|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: proljetne bebe 2016.
6.10.2015 8:24:01   
papučica

(Odgovor članu noemaa)
Neposredna veza do poruke: 101
   RE: proljetne bebe 2016.
6.10.2015 8:24:56   
papučica
Evo probala za podebljano i tako sam do sad ali mi se izbriše, nemam pojma šta je

(Odgovor članu papučica)
Neposredna veza do poruke: 102
   RE: proljetne bebe 2016.
6.10.2015 8:30:58   
papučica
Nema veze, svakako hvala ti.

Mene što se tiče imam punooo godina 43-ća i 11 godina sam u braku. Nisam mogla zatrudnjeti 5 godina, nakon propuhivanja jajovoda sam ostala trudna user posted image .
Po rođenju moje djevojčice dvije godine poslije carskog nisam smjela ostat trudna i nakon dvije godine opet borba za user posted image .
Eto skoro sam bila odustala, imam puno godina , veći su rizici ali eto moj gin me liječi godinama i on mi kaže " samo naprijed". Želimo još jednu bebicu, moj muž i ja smo toliko sretni jer smo mislili da nema više ali eto hvala Bogi nadam se da ću iznijeti do kraja.

Ti si mlada čini mi se noemaa user posted image .
Mislim da sam ja ovdje najstarija trudnica, ali ne izgledam tako user posted image , nedaju mi moje bebe user posted image
Kako si ti ? Danas pregled . Sretno user posted image

(Odgovor članu papučica)
Neposredna veza do poruke: 103
   RE: proljetne bebe 2016.
6.10.2015 12:02:57   
danery
pregledi:

noemaa 6.10. - ćekamo izvještaj user posted image
mutilica 9.10.
papučica 12.10.
danery 14.10.
trudnica 1983 19.10.
twitty 20.10.

za ostale cure termine ne znam....nadam se da će se javiti nakon pregledauser posted image

kako ste danas,cure?ja malo živnula,čak sam si i ručak skuhala user posted image user posted image
klopam rižoto i faširku (mama bila,pa donijela napohanih šnicli i faširki za vojsku,pa sam mirna 2-3 dana sa mesom....) i ofkors,svježu papriku glocam,e sad...

_____________________________

...bejb...our be(a)st.....

....mini gospa....

bogo....priti pliiiiiiiiiz,očuvaj me od baba u životu,od ostalog ću se sama čuvati..... ;)

(Odgovor članu danery)
Neposredna veza do poruke: 104
   RE: proljetne bebe 2016.
6.10.2015 12:10:29   
trudnica1983
pozz

evo, ja dobro. ušla u 14 tt. mučnine stale skroz, samo mi od pića ništa ne paše, sve mi im odvratan okus. imala malih problema s probavom, pripala se ka nikad i naoružala prirodnim ljekarijama protiv zatvora. i eto to je to. čekam pregled i križam dane user posted image

čujemo se

p.s. ima li koja iskustva sa carskim?

< Poruku je uredio trudnica1983 -- 6.10.2015 12:12:27 >

(Odgovor članu danery)
Neposredna veza do poruke: 105
   RE: proljetne bebe 2016.
6.10.2015 12:16:45   
danery
zaštopala se malo,ha user posted image eeeeee šta ti je veselje....
ja sam sevih dana najela nekih finih jabuka,sveki donijela s posla cijelu vreću,ajme....stalno sam na wc-u user posted image nije da se bunim,al ono....
super za mučnine,i mene lagano puštaju,doduše,neki dani su onak....bljak....al puno lakše nego je bilo prije 2 tjedna user posted image
sad imam novi problem:ne mogu podnijeti pastu za zube....na sam miris eto me nad wc-om....tako da sam mudrovala,isprobavala i nekako iskrumpirala prati zubeke dječjom pastom i onom mini bebi četkicom user posted image
jest da rifljam zube 10 min sa pauzama,al ide bar nekako....

kako toja pupa,jel osjetiš već "leptiriće"?

_____________________________

...bejb...our be(a)st.....

....mini gospa....

bogo....priti pliiiiiiiiiz,očuvaj me od baba u životu,od ostalog ću se sama čuvati..... ;)

(Odgovor članu trudnica1983)
Neposredna veza do poruke: 106
   RE: proljetne bebe 2016.
6.10.2015 12:18:53   
danery
za carski ti osobno ne znam reći.ali po prijateljicama koje su tako rodile vidjela sam i rekle su mi da su se lako oporavile.....brže bile pokretne i lakše im bilo oko bebe...

_____________________________

...bejb...our be(a)st.....

....mini gospa....

bogo....priti pliiiiiiiiiz,očuvaj me od baba u životu,od ostalog ću se sama čuvati..... ;)

(Odgovor članu danery)
Neposredna veza do poruke: 107
   RE: proljetne bebe 2016.
6.10.2015 13:37:26   
trudnica1983
da zaštopala. majko mila. a olakšanja kad sam uspila na wc. ko nije doživija, ne zna user posted image

pasta za zube je meni smetala u prvoj trudnoći.(ovo je druga) isto sam je riješila dječjom pastom. u ovoj mi ne smeta, ali ipak perem dječjom jer se malom ne sviđa okus pa da je potrošimo. user posted image . a sićam se da mi se od kuma žena smijala kad je vidila s čim perem zube. bome, sad i ona pere s dječjom, jer joj smeta okususer posted image

< Poruku je uredio trudnica1983 -- 6.10.2015 13:40:19 >

(Odgovor članu danery)
Neposredna veza do poruke: 108
   RE: proljetne bebe 2016.
6.10.2015 19:19:40   
noemaa
pregled super prošao, malo srčeko kuca user posted image user posted image user posted image e, sad mi je lakše. user posted image dala mi je sto uputnica,
još jedino me bolovanje malo brine. rekla sam joj da bih što prije. a ona mi je rekla neka vidim još malo koliko mogu izdržati pa da joj se javim, da mi ga napiše kad definitvno odlučim. a ja nisam htjela inzistirati da ne misli da sam neradnica. hmmm.... tako da ću probat odradit još ovaj mjesec do kraja.... bo... ili barem još koji tjedan.

kako ste vi, cure?

vidim, savjeti se dijele za zatvor. meni je aajaaaako dobar onaj međimurski prirodni sok od jabuke koji se prodaje na štandu u konzumu, kauflandu i sl. mada ja s tim nisam nikad imala problema, ali taj otvara definitvno... user posted image

_____________________________

My Ovulation Chart

Bebaču, iščekujemo te s veseljem.

(Odgovor članu trudnica1983)
Neposredna veza do poruke: 109
   RE: proljetne bebe 2016.
6.10.2015 20:00:08   
chrna
Ej curke! Eto i mene, valjda vam se mogu pridružit user posted image
Dakle ja sam danas u 6+5, srceko kuca i veliki smo 6,8 mm, veli doktor da mi je termin 29.05..... Eto imam malih problema sa smeđim iscjedkom. I frka me i bojim se i strah me, i baš sam nekako bljuf! A trebala bi bit sretna. Što i jesam al eto nikako se nemogu opustiti user posted image
Naime trudnoća je nakon ivf-a, nadam se da shvaćate zakaj sam zabrinuta.... Baš me muči taj iscjedak, oče stat? Oče napraviti problem? Sve ovo mi je novo i onak baš sam jadna. Prva trudnoća je u pitanju

(Odgovor članu noemaa)
Neposredna veza do poruke: 110
   RE: proljetne bebe 2016.
6.10.2015 20:00:14   
danery
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
tebe čekam ko ozeblo sunce user posted image
super da je sve u redu,samo tako i dalje user posted image
a za bolovanje-jesi šašava,što nisi tražila nek ti otvori odmah,ovako ćeš se još natezati....al ajd,najbolje ti znaš koliko i kako možeš user posted image

ja se naklopala pečenih kestena,pufff,eksplodirat ću user posted image user posted image

_____________________________

...bejb...our be(a)st.....

....mini gospa....

bogo....priti pliiiiiiiiiz,očuvaj me od baba u životu,od ostalog ću se sama čuvati..... ;)

(Odgovor članu noemaa)
Neposredna veza do poruke: 111
   RE: proljetne bebe 2016.
6.10.2015 20:05:33   
danery
juhu,eto nama i chrne user posted image user posted image
dobro nam došla user posted image

hah....za iscjedak ti ne znam reći pošto je ivf,ali ja sam ga u normalnim trudnoćama imala baš svaki put....dok nema bolova i dok piješ propisanu terapiju,s vremenom bi trebao nestati....ako se i pojavi povremeno opet,čak i krv,bez bolova,ok je,ali se svakako javi ginekologu....možda ćeš trebati pojačanu dozu lijeka ili kakav drugi lijek....
uglavnom,probaj se smiriti i ne sekirati se user posted image dan po dan,pa će i ovo kritično razdoblje iščekivanja proći...
i ja pijem duphastone i čekam bar 12.tj.da vidim hoće li mi smanjiti dozu i dokad ću mirovati...

_____________________________

...bejb...our be(a)st.....

....mini gospa....

bogo....priti pliiiiiiiiiz,očuvaj me od baba u životu,od ostalog ću se sama čuvati..... ;)

(Odgovor članu chrna)
Neposredna veza do poruke: 112
   RE: proljetne bebe 2016.
6.10.2015 20:14:16   
danery
dakle da malo naštimamo popis termina sad kad imamo i noveuser posted image :

glow 21.3.2016.
twitty 4.4.2016.
trudnica 1983 5.4.2016.
maja 89 17.4.2016.
danery 2.5.2016.
Pchelitza 13.5.2016.
noemaa 16.5.2016.
mutilica 24.5.2016.
chrna 29.5.2016.

fale nam još Mamina mazaa i papučica s terminima user posted image



_____________________________

...bejb...our be(a)st.....

....mini gospa....

bogo....priti pliiiiiiiiiz,očuvaj me od baba u životu,od ostalog ću se sama čuvati..... ;)

(Odgovor članu danery)
Neposredna veza do poruke: 113
   RE: proljetne bebe 2016.
6.10.2015 20:19:48   
Pchelitza
Book trudnice, evo da se I Ja javim. Malo su nas pustili iz bolnice Ali nas dalje sopaju lijekovima: utrogestan+ normabel+ euthyrox. Jedva cekam kontrolu 16.10. Da vidim jel Sve uredu i da IH probam nagovorit da me skinu s normabela jer me toliko umrtvljuju da nisam ni za sto I sad se svadjam s muzem jer misli da Sam lijena.
Kod nas je prvo vrijeme bilo kriticno. S 5 tj nije bilo e.o. pa smo se vec pomirili da opet nista. Medjutim doktorica rekla da cemo pricekat tjedan Dana I nakon tih tjedan Dana smo ugledali srceko. Ovo mi je treca trudnoca Ali prva u kojoj imamo srceko I Sve je potpuno drugacije.Jos da mi muz IMA razumijevanja bilo ni savrseno.no, najbitnija mi je beba. Imam 35 I nemam bas nes vremene.
A sto se tice bolovanja I rada u skoli- Ja Sam na bolovanju od 3+4 , vjerojatno zbog prijasnjih ab. Inave radim kao uciteljica I to na zamjeni, znaci nemam stalan posao I nece me nis cekat nakon toga. Moja doktorica rekla ni slucajno medju klince zbog raznoraznih virus a I bolestina I tak Sam vam Ja na bolovanju.

(Odgovor članu danery)
Neposredna veza do poruke: 114
   RE: proljetne bebe 2016.
6.10.2015 20:25:39   
danery
user posted image Pchelitza za malo srce,veselim se dobrim vijestima svake od vas user posted image

joj....žao mi je zbog tm,al možda si jadan ne zna pomoći,pa se krivo razumijete....i moj mene već 4.put gleda pod terapijama,sa krvarenjima i kojekakvim nalazima,ali opet dobro to podnosi....mene je to razmišljanje opalilo sada kad sam zadnje u bolnici bila,pa mi on došao u posjet....pa treba to čovjek gledati opet i opet....user posted image

nadam se da ćete se nekako sporazumjeti...

_____________________________

...bejb...our be(a)st.....

....mini gospa....

bogo....priti pliiiiiiiiiz,očuvaj me od baba u životu,od ostalog ću se sama čuvati..... ;)

(Odgovor članu Pchelitza)
Neposredna veza do poruke: 115
   RE: proljetne bebe 2016.
6.10.2015 20:33:42   
Pchelitza
A I Ja se nadam da bu se primirio.ak ne, ne bum Ja ugrozavala ovu trudnocu zivciranjem nego cu se pokupi mami .sokirao me danas pa Sam Jos pod dojmom.I inace nije bas dobar u izrazavanju osjecaja al ovo danas otislo u potpuno krivom smjeru.

(Odgovor članu danery)
Neposredna veza do poruke: 116
   RE: proljetne bebe 2016.
6.10.2015 21:33:29   
noemaa
Danery,ma ti znjopas sve,nemas mucnina? Joj,cim citam tvoje jedalacke postove,vec mi je muka.user posted image
Sad ste me i ti i pcelitza zdrmale s tim BO. Nista,odradit cu tu jos neke gluposti koje su mi zadane pa najkasnije na kraju mjeseca odoh po BO.user posted image

Pcelitza,bezveze sto se tako osjecas. Muski cesto nemaju mogucnost uzivjet se u druge perspektive. Jeste puno zajedno? Nadam se da cete se pomiriti...

Chrna,ajd se malo opusti, pa doktori znaju kaj pricaju. I sama znas da si i prije user posted image bila cesto napilana, a na kraju gle kako lijepo ispalo - prvi ivf i vec user posted image zato se opusti, bude sve dobro!

_____________________________

My Ovulation Chart

Bebaču, iščekujemo te s veseljem.

(Odgovor članu Pchelitza)
Neposredna veza do poruke: 117
   RE: proljetne bebe 2016.
7.10.2015 8:47:38   
mutilica
Chrna dobro dosla user posted image

Noema drago mi je da je sve ok user posted image

Probajte se boriti protiv zatvora tako sto ujutro popijete casu Mg na prazan zeludac,provjereno pomaze!!

Pchelitza muskarci imaju cesto takve izjave da doslovno sok dozivis,kasnije se ispostavi da nisu mislili bas tako! Ja sam zbog nespretne izjave svog nakon drugog spontanog bila kratko odustala vise i od pomisli na dijete! Probaj mu malo objasniti neke stvari user posted image


_____________________________

Nakon 4 godine cekamo rodu ˘

(Odgovor članu noemaa)
Neposredna veza do poruke: 118
   RE: proljetne bebe 2016.
7.10.2015 9:29:46   
chrna
Jutro curke! Hvala vam svima na dobrodošlici, nadam se da me se nećete riješiti tamo negdje do 5 mjeseca user posted image
noemaa dobro si rekla, al ja ti nemogu opisati taj strah, evo danas sam bolje, čak niti tog dosadnog iscjedka skoro pa više niti nema user posted image ma bit će sve oke, mora! e a ovo za bolovanje, ja sam od 01.10 na bolovanju, inače radim u policiji na terenu, tako da meni ginekologica nije radila nikakve probleme oko bolovanja, a sa prvim otkucajima srca imaš apsolutno pravo ic na bolovanje!
E da i da vas sve pitam, jasno mi je da se svaka trudnoća razlikuje, nego meni je danas 6+6, ne osjećam se trudno uopće, simptoma nemam ono apsolutno nikakvih, valjda je to oke ili???

(Odgovor članu mutilica)
Neposredna veza do poruke: 119
   RE: proljetne bebe 2016.
7.10.2015 9:37:41   
mutilica
Chrna ako si bila kod dr i srce kuca,ako je sve ok onda simptomi nisu bitni user posted image polako hihihi bit ce simptoma user posted image pripremi se za pocetak s vecim grudnjakom jer ce ti grudi brzo biti kao dva balona previse napuhana,takav ce i pritisak biti user posted image

_____________________________

Nakon 4 godine cekamo rodu ˘

(Odgovor članu chrna)
Neposredna veza do poruke: 120
   RE: proljetne bebe 2016.
7.10.2015 10:02:57   
danery


Danery,ma ti znjopas sve,nemas mucnina? Joj,cim citam tvoje jedalacke postove,vec mi je muka.user posted image


user posted image user posted image user posted image noemaaaaa,evo baš glocam jabukuuuuu user posted image user posted image

mah....sve u svemu,bilo mije muka neka 4 tjedna,ali to fest,od cjelodnevnih s večernjim povraćanjem do popodnevnih sa bjuvanjem navečer,da bi sad skoro nestalo....ali podrigujem ko user posted image user posted image užas.....
slatko ne diram,još me ne vuče,ni kavu.....srknem ako dođe koja frendica koji guc,al....jok user posted image

chrna,polako,imaš vremena za sve simptome user posted image

_____________________________

...bejb...our be(a)st.....

....mini gospa....

bogo....priti pliiiiiiiiiz,očuvaj me od baba u životu,od ostalog ću se sama čuvati..... ;)

(Odgovor članu noemaa)
Neposredna veza do poruke: 121
   RE: proljetne bebe 2016.
7.10.2015 20:49:08   
noemaa
Danery, jabuka i meni pase, tako da samo izvoli pisati o njoj user posted image

Mutilice,kako si ti sada?

Pcelitze, je li se tm malko primirio?

Papucice, a sta nam ti radis?

Chrna,eto, user posted image za optimizam. Tako je vec bolje i za bebusku.user posted image

Cure,imate li vec kakvih ocekivanja, zeljica oko spola djeteta?

Ja danas kupila u mani trudnicke hlace i trudn.trenerku. prezadovoljna sam. Isla sam tek tako i ono nabasam na trudnicki popust. Odmah sam ih probala i uzela jer ove hlace inace vec me stiscu.user posted image

< Poruku je uredio noemaa -- 7.10.2015 20:51:29 >


_____________________________

My Ovulation Chart

Bebaču, iščekujemo te s veseljem.

(Odgovor članu danery)
Neposredna veza do poruke: 122
   RE: proljetne bebe 2016.
7.10.2015 21:39:32   
danery
hjoj,burp user posted image ja ako ovako nastavim,trebat ću bome novu garderobu ubrzo user posted image

baka danas skuhala kupus na paradajzu,pa sam ga obišla u širokom luku da ne bi bilo pec....pa sam ručala topli sendvič,baš sam se iznenadila da mi tako prepečen kruh fino pašeuser posted image
popodne se ubila bananama,jabukama,mandarinama,a večerale ja i cura punjene lignje i pomfri user posted image

kad sam nju nosila,ma kakvo jelo,kakvošta do 4.mj.,samo muka te muka....a ovo.....ako ne bude neki mali zafrkant,onda ne znam....nekako me sve na muško asocira da će biti.....vidjet ćemo uskoro user posted image

što se kilica tiče,u minusu sam 4,pa mi je sva robica još i velika....tako da sam hepi da ne moram misliti o tome.....zasad sam ionak u tajicama i donjem dijelu piđame po kući,nije da nekam lajsam user posted image


< Poruku je uredio danery -- 7.10.2015 21:40:00 >


_____________________________

...bejb...our be(a)st.....

....mini gospa....

bogo....priti pliiiiiiiiiz,očuvaj me od baba u životu,od ostalog ću se sama čuvati..... ;)

(Odgovor članu noemaa)
Neposredna veza do poruke: 123
   RE: proljetne bebe 2016.
7.10.2015 21:55:58   
noemaa
Danery,i ja sam bila stalno u pidzami u prvoj t. Al kako sad jos radim (a bome me kilnite ak budem radila duze od jos tri tjedna), eto... Trbuh je bas vapiouser posted image
Ti imas dvije cure,danery, za sad?

E, trudnice, jeste razmisljale o tom harmony testu? Sad sam cackala, pise da se radi izmedu 10.i 15.tt. Ja mislim da bih isla. U prvoj trudnoci nisam, al sam onda pred kraj postala time opsjednuta i ful zabrinuta, tako da si sad, u 36.-oj, bome necu priustiti isti stres.

P.s. sad se i meni jede topli sendvic.user posted image

_____________________________

My Ovulation Chart

Bebaču, iščekujemo te s veseljem.

(Odgovor članu danery)
Neposredna veza do poruke: 124
   RE: proljetne bebe 2016.
7.10.2015 22:05:03   
danery
jok,imam samo jednu,ali vrijednu user posted image

baš pričam s kolegicom s posla,i ona je trudna,prva trudnoća,a ima 38 godina....veli da su joj spominjali amniocentezu zbog godina....
ja sam išla u prvoj user posted image na amnio,nije nešto prestrašno,ali...meni su osobno nakon svih iskustava sa trudnoćama ti testovi ajmo reć pretjerani....te dabl,te tripl,kvadripl,korionske resice,amnio....sad ću laganini otići na doooobar 4d uzv,nek sve izvrti i pregleda,pa ako bude potrebe za dalje,ići ću...
ofkors i na ove iz krvi što me gin redovno šalje....ali sad tu neke fantazuke,neću...
mislim da smo nekako svi isprepadani neuspjelim trudnoćama,mogućim komplikacijama,sve je nekako nafurano....ali opet,s druge strane,realnost je da se sve više djece ili ne rodi ili bude oštećeno,pa opet ni to nije za zanemariti...

_____________________________

...bejb...our be(a)st.....

....mini gospa....

bogo....priti pliiiiiiiiiz,očuvaj me od baba u životu,od ostalog ću se sama čuvati..... ;)

(Odgovor članu noemaa)
Neposredna veza do poruke: 125
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos maloj djeci?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!