura
♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

(Odgovor članu BUMBIKA)
Neposredna veza do poruke: 113
   RE: Kolica
22.3.2010 13:27:13   
mariola
IZVORNA PORUKA: pepeljuga

wuki ja sam imala od jane dupla kolica i stvarno su mi bila super,T je sidio naprid a roko nazad i stvarno sam ih dobro iskoristila.....sad ti imam onaj dodatak sjedalicu sto se montira sa strane i to mi je odlicno...Toni malo set__a a kad se umori sidne i vozi se a kad se ne vozi ona stoje skupljena uz kolica...ne znam jesi li skuzila sto sam napisala.....


ovo sam vidila kod tebe na slikama i baš mi je forauser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Sretna i ponosna :)
Toni i Laura
♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

(Odgovor članu pepeljuga)
Neposredna veza do poruke: 114
   RE: Kolica
22.3.2010 13:27:45   
pepeljuga
IZVORNA PORUKA: mariola


IZVORNA PORUKA: BUMBIKA

Wuki dobra su mi ta što su ti zapela za okouser posted image user posted image user posted image


i meni su dobrauser posted image user posted image
je to za jednu veću,jednu manju bebu ili nebitnouser posted image

uprincipu da za jednu manju i jednu vecu,ja sam bila gledala ta al mi se jedino nije svidalo sto ne mozes za manju stavit kosaru nego samo as i posli onaj lezeci polozaj.....


_____________________________

Ništa u životu nije tako loše, da nebi moglo biti i gore, ali ni tako dobro da nebi moglo biti bolje!! :))


(Odgovor članu mariola)
Neposredna veza do poruke: 115
   RE: Kolica
22.3.2010 13:32:32   
mariola
IZVORNA PORUKA: Ladina mama

Eto, ja moram pohvaliti Neonato kolica Mulitisport - imaju korpu sa čak 4 položaja nagiba, autosjedalicu do 13kg koja se montira i na kolica, klasična kolica s 3 položaja, pasent torbu, kišnu kabanicu i lagana su. A tek dizajn...
Cijena 3700kn.


i ja ću pohvaliti neonato. meni su odlična, košaru koristimo još uvijek i komotna je s obzirom na moju bebu koja već šiša preko 7kg a ima 4,5 mjeseca dok mi je prijateljica koja ima chiccova morala s 4 mjeseca malu stavit u sportsku verziju jer je njena košara manja a beba isto manja. što će reć da sam kupila chiccova kolica nebi košaru koristila ni dva misecauser posted image

_____________________________

Sretna i ponosna :)
Toni i Laura
♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

(Odgovor članu Ladina mama)
Neposredna veza do poruke: 116
   RE: Kolica
22.3.2010 14:18:47   
Wukovarka
IZVORNA PORUKA: mariola

je to za jednu veću,jednu manju bebu ili nebitnouser posted image



U pravilu je za starije i mlađe djete...predobra su mi.



(Odgovor članu mariola)
Neposredna veza do poruke: 117
   RE: Kolica
22.3.2010 14:19:51   
BUMBIKA
nadam se da češ ih i kupiti,a i stara prodatiuser posted image

_____________________________

DINO 04.09. 2007

(Odgovor članu Wukovarka)
Neposredna veza do poruke: 118
   RE: Kolica
22.3.2010 14:21:41   
mariola
IZVORNA PORUKA: BUMBIKA

nadam se da češ ih i kupiti,a i stara prodatiuser posted image


i ja istouser posted image user posted image
i baš su lijepauser posted image user posted image

_____________________________

Sretna i ponosna :)
Toni i Laura
♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

(Odgovor članu BUMBIKA)
Neposredna veza do poruke: 119
   RE: Kolica
23.3.2010 18:39:40   
Wukovarka
Kuuuuuuuuupiiiiiiiilaaaaaaaa  user posted image
Sutra stižu iz Kaštela user posted image

E sad se bacam na prodaju starih...

< Poruku je uredio Wukovarka -- 23.3.2010 18:40:06 >

(Odgovor članu mariola)
Neposredna veza do poruke: 120
   RE: Kolica
26.4.2010 20:17:46   
hepi
Lijep pozdrav...

Mi ocekujemo bebicu za mjesec dana i upravo smo joj kupili ova kolica : http://www.ddgoose.com/Store/pc/catalog/stokke_xplory_blk2.jpg

Da li netko ima iskustva s njima ?

(Odgovor članu Wukovarka)
Neposredna veza do poruke: 121
   RE: Kolica
26.4.2010 20:21:53   
ninolina
stokice...meni su supač...namam iskustva s njima....ali mi mrakač izgledaju...sretno s bebom i vožnjom... i dobrodošla k nama

_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

(Odgovor članu hepi)
Neposredna veza do poruke: 122
   RE: Kolica
26.4.2010 20:26:06   
hepi
I mi smo ih uzeli jer su nam se bas svidjela, drugacija su od ostalih, nadam se da ce bebici biti udobna...
Hvala na dobrodoslici user posted image

(Odgovor članu ninolina)
Neposredna veza do poruke: 123
   RE: Kolica
26.4.2010 22:06:36   
somsa
Mi smo kupili combi familiy od Cam-a za 3250 kn. 3u1 su i stvarno jako praktična za sastavljanje i rastavljanjeuser posted image user posted image user posted image . Imaju i kišnu kabanicu i torbu koja dolazi od ispod, kao i onu koja se kopča na ručke. Pošto mm ima 190cm bilo mi je važno da ručke nisu preniske. Košara ima 3 položaja za podizanje uzglavlja, sportski dio kolica možeš koristiti i za nulti položaj, auto sjedalica do 13 kg ide također na štel umjesto košare. Sve se kopča i skida s 2 gumba i sklopiš ih u roku 10 sekundi. Jedina mana za one koje ih moraju vući po stepenicama je masa s košarom od skoro 12 kg. Osim toga navlaka koja bebu štiti u košari ide i na sjedalicu i kasnije kad su hladni dani na sportski dio kolica tako da klincima bude toplo za nogice. Sve navlake su perive i lako se skidaju jer su pričvršćene drukerima. Stvarno sam dosta dugo tražila kolica i jako mi je važna praktičnost, jednostavnost i funkcionalnost i s ovima sam bila stvarno oduševljena. Isprobala sam kolica od nekih frendica čist da vidim kako funkcioniraju i brzo eliminirala hrpu njihuser posted image . Veliko razočarenje su mi bila kolica 3u1 od baby comforta koje sam gledala u turbo limaču. Uputstva su koma, a ni prodavačica zajedno s mojom mamom i samnom nije ni nakon pola sata skužila kak se kaj stavlja, skida, kak sklopit kolica do kraja... Užas!! I to još za više novaca.

Moj savjet: kad uđete u trgovinu maltretirajte prodavače dok vam ne pokažu svaku i najmanju funkciju na kolicima, prespavajte jednu-dvije noći i onda odlučite. Investicija je velika i nije baš ugodno kad na kraju skužiš da kolica nisu funkcionalna ili kao moja vjenčana kuma da moraš neke stvari nadokupiti jer nisu primjenjene za novorođenče (iako tako piše u uputstvima) pa na kraju potrošiš duple novce.

(Odgovor članu hepi)
Neposredna veza do poruke: 124
   RE: Kolica
26.4.2010 22:08:34   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Wukovarka

U razgledanju sam duplih kolica, jer kad dođe druga princeza bit će malo teže s njih dvije nekud otići.

Ima ih stvarno puno, ali sam zapela za ova

http://www.youtube.com/watch?v=UKYLszMLBoI

Full mi se sviđaju i mislim da su vrlo iskoristiva.

Našla sam ih na njuškalu za 1 000 kn, što je vrlo prihvatljiva cijena....samo kad bi znala da ću uspjeti prodati ova svoja koja imam



takva ti ja imam plava, za E. i K. sam ih super mogla koristiti a mislim da ću i sad za K. i bebu, jer je K. jako živa, istrgne se u šetnji. Inače super izgledaju imaju ogromnu košrau za stvari, imaš torbicu za mobitel i stvarčice, ono za flašice... ma super su i mislim da ćeš biti s njima zadovoljna.

(Odgovor članu Wukovarka)
  Neposredna veza do poruke: 125
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Dudica.
пеперутка16

Do kada je vaše dijete imalo dudu?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!