|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: proljetne bebe 2016.
11.10.2015 22:41:21   
noemaa
Lejla mo, dobro nam doslauser posted image

Mi bili kod svekica za vikend. Naspavala sam se i naodmarala. Sutra opet na posao,pocinjem krizati dane,jos tri tjedna pa cu kumit,molit, naredit, zaprijetit i sto vec treba za trudnicko bolovanje.user posted image

Sve vas pozdravljam,i vas velike, i one male mrve sto se jos ne videuser posted image user posted image

_____________________________

My Ovulation Chart

Bebaču, iščekujemo te s veseljem.

(Odgovor članu danery)
Neposredna veza do poruke: 151
   RE: proljetne bebe 2016.
12.10.2015 0:10:28   
trudnica1983
evo prvi put čujem da se još neko dite zove josip user posted image još reci da si iz splita...

< Poruku je uredio trudnica1983 -- 12.10.2015 0:11:58 >

(Odgovor članu mutilica)
Neposredna veza do poruke: 152
   RE: proljetne bebe 2016.
12.10.2015 7:08:10   
danery
jutar user posted image ja zvirlam od 6 sati,sad zvala lab da provjerim za uputnicu za krv i urin,nije moj doc ništa poslao....onda ću sve u srijedu dobiti,ajde,jedna briga manje zasad...

trudnica,ja imam bar 2 josipa u ekipi user posted image jedan ide kod mene u grupu,drugi je susjed....možda se još kojeg sjetim user posted image

ašto si ti noćas isto svijetlila,nije bilo spavanja ili?ja so 1 zjakala ko pile u sijalicu i ne bi oka sklopila,a o spavanju tek ni pomislit....

< Poruku je uredio danery -- 12.10.2015 7:10:56 >


_____________________________

...bejb...our be(a)st.....

....mini gospa....

bogo....priti pliiiiiiiiiz,očuvaj me od baba u životu,od ostalog ću se sama čuvati..... ;)

(Odgovor članu trudnica1983)
Neposredna veza do poruke: 153
   RE: proljetne bebe 2016.
12.10.2015 8:26:53   
mutilica
Jutro user posted image user posted image user posted image

Noemaa mogu mislit koliko cekas bolovanje

trudnica jesam,hocemo dijelit i sobu nakon poroda?! user posted image user posted image ma ja se iznenadim koliko Josipa ima,najvise negdje na djecijem igralistu...
Sad sam isla provjeriti,termin ti je 5.4 nista od dijeljenja sobe user posted image

Danery ja sam gledala film do 1 ipo user posted image morala se ustat rano zbog tablete,jucer sam je prespavala




< Poruku je uredio mutilica -- 12.10.2015 8:33:36 >


_____________________________

Nakon 4 godine cekamo rodu ˘

(Odgovor članu danery)
Neposredna veza do poruke: 154
   RE: proljetne bebe 2016.
12.10.2015 8:41:00   
danery



pregledi:

Pchelitza
trudnica 1983 19.10.
danery 14.10.
Mamina mazaa
maja89
glow
mutilica 9.10.
papučica 12.10.?
noemaa 6.10.
twitty 20.10.
snjeguljica
lejla mo


papučicasretno danas,javi kako je bilo na pregledu user posted image



user posted image user posted image user posted image

< Poruku je uredio danery -- 12.10.2015 8:42:58 >


_____________________________

...bejb...our be(a)st.....

....mini gospa....

bogo....priti pliiiiiiiiiz,očuvaj me od baba u životu,od ostalog ću se sama čuvati..... ;)

(Odgovor članu danery)
Neposredna veza do poruke: 155
   RE: proljetne bebe 2016.
12.10.2015 8:45:38   
danery



user posted image :

Pchelitza 13.5.2016.
trudnica 1983 5.4.2016.
danery 2.5.2016.
Mamina mazaa
maja89 17.4.2016.
glow 21.3.2016.
mutilica 24.5-2016.
papučica
noemaa 16.5.2016.
twitty 4.4.2016.
chrna
snjeguljica
lejla mo 1.4.2016.



_____________________________

...bejb...our be(a)st.....

....mini gospa....

bogo....priti pliiiiiiiiiz,očuvaj me od baba u životu,od ostalog ću se sama čuvati..... ;)

(Odgovor članu danery)
Neposredna veza do poruke: 156
   RE: proljetne bebe 2016.
12.10.2015 9:07:58   
mutilica
Danery meni i Noemi su prosli pregledi user posted image a moj sljedeci je 30.10

_____________________________

Nakon 4 godine cekamo rodu ˘

(Odgovor članu danery)
Neposredna veza do poruke: 157
   RE: proljetne bebe 2016.
12.10.2015 9:09:59   
Snjeguljica_83
Jutro, dame!user posted image

Papučice sretno!!!user posted image

Ja idem sutra javiti se gin. za sterilitet da smo uspjeli dobiti user posted image i ona će odlučiti kad napraviti prvi uzv. Dakle, idem sutra, ali ne znam što me očekuje....user posted image
Joj, samo da bude sve u redu...user posted image user posted image

_____________________________

Velika cura user posted image
Mali veliki dečko user posted image
"Bog ne stavlja u srce želje koje ne misli ispuniti."

My Ovulation Chart

(Odgovor članu danery)
Neposredna veza do poruke: 158
   RE: proljetne bebe 2016.
12.10.2015 9:19:56   
danery
ma znam da su prošli,samo sam prebacila listu da se podsjetimo tko je na redu user posted image

snjeguljice,bit će sve ok,no sikiriki user posted image user posted image

_____________________________

...bejb...our be(a)st.....

....mini gospa....

bogo....priti pliiiiiiiiiz,očuvaj me od baba u životu,od ostalog ću se sama čuvati..... ;)

(Odgovor članu Snjeguljica_83)
Neposredna veza do poruke: 159
   RE: proljetne bebe 2016.
12.10.2015 9:33:40   
mutilica
Snjeguljice sretno sutra user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Nakon 4 godine cekamo rodu ˘

(Odgovor članu Snjeguljica_83)
Neposredna veza do poruke: 160
   RE: proljetne bebe 2016.
12.10.2015 18:22:34   
Pchelitza
Evo malo I mene. Muzic se primirio I shvatio neke stvari. ;)
Mucnine su cjelodnevne uz povremena povracanja. Kava Jos pase Ali samo jutarnja. Neki Dan se napucala mahuna I tak su mi bile fine, mislila Ja da ce vlakna potaknut probavu, a zapravo Sam dobila takvu zgaravicu I bolove u zelucu da Sam se prepala. Probava me dosta muci. Upravo Sam pojela jabucicu a uz Sve to moram pazit kolko I sta jedem zbog te dijabeticke dijete.
Blizi se Petak pa I rastu moji strahovi. Samo se nadam da srceko I dalje kuca I da je Sve OK.
I Ja Sam nacula da bi sad trebala neki test radit al nemam pojma kakav I kolko je to pouzdano. Znam par mama kojima su ti testovi bili losi a na kraju s bebama ispalo Sve u redu. user posted image budem vidjela u petrovoj.samo da Petak dobro prodje...

(Odgovor članu danery)
Neposredna veza do poruke: 161
   RE: proljetne bebe 2016.
12.10.2015 20:16:51   
noemaa
večer, my user posted image user posted image

moj sljedeći uzv je 20.10. user posted image eto, čisto da naša voditeljica zabilježi. user posted image

snjeguljice, najsretnije sutra i obavezno nam se javi!!! ovaj put će SVE biti u redu - samo se sjeti hipinog sna. user posted image

pcelitza, ajde, baš mi je drago za tm i tebe user posted image

danery, trudnice, mutilice... kako vaši danI' osim budnosti u dva ujutrouser posted image

papučice, kako je prošlo? javi nam se

_____________________________

My Ovulation Chart

Bebaču, iščekujemo te s veseljem.

(Odgovor članu Pchelitza)
Neposredna veza do poruke: 162
   RE: proljetne bebe 2016.
12.10.2015 21:53:27   
danery


pregledi:

papučica 12.10.??
snjeguljica 13.10.
danery 14.10.
trudnica 1983 19.10.
noemaa, tweety 20.10.
mutilica 30.10.

Mamina mazaa ?
maja89 ?
glow ?
Pchelitza ?
lejla mo?

noemaa,meni dani idu kako koji user posted image

ono što noću ne spavam,nadoknadim preko dana,mir mi je dok su moji na poslu i mala u vrtiću,pa mi se može kako mi se hoće user posted image inače da je drukčije,ne znam kako bi klanjala bi se već u podne od umora...


< Poruku je uredio danery -- 12.10.2015 21:56:51 >


_____________________________

...bejb...our be(a)st.....

....mini gospa....

bogo....priti pliiiiiiiiiz,očuvaj me od baba u životu,od ostalog ću se sama čuvati..... ;)

(Odgovor članu danery)
Neposredna veza do poruke: 163
   RE: proljetne bebe 2016.
12.10.2015 22:31:22   
mutilica
Noemaa meni dani uglavnom prolaze na netu, u sitnim kucanskim poslovima,MM puno toga odraduje i u kratkim odlascima negdje...

Sad sam jela krekere (neke fuj sa sirom) da popunim rupu u zelucu i sad mi je strasna muka,da mi je povratit spasila bi se

Pchelitza user posted image za muza

< Poruku je uredio mutilica -- 12.10.2015 22:33:02 >


_____________________________

Nakon 4 godine cekamo rodu ˘

(Odgovor članu danery)
Neposredna veza do poruke: 164
   RE: proljetne bebe 2016.
12.10.2015 22:56:06   
danery
ja sad opet ne mogu zaspat,nego malo gledam po netu i našla sam stand up komičare,umirem od smijeha na marinu orsag,žena je caricauser posted image user posted image

_____________________________

...bejb...our be(a)st.....

....mini gospa....

bogo....priti pliiiiiiiiiz,očuvaj me od baba u životu,od ostalog ću se sama čuvati..... ;)

(Odgovor članu mutilica)
Neposredna veza do poruke: 165
   RE: proljetne bebe 2016.
13.10.2015 8:54:59   
danery
jutro,pospanke user posted image
mene probudilo rondanje po kući,a kao sama sam user posted image sveki ide na predavanje o prvoj pomoći za posao,pa se uzmlatila oko peći,suđa,po wc-u...taman da me prene iz nekog fora sna user posted image
smazala doručak,ni ne znam više što bi jela ujutro.već mi dosadilo isto...

sinoć pred spavanje me iznenadilo malo krvi,onak tamnije,nakon piškenja,valjda je od ovog silnog rastezanja,stomak me baš boli sa strana,kod kukova...malo iznutra nešto kao pecne,trzne,ali ovo postrance kao da me netko razvlači...a jutros ništa od krvi,mala smeđa točkica na ulošku...kako vi podnosite te promjene?


_____________________________

...bejb...our be(a)st.....

....mini gospa....

bogo....priti pliiiiiiiiiz,očuvaj me od baba u životu,od ostalog ću se sama čuvati..... ;)

(Odgovor članu danery)
Neposredna veza do poruke: 166
   RE: proljetne bebe 2016.
13.10.2015 9:04:51   
mutilica
Jutro user posted image

danery tebi to "normalno" malo krvi,tamnije uuuffffff ja bi umrla od straha,meni su obadva spontana krenula tako -sa malo krvi tamnije i nakon ekspresnog odlaska na hitnu na uzv vise nista a rodnica puna krvi user posted image uuuffff

Sanjala sam nocas musku bebu

< Poruku je uredio mutilica -- 13.10.2015 9:06:14 >


_____________________________

Nakon 4 godine cekamo rodu ˘

(Odgovor članu danery)
Neposredna veza do poruke: 167
   RE: proljetne bebe 2016.
13.10.2015 9:14:50   
danery
ha mutilice,meni je u svakoj user posted image bilo krvi svake boje i vrste i gotovo uvijek je sve bilo ok....dok nema bolova u maternici,slabosti,jačeg krvarenja....da se razumijemo,u bolnici sam za svaki klinac (krvarenje) jer mi nije svejedno,ali danas mi je doc tu,pa ako bude štogod,ravno njemu,doslovno je 3 kuće od mene ambulanta....ako se nešto treba dogoditi,bit će,ma koliko se ja bojala ili bila opuštena....
a sa curicom se isto sjećam da mi je krvaruckanje bilo kad mi je počeo stomak tako rasti....

_____________________________

...bejb...our be(a)st.....

....mini gospa....

bogo....priti pliiiiiiiiiz,očuvaj me od baba u životu,od ostalog ću se sama čuvati..... ;)

(Odgovor članu mutilica)
Neposredna veza do poruke: 168
   RE: proljetne bebe 2016.
13.10.2015 9:20:19   
mutilica
Ma vidjela sam da si to vec pisala ali nismo svi isti a i nije svaka trudnoca ista tako da bi ja na tvom mijestu ipak posjetila dr user posted image ajd ti vidi sta je to pa mirna

_____________________________

Nakon 4 godine cekamo rodu ˘

(Odgovor članu danery)
Neposredna veza do poruke: 169
   RE: proljetne bebe 2016.
13.10.2015 9:37:15   
danery
znam,sve mi jasno,hvala tebi što se brineš,al što kažeš-nismo svi i sve user posted image iste....

naravno da ću docu ako štogod bude ponovo curilo ili počelo boliti,doslovno je 3 kuće od mene...
ali s vremenom sam se naučila smiriti,a onda djelovati,jer mi skakanje na svaku bol ili kap krvi nije pomoglo,sve je na pregledma bilo ok,pa mislim da je i sada...

tebi je sa tamnom krvi počeo spontani?kod mene je odmah išlo grčenje,nije bilo pripreme,samo odjednom svježa krv i to je to...



_____________________________

...bejb...our be(a)st.....

....mini gospa....

bogo....priti pliiiiiiiiiz,očuvaj me od baba u životu,od ostalog ću se sama čuvati..... ;)

(Odgovor članu mutilica)
Neposredna veza do poruke: 170
   RE: proljetne bebe 2016.
13.10.2015 10:43:08   
mutilica
Tamna krv bez bolova i na hitnoj vide da se sve slilo u kanal i onda tek nakon par sati krene prava krv i bolovi,obadva puta tako! Prvi put sam i ja mislila kad se to desilo sad ce mi dat neke tablete i ok,kao nije svjeza krv ali ne... a zato i kazu da svako pojavljivanje krvi je potencijalna opasnost za pobacaj jer svatko ima drugacije simptome...
Kod tebe to ide tako sa svakom user posted image pa znas da ti je to normalno ja samo kazem da ja nebi tako jer kod mene to ide drugacije

_____________________________

Nakon 4 godine cekamo rodu ˘

(Odgovor članu danery)
Neposredna veza do poruke: 171
   RE: proljetne bebe 2016.
13.10.2015 10:43:08   
danery


pregledi:

papučica 12.10.??
snjeguljica 13.10.
danery 14.10.
Pchelitza 16.10.
trudnica 1983 19.10.
noemaa, tweety 20.10.
mutilica 30.10.

Mamina mazaa ?
maja89 ?
glow ?
lejla mo?




_____________________________

...bejb...our be(a)st.....

....mini gospa....

bogo....priti pliiiiiiiiiz,očuvaj me od baba u životu,od ostalog ću se sama čuvati..... ;)

(Odgovor članu danery)
Neposredna veza do poruke: 172
   RE: proljetne bebe 2016.
13.10.2015 10:48:41   
danery
ma otići ću danas kad počne raditi,od 1 kreće smjena....malo sam sad legla i umirila se....dok dođem do bolnice,isto mi je,tamo tek ostave da čekaš,a ovdje kod moga odmah sam na redu....
jbg,i ono što je normalno,nije normalno nekad,pa bolje provjeriti....
sad sam baš pričala sa cimericom,ona je isto opet u 12.tt prokrvarila i to baš sa bolovima,sve ok bilo....ne zna se zašto ju je opet uhvatilo....pustili ju kući na mirovanje,kaže da još uvijek krvari user posted image
ajd ga sad znaj....
niš,popodne ću znati više,zasad se mogu jedino sekirat,a to neće baš previše pomoći....


_____________________________

...bejb...our be(a)st.....

....mini gospa....

bogo....priti pliiiiiiiiiz,očuvaj me od baba u životu,od ostalog ću se sama čuvati..... ;)

(Odgovor članu mutilica)
Neposredna veza do poruke: 173
   RE: proljetne bebe 2016.
13.10.2015 11:05:01   
mutilica
Pa to ti govorim,provjeris pa si mirna! Sad fino lezi i odmaraj do 1
Sve ce bit ok user posted image user posted image

_____________________________

Nakon 4 godine cekamo rodu ˘

(Odgovor članu danery)
Neposredna veza do poruke: 174
   RE: proljetne bebe 2016.
13.10.2015 11:09:18   
danery
ufff....a jesmo sve na temi komplicirane user posted image user posted image
ja se tješim onom:a što mene ne bi još tko u životu zafrkavao ako može,tako da će ova user posted image bit prava mustra,kako mi se čini user posted image
tebi danas nije muka,jesi probavila krekereuser posted image



_____________________________

...bejb...our be(a)st.....

....mini gospa....

bogo....priti pliiiiiiiiiz,očuvaj me od baba u životu,od ostalog ću se sama čuvati..... ;)

(Odgovor članu mutilica)
Neposredna veza do poruke: 175
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Dudica.
пеперутка16

Do kada je vaše dijete imalo dudu?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!