|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: proljetne bebe 2016.
2.10.2015 20:55:32   
papučica
Trudnice, evo da se i ja prijavim. Bila sam na prvom pregledu potvda trudnoće.
Sljedeći UZ za desetak dana . Pijem 2x1 dabroston, folacin aspirin i stavljam canesten vaginalete.

(Odgovor članu mutilica)
Neposredna veza do poruke: 76
   RE: proljetne bebe 2016.
2.10.2015 21:41:24   
danery
mutilica,ja sam sa curom pila do 20.tt,ali zato jer je i krvaruckanje toliko trajalo....tak da....
sad sam 9+4....

papučica,eto i tebe k nama user posted image user posted image

popis popravim sutra kad posnimim sve postove s terminima i pregledima....

_____________________________

...bejb...our be(a)st.....

....mini gospa....

bogo....priti pliiiiiiiiiz,očuvaj me od baba u životu,od ostalog ću se sama čuvati..... ;)

(Odgovor članu papučica)
Neposredna veza do poruke: 77
   RE: proljetne bebe 2016.
3.10.2015 9:59:09   
noemaa
Da vidimo jesam li sve popamtila... Draga danery,mutilica,curke s odbrojavanja-konacno smo na puno ljepsem odbrojavanjuuser posted image , i papucicaaaa,naravnouser posted image , zatim pcelitza, glow, trudnica i majauser posted image jesam li koga izostavila? Dobro jutro svimaaaauser posted image user posted image

_____________________________

My Ovulation Chart

Bebaču, iščekujemo te s veseljem.

(Odgovor članu danery)
Neposredna veza do poruke: 78
   RE: proljetne bebe 2016.
3.10.2015 10:14:48   
danery
jutar,pupislavka user posted image
i tako ti,ja tebe potjerala s teme,haaaa user posted image sad ću neki šerif ispast user posted image
mene neka slinetina gorka jutros gnjavi,fuuuj....sinoć oprala zube,ma jesam mahnula par puta četkicom,eto ga user posted image user posted image još kad me ona kiselina na kraju preko paste spalila.....kao da aliena nosim user posted image user posted image

e da.....jelmožete vi curke išta piti sada kad ste trudne?ja sam se inače natapala vodom najviše,a sad mi svaka tekućina diže želudac,pa ja ako pola litre ičega popijem kroz dan,puno sam i rekla user posted image

_____________________________

...bejb...our be(a)st.....

....mini gospa....

bogo....priti pliiiiiiiiiz,očuvaj me od baba u životu,od ostalog ću se sama čuvati..... ;)

(Odgovor članu noemaa)
Neposredna veza do poruke: 79
   RE: proljetne bebe 2016.
3.10.2015 11:09:12   
mutilica
Jutro trudnice user posted image

Ja pijem bar 2 litre vode dnevno (pa jos vise visim na wc-u) ali mi se zato nista ne jede

_____________________________

Nakon 4 godine cekamo rodu ˘

(Odgovor članu danery)
Neposredna veza do poruke: 80
   RE: proljetne bebe 2016.
3.10.2015 12:41:44   
noemaa
A,cuj, danery, seficu se mora slusatiuser posted image Ja sam inace vodopija velika,ali sada....ufff... Bas se silum piti. I to dode pola litre,ko sto kazes. Pase mi gazirano,sto inace mi je ful bljak i protivnik sam gaziranog. Tako da sam si uzela mineralnu vodu. Kompromis.user posted image
Cure,ful mi je bljak,ko i vama. Sve mi se dize, gladna sam,a nis mi se ne jede. Jako se nadam da ce mi G moci vec u 8tt dati bolovanje. Idem k njoj u utorak. Mislim,nije mi fizicki tesko, radim u skoli, ali ovaj tjedan bi mi tako doslo mucno za vrijeme sata... Samo sam molila da prode sto prije pa bris u wc. O pipi da ne govorim. Plus sto sam neki dan spontano otrcala razdvajati dva pametnjakovica koja su se uhvatila... Jos mi samo to treba...

Kako ste vi po tom pitanju ne-bolovanja?

_____________________________

My Ovulation Chart

Bebaču, iščekujemo te s veseljem.

(Odgovor članu mutilica)
Neposredna veza do poruke: 81
   RE: proljetne bebe 2016.
3.10.2015 15:42:12   
danery
iss,neš ti šefice user posted image
e sad o bolovanju.....ja sam imala par dana godišnjeg pa sam ih uzela dok nisam kod doca stigla na red....a budući da su u pitanju mučnine,rad s velikim skupinama i izloženost potencijalnim zarazama,ja bi tražila bolovanje....meni je na osnovu ranijih trudnoća otvorio,i zbog krvarenja,i radnih uvjeta....tako da....ništa mi nije bilo važnije od user posted image ...a ti najbolje znaš kako ti je na poslu i koliko se dobro osjećaš....

mene iscijedi povraćanje i nepijenje,malo grickam i pijuckam,al džaba kad ide van,ako se ovako nastavi sutra,u pon popodne će me mm bome voziti na infuziju,neću se zafrkavati user posted image

< Poruku je uredio danery -- 3.10.2015 15:43:29 >


_____________________________

...bejb...our be(a)st.....

....mini gospa....

bogo....priti pliiiiiiiiiz,očuvaj me od baba u životu,od ostalog ću se sama čuvati..... ;)

(Odgovor članu noemaa)
Neposredna veza do poruke: 82
   RE: proljetne bebe 2016.
3.10.2015 15:42:21   
Kazimira
hej Noema.....traži bolovanje odmah user posted image

Ja sam u prvoj trudnoći radila do 5 mj.t. u školi.....baš ikoga briga kaj si trudan (svi kao imaju obzira ali...),a o klincima da ne pričam....znaku ali ne paze....stalno sam hodala s rukom ispred trbuha...user posted image
Fala Bogu super sam se osjećala pa sam mogla....sad više ne bi.....još pogotovo ako imaš mučnine.....

Sretno user posted image

_____________________________

....stigao nam Kaspi.....pa Vili....pa Bal.....

Where love is, no room is too small <3

(Odgovor članu noemaa)
Neposredna veza do poruke: 83
   RE: proljetne bebe 2016.
3.10.2015 19:29:45   
noemaa
kazi, danery, ma ja ću na bolovanje čim me doktorica pusti jer nije mi baš vau s ovim mučninama predavati djecu i držati sve konce u rukama za vrijeme sata. samo se brinem hoće li mi doktorica to moći već sada dati. mislim, 35 god imam, u veljači blighted ovum... je li to dovoljan razlog za bolovanje? uvijek mi se čini da je škola mjesto bez fizičkog rada pa da na temelju toga ne bi dala... user posted image

kazi, kad je tebi termin?

danery, kad ćeš listu srediti? vidi mene, tek vam se pridružila, a već imam zahtjeve user posted image

_____________________________

My Ovulation Chart

Bebaču, iščekujemo te s veseljem.

(Odgovor članu Kazimira)
Neposredna veza do poruke: 84
   RE: proljetne bebe 2016.
3.10.2015 20:08:31   
mutilica
Ja trenutno ne radim ali dr je rekla ako radim odmah STOP

Koliki su vam trbuscici? Moj je vec dosta velik-cudno mi user posted image u prvoj trudnoci do 7 mjeseca trudnoce se nije uopce vidio

_____________________________

Nakon 4 godine cekamo rodu ˘

(Odgovor članu noemaa)
Neposredna veza do poruke: 85
   RE: proljetne bebe 2016.
3.10.2015 20:18:57   
twitty
Evo da se i ja prijavim user posted image
Termin je 4.4.2016. a iduci pregled 20.10.
Do sada je bebica uvik bila par dana veca na uzv nego tt
Uglavnom danas sam punih 14tt
Zbog godina cu morat na amniocentezu al jos neznam kad...

_____________________________

gibam...

(Odgovor članu mutilica)
Neposredna veza do poruke: 86
   RE: proljetne bebe 2016.
3.10.2015 21:07:50   
danery

user posted image :

Pchelitza 13.5.2016.
trudnica 1983 5.4.2016.
danery 2.5.2016.
Mamina mazaa
maja89 17.4.2016.
glow 21.3.2016.
mutilica 24.5-2016.
papučica
noemaa 16.5.2016.
twitty 4.4.2016.



_____________________________

...bejb...our be(a)st.....

....mini gospa....

bogo....priti pliiiiiiiiiz,očuvaj me od baba u životu,od ostalog ću se sama čuvati..... ;)

(Odgovor članu danery)
Neposredna veza do poruke: 87
   RE: proljetne bebe 2016.
3.10.2015 21:15:48   
danery

pregledi:

Pchelitza
trudnica 1983 19.10.
danery 14.10.
Mamina mazaa
maja89
glow
mutilica 9.10.
papučica 12.10.?
noemaa 6.10.
twitty 20.10.





_____________________________

...bejb...our be(a)st.....

....mini gospa....

bogo....priti pliiiiiiiiiz,očuvaj me od baba u životu,od ostalog ću se sama čuvati..... ;)

(Odgovor članu danery)
Neposredna veza do poruke: 88
   RE: proljetne bebe 2016.
4.10.2015 7:48:11   
noemaa
Twity,dobrodosla! Zasto na amnioc? Jesi li cula za krvne testove koji ne nose nikakav rizik, za razliku od amnio, a uzorkuju isto sto i amnio? Jedino sto ih sama placas,a skupi su. Ali ako ti nije novac u pitanju,radije idi na to. Tako cu i janapraviti...

Danery,bravo za listeuser posted image a sad gle jos malo cjepidlake: da listu s terminima slozis kronoloski?user posted image user posted image

_____________________________

My Ovulation Chart

Bebaču, iščekujemo te s veseljem.

(Odgovor članu danery)
Neposredna veza do poruke: 89
   RE: proljetne bebe 2016.
4.10.2015 9:30:46   
mutilica
Twitty dobro nam dosla! Ima nas sad user posted image

Evo kavica user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



_____________________________

Nakon 4 godine cekamo rodu ˘

(Odgovor članu noemaa)
Neposredna veza do poruke: 90
   RE: proljetne bebe 2016.
4.10.2015 9:52:46   
danery
noemaa,ti bi to bila prva na redu makar na listi pregleda user posted image user posted image user posted image

ma sinoć sam pisala napola uspavana,a i fale neki datumi,pa sam po redu pratila prijavne postove na temu....

kasnije se lako sredi,a i nećete se odmah sve valjda sletiti u rađaonu,tek je jesen počela user posted image

_____________________________

...bejb...our be(a)st.....

....mini gospa....

bogo....priti pliiiiiiiiiz,očuvaj me od baba u životu,od ostalog ću se sama čuvati..... ;)

(Odgovor članu mutilica)
Neposredna veza do poruke: 91
   RE: proljetne bebe 2016.
5.10.2015 18:14:24   
noemaa
cure, odmaralice, pa di ste? šta radite? jeste dobro ili ste wc-girls ovih dana?user posted image
meni je bljak, bljak. da nemam žvakače, a lijepo bi mi bilo, posebno na poslu. danas su mi klinci rekli: a lijepo nastavnice, vi možete, a mi ne smijemo imati žvakaču. eto, tako da i pravi uzor postajem.user posted image rekla sam im da imam žgaravicu pa da činim iznimku. nadam se da ću što brže na bolovanje jer sumnjam da je itko imao žgaravicu tek tako mjesec dana.user posted image
sutra na pregled. samo se nadam da će mi reći da je sve u redu i da se srčeko čuje. molim se a to. user posted image

_____________________________

My Ovulation Chart

Bebaču, iščekujemo te s veseljem.

(Odgovor članu danery)
Neposredna veza do poruke: 92
   RE: proljetne bebe 2016.
5.10.2015 20:26:17   
papučica
Pozdrav trudnice user posted image

Ja danas malo u bedu malkice smeđkasto mi se pojavilo, odmah sam nazvala gin i pojačao mi terapiju dabrostona. Stalo je , ali sam se toliko prepala.
Džaba što mi je ovako bilo i u prvoj trudnoći ja sam danas luda.

meni je termin 28.05.2016 otprilike
naredni pregled je 9.10.2015 i molim se za srce, da ga vidim kako kuca.

(Odgovor članu noemaa)
Neposredna veza do poruke: 93
   RE: proljetne bebe 2016.
5.10.2015 20:29:12   
papučica
Udebljala sam se 2kg i nešto mi stomak napuhan pa mi muž kaže, šta ti je bona to toliko user posted image
Vazda imam stomak veći ali sad se nešto pokazao a tek od trećeg počne nazirati.

(Odgovor članu papučica)
Neposredna veza do poruke: 94
   RE: proljetne bebe 2016.
5.10.2015 20:30:32   
papučica
sretno sutra na pregledu user posted image

(Odgovor članu noemaa)
Neposredna veza do poruke: 95
   RE: proljetne bebe 2016.
5.10.2015 20:31:13   
papučica
Noemaa sretno sutra na pregledu user posted image

(Odgovor članu papučica)
Neposredna veza do poruke: 96
   RE: proljetne bebe 2016.
5.10.2015 20:36:09   
noemaa
hvala, papučice user posted image ma kužim te, nije lako opustiti se zbog prethodnih loših iskustva. ali hajmo probajmo biti pozitiva i vjerovati da su naše proljetnice pravo sunce nakon kiše!!!user posted image

_____________________________

My Ovulation Chart

Bebaču, iščekujemo te s veseljem.

(Odgovor članu papučica)
Neposredna veza do poruke: 97
   RE: proljetne bebe 2016.
5.10.2015 20:43:29   
papučica
Upravu si noemaa, nema negativnih misli i ne želim ih al eto kad sam danas vidjela u momentu mi se svašta u misli dođe.

Biće dobro jer tako želimo. Ja se malo brinem iz razloga što imam puno godina ali jako želim svoju drugu bebicu.

(Odgovor članu noemaa)
Neposredna veza do poruke: 98
   RE: proljetne bebe 2016.
5.10.2015 20:46:48   
papučica
Kako da podebljam slova kad hoću nešto da označim, odem na podebljano al mi tad totalno izbriše riječ, molim vas

(Odgovor članu papučica)
Neposredna veza do poruke: 99
   RE: proljetne bebe 2016.
6.10.2015 7:22:05   
noemaa
jutro, curkeeee!!! user posted image user posted image user posted image buđenje, kavicaaa, nove pobjedeee!

papučice za podebljana slova: prvo mišom (držiš i vučeš lijevi klik po riječi) označiš riječ koju želiš podebljati i onda samo klikneš na "Podebljano" (ili bold ako ti je na engl.) ovdje iznad prozorčića u kojem pišemo. i to je to. doći će ti nešto sa zagradama i slovom b, ali kad klikneš da pošalješ post, riječ jednostavno postaje podebljana... nadam se da si shvatila user posted image

s koliko si imala prvo dijete? koliko sada ima godina? pretpostavljam da zbog zdravstvenih problema je ova bebica čekala toliko dugo na svoj red? e, da nam je netko rekao da iza 30.-e znatno opada mogućnost začeća... makar, gledajući svoj život, ne znam ni bih li se onda bila odlučila za dijete... ma bitno da se bebica ugnijezdila... sad samo nek se lijepo razvija, a hoće!!!!


_____________________________

My Ovulation Chart

Bebaču, iščekujemo te s veseljem.

(Odgovor članu papučica)
Neposredna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos maloj djeci?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!