|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: proljetne bebe 2016.
8.10.2015 8:35:02   
noemaa
Jutro, spavaliceeeeuser posted image user posted image user posted image

Pa di ste, user posted image ?
Danery, dobro kazes, sve to stoji. Samo ja se zelim rijesit stresa. Zelim mirnutrudnocu, zaista se tome nadam. user posted image

Koliko ti ima curka god? Moj skoro tri i mucimo se s ne/nosenjem papuca. Svaki dan ista prica. A i nocna spavanja nikako da potraju cijelu noc, a bas bi bilo super kad bi poceo spavati bez budenja kad se user posted image rodi....

_____________________________

My Ovulation Chart

Bebaču, iščekujemo te s veseljem.

(Odgovor članu danery)
Neposredna veza do poruke: 126
   RE: proljetne bebe 2016.
8.10.2015 8:55:49   
danery
jutar user posted image
uff,miči tu kavu user posted image budna sam od 5,pa praznik je,jelte,što bi se spavalo....digla se naša persa i ne bi zaspala ma ni za svijet....komirana sam...mm još spava user posted image
sinoćj e dobila neku tempicu pa je spavala kod njega da se ne moram ja stalno dizat,evo jutros kiše,šmrca....nakrkala ju citrofitom...
sad kad se i ovaj moj digne bolestan od njenog spavanja s njim,pa ubit ću se...
spohala sam malo kruha s jajima pa grickam....niš mi se ne da smišljat rano ujutro....

hah,da,persa ima 5 godina user posted image spava odmalena,točnije od neka 2-3 mj.cijelu noć...tak da,ovi festivali povremeni,to je niš....

što se mirne turdnoće tiče,ma svi ju mi želimo....samo je meni već pomalo dosta nakon svega skakati na ama svaki đig u stomaku,svaku točkicu sukrvice.....mislim,sa mojim nalazima iz ove 3 trudnoće prije,trebala bi imati privatnu kliniku i svaki dan na neke pretrage ići,tako da,iako mi nije svejedno,trudim se biti što opuštenija,pa kako bude....

< Poruku je uredio danery -- 8.10.2015 8:56:59 >


_____________________________

...bejb...our be(a)st.....

....mini gospa....

bogo....priti pliiiiiiiiiz,očuvaj me od baba u životu,od ostalog ću se sama čuvati..... ;)

(Odgovor članu noemaa)
Neposredna veza do poruke: 127
   RE: proljetne bebe 2016.
8.10.2015 11:06:34   
mutilica
Cao user posted image Noema dobro sam , koliko mogu biti uz ultrice i mučnine jos vece zahvaljujući njima.

Sto se tice zelja, htjela bi curicu user posted image
Ja nosim trenirke i hlače s puno elastina jer me sve steze

Sutra kontrola user posted image

_____________________________

Nakon 4 godine cekamo rodu ˘

(Odgovor članu danery)
Neposredna veza do poruke: 128
   RE: proljetne bebe 2016.
8.10.2015 13:46:31   
noemaa
Danery, ajd neka persa,ko sto kazes,user posted image brzo ozdravi... Nije ugodno kad je dijete bubano. Od koje godine joj dajes citrofit? Uspijete tako izbjeci antibiotike? Jer htjela sam ga i ja svom miceku kupiti, ali mi rekose da nije za djecu od 2,5 godine.user posted image

Mutilice, ti vec imas curicu? Drzi se! Koliko dugo moras piti utrice? Zastouser posted image za sutrasnju kontrolu? Bude sve u redu, vjeruj u to! I, naravno javi nam se nakon nje.

I mi bismo sad curicu da usporedimo je li zaista lakse odgajati njih,nego decke.user posted image makar se ne bih bunila ni za decka - robicu imamo svu, a i imamo samo jednu djecju sobu pa bi im bilo to mozda zgodnije. Tako da su mi obje varijante ok.,samo da je user posted image zdrav!!!


< Poruku je uredio noemaa -- 8.10.2015 13:48:08 >


_____________________________

My Ovulation Chart

Bebaču, iščekujemo te s veseljem.

(Odgovor članu mutilica)
Neposredna veza do poruke: 129
   RE: proljetne bebe 2016.
8.10.2015 14:15:59   
mutilica
Imamo decka user posted image ne znam do kada cu morati piti ultrice, mozda sutra budem pametnija.
Mi bi morali za curicu sve kupiti ali to mi ne umanjuje zelju. Najbolje bi bilo blizance user posted image curicu i decka

< Poruku je uredio mutilica -- 8.10.2015 14:16:58 >


_____________________________

Nakon 4 godine cekamo rodu ˘

(Odgovor članu noemaa)
Neposredna veza do poruke: 130
   RE: proljetne bebe 2016.
8.10.2015 20:38:03   
noemaa
blizance kažeš... user posted image kad sam došla sad prekjučer s prvog pregleda, pita mm kako je bilo, ja kažem: super, sve dobro, dva srčeka kucaju... e, da ste mu vidjele facu user posted image user posted image razumjet ćete ako vam kaže da je micek bio neplaniran jer nikako da se odlučimo kad je pravo vrijeme (i dobro da je uletiouser posted image ), a za drugo dijete sam ga nagovarala mjesecima!!! i sad da su blizanci, mislim da bi ne veneru odskočio user posted image

ali, mutilice, želim ti ih ako si ih želite, to je prelijepo, ja sam blizanka i znam kolika je to dragocjenost user posted image

_____________________________

My Ovulation Chart

Bebaču, iščekujemo te s veseljem.

(Odgovor članu mutilica)
Neposredna veza do poruke: 131
   RE: proljetne bebe 2016.
9.10.2015 9:09:30   
Snjeguljica_83
Jutro, proljetnice!user posted image

Došla sam vas pozdraviti user posted image i poslati puno user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Velika cura user posted image
Mali veliki dečko user posted image
"Bog ne stavlja u srce želje koje ne misli ispuniti."

My Ovulation Chart

(Odgovor članu noemaa)
Neposredna veza do poruke: 132
   RE: proljetne bebe 2016.
9.10.2015 9:15:52   
danery
ola.snješka user posted image dobro došla u red pupislavki user posted image

_____________________________

...bejb...our be(a)st.....

....mini gospa....

bogo....priti pliiiiiiiiiz,očuvaj me od baba u životu,od ostalog ću se sama čuvati..... ;)

(Odgovor članu Snjeguljica_83)
Neposredna veza do poruke: 133
   RE: proljetne bebe 2016.
9.10.2015 13:21:29   
mutilica
user posted image kuca, veliki smo 8 mm user posted image dobila sam jos Ultrica, pijem ih za sad do 12 tjedna pa cemo dalje vidjet.
Puno mirovanja i kucanske poslove cak svest na minimum user posted image
Sljedeći pregled 30.10 a do tad standardne pretrage krvi…

Noemaa nisu blizanci user posted image

Snjeguljice dobro dosla

_____________________________

Nakon 4 godine cekamo rodu ˘

(Odgovor članu danery)
Neposredna veza do poruke: 134
   RE: proljetne bebe 2016.
9.10.2015 14:19:43   
Snjeguljica_83
mutilica user posted image za srčeko!user posted image user posted image

_____________________________

Velika cura user posted image
Mali veliki dečko user posted image
"Bog ne stavlja u srce želje koje ne misli ispuniti."

My Ovulation Chart

(Odgovor članu mutilica)
Neposredna veza do poruke: 135
   RE: proljetne bebe 2016.
9.10.2015 19:42:10   
mutilica
Tek sam sad pogledala uputnice, u prvoj pise: Nespicifirani nadzor nad visokorizicnom trudnocom-Traži se KG i Rh
Na drugoj pise:Nespicifirani nadzor nad visokorizicnom trudnocom-Traži se K-KKS, O-GTT, S-GUK, U-Urin kompl, S-TSH

Sta je sve ovo? user posted image zna li itko? U drugoj uputnici kuzim urin, glukoza i stitnjaca

_____________________________

Nakon 4 godine cekamo rodu ˘

(Odgovor članu Snjeguljica_83)
Neposredna veza do poruke: 136
   RE: proljetne bebe 2016.
9.10.2015 19:51:30   
noemaa
mutilice, i ja imam uputnice za vađenje svih tih slova kao i ti. krv, urin. ali ovo visokorizično - to ne. ali mislim da je to normalno s obzirom da si pod terapijom i na strogom mirovanju. ništa, samo bez panike i po uputama liječnika i SVE ĆE BITI DOBRO!!! user posted image bravo za srčeko user posted image

snjeguljice, welcomeeee!!! user posted image

_____________________________

My Ovulation Chart

Bebaču, iščekujemo te s veseljem.

(Odgovor članu mutilica)
Neposredna veza do poruke: 137
   RE: proljetne bebe 2016.
9.10.2015 19:58:23   
mutilica
Noemaa znaci sve te oznake sve trudnice moraju obaviti?

Svjesna sam ja da je trudnoca upitna od pocetka ali ovo "Visokorizicna trudnoca" to mi dr nije spominjala! Sad me jos vise strah user posted image zato je tako rezervirana prema svemu, cak i ispunjavanju trudnicke

_____________________________

Nakon 4 godine cekamo rodu ˘

(Odgovor članu noemaa)
Neposredna veza do poruke: 138
   RE: proljetne bebe 2016.
9.10.2015 20:01:34   
hipo
Pozdrav proljetuše!
Mutilice, to je i meni pisalo jer sam bila iz AIH-a iako nisam imala nikakvih problema, krvarenja, mirovanja. Do sada sve ko iz priče bez problema. Malo mi to rizično uznemirilo kao i tebe, al sam onda shvatila da je to iz nekog opreza nego stvarnih problema. Ako to znači više pretraga i kontrola, nema veze, glavno da je bebića dobro.Nek me bodu i lupaju koliko hoće.

E da, u sve te pretrage sam dobila za napravit izmedju prvog i drugog pregleda.

< Poruku je uredio hipo -- 9.10.2015 20:02:33 >


_____________________________

Mama najslađe mišice
GRAF

(Odgovor članu noemaa)
Neposredna veza do poruke: 139
   RE: proljetne bebe 2016.
9.10.2015 20:28:54   
mutilica
Hipo na prvom pregledu sam imala dojam da uopce ne očekuje da cu danas doci jos uvijek trudna a i danas sestra ispunjava knjizicu, dolazi ona i govori "znas polako to ispunjavaj zbog spontanih" i kad joj je sestra odnijela trudnicku da ispuni svoj dio, napisala je samo nesto i kao "necu danas puno nista pisati"

_____________________________

Nakon 4 godine cekamo rodu ˘

(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 140
   RE: proljetne bebe 2016.
9.10.2015 20:59:16   
danery
mutilica,ne sekiraj se,kako kaže hipo,to su radi opreza više stavili,pa da ste mirni...

a što se trudničke tiče,ni meniju moj gin nije otvorio...još user posted image

_____________________________

...bejb...our be(a)st.....

....mini gospa....

bogo....priti pliiiiiiiiiz,očuvaj me od baba u životu,od ostalog ću se sama čuvati..... ;)

(Odgovor članu mutilica)
Neposredna veza do poruke: 141
   RE: proljetne bebe 2016.
9.10.2015 23:08:37   
mutilica
Ma otvorila je danas al ono...
Nema veze, ne gubim nadu

_____________________________

Nakon 4 godine cekamo rodu ˘

(Odgovor članu danery)
Neposredna veza do poruke: 142
   RE: proljetne bebe 2016.
10.10.2015 1:19:32   
papučica
pozdrav trudnice u ove kasne sate,citam i vidim sve iste strahove kod svih nas, al idemo pozitivno. I ja jedva cekam pocetak sedmice pa da idem na pregled i da vidim srculence kako kuca. A onda cu se malo rasteretit do narednih koraka,vadjenje krvi.

(Odgovor članu mutilica)
Neposredna veza do poruke: 143
   RE: proljetne bebe 2016.
10.10.2015 10:39:11   
danery
ola cure,šta se radi?
ja upravo pogledala neki film sa mm,mala je kod bake na igranju....malo ćemo u kratki šoping,trebaju curi za vrtić nove šuze,a nisam pametna što da joj kupim,najradije neke visoke patike ili gležnjače dok ne zapadne snijeg....
mene sad stalmo štreca u stomaku kako počinje virkati,valjda se sve rasteže,osjećam se kao žvaka user posted image
u pon moram zvati doca,napisao je da mi sestra da uputnice,ali ona meni niš nije ispisala,možda je poslao elektronsku u lab za vađenje krvi user posted image

< Poruku je uredio danery -- 10.10.2015 10:40:11 >


_____________________________

...bejb...our be(a)st.....

....mini gospa....

bogo....priti pliiiiiiiiiz,očuvaj me od baba u životu,od ostalog ću se sama čuvati..... ;)

(Odgovor članu papučica)
Neposredna veza do poruke: 144
   RE: proljetne bebe 2016.
11.10.2015 8:06:48   
lejla mo
Pozdrav..ja sam nova pa bi da se druzim😊 termin 01.04.2016.;imam sina od 8 godina;tako da iako je druga trudnoća osjećam se kao da sve prozivljavam prvi put...davnnooo je bila 2007user posted image

(Odgovor članu danery)
Neposredna veza do poruke: 145
   RE: proljetne bebe 2016.
11.10.2015 8:45:44   
danery
Pozdrav,Lejla :) dobro nam dosla :)
Jutro svima,nadam se da ste se naspavale....mi smo ratovali kratko oko 6,mala se digla i u halabuku,njoj se ne spava,dosadno joj....pa sam ju poslala u nje u sobu natrag nek se igra,evo jos smo 2 sata kunjali, ona se zabavila crtanjem i reckanjem...hvala bogu,mislim da bi nekog u top nabila da je nastavila tvrdoglaviti..
Muz mi smontirao maxi topli sendvic,cura otisla dolje na dorucak kod bake,a ja se razvlacim ko glista po kaucu,ne znam sto bi prvo....sve mi se niiiista ne da :))

_____________________________

...bejb...our be(a)st.....

....mini gospa....

bogo....priti pliiiiiiiiiz,očuvaj me od baba u životu,od ostalog ću se sama čuvati..... ;)

(Odgovor članu lejla mo)
Neposredna veza do poruke: 146
   RE: proljetne bebe 2016.
11.10.2015 10:50:12   
mutilica
Pozdrav svim user posted image

Papucica svi iste muke mucimo

Lejla mo dobro nam dosla,moj sin ima 4 godine pa mi se cini kao da sam sve zaboravila mogu mislit kako je tebi

Moj frajercic se ustao u 7 upalio tv i gledao crtice,ja i muz smo spavali do pola 10


_____________________________

Nakon 4 godine cekamo rodu ˘

(Odgovor članu danery)
Neposredna veza do poruke: 147
   RE: proljetne bebe 2016.
11.10.2015 16:47:25   
trudnica1983
mutilica, jer ti to pričaš o svojima ili o mojima user posted image moj mali (4 godine za 20 dana) se isto diga oko 7, i upalija crtiće. a ja i mm tek oko 10. a eto, kiša, nizak tlak i tako to je moja izlika. za mm ne znam. user posted image . ova 3 dana idem izvadit KG, KKS i urinoulturu, u uto je punih 15 tt, 19. mi je pregled. nekako mi se čini da su u prvoj t ti pregledi išli puno brže. btw. i meni na uputnici piše nadzor nad visokorizičnom trudnoćom, iako je zapravo meni porod rizičan, zbog čega i idem na carski. ali dobro, ako zbog toga budu prema meni obzirniji i ne tretiraju me ka "običnu" trudnicu, onda neka piše šta god triba.

p.s. mutilice, ovo su nam izgleda dica isto godište. vidim da je tvoj dječak oko Božića. Moj josip je 30.10.

< Poruku je uredio trudnica1983 -- 11.10.2015 16:51:29 >

(Odgovor članu mutilica)
Neposredna veza do poruke: 148
   RE: proljetne bebe 2016.
11.10.2015 18:57:01   
mutilica
Ovdje samo nas par aktivnih user posted image

Sad mi je muz kupio cizmice pa sam bas raspolozena ali crknuta,isprobavala sam sat vremena i na kraju kupila sa malom petom,kontam necu bit tako velika i teska preko zime da ih ne mogu nositi.Mislim da sam pretjerala sa hodanjem danas,sad sam vec u pidzami i peglam trosjed user posted image

Trudnica ja ne znam bas zasto je meni trudnoca visokorizicna osim ako je zbog dva spontana ali sto kazes ako ce bit prema meni bolji onda ok (u prvoj trudnoci sam zadnjih par tjedana morala u rodiliste na preglede i bili su grozni)

P.S i moj se zove Josip user posted image nije roden za Bozic vec nacinjen user posted image a roden je u 9 mj

< Poruku je uredio mutilica -- 11.10.2015 18:59:59 >


_____________________________

Nakon 4 godine cekamo rodu ˘

(Odgovor članu trudnica1983)
Neposredna veza do poruke: 149
   RE: proljetne bebe 2016.
11.10.2015 22:20:56   
danery
ja sam danas čak malo izašla iz kuće user posted image otišli do prijateljice,djeca se igrala,mi malo poprilčali i tako.....baš mi je dobro došso boravak na zraku i promjena user posted image

_____________________________

...bejb...our be(a)st.....

....mini gospa....

bogo....priti pliiiiiiiiiz,očuvaj me od baba u životu,od ostalog ću se sama čuvati..... ;)

(Odgovor članu mutilica)
Neposredna veza do poruke: 150
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Ime za dječka
slaaavko

Koje ime vam je ljepše?

Andrej (58%)

Dario (24%)

Davor (9%)

Franjo (3%)

Pavel (7%)


Broj svih glasova: 151

Hvala na glasovima. Glasovala/glasovao si već na svim aktualnim anketama. Možeš napraviti svoju anketu!

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!