|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: proljetne bebe 2016.
7.9.2015 10:12:49   
lidac0605
user posted image user posted image user posted image Danery,nek se smirilo,držim fige za uredne nalaze user posted image ...kak je E sad bez mame?Radi probleme ili?

_____________________________

"Children will not remember you for the material things you provided,but for the feeling that you cherished them"


(Odgovor članu danery)
Neposredna veza do poruke: 51
   RE: proljetne bebe 2016.
8.9.2015 11:21:17   
danery
Ma ok je ona,ja sam njoj vec za proslu bebu rekla da moram mirovati i po potrebi ici u bolnicu na preglede,velika je pa kuzi koliko moze.Ne zamaramo ju time i ne trazim da dode u posjet ako nece.Rekla sam muzu neka spava s njom alo zatrazi da joj ipak bude lakse.Stigli nam brisovi na aero bakterije,negativno,sad cekamo klamidiju i mikroplazmu,nadam se da ce biti ok.Malo su mi se smanjile mucnine i lakse mi je kako sam promijenila tablete folne,a u nuzdi me spasavaju zvake....Sad je problem u mirisima koji su meni zapravo smradovi,pa mi sve smeta od kemikalija....umirem nakon brisanja sobe,tusiranj...i sad jos dovezli neku jadnu zenicu sa carskog,dali joj klistir prije i za dorucak mlijeko,sirota se sva ukakala,smrdiiiiiii ajme....i tako....

_____________________________

...bejb...our be(a)st.....

....mini gospa....

bogo....priti pliiiiiiiiiz,očuvaj me od baba u životu,od ostalog ću se sama čuvati..... ;)

(Odgovor članu lidac0605)
Neposredna veza do poruke: 52
   RE: proljetne bebe 2016.
8.9.2015 21:12:34   
Kazimira
Samo neka sve bude ok...drži se user posted image

_____________________________

....stigao nam Kaspi.....pa Vili....pa Bal.....

Where love is, no room is too small <3

(Odgovor članu danery)
Neposredna veza do poruke: 53
   RE: proljetne bebe 2016.
9.9.2015 12:30:12   
BUMBI
Danery nadam se da je sve ok.


_____________________________

DINO I LUKA-mamine najveće sreće!!!!!
Stigla i princeza ANA!!!

(Odgovor članu danery)
Neposredna veza do poruke: 54
   RE: proljetne bebe 2016.
10.9.2015 9:26:08   
lidac0605
Kak si,Danery?Si još u bolnici?

_____________________________

"Children will not remember you for the material things you provided,but for the feeling that you cherished them"


(Odgovor članu BUMBI)
Neposredna veza do poruke: 55
   RE: proljetne bebe 2016.
10.9.2015 10:30:51   
danery
Eto me,jos se izlezavam user posted image donijela sestra zadnji nalaz,svi su negativji user posted image
Sutra cu jos na uzv prije otpusta,bar mislim da ce tako biti...krvarenja vise nema,ni mrljice....tablete i dalje 3x1,mirovanje....mos mislit mirovanja,sutra mm kaze da dovoze drva,a jucer su se deda i sveki ganjali po dvoristu sa skarama za zivicu i sjekiricom,on je njoj skljastrio ruze u basci,a ona njemu za revans ocupala neku breskvu,pa krenula zagledat s koje strane da ju srusi.....danas dolazi le baba u vizitu.....mukomojaaaa,pa ovdje je stvarno Sheraton naspram kod ku e.....ok,jest da je ovih dana vise bio SERAton,al ajd user posted image user posted image

_____________________________

...bejb...our be(a)st.....

....mini gospa....

bogo....priti pliiiiiiiiiz,očuvaj me od baba u životu,od ostalog ću se sama čuvati..... ;)

(Odgovor članu lidac0605)
Neposredna veza do poruke: 56
   RE: proljetne bebe 2016.
10.9.2015 10:37:16   
lidac0605
Ajde,super,nek su dobri nalazi user posted image i nek krvarenje više nikad ni ne dođe,možda je to bio neki ostatak od implantacije user posted image
A za društvo doma...odhebi sve i propuh u ušima user posted image čuvaj bebušku i E,to ti je sad sav posel user posted image

_____________________________

"Children will not remember you for the material things you provided,but for the feeling that you cherished them"


(Odgovor članu danery)
Neposredna veza do poruke: 57
   RE: proljetne bebe 2016.
10.9.2015 11:10:54   
glow
Bok svima user posted image ja vas čitam neko vrijeme, sada sam se i registrirala pa da vas pozdravim za početak! Ja sam trudna 12+3 i čekam proljetnuuser posted image . Termin nam je 21.3. i nadam se da će biti sve u redu. Vidim da pričate o krvarenjima pa sam htjela samo dodati da sam ja prvih nekoliko tjedana malo malo krvarila..i to ne smečkasto nego svježa krv, no uzrok nismo našli, a sa bebom je na uzv sa 9+3 bilo sve potpuno u redu i tako nekako od tog tjedna je i to prestalo user posted image

(Odgovor članu lidac0605)
Neposredna veza do poruke: 58
   RE: proljetne bebe 2016.
15.9.2015 21:04:23   
danery
Pa dobro,gdje ste sve nestale user posted image ja JOS UVIJEK u bolnici,sad s vec poluluda,kao,da vide sve nalaze....a nemaju vise sto sa mnom....jos gore-pocelo mi biti muka po cijele dane,s tim da povracam navecer,uzas.....jedva cekam kuci da zbrisem iz o vih smradova od wc-a,klora za pranje,mirisa pljesnjivog zastora u tusu i hrane iz horora.....

_____________________________

...bejb...our be(a)st.....

....mini gospa....

bogo....priti pliiiiiiiiiz,očuvaj me od baba u životu,od ostalog ću se sama čuvati..... ;)

(Odgovor članu danery)
Neposredna veza do poruke: 59
   RE: proljetne bebe 2016.
16.9.2015 8:31:05   
trudnica1983
evo me. praktički neman šta za pisat, pa me nije bilo. sve isto. mučnine skoro svaki dan, bez povraćanja. non stop sam gladna i praznim frižider. danas punih 11tt, i sad idem po uputnicu jer mi je popodne pregled. čujemo se user posted image

(Odgovor članu danery)
Neposredna veza do poruke: 60
   RE: proljetne bebe 2016.
16.9.2015 11:22:43   
danery
dakle,ja stigla kući user posted image user posted image user posted image user posted image
ofkors odbor za doček (čitaj:le baba) me već spopala sa pitanjem za ručak,a ja jedva zraka uhvatila.....u autu kad se nisam izbljuvala....sadsam imala epizodu štucanja i podrigivanja od nekih pola sata user posted image user posted image da se još iščuđavam sama sebi....i opet mi muka user posted image

< Poruku je uredio danery -- 16.9.2015 11:25:22 >


_____________________________

...bejb...our be(a)st.....

....mini gospa....

bogo....priti pliiiiiiiiiz,očuvaj me od baba u životu,od ostalog ću se sama čuvati..... ;)

(Odgovor članu trudnica1983)
Neposredna veza do poruke: 61
   RE: proljetne bebe 2016.
17.9.2015 8:54:24   
Mamina mazaa
Drage moje. Usla sam u 3 mj trudnoce,nocas me toliko jako znao zazigati stomak pri dnu da se preznojim i bas sam se jako uplasila.Ginekologa u jednoj privatnoj klinici nema do sutra a u domu zdravlja su haos i znaju samo reci da je njima sve to u redu. Stvarno me je strah uhvatio ne znam da li je to normalno ili user posted image I da napomene da imam zavaljenu matericu uz kicmu i malo pijeska u bubregu. Hvala vam unaprijed

(Odgovor članu danery)
Neposredna veza do poruke: 62
   RE: proljetne bebe 2016.
18.9.2015 13:25:05   
danery
hm,možda je od bubrega, user posted image provjeri svakako....
mene opet ubiše popodnevne mučnine,i to mi najgore vrijemekad mala dođe iz vrtića pa bi se malo pomazila,popričala,a ja zelena,muka mi i govorit,preznojavam se i iščekujem user posted image user posted image to mi je baš koma user posted image
nervozn sam,smeta mi svaki dodir,trzaj,gurkanje,odmah stomak dobije morsku bolest...
plus što me grozno smetaju mirisi kozmetike,kemije....kad sam kosu prala samo vodom,a grozna mi je,a još gore mi kad osjetim pod nosom imalo šampona....
sreća pa nikud ne idem,jer bi ova moja špageterija poplašila i hrabre user posted image user posted image user posted image

_____________________________

...bejb...our be(a)st.....

....mini gospa....

bogo....priti pliiiiiiiiiz,očuvaj me od baba u životu,od ostalog ću se sama čuvati..... ;)

(Odgovor članu Mamina mazaa)
Neposredna veza do poruke: 63
   RE: proljetne bebe 2016.
26.9.2015 12:14:58   
trudnica1983
pozz

vidim nema nikog. jeli sve svima o.k.? evo ja bila jučer na pregledu. sve je u redu. jedino šta mi se ne slažu tt po uzv i zm. po uzv je 12 + 4, a po zm 16 + 4. tako da mi termin (u mom slučaju carski) debelo varira. slijedeći pregled mi je 19.10. mučnine su mi skroz stale, vidila sam da mi smeta jogurt. i to je to. čujemo se

(Odgovor članu danery)
Neposredna veza do poruke: 64
   RE: proljetne bebe 2016.
28.9.2015 8:50:25   
lidac0605
Danery,di si nadam se da je sve ok user posted image

_____________________________

"Children will not remember you for the material things you provided,but for the feeling that you cherished them"


(Odgovor članu trudnica1983)
Neposredna veza do poruke: 65
   RE: proljetne bebe 2016.
28.9.2015 9:15:36   
danery
mah,lidac,eto me user posted image
ovih dana svaki put kad otvorim temu da nešto napišem,nešto me dodatno strefi,pa nemam više ni volje dok ne stane....
ugl.,u međuvremenu bila još 2x u bolnici,jednom prokrvarila,povraćala sam kao sumanuta,i nakon toga osjetim da je probila krv....pozelenila sam od muke....već bar mjesec dana tupim svim doktorima da me ubiše mučnine i kad povraćam,da krvaruckam povremeno vaginalno,valjda od naprezanja,i ubi me kiselina,nemam više što izbacit,a i dalje se bacak nad wc-om ko luda....al jok,to sve mora tako user posted image user posted image nikakvi lijekovi za to....rigaj brate,izrigaj i dijete,to tak mora biti....ha da.... user posted image
u petak sam cijeli dan bila na opservaciji,spičio me neki napad,kažu gastritis,mada ja s tim nikad problema nisam imala,pa ne znam....presjeklo me ispod desne ruke kao da sam se pokočila user posted image i onda kao da mi je netko zrak izbio iz pluća....bol u sredini abdomena....bacakala se kao prerezana glista po krevetu,još došla baba k meni,kad me vidjela,skoro je srčani dobila....
cijeli dan po bolnici-sveeeee u redu....da ne pišem kako nisu znale doktorice uzv upalit,a kamoli sliku sejvat,pa sam pošizila i rekla ''''ladno da slikaju ekran uzv-a mobom da makar neko očitanje imaju za pokazati....
a zaključak,hahahahhaa,dakle ovo ni pas sa malsom pojeo ne bi.....gastritični napad,jelte....al nizak vam je kalij,pa se natačite SOKOM OD PARADAJZA....
eeeeeeeeeee user posted image user posted image user posted image user posted image
user posted image
i naravno,u slučaju nužde dođite na infuziju....hahahahhah

p.s.:ajd bar su mi mučnine malo oslabile,sad već 3. dan nisam bljuvala user posted image


< Poruku je uredio danery -- 28.9.2015 9:18:40 >


_____________________________

...bejb...our be(a)st.....

....mini gospa....

bogo....priti pliiiiiiiiiz,očuvaj me od baba u životu,od ostalog ću se sama čuvati..... ;)

(Odgovor članu lidac0605)
Neposredna veza do poruke: 66
   RE: proljetne bebe 2016.
28.9.2015 9:55:08   
danery
user posted image :

Pchelitza
trudnica 1983
danery
Mamina mazaa
maja89
glow

čekamo i druge cure da nam se pridruže na temi.....
pišite datume pregleda i termine ako znate,pada malo sredimo listu user posted image

_____________________________

...bejb...our be(a)st.....

....mini gospa....

bogo....priti pliiiiiiiiiz,očuvaj me od baba u životu,od ostalog ću se sama čuvati..... ;)

(Odgovor članu danery)
Neposredna veza do poruke: 67
   RE: proljetne bebe 2016.
28.9.2015 10:13:44   
lidac0605
Ajoj,Danery...pa kud i gastritis na sve user posted image ...ne ponovilo se user posted image

Bitno da je sve ok s bebačem user posted image

_____________________________

"Children will not remember you for the material things you provided,but for the feeling that you cherished them"


(Odgovor članu danery)
Neposredna veza do poruke: 68
   RE: proljetne bebe 2016.
28.9.2015 11:51:40   
trudnica1983
evo da odmah napišem. sutra 13 tt po uzv, po zm 17tt, tako da mi i porod (carski) varira od 15.03. - 18.03. ili 23.02. - 01 03. uglavnom 38 tjedan. javim kad se dogovori točan datum. ja nekako mislim da će prije bit 15.03.,nego 23.02. slijedeći pregled 19.10. do tada triban izvadit krvnu grupu, KKS i urinokulturu. zasad je sve u redu. imamo 6,4cm i zato računam da sam prije 13, nego 17 tjedana trudna.

(Odgovor članu lidac0605)
Neposredna veza do poruke: 69
   RE: proljetne bebe 2016.
1.10.2015 15:02:20   
mutilica
Evo da se pridruzim i ja user posted image ja sam nova-stara trudilica i evo user posted image termin mi je 24.05 a sad sam na Utrogestanima i cuvanju trudnoce zbog dva spontana user posted image sinoc mi je bio trag sukrvice kad sam isla piskit,kasnije nista vise niti danas user posted image zvala sam juttos odmah dr kaze da lezim i pratim situaciju ako se nastavi da opet zovem pa ce me slat na kliniku user posted image

_____________________________

Nakon 4 godine cekamo rodu ˘

(Odgovor članu lidac0605)
Neposredna veza do poruke: 70
   RE: proljetne bebe 2016.
2.10.2015 10:58:35   
danery



user posted image :

Pchelitza
trudnica 1983
danery
Mamina mazaa
maja89
glow
mutilica

evo mutilica,pisana na listu,dobro nam došla user posted image user posted image

cure,kako ste,što ima novoga?jesu pupice narasle,izvirile?ja sam još ravnjikava pto se user posted image tiče,al odaje me trbušina kad se najedem ko vuk user posted image
prestale su mi one moje gadne mučnine,sad me zasmeta nešto malo predvečer i to je to user posted image
jučer mm naručio pizzu,ajme majko,dakle nešto gore u životu jela nisam-ne da je pizza bila loša,nego mi se toliko izmijenio okus nekoj hrani user posted image user posted image

_____________________________

...bejb...our be(a)st.....

....mini gospa....

bogo....priti pliiiiiiiiiz,očuvaj me od baba u životu,od ostalog ću se sama čuvati..... ;)

(Odgovor članu danery)
Neposredna veza do poruke: 71
   RE: proljetne bebe 2016.
2.10.2015 17:47:40   
noemaa
Bok,curke! Evo i mene. Cekala sam prvi uzv koji je tek 6.10.,zbog straha od spontanog u veljaci,ali me danery potjeralauser posted image s odbrojavanja.
Ja sam 7+5,mucnine all day,bez povracanja. Sve mi je fuj uglavnom. Moj izracun kaze da mi je termin 16.5.
Idem vas sad citati i upoznati, nadam se duuuuuugom druzenju - bar do proljecauser posted image

_____________________________

My Ovulation Chart

Bebaču, iščekujemo te s veseljem.

(Odgovor članu danery)
Neposredna veza do poruke: 72
   RE: proljetne bebe 2016.
2.10.2015 18:27:29   
mutilica
Meni se vise nista ne pojavljuje user posted image
Muka mi je vecinu dana ali ne povracam i od Utrogestana sam koma,spava mi se stalno i imam manjak energije UZAS!! Osjecam se pijano vecinu dana.
Ja sam sljedeci put na uzv 9.10
I ja se nadam dugom druzenju user posted image

_____________________________

Nakon 4 godine cekamo rodu ˘

(Odgovor članu noemaa)
Neposredna veza do poruke: 73
   RE: proljetne bebe 2016.
2.10.2015 19:26:18   
danery
issss,noemaa user posted image user posted image user posted image sad kad me herc nije opalio,nikad ni neće user posted image nek si ti nama došla user posted image

mutilica,samo odmaraj i drž se utrića,bit će to sve ok user posted image

i ja pijem duphastone 3x1,ne znam dokad ću....meni više nema krvarenja user posted image

samo me povremeno izmući povraćanje,toliko me speče kiselina da mislim da sam komotno mogla onog zmaja iz reklame zamijenit.....treba meni zvat kanader kad navalim user posted image

šalim se ja,al zapravo mi i sad stoji u grlu kao užarena kugla bodljikave žice user posted image užas....

_____________________________

...bejb...our be(a)st.....

....mini gospa....

bogo....priti pliiiiiiiiiz,očuvaj me od baba u životu,od ostalog ću se sama čuvati..... ;)

(Odgovor članu mutilica)
Neposredna veza do poruke: 74
   RE: proljetne bebe 2016.
2.10.2015 19:56:00   
mutilica
Ja da mogu povratit spasila bi se!! A ovo s Utricima ce me unistit,pijem 3×1 i Andol 100 ,kad popijem Utric nakon nekih 40 minuta sam totalno drogirana i to traje 4-5 sati onda dodem sebi kratko vrijeme i onda opet moram popit user posted image ne mogu vjerovat kako lose djeluju na mene!!

Valjda se ne piju duze od 12 tjedna,koliko znam?! Do tad cu izluditi totalno!
Koji si ti tjedan?

Kad ce bit popis termina? Da se mozemo orijentirati user posted image

_____________________________

Nakon 4 godine cekamo rodu ˘

(Odgovor članu danery)
Neposredna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos maloj djeci?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!