|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kolica
14.4.2009 16:27:19   
Florijan Jakov
klarah, mi smo imali Chicco 3u1 (ne znam točno ima modela) i ispunjavala su sve zahtjeve koje imaš (osim da dijete može biti u položaju prema tebi i od tebe - u košari i AS je bio prema meni, a u "kolicima" od mene okrenut). Nasa su spremljena i čekaju drugog user posted image ....stvarno su bila max iskoristiva

user posted image

ovo je slika modela koje imamo mi


_____________________________

FJ JE FRAJER

(Odgovor članu klarah)
Neposredna veza do poruke: 51
   RE: Kolica
28.9.2009 9:31:02   
Sagem
IZVORNA PORUKA: Florijan Jakov

klarah, mi smo imali Chicco 3u1 (ne znam točno ima modela) i ispunjavala su sve zahtjeve koje imaš (osim da dijete može biti u položaju prema tebi i od tebe - u košari i AS je bio prema meni, a u "kolicima" od mene okrenut). Nasa su spremljena i čekaju drugog user posted image ....stvarno su bila max iskoristiva

user posted image

ovo je slika modela koje imamo mi



Da li ova kolica imaju ovu vreću za noge na sportskome dijelu ili je to ista ta koja se nalazi na košari?
Dakle, kad vozim bebu u košari  ( za sasvim male bebe) ona je okrenuta u smjeru vožnje ali suprotno od mene. Jedino mi se to baš ne sviđa, jer bi stalno trčkarala sa prednje strane kolica da si vidim da li bebi ima neku igračku ili gazu u ustima.

(Odgovor članu Florijan Jakov)
Neposredna veza do poruke: 52
   RE: Kolica
28.9.2009 11:19:33   
ninolina
Dakle, kad vozim bebu u košari ( za sasvim male bebe) ona je okrenuta u smjeru vožnje ali suprotno od mene. Jedino mi se to baš ne sviđa, jer bi stalno trčkarala sa prednje strane kolica da si vidim da li bebi ima neku igračku ili gazu u ustima.

pa neznam kako ova kolica ali kaj nije da kad je dijete u košari okrenuto prema mai, bar naša imaju taj sistem, as i košara prema meni a onaj treći dio, zadnji kak mi paše od mene ili prema meni


_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

(Odgovor članu Sagem)
Neposredna veza do poruke: 53
   RE: Kolica
28.9.2009 11:30:55   
mlada mama
Ma moze se kosara okrenuti u oba smjera,i cula sam da su jako dobra ta kolica.(chiccova) i meni se jaaako svidjaju

(Odgovor članu ninolina)
Neposredna veza do poruke: 54
   RE: Kolica
28.9.2009 11:45:03   
Zara2605
Ovo su moja kolica i prezadovoljna sam s njima!
I košara i sportski dio se mogu okretati u oba smjera!
http://img14.imageshack.us/img14/1636/1500x400.jpg
http://img340.imageshack.us/img340/1492/abcvozicek3tec2009cogna.jpg

< Poruku je uredio Zara2605 -- 28.9.2009 11:52:49 >

(Odgovor članu mlada mama)
Neposredna veza do poruke: 55
   RE: Kolica
28.9.2009 11:55:20   
Sagem
Zara imaš totalno bijesna kolica user posted image   a mora da su ta ona preko 5000kn.

Čula sam da su baš ovakva Chiccova na sniženju u Ri u Tintiliniću, pa ću skočiti da ih u živo pogledam. A ako ne, onda MM ide sutra u Trst po PP On Track.

(Odgovor članu Zara2605)
Neposredna veza do poruke: 56
   RE: Kolica
28.9.2009 11:57:40   
ELISABETH
Ja sam kupila Jane Dakar kolica i moram reći da sam prezadovoljna.
Gledali smi i ova chiccova ali su mi bila preskupa (oko 6000 kn)user posted image


_____________________________

Ivona, 17.06.2009.

While we try to teach our children all about life, our children teach us what life is all about.
Angela Schwindt

(Odgovor članu Sagem)
Neposredna veza do poruke: 57
   RE: Kolica
28.9.2009 12:04:00   
Zara2605
Kod nas koštaju u media centru 3400 samo kolica + košara!
U sloveniji ih se isplati kupiti jel koštaju zajedno sa košarom kolko kod nas sama!+ povrat poreza dobiješ nazad!

(Odgovor članu ELISABETH)
Neposredna veza do poruke: 58
   RE: Kolica
28.9.2009 12:08:15   
ELISABETH
I ja mislim da se isplati ići kupiti negdi vani, moja prijateljica je išla u Austriju po svu opremu za bebicu i potrošila duplo manje novaca nego mi.

_____________________________

Ivona, 17.06.2009.

While we try to teach our children all about life, our children teach us what life is all about.
Angela Schwindt

(Odgovor članu Zara2605)
Neposredna veza do poruke: 59
   [Obrisani korisnik]
28.9.2009 17:10:50   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu klarah)
  Neposredna veza do poruke: 60
   RE: Kolica
30.9.2009 8:14:22   
huanita
Već sam ranije napisala da su PEG perego ON TRECK odlična kolica i stojim iza toga. Mi smo ipak u zadnji tren dobili priliku da nam donesu kolica iz Italije pa smo kupili Chicco Trio4you i nisam požalila. Naime, nas su koštala samo 500 Eura jer je šogor imao vremena pa je tražio koja trgovina ima popust. I to ovogodišnji model, ali nama ionako to nije bilo bitno (naglašavam samo zbog cijene).

Kolica su praktična, košara velika, zračna, podiže se dno kada dijete malo naraste da mu je udobnije. Sportski dio se okreće u oba smjera, a suncobran uopće nije potreban jer se klobuk pomiče skroz do nogu naprijed i skroz unatrag. Također se klobuk može nadograditi i smanjivati s obzirom na trenutnu vremensku situaciju. U paketu dobiješ i kišnu navlaku.
AS je odlična, s umetkom za tek rođeno dijete. Ima i postolje koje ja nisam koristila ova prva tri mjeseca jer mi je bolje pasalo namještati nagib sjedalice bez postolja. Također As ima i klobuk za sunce, može se staviti na kolica. Ručka za guranje može biti u dva dijela ili spojena na sredini s posebnim umetkom. Oni koji već imaju starije dijete znaju koliko je važno da možeš kolica gurati jednom rukom (ako nosiš dijete u drugoj ruci), a opet je dobro imati dvije ručke kada ideš s tržnice pa objesiš pokoju vrećicu.
Kolica su kišobran i lako se sklapaju, smanje i stanu u mali bunker. Jako sam zadovoljna.


_____________________________

J 4.5.2001.
I 18.6.2009.

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 61
   RE: Kolica
30.9.2009 10:30:01   
Sagem
I mi kupili kolica... Peg Peregova On Track plava.user posted image   MM isao u Opicine po njih. Dosla su mu 420E, i sve bi bilo idealno da mu nije naletio neki odvratni carinik i naplatio carinu ... Ah user posted image
No dobro, jako su lijepa.Kad ih malo bolje skužim pisat ću detaljnije o njima.  Sinoć smo ih sastavljali sat vremena user posted image   Sad će mi opet suze na oke, jer znam da se približava trenutak kad cemo vidjeti naseg zečića.

(Odgovor članu huanita)
Neposredna veza do poruke: 62
   RE: Kolica
30.9.2009 10:36:17   
ninolina
sagem još malo i sretno draga

_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

(Odgovor članu Sagem)
Neposredna veza do poruke: 63
   RE: Kolica
30.9.2009 10:45:19   
Florijan Jakov
Da li ova kolica imaju ovu vreću za noge na sportskome dijelu ili je to ista ta koja se nalazi na košari?


posebna je vreća za sportski dio, samo je nema na ovoj slici.


_____________________________

FJ JE FRAJER

(Odgovor članu Sagem)
Neposredna veza do poruke: 64
   RE: Kolica
30.9.2009 10:49:33   
Sagem
vidim,vidim... to je ista vreca koja se premjesti sa kosare na kolica.
Florijan Jakov, da li si prala tkaninu sa kolica u masini ili?

(Odgovor članu Florijan Jakov)
Neposredna veza do poruke: 65
   RE: Kolica
3.10.2009 13:18:24   
Lucijana
Cure, jedno pitanje od uplašene buduće mame- Iako naša beba stiže tek u svibnju, imam puno vremena pošto sam na mirovanju i čuvam bebu. Da bih se osjećala pozitivno,već gledam kolica i opremu za bebice, tako da zaboravim na svoju rizičnu trudnoću. Zanima me,ako moja beba dođe u svibnjuuser posted image , kakva kolica se kupuju tada. tj,bebica će imati već par mjeseci kada zahladi, da li se i onda vozi u košari(za koju čitam da je preraste) ili?onda se stavlja u sportski dio sa nekakvim toplim navlakama?
hvala puno na pomoći unaprijed




(Odgovor članu Sagem)
Neposredna veza do poruke: 66
   RE: Kolica
3.10.2009 22:18:03   
mlada mama
Ako rodis u svibnju,dok zahladi beba ce vec prerasti kosaru,e sada zavisi koja kupis,ako kupis ona 3  u 1 onda mozes staviti u tu srednju kosaru,koja je u biti i kao auto sjedalica,a mozes staviti i u taj sportski dio,jer oni vecinom svaki mogu i u polu lezeci i u lezeci polozaj,a svaka vecinom i imaju sada te zimske navlake,ako ne mozes sama utopliti dekicama  koliko mislis da je potrebno

(Odgovor članu Lucijana)
Neposredna veza do poruke: 67
   RE: Kolica
3.10.2009 22:20:00   
mlada mama
FJ koliko ste ih vi platili kada ste kupovali??

(Odgovor članu mlada mama)
Neposredna veza do poruke: 68
   RE: Kolica
3.10.2009 22:42:20   
pepeljuga
lucijana ja sam rodila u 5 misecu i nisam koristil kosaru,stavila sam odma u sportski dio jer se skroz mogao spustiti,bilo je vruce za kosaru....user posted image

_____________________________

Ništa u životu nije tako loše, da nebi moglo biti i gore, ali ni tako dobro da nebi moglo biti bolje!! :))


(Odgovor članu mlada mama)
Neposredna veza do poruke: 69
   RE: Kolica
28.10.2009 15:19:47   
danijela8
ne znam, meni su dobra Jane Solo Matrix, cini mi se da cemo upravo njih uzet

(Odgovor članu pepeljuga)
Neposredna veza do poruke: 70
   RE: Kolica
28.10.2009 15:38:42   
Florijan Jakov
kasnim s odgovorima user posted image

1. ja sam ih komplet rastavljala i sve tkanine prala u mašini na 60*
2. naša su kupljena prije 3 god i koštala su ca 5000 kn


_____________________________

FJ JE FRAJER

(Odgovor članu danijela8)
Neposredna veza do poruke: 71
   RE: Kolica
28.10.2009 15:42:02   
buduća mamica
IZVORNA PORUKA: Florijan Jakov


user posted image




moja kolica user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu Florijan Jakov)
Neposredna veza do poruke: 72
   RE: Kolica
29.10.2009 18:28:40   
chycaboom
korpa da, kolica ne...user posted image

< Poruku je uredio chycaboom -- 29.10.2009 18:33:29 >

(Odgovor članu buduća mamica)
Neposredna veza do poruke: 73
   RE: Kolica
3.11.2009 17:48:39   
BorisB
Priporučio bih Bugaboo Cameleon. Imam ga godinu dana. Za mene ovo su najbolje kolice za sve terene.
Ovo je njihova stranica www.bugaboo.nl


< Poruku je uredio BorisB -- 3.11.2009 17:49:12 >

(Odgovor članu Wukovarka)
Neposredna veza do poruke: 74
   RE: Kolica
10.11.2009 10:28:38   
pufna*
buduci da sam na mirovanju, pocela sam sve vise njuskati po netu. na kolicima sam stala. razumljivo.

moj favorit je mutsy rider (neznam jos cjenu), iza njega jedna kolica abc designa, na kraju krajeva je tu i max cosi trokolica, koja je bila moja prva ljubav user posted image ...

mutsy:

user posted image

abc design

user posted image



_____________________________

moja pepita - 31.05.2010.
još jedno malo - 11.05.2012.



(Odgovor članu BorisB)
Neposredna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Dudica.
пеперутка16

Do kada je vaše dijete imalo dudu?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!