|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 8 9 [10]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kolica
1.5.2011 10:02:57   
sig
Mala štruca... koliko sam shvatila imaš mali gepek... znači trebaju ti kolica koja se sklapaju na šemu kišobrana... mi imamo loolu od bebe conforta i stvarno super se sklope... iako su ona ovako na oko velika ali se super sklope, mislim da mi je susjeda rekla da se i njena tako sklapaju ona ima chiccova. I super mi je ta šema klik jer mičeš sve sa osovine koju stavljaš u gepek... tako da ono u čemu ti dijete leži ide na zadnji sic a može se i vezati!! Pronjuškaj si malo... Sretno!!

< Poruku je uredio sig -- 1.5.2011 10:03:18 >


_____________________________

imam dvije ljepotice jedna ljepša od druge

(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 226
   RE: Kolica
1.5.2011 11:41:41   
Anoniman
sig hvala na odgovoru i pomoći. bila sam na chiccovim stranicama i s nekih kolica je moguće skinuti kotače da bi stala u auto. znaš li možda koji model ima susjeda user posted image ? joj hitno trebam kupit kolica, bolje nego novi auto.

(Odgovor članu sig)
  Neposredna veza do poruke: 227
   RE: Kolica
4.5.2011 10:01:29   
sig
IZVORNA PORUKA: Mala štruca

sig hvala na odgovoru i pomoći. bila sam na chiccovim stranicama i s nekih kolica je moguće skinuti kotače da bi stala u auto. znaš li možda koji model ima susjeda user posted image ? joj hitno trebam kupit kolica, bolje nego novi auto.
[/qu
user posted image ote]  

Mala štruca ona ima trio enjoy evolution... našla sam ti sličicu na chiccovoj web strani.

_____________________________

imam dvije ljepotice jedna ljepša od druge

(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 228
   RE: Kolica
24.5.2011 8:24:02   
semperdrito
drage, da li netko ima iskustva sa kolicima bez košare i jesenskom bebom (termin u studenom)?
naime, razmišljam si da ako kolica na sportskom dijelu imaju onaj nulti položaj, zašto bi mi bila potrebna košara? čini mi se dosta nezgrapna i ako je beba velika ili brzo raste da se jako brzo preraste... jasni su mi benefiti košare tipa može spavati u njoj i u gostima/po kući, ali može i ostati u kolicima i spavati u sportskom dijelu, zar ne? pitam jer zaista ne znam nikoga da nije kupio 3u1, a ne bi htjela pogriješiti odmah u startu...
da li bi puno pogriješila kad bi u taj sportski dio u nultom položaju stavila novorođenče upakirano u skafander i zamotano u dekicu i tako onda u šetnju?
znači govorim o svim modelima kolica 2u1 koja sadrže sportski dio sa nultim položajem i autosjedalicom.

(Odgovor članu sig)
Neposredna veza do poruke: 229
   RE: Kolica
24.5.2011 8:43:33   
Anoniman
draga, ja sam prvo dijete rodila 2003 kad još nitko nije prodavao 3u1 kolica.user posted image
imali smo pegperego veneziu (i još ju mislim koristit za 4.curku) koja ima nulti položaj i onu navlaku za noge koja je njoj kad se rodila bila do vrata user posted image  odrasla je u tim kolicima, vozila sam ju baš kako ti kažeš, dekica, skafander, cijelu zimu smo se tako vozikale i uživale. nađi neka kolica koja imaju kompatibilnu autosjedalicu, meni je to falilo kad bi mi zaspala u autu, onako ju možeš samo sa sjedalicom zakvačiti na kolica i voziti dalje.
toga ti ima za kupiti samo moraš malo potražiti... sretno user posted image

(Odgovor članu semperdrito)
  Neposredna veza do poruke: 230
   RE: Kolica
24.5.2011 8:52:02   
Ninaa
Ja imam peg perego pliko 3 u 1. Prvih 5 mjeseci se vozila u košari, a poslije u sportskom dijelu. Meni  su ona super iako su velika lijepo se sklope i ja prezadovoljna, bez košare nisu jako ni teška. Sad sam zamjenila sa sestrom (ona ima malu bebu) za chico neka sportska i super su za voziti ali su toliko teška i velika da ih ne mogu staviti u auto već im moram skinuti kotače, dok naša idu normalno u auto. Ja sam prezadovoljna s tim kaj smo kupili 3 u 1 i moja se stvarno naspavala u toj košari, a nećakinja isto tako. Da opet biram kupila bi ista, samo možda druge boje(ljubičasta naravno)


_____________________________

Mamine srećice 14.03.2009. i 2012.

(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 231
   RE: Kolica
24.5.2011 9:20:51   
mayathebee
IZVORNA PORUKA: semperdrito

drage, da li netko ima iskustva sa kolicima bez košare i jesenskom bebom (termin u studenom)?
naime, razmišljam si da ako kolica na sportskom dijelu imaju onaj nulti položaj, zašto bi mi bila potrebna košara? čini mi se dosta nezgrapna i ako je beba velika ili brzo raste da se jako brzo preraste... jasni su mi benefiti košare tipa može spavati u njoj i u gostima/po kući, ali može i ostati u kolicima i spavati u sportskom dijelu, zar ne? pitam jer zaista ne znam nikoga da nije kupio 3u1, a ne bi htjela pogriješiti odmah u startu...
da li bi puno pogriješila kad bi u taj sportski dio u nultom položaju stavila novorođenče upakirano u skafander i zamotano u dekicu i tako onda u šetnju?
znači govorim o svim modelima kolica 2u1 koja sadrže sportski dio sa nultim položajem i autosjedalicom.



Možeš komotno preskočiti košaru ako mene pitaš. Mi smo ju posudili hvala Bogu i imali je samo dva mjeseca, nakon toga je mali vrištao u njoj, jer mu je sve bilo zatvoreno, a cijeli svijet je odmah htio vidjetiuser posted image user posted image user posted image
Baš ako ti usfali za spavanje, imaš onih po 200kn što su same za sebe i ne idu na kolica. Po meni nepotreban trošak ako imaš autosjedalicu i sportski dio sa nultim položajem. Neznam koja ćeš kolica kupiti, ali danas ima puno 2u1 koja imaju podesive autosjedalice sa nultim položajem.

_____________________________

IVANO.... mamin i tatin draguljčić 06.01.2011.
ISSA..... mala naša palčica, mamina 'potica! 18.03.2014.

http://www.facebook.com/maja.cancar?ref=tn_tnmn#!/photo.php?v=2720553127823


(Odgovor članu semperdrito)
Neposredna veza do poruke: 232
   RE: Kolica
24.5.2011 9:26:49   
danery
IZVORNA PORUKA: Mariachi

draga, ja sam prvo dijete rodila 2003 kad još nitko nije prodavao 3u1 kolica.user posted image
imali smo pegperego veneziu (i još ju mislim koristit za 4.curku) koja ima nulti položaj i onu navlaku za noge koja je njoj kad se rodila bila do vrata user posted image  odrasla je u tim kolicima, vozila sam ju baš kako ti kažeš, dekica, skafander, cijelu zimu smo se tako vozikale i uživale. nađi neka kolica koja imaju kompatibilnu autosjedalicu, meni je to falilo kad bi mi zaspala u autu, onako ju možeš samo sa sjedalicom zakvačiti na kolica i voziti dalje.
toga ti ima za kupiti samo moraš malo potražiti... sretno user posted image


potpisujem,isto imali taj dio sa navlakom i super prošlo...


_____________________________

...bejb...our be(a)st.....

....mini gospa....

bogo....priti pliiiiiiiiiz,očuvaj me od baba u životu,od ostalog ću se sama čuvati..... ;)

(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 233
   RE: Kolica
24.5.2011 9:46:03   
semperdrito
jao mame, hvala vam puno na odgovorima i savjetima...
malo mi je lakše sad, stvarno je.
imam neke kandidate 2u1 koja nisu pretjerano skupa i zadovoljavaju ostatak mojih zahtjeva. trebao mi je samo ovaj gentle push od vas... user posted image

hvala! user posted image

(Odgovor članu danery)
Neposredna veza do poruke: 234
   RE: Kolica
24.5.2011 11:21:22   
lilia
Mi smo posudili košaru, vozio se u njoj do 4 i pol mjeseca, nakon toga je prešao u sportski dio.
Ja ne bih bebu vozila bez košare, najzaštićenije je u njoj i može biti koliko hoćeš, u jajetu ne smije biti puno i pedijatri ga ne preporučuju zbog kičmice a nulti položaj u kolicima jest ravan ali nekako mi nije za zavezat novorođenče samo remenčićima. I da bude onako otvoreno.
Moj se rodio u jesen i cijelu zimu smo se našetali u košari.
To je moje mišljenje.


_____________________________

Drekavac Mihael stigao 11.11.2010.

(Odgovor članu semperdrito)
Neposredna veza do poruke: 235
   RE: Kolica
24.5.2011 11:48:04   
goldie
Da li možda netko ima iskustva s jumper x trio kolicima (mislim da ne proizvođač nekakav tako)?

uglavnom, na akciji su u adaxu za 3800 cijeli 3 u 1. meni se inače sviđaju trokolice i veliki kotači, ali muž zapeo za ova (zbog cijene škrtica user posted image ) pa ako netko ima iskustva please podijelite ih...

thx

ovo je link na ta kolica http://adax.hr/kolica/cijena/jumper_x_trio

(Odgovor članu lilia)
Neposredna veza do poruke: 236
   RE: Kolica
24.5.2011 13:21:15   
pepeljuga
Cine mi se bas okuser posted image

_____________________________

Ništa u životu nije tako loše, da nebi moglo biti i gore, ali ni tako dobro da nebi moglo biti bolje!! :))


(Odgovor članu goldie)
Neposredna veza do poruke: 237
   RE: Kolica
24.5.2011 13:27:53   
mariola
IZVORNA PORUKA: pepeljuga

Cine mi se bas okuser posted image


i meniuser posted image

_____________________________

Sretna i ponosna :)
Toni i Laura
♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

(Odgovor članu pepeljuga)
Neposredna veza do poruke: 238
   RE: Kolica
24.5.2011 15:01:02   
lilia
Ni meni ne izgledaju loše, ja imam kolica sa velikim kotačima zbog našeg šetališta uz more koje je jako neravno i grbavo. Ali ako ti je ravno, zašto ne?
I svakom bi preporučila velike kotače, stvarno bolje drže.

_____________________________

Drekavac Mihael stigao 11.11.2010.

(Odgovor članu mariola)
Neposredna veza do poruke: 239
   RE: Kolica
24.5.2011 15:15:08   
ribica1
Imeni se čine ok, i imaju velike kotače i imaju zračnice odnosno pumpaju se tako da mislim da nisu loše!

_____________________________

Moja dva anđela......
Luka i Eni - 02.01.2011.

Čuda se događaju...

I moje malo čudo je tu - 10.12.2011. Dora

(Odgovor članu lilia)
Neposredna veza do poruke: 240
   RE: Kolica
24.5.2011 22:03:47   
goldie
hvala svima na komentarima user posted image

(Odgovor članu ribica1)
Neposredna veza do poruke: 241
   RE: Kolica
27.5.2011 12:11:53   
cocco
jel jaje isto šta i autosjedalica? mi imamo kolica bez košare, ima to šta se koristi kao autosjedalica, i u čemu ga možemo nosit, pa nemam pojma jel to jaje.

(Odgovor članu goldie)
Neposredna veza do poruke: 242
   RE: Kolica
27.5.2011 13:01:09   
cuba
cocco, da to ti je jajeuser posted image

_____________________________

Roko i Dino user posted image

(Odgovor članu cocco)
Neposredna veza do poruke: 243
   RE: Kolica
29.7.2011 12:57:43   
zlata2
Pozdrav mame!
Malo sam pogubljena jer se na toliko mjesta piše o kolicima da više ne znm gdje postaviti upit.
Dobili smo bebe confort loola 3u1 kolica na poklon, ali bez torbe. Ima li koja kakva iskustva sa torbom iz DM-a? Ide li na ta kolica, da li se može zakvačit na za to predviđeno mjesto?

(Odgovor članu cuba)
Neposredna veza do poruke: 244
   RE: Kolica
29.7.2011 16:54:09   
ruwenzor
frendica ima takva kolica i torbu iz dm-auser posted image
torbu možeš zakačiti na ručke, imaš utore predviđene za to
user posted image

_____________________________

zvrkica frkica 26.05.2011. <3
smjehuljica 06.09.2013. <3

(Odgovor članu zlata2)
Neposredna veza do poruke: 245
   RE: Kolica
30.7.2011 13:59:59   
zlata2
Odlične vijesti!  user posted image

Hvala na odgovoru!

(Odgovor članu ruwenzor)
Neposredna veza do poruke: 246
   RE: Kolica
2.4.2014 22:01:47   
micaa
zanima me gdje ima za kupiti kolica mozar bee i koliko kostaju, da li ih ima i u drugoj boji ili samo zelenoj???


(Odgovor članu BUMBIKA)
Neposredna veza do poruke: 247
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  6 7 8 9 [10]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 8 9 [10]
Idi na:







Anketa

Dudica.
пеперутка16

Do kada je vaše dijete imalo dudu?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!