|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kolica
10.11.2009 10:30:47   
BUMBIKA
Lijepa su mi i jedna i druga,ali ova prva nisam nigdje vidjela za kupiti,bar kod nas

_____________________________

DINO 04.09. 2007

(Odgovor članu pufna*)
Neposredna veza do poruke: 76
   RE: Kolica
10.11.2009 10:51:07   
komarac1
Mi smo kupili Peg perego skate zelena, jer su 2 u 1 - jedna košara koja se transformira!user posted image

user posted image    user posted image




(Odgovor članu BUMBIKA)
Neposredna veza do poruke: 77
   RE: Kolica
10.11.2009 10:52:20   
Bebys
ovakva slicna imam ja to se isplati i visoka su i super su...bas super komarac
ja imam crvena sam je druga marka...user posted image

(Odgovor članu komarac1)
Neposredna veza do poruke: 78
   RE: Kolica
10.11.2009 10:53:20   
BUMBIKA
I ta peg perego su mi  odličnauser posted image

_____________________________

DINO 04.09. 2007

(Odgovor članu Bebys)
Neposredna veza do poruke: 79
   RE: Kolica
10.11.2009 11:11:54   
komarac1
Podesiva su po visini  i imaju hrpu opcija! Još samo da ih isprobamo u praksi kad dođe mali Noauser posted image ! I još jedna stvar što bi se mom dedi svidjelo je što ispod kolica taman možeš stavit gajbu pive user posted image user posted image user posted image user posted image - puno stane u svakom slučaju!

(Odgovor članu BUMBIKA)
Neposredna veza do poruke: 80
   RE: Kolica
10.11.2009 11:19:24   
Bebys
mmm kazem ti ja volim takva inace ovdje sam vidila sve ona klasicna kisobran kolica i to mi se nesvidja
komarac koliko ste dali za kolica..ako nije tajna

(Odgovor članu komarac1)
Neposredna veza do poruke: 81
   RE: Kolica
10.11.2009 11:30:47   
komarac1
Sada sam ih vidjela na sniženju za 4200kn a bila su 5500 kad smo mi kupovali! Al igrom slučaja mi ih kupili nova za 3000kn!user posted image Treba čekat povoljnu priliku i evo tad smo uštedjeli 2500kn

(Odgovor članu Bebys)
Neposredna veza do poruke: 82
   RE: Kolica
10.11.2009 11:32:44   
Bebys
svejedno nisu bas jeftina...al su o.k tak smo i mi nasa kupili na snizenju a bila su ko jad skupa prije i kasnije

(Odgovor članu komarac1)
Neposredna veza do poruke: 83
   RE: Kolica
10.11.2009 11:35:06   
Ninaa
Mi imamo peg perego pliko p3 i prezadovoljna sam. Ja sam htjela neka jeftinija ali mm kad ih je vidio i počeo voziti rekao je ne dolazi u obzir. i stvarno su se isplatila svake kune, mi smo svoja platili 4200 kn isto na snjiženju i narančasta su.

_____________________________

Mamine srećice 14.03.2009. i 2012.

(Odgovor članu Bebys)
Neposredna veza do poruke: 84
   RE: Kolica
10.11.2009 11:38:10   
komarac1
Da ne budem bezobrazna, nismo mi uštedjeli već baka i deda! Ovo je prvo unuče i u mojoj i u muževoj obitelji, a mi već 7 godina u braku tak da je ovo dugo očekivani unukuser posted image , pa su se m roditelji malo raspištoljili! 

(Odgovor članu Bebys)
Neposredna veza do poruke: 85
   RE: Kolica
10.11.2009 11:39:41   
Bebys

IZVORNA PORUKA: pufna*

buduci da sam na mirovanju, pocela sam sve vise njuskati po netu. na kolicima sam stala. razumljivo.

moj favorit je mutsy rider (neznam jos cjenu), iza njega jedna kolica abc designa, na kraju krajeva je tu i max cosi trokolica, koja je bila moja prva ljubav user posted image ...

mutsy:

user posted image

abc design

user posted image



e ova tri u jedan su mi super iako nisam za to tri tocka ali mislim da se isplati tri u jedan jer je posebno jako skupo a vako imas komplet i ljepo je.

(Odgovor članu pufna*)
Neposredna veza do poruke: 86
   RE: Kolica
10.11.2009 11:41:04   
Bebys

IZVORNA PORUKA: komarac1

Da ne budem bezobrazna, nismo mi uštedjeli već baka i deda! Ovo je prvo unuče i u mojoj i u muževoj obitelji, a mi već 7 godina u braku tak da je ovo dugo očekivani unukuser posted image , pa su se m roditelji malo raspištoljili! 

e komarac fala bogu da imas tak dobre i roditelje i svekrvu i svekra kolica su jako vazan dio opreme i cesto ih trebas i neisplati se kupiti jeftina...

(Odgovor članu komarac1)
Neposredna veza do poruke: 87
   RE: Kolica
10.11.2009 11:46:25   
komarac1
Kako je ovo prvo dijete pa nemam iskustva ja sam stalno mm govorila pa kaj će ti skupa kolica, tak ti je to sve isto.... a eto koliko iskustvo znači. Da je po meni ja bi kupila valjda najjeftinija, a kasnije kad bi ih upotrebljavala bi vidjela zašto su ona bila skuplja!

(Odgovor članu Bebys)
Neposredna veza do poruke: 88
   RE: Kolica
10.11.2009 11:56:34   
katy mama
moja preporuka za buduce mame-gledajte velicinu kolica,koliko vam mjesta zauzima u autu!
ja i suprug u 3 mjesecu bili kod njegove sestre u Holandiji,naletimo super jeftina kolica,i naravno ja sva
sretna uzeli ih!odmah su nam zauzela cijeli gepek,ali nema veze-tek sad se hvatamo za glavu-jer su
prevelika!ja kad ih sama snosim niz stepenice,moram ih rastavit,pa tek iz treceg puta odnjet malog u njih!
i sad se ozbiljno mislim da ih prodam i uzmem druga,a opet mi nekako zaouser posted image user posted image jer su predobra

_____________________________

moj mali sin,moja velika ljubav je stigo 19.09.2009.u 10.25

(Odgovor članu komarac1)
Neposredna veza do poruke: 89
   RE: Kolica
10.11.2009 12:08:46   
karoca
Oba puta sam posudila GRACO kolica sa "jajem"(autosjedalica od 0-9mj), odlična su mi, držim ih u gepeku auta jer imam troje skale do doma. Sve iskoristivo, "jaje" stavim u auto kad negdje idem, a kolica imaju 3 položaja i meni sasvim dovoljno.
Inače sam posudila sve velike stvari kao kolica, krevetić itd. jer imam mali stan i nemam sutra gdje to držat.

_____________________________

Mara: 28.03.2007
Katarina: 08.04.2009

(Odgovor članu katy mama)
Neposredna veza do poruke: 90
   RE: Kolica
10.11.2009 12:10:20   
Bebys

IZVORNA PORUKA: katy mama

moja preporuka za buduce mame-gledajte velicinu kolica,koliko vam mjesta zauzima u autu!
ja i suprug u 3 mjesecu bili kod njegove sestre u Holandiji,naletimo super jeftina kolica,i naravno ja sva
sretna uzeli ih!odmah su nam zauzela cijeli gepek,ali nema veze-tek sad se hvatamo za glavu-jer su
prevelika!ja kad ih sama snosim niz stepenice,moram ih rastavit,pa tek iz treceg puta odnjet malog u njih!
i sad se ozbiljno mislim da ih prodam i uzmem druga,a opet mi nekako zaouser posted image user posted image jer su predobra

ajme zeno jesi nagrabusila...pa da ak imas stepenice i nemas lift to je grozno...ja ima dizalo u zgradi pa je to super a inace ti ja na stepenice unatraske na dva zadnja tocka i idem tam di nema dizala nikada ih ne rastavljam a kad silasim isto na dva zadnja tocka step. po step. ali naprijed do sad mi je o.k sve bilo.

(Odgovor članu katy mama)
Neposredna veza do poruke: 91
   RE: Kolica
10.11.2009 12:13:15   
Bebys

IZVORNA PORUKA: komarac1

Kako je ovo prvo dijete pa nemam iskustva ja sam stalno mm govorila pa kaj će ti skupa kolica, tak ti je to sve isto.... a eto koliko iskustvo znači. Da je po meni ja bi kupila valjda najjeftinija, a kasnije kad bi ih upotrebljavala bi vidjela zašto su ona bila skuplja!

e komarac ja da sam kupila jetina kolica moja bi se raspala vec za tri mjeseca jer ja ih uvijek sklapam u autu imaju savrsen spust i odvajam kada ulazim u stan kostur s tockovima od gornjeg djela koje unosim u stan.
zato nije dobro jeftina kolica ...mada kvaliteta nemora uvijek biti i skupa...

(Odgovor članu komarac1)
Neposredna veza do poruke: 92
   RE: Kolica
7.12.2009 10:43:13   
crazyblue
mi imamo pierre cardin 2u1 i zadovoljni smo, iskoristili smo ih do krajnjih granica. prošla su dvoje djece i mogla bi i još koje user posted image ....... 

(Odgovor članu Bebys)
Neposredna veza do poruke: 93
   RE: Kolica
4.1.2010 20:33:11   
MKata
Ja sam našla jedna Graco štto mi se sviđaju, a i cijena im je super pa me zanima tko ima s njima iskustva. AS i kolica 1400kn, a AS se može montirati na kolica.
Iskusne mame...kakva su iskustva??

Btw, stavila bih sliku, ali ne znam...user posted image

(Odgovor članu crazyblue)
Neposredna veza do poruke: 94
   RE: Kolica
4.1.2010 23:15:37   
FIONA
IZVORNA PORUKA: MKata

Ja sam našla jedna Graco štto mi se sviđaju, a i cijena im je super pa me zanima tko ima s njima iskustva. AS i kolica 1400kn, a AS se može montirati na kolica.
Iskusne mame...kakva su iskustva??

Btw, stavila bih sliku, ali ne znam...user posted image



sliku označi kursorom da ti poplavi i sa copy i past preneseš tu...ili ak imaš svoju stvai u naš album pa samo link poveznicu stvaiš ovdije da se ne tražimo po albumu!


_____________________________

"Dječji život je poput komada papira na koji svako ostavlja bilješku."

(Odgovor članu MKata)
Neposredna veza do poruke: 95
   RE: Kolica
5.1.2010 13:20:02   
MKata

To su Graco.

Vidjela danas i jedna Pierre Cardin, jaaaako slična i po cijeni čak, mislim da su oko 200kn skuplja.

Koja su bolja?!

Upoooomooooćććć......... user posted image

(Odgovor članu FIONA)
Neposredna veza do poruke: 96
   RE: Kolica
5.1.2010 13:25:46   
lueman
lijepa su i jedna i druga, ja osobno nemsm iskustva s tim markama, ali kolegica ima graco i već treće dijete u njima vozi, tak da su izdržljivauser posted image user posted image a PC su poznata marka pa su i ona valjda dobra, čak mi se i ova cijena čini dosta niska

_____________________________

28.12.95 L
27.03.97 E
24.04.05 A
**

(Odgovor članu MKata)
Neposredna veza do poruke: 97
   RE: Kolica
5.1.2010 13:36:50   
gljiva
IZVORNA PORUKA: MKata


To su Graco.

Vidjela danas i jedna Pierre Cardin, jaaaako slična i po cijeni čak, mislim da su oko 200kn skuplja.

Koja su bolja?!

Upoooomooooćććć......... user posted image


Ja imam i jedna i druga, PC od prvog djeteta , a Graco sam sad dobila.
meni su PC bolja jer se na mojim pomiče ručka što mi je bitno.
Što se tiče kvalite mislim da su i jedna i druga kvalitetna.
PC imam 4 godine in I je 3 dijete koje je u njima , na kolicima se ništa nije promijenilo, osim malo boje od pranjauser posted image . Graco sam dobila rabljena al su isto kao nova.
Mislim da nemožeš pogriješit koja god odabereš.
Cijena im je isto ok.
Od ovih dvoje su mi malo ljepša Graco.


(Odgovor članu MKata)
Neposredna veza do poruke: 98
   RE: Kolica
5.1.2010 14:48:54   
MKata
Ovima što sam ja gledala niti jednima se ručka ne pomiče, dijete ako je u jajetu, gleda prema meni, a u kolicima od mene, ali oboja imaju onaj prozorčić kroz koji se odozgo može gledati.

I meni su Graco ljepša...mislim da ću ta kupiti.

Hvala vam cure! user posted image

(Odgovor članu gljiva)
Neposredna veza do poruke: 99
   RE: Kolica
9.1.2010 19:41:53   
MKata
Ipak smo kupili ona koja nisam niti gledala. Boja nije ona koju sam željala, ali preboljet ću to, glavno da je funkcionalno. Kad se user posted image bude vozila, javim jesmo li dobro odabrali! user posted image

Brevi B-max

(Odgovor članu MKata)
Neposredna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Dudica.
пеперутка16

Do kada je vaše dijete imalo dudu?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!