|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kolica
20.7.2008 17:27:41   
njanja
IZVORNA PORUKA: troubled
da se kotači okreću u svim smjerovima da ih ne moram podizati kad mijenjam smjer...
da ih lako, po mogućnosti s jednom rukom, mogu sastaviti i rastaviti...
da je ručka dovoljno visoka ili podesiva da me ne bole križa ako duže vozim...

 Slažem se sa ovime kod Maxi cosi 

_____________________________

JAN, moja najveća ljubav, sreća, ponos, uspjeh i poticaj!


"Kad poljubim lice tvoje da izmamim osmjeh,
Onda pouzdano razumijem čari neba u svjetlu zore".
-Tagore-

(Odgovor članu troubled)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Kolica
21.7.2008 14:38:45   
tonkica
user posted image  Mi kupili ova od Peg perega, baš su i u ovoj boji. Isprobali smo samo košaru, u tom je bebolina išla kući iz bolnice, a u vožnji još nismo bili. user posted image  Čekamo da se mama malo oporavi i da bebica ojača.

(Odgovor članu njanja)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Kolica
21.7.2008 18:35:21   
Dora04
Tiha, možda ih je ona kupila, možda su ih još imali na zalihi, ali kod nas u Rijeci ih nema, jer jedina 2 dućana koja si ih imala kažu da nema uvoza za Hrvatsku. user posted image

(Odgovor članu tiha)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Kolica
21.7.2008 22:23:21   
mirna
Ruža ne znam da li si ovo već pročitala: http://www.ringeraja.com.hr/kako-izabrati-djecja-kolica_350.html

(Odgovor članu Wukovarka)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: Kolica
22.7.2008 7:22:13   
Ruža
Hvala Mirna, nisam pročitala do sad.user posted image

(Odgovor članu mirna)
Neposredna veza do poruke: 30
   [Brisano sporočilo]
23.7.2008 2:41:47   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(Odgovor članu njanja)
  Neposredna veza do poruke: 31
   RE: Kolica
23.7.2008 16:26:41   
koka
Je ja ne bi uzimala s košarom kad se po zimi nećemo baš moći šetati puno, a do proljeća će ju prerasti.
Molimuser posted image , da mi te je vidit doma. Mi smo samo po nevremenu i guste magle ostajali doma, čak smo i po kišici se vozikaliuser posted image  user posted image . Mi smo imali i imamo još od Roka Chicco 3u1samo naranđasta.( kao Mirnina) Gledaj da su ti lagana, da stanu u auto. Mi smo dobili i torbu i suncobran i za kišu onaj najlon(neznam kako se zove). Još uvijek su upotrebljiva, ah da skida se lako i uvijek ju perem u mašini na 40stupnjeva.( mislim na platno)user posted image  user posted image user posted image user posted image .

(Odgovor članu Wukovarka)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: Kolica
23.7.2008 16:29:04   
koka
Vida isto kao mali tošić u košari i u autu spava, a raste kao gljiva, pa će biti slično kao sa Janom.
Nama košara zlata vrijedi. Kada idemo primjerice kod mojih na cijeli dan, samo je postavim na kolica i curka spava na terasi na zraku bez beda (dok kada smo doma u kindi tako dobro ne prespava dan). Rosita, moj savjet je da si ju uzmeš definitivno. Oš za šetnju, oš za spavanje, za sve je dobra.
Meni i Roko i sad Mila spavaju u toj košari. Stvarno se isplati, svakako za uzeti.

(Odgovor članu koka)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: Kolica
27.7.2008 15:07:36   
mlada mama
molim vas,ako netko zna gdje mogu nabaviti x-lander trokolicu,sa sve 3 kosare upomoooc,puno hvala i pisite sto prije,jer mi je jako vazno i hitnooo

(Odgovor članu Wukovarka)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: Kolica
27.7.2008 17:04:49   
piggy



user posted image dali  ta kolica izgledaju slicno ovim QUINNY

(Odgovor članu mlada mama)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: Kolica
24.10.2008 11:41:20   
ninolina
koja iskustva imate sa quinny buzz kolicima i peg perego skate. super su mi jedna i druga neznam koja bi. Pošto mi muž dao da biram neznam koja su bolja po neravnom terenu  i ugodnija za bebu

_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

(Odgovor članu piggy)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: Kolica
4.3.2009 18:13:25   
lendi
Drage moje cure... trebala bi uzesi kolica za bebu pa sam vidjela da je u zg otvorio dućan sa maclarenovim kolicima. Strašno su mi se svidjela maclaren techno xlr pa me zanima ima li netko s njima iskustva i kakva su ona inače za novorođenče... Vidjeli smo još i peg perego skate (sad su nešto snižena) pa se dvoumim. Pomozite, please...user posted image

(Odgovor članu Wukovarka)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: Kolica
4.3.2009 22:03:50   
scarlet
Mi smo uzeli peg-perego pliko switch 3in1, svijetlo zelena sa sivim, predivna su. U Rijeci su oko 5 i pol, mi smo otišli u Opicinu tamo su 3 i pol tisuće kn.

(Odgovor članu lendi)
Neposredna veza do poruke: 38
   RE: Kolica
4.3.2009 23:10:08   
Ninaa
Mi kupili peg perego pliko swich za 4700,00 narančasta sa smeđim u Karlovcu.

(Odgovor članu scarlet)
Neposredna veza do poruke: 39
   RE: Kolica
10.3.2009 14:17:09   
meryb
bok lendi!
ja imam pegperego kolica 3u1. jako sam zadovoljna sa njima! isto su ti jako dobra kolica i chicco. a što se tiče skeita od pega mogu ti reći da će te ona na kraju dok kupiš kolica i sjedalicu izać oko 8000kn. na tebi je da odlučiš, sve ovisi otvojim mogućnostima...user posted image

(Odgovor članu Ninaa)
Neposredna veza do poruke: 40
   [Obrisani korisnik]
21.3.2009 16:42:59   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu mirna)
  Neposredna veza do poruke: 41
   RE: Kolica
7.4.2009 20:12:29   
pikachu
Kupila bi Peg Perego kolica Pliko P3 Modular System on Track ili Pliko P3 Modular System Tri-fix... E, sad me zanima da li je neko imao dilemu kao ja:
ova prva dođu oko 3.700 kn, a ova druga 5.100 kn. Razlika između njih je sljedeća: malo tanja tkanina na obodu oko kolica, podloga u auto sjedalici nije fiksna i tanja je, nema patent na obodu da se otvori za ventilaciju kada je vruće, ima samo jednu navlaku za noge za košaru i za kišobran kolica, a ova skuplja dvije i to bi otprilike bilo to što se razlika tiče, a same vidite razliku u cijeni... Za koja da se odlučim ili da za ovu razliku u cijeni kupim stalak za košaru i ležaljkicu za po kući...Još me zanima, ako neko ima ova kolica, da li su lagana za nošenje i sl. Naime, ona me i interesiraju jer mogu recimo ostavljati konstrukciju u biciklarniku, a košaru nositi u stan. Nemamo lift u zgradi pa moram na takve stvari misliti...user posted image


Ovo su ova jeftinija... Tnx!

_____________________________

Sunce naše malo, stigla si...
Vita-10.08.2009.
Ponosni T&M

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 42
   RE: Kolica
7.4.2009 22:24:28   
pikachu
Ima neko Peg Perego kolica da mi odgovori na pitanje koje sam postavila gore?user posted image

_____________________________

Sunce naše malo, stigla si...
Vita-10.08.2009.
Ponosni T&M

(Odgovor članu pikachu)
Neposredna veza do poruke: 43
   [Obrisani korisnik]
8.4.2009 7:38:10   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu pikachu)
  Neposredna veza do poruke: 44
   RE: Kolica
8.4.2009 7:50:25   
huanita

IZVORNA PORUKA: pikachu

Kupila bi Peg Perego kolica Pliko P3 Modular System on Track ili Pliko P3 Modular System Tri-fix... E, sad me zanima da li je neko imao dilemu kao ja:
ova prva dođu oko 3.700 kn, a ova druga 5.100 kn. Razlika između njih je sljedeća: malo tanja tkanina na obodu oko kolica, podloga u auto sjedalici nije fiksna i tanja je, nema patent na obodu da se otvori za ventilaciju kada je vruće, ima samo jednu navlaku za noge za košaru i za kišobran kolica, a ova skuplja dvije i to bi otprilike bilo to što se razlika tiče, a same vidite razliku u cijeni... Za koja da se odlučim ili da za ovu razliku u cijeni kupim stalak za košaru i ležaljkicu za po kući...Još me zanima, ako neko ima ova kolica, da li su lagana za nošenje i sl. Naime, ona me i interesiraju jer mogu recimo ostavljati konstrukciju u biciklarniku, a košaru nositi u stan. Nemamo lift u zgradi pa moram na takve stvari misliti...user posted image



I ja sam odlučila kupiti Ova On treck (jeftijija verzija) kolica. Sve sam moguće ispitala i zaključka je da Peg Perego pametno nudi jednu jeftijiju verziju u samo tri nijanse (crvena, narančasta i plava), s malim razlikama koje nisu bitne za svakdnevni život na cesti (samo za modnu pistu). Osim toga ta verzija se ne mijenja sa svakom sezonom i zato imaju nižu cijenu. Ona skuplja imaju svake sezone nove dezene tkanina i moraju to pokazati na cijeni.

Ako ti nije bitno da imaš dezen u novim bojama, kupi On Treck.

(Odgovor članu pikachu)
Neposredna veza do poruke: 45
   RE: Kolica
8.4.2009 8:20:44   
ninolina
evo ima moja sestrična ima ista ovakva narančasta ona je zadovoljna. Mislim da t je ova jeftinija verzija isplativija.

_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

(Odgovor članu huanita)
Neposredna veza do poruke: 46
   RE: Kolica
8.4.2009 9:57:08   
pikachu
Tnx, Ninolina... Ići ću za mjesec dana kupovati pa da se na vrijeme informiram...user posted image

_____________________________

Sunce naše malo, stigla si...
Vita-10.08.2009.
Ponosni T&M

(Odgovor članu ninolina)
Neposredna veza do poruke: 47
   RE: Kolica
8.4.2009 9:58:35   
ninolina
kupiš još sitnice koje ti fale za ostali novac

_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

(Odgovor članu pikachu)
Neposredna veza do poruke: 48
   RE: Kolica
8.4.2009 10:35:07   
pikachu
Tako i ja razmišljam... Ova skuplja mi se čine kao papi lova... Rađe kupim još nešto... A i ova naranđasta mi se i sviđaju. Ionako nisam pristaša plave za dečke, roze za curice user posted image user posted image user posted image user posted image . Hvala vam cure...user posted image

_____________________________

Sunce naše malo, stigla si...
Vita-10.08.2009.
Ponosni T&M

(Odgovor članu ninolina)
Neposredna veza do poruke: 49
   RE: Kolica
14.4.2009 16:21:05   
klarah
Drage cure,
dakle, trenutno sam u potrazi za kolicima.
Nemam nikakvog iskustvauser posted image . Ako mi možete pomoći savjetom.
Naime, htjela bih kupiti kolica koja su
- 3 u 1
- imaju onu nekakvu podlogu za AS (da se ne mora montirati svaki put, nego da klikne)
- da se košare mogu okretati i prema meni i od mene
- da se lako sklapaju
- da su lagana i da ih lako mogu nositi uz stepenice i da ne zauzimaju puno mjesta.

Čula sam da su puno bolja kišobran kolica nego ona šta se onako sklapaju, znate na šta mislim user posted image .
Imam nešto stepenica do stana pa ne znam koji mi je sistem bolji za nosanje kolica po stepenicama, kišobran ili taj drugi sistem?

Inače mi se Brevi kolica čine ok, tj. lijepa su mi, onaj model B-max, jel ima tko takva i jel zadovoljavaju ove kriterije šta sam nabrojala?

Vidim da su iskustva različita, baš mi se teško odlučiti.

Hvala, pusa.user posted image

(Odgovor članu pikachu)
Neposredna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Dudica.
пеперутка16

Do kada je vaše dijete imalo dudu?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!