|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: proljetne bebe 2016.
1.9.2015 15:04:31   
trudnica1983
čitajući postove počinjem se pitat ima li koja trudnica koja nije u rizičnoj skupini ili smo se mi baš našle? danery sretno sutra user posted image

(Odgovor članu lidac0605)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: proljetne bebe 2016.
1.9.2015 15:42:45   
Pchelitza
Sretno Deanery. Ako Sam dobro racunala po tvom termini tebi ni se sutra onda moglo vidjet I srceko. Jeeeej. Po mojoj racunici moj Termin je 13.5. Tak da bum se Ja Jos nastahovala do tad. Sutra I Ja planiram svojoj Dr. A onda se jedan Dan Moran javit u bolnicu zbog povijesti jelte. Javi sutra kak je proslo. Drzim palceve!user posted image

(Odgovor članu danery)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: proljetne bebe 2016.
1.9.2015 15:44:45   
Pchelitza
Ja se samo nadam da cemo Sve skupa Sve to proci po skolski, samo uz malo vise strahova I kontrolica zbog nasih proslosti.

(Odgovor članu trudnica1983)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: proljetne bebe 2016.
1.9.2015 16:25:51   
trudnica1983
onda san ja debelo isprid vas. termin mi je 5.4. budući da je carski, računam negdi oko Uskrsa, možda čak i oko rođendana, a i nebi tila rodit za blagdane. josipa san rodila u noći sa sub na ned i iskustvo je bilo grozno. bila sam zadnja tu noć i jedna od doktorica mi je između ostalog rekla da je vikend i da bi ona do ponoći kući (ja došla oko 9.ipo, oko 10 bila u rađaoni u subotu navečer. Josip se rodio u 3.15., ali se piše 2.15 jer se prominija sat user posted image )

< Poruku je uredio trudnica1983 -- 1.9.2015 16:28:19 >

(Odgovor članu Pchelitza)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: proljetne bebe 2016.
1.9.2015 22:17:09   
danery
ma uff,kakav moj dr uzv ima,ako se bude išta vidjelo,bit će to uspjeh user posted image
meni važno da potvrdi user posted image i otvori mi bolovanje,zasad koristim sobodne dane....


_____________________________

...bejb...our be(a)st.....

....mini gospa....

bogo....priti pliiiiiiiiiz,očuvaj me od baba u životu,od ostalog ću se sama čuvati..... ;)

(Odgovor članu trudnica1983)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: proljetne bebe 2016.
2.9.2015 8:14:58   
danery
dakle budna od 6 user posted image user posted image otpratila svoje u vrtić i na posao,i kad sam ponovno zaspala,eto ti našeg dede...našao nabijati sjekiru na novo držalo....user posted image user posted image
beš mi sve,kakve ideje ima blesave,pada mi na um jedino nadimak perzej perverzej user posted image
i da stvar bude još bolja,netko se već nakalemio na vrata i zvoni li ga zvoniiiii...a mene neeeeeeemaaaaaaaa user posted image
ne pada mi na pamet izlazit ko čupava mara uspavaćici,ajd što sam tek ustala....al noge mi ko u vukodlaka,moram okljaštrit antragu prije vizite gos'n picologu,pa nema baš smisla da na uranak plašim po avliji user posted image
nervozna saaaaam,baš me zanima što će reći...

_____________________________

...bejb...our be(a)st.....

....mini gospa....

bogo....priti pliiiiiiiiiz,očuvaj me od baba u životu,od ostalog ću se sama čuvati..... ;)

(Odgovor članu danery)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: proljetne bebe 2016.
2.9.2015 12:06:26   
danery
eto mene user posted image
vidi se vrećica,treperi nešto u njoj user posted image kaže doc srce,ali da još u petak dodem da bolje vidimo,da se treba odvojiti od opne vrećice...
sve u svemu dobro izgleda,uzv je ipak malo noviji user posted image
nalazi pape super,nema hematoma ni kakvih smetnji...
i dalje mirovanje uz duphastone,mogu malo van na dvorište na sunceeee user posted image

_____________________________

...bejb...our be(a)st.....

....mini gospa....

bogo....priti pliiiiiiiiiz,očuvaj me od baba u životu,od ostalog ću se sama čuvati..... ;)

(Odgovor članu danery)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: proljetne bebe 2016.
2.9.2015 12:34:09   
trudnica1983
user posted image user posted image user posted image i ja bila jutros kod svoje i rekla mi je da biram kod kojeg ću gin.

(Odgovor članu danery)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: proljetne bebe 2016.
2.9.2015 13:30:21   
lidac0605
Bravo,Danery za malu user posted image i srčeko user posted image user posted image ...sad će sve bit za 5 user posted image .I kolko je na kraju trudnoća?Odgovara tvojoj računici ili?

_____________________________

"Children will not remember you for the material things you provided,but for the feeling that you cherished them"


(Odgovor članu trudnica1983)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: proljetne bebe 2016.
2.9.2015 14:04:20   
Pchelitza
Bravo Danery! Znači dobro sam računala, nemaš pojma koliko mi je drago! user posted image

Evo mojih novosti-jutros išla privat vadit betu i još čekam nalaz. U međuvremenu otišla svojoj ginekologici koja mi se čudila kaj sam došla jer je prerano da mi ona protvrdi, ali mi je ipak dala uputnice za bolnicu i patologiju. U međuvremenu mi je užasna muka i metalan okus u ustima,ali pojavio se spottinguser posted image . E sad, pitanje je je li to samo manjak progesterona, lažna m ili će ipak biti biokemijska. Ako se krvarenje ne pojača, sutra put bolnice, drž te fige!user posted image
Ako ostane, definitivno ću morat na bolovanje a mislila sam da ću ovu ipak neš normalnije zdurat.

(Odgovor članu lidac0605)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: proljetne bebe 2016.
2.9.2015 14:14:14   
Pchelitza
stigla beta - 421,5 - s time da sam ostala trudna 21.8. znači u 3+5 p ami se čini da je to dobro
tsh-3.08 - to nije dobro, trebao bi padati i biti ispod 2,5 kolko znam

(Odgovor članu Pchelitza)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: proljetne bebe 2016.
3.9.2015 8:21:12   
Mamina mazaa
pozz drage moje :D Evo ja sam usla u 8 sedmicu trudnoce user posted image Nakon godinu i 3 mj pokusavanja user posted image Danas me je prehlada uhvatila toliko da nisam otisla na posao,pa me pomalo i strah user posted image temperatura mi je 37,2,imam ponekada bolove pri dnu stomaka mada mi je ginekolog rekao da je to normalno jer je kod mene materica zavaljena prema kicmi. Meni moj ginekolog jos uvijek nije rekao kaada mi je termin poroda,ali nadam se da ce mi uskoro i to saopstiti :D lijep pozdrav

(Odgovor članu Pchelitza)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: proljetne bebe 2016.
3.9.2015 10:08:59   
danery
Pchelitza,beta je dobra koliko se ja u to kontam user posted image
a za štitnjaču ti ne znam user posted image moželi ti to liječnik izregulirati novom dozom/promjenom lijeka?
što se spottinga tiče...ne mora biti da će loše završiti,i ja sam ga uvijek imalaoko 6.-7.tj.,mirovanje,duphastoni i to je pomoglo...
čudi me kako ti doktorica nije predložila bolovanje baš radi tvoje anamneze user posted image kakav posao radiš?
mamina mazaa,user posted image za dugo očekivanu user posted image ,nek ti bude ugodna i dosadna user posted image tako su i meni poželjeli user posted image

< Poruku je uredio danery -- 3.9.2015 10:12:24 >


_____________________________

...bejb...our be(a)st.....

....mini gospa....

bogo....priti pliiiiiiiiiz,očuvaj me od baba u životu,od ostalog ću se sama čuvati..... ;)

(Odgovor članu Mamina mazaa)
Neposredna veza do poruke: 38
   RE: proljetne bebe 2016.
3.9.2015 13:36:40   
trudnica1983
mamina mazaa, ja sam 9tt, a termin mi je oko 5.4. tako da, vjerojatno tjedan iza mene ako si u 8 t

< Poruku je uredio trudnica1983 -- 3.9.2015 13:37:43 >

(Odgovor članu Mamina mazaa)
Neposredna veza do poruke: 39
   RE: proljetne bebe 2016.
4.9.2015 10:17:36   
danery
mda,dakle eto mene opet user posted image
ponovili uzv,sve pravilno,srce dobilo pismenu potvrdu da kuca user posted image
ofkors da mi se ipak pojavio neki blago smećkasto-rozi iscjedak unatoč duphastonima,to mi je stara boljka...tako da mirovanje prelazi u cjelodnevno peglanje kreveta i plahti user posted image
teško mi to pada jer me cura moja stalno zivka da bi se igrala malo sa mnom,da idemo van,kod nje u sobu i sl...
osim toga,spopala me mučnina,užas,sve mi slatkasto smrdi,muža tjeram od sebe kad se istušira,uuuuumirem od "mirisa"...upravo skidam sve po spisku babama po komšiluku koje suše veš na štrikovima u dvorištu,sve do jednog omekšivača osjetim i stomak mi u grlu stoji user posted image user posted image

< Poruku je uredio danery -- 4.9.2015 10:19:30 >


_____________________________

...bejb...our be(a)st.....

....mini gospa....

bogo....priti pliiiiiiiiiz,očuvaj me od baba u životu,od ostalog ću se sama čuvati..... ;)

(Odgovor članu trudnica1983)
Neposredna veza do poruke: 40
   RE: proljetne bebe 2016.
4.9.2015 10:24:39   
lidac0605
user posted image Danery,bitno da kucka user posted image
A bemu i spotting...miruj i čuvaj user posted image

_____________________________

"Children will not remember you for the material things you provided,but for the feeling that you cherished them"


(Odgovor članu danery)
Neposredna veza do poruke: 41
   RE: proljetne bebe 2016.
4.9.2015 12:26:05   
Mamina mazaa
Drage moje jeli normalno krvarenje iz nosa...do sada mi nikada u zivotu nije krenula krv na nos i jutros mi se to desi,ponekada osjetim kao neko ziganje oko pupka to traje koju sekundu i prestane,da li je to za zabrinuti se ili :S Kod ginekologa sam narucena u utorak tek user posted image

(Odgovor članu lidac0605)
Neposredna veza do poruke: 42
   RE: proljetne bebe 2016.
4.9.2015 13:12:20   
danery
o da,to ti je u trudnoći normalno,meni je nekad znalo malo curnuti,ali ništa strašno...i ako ti se nos začepi ili počne curiti,isto je normalno,sve se sluznice u tijelu mijenjaju i bolje su prokrvljene,pa može biti svašta...
ne brini se user posted image lezi i odmaraj,utorak će brzo...znam kako si nestrpljiva,ja sam vidjela u srijedu da je sve ok,pa jedva dočekala danas opet user posted image

< Poruku je uredio danery -- 4.9.2015 13:13:15 >


_____________________________

...bejb...our be(a)st.....

....mini gospa....

bogo....priti pliiiiiiiiiz,očuvaj me od baba u životu,od ostalog ću se sama čuvati..... ;)

(Odgovor članu Mamina mazaa)
Neposredna veza do poruke: 43
   RE: proljetne bebe 2016.
4.9.2015 18:27:19   
Pchelitza
Evo da se I Ja nabrzinu javim.u bolnici sam.drze me na promatranju dok se ne uvjere da je ok zbog povijesti.bolovanje otvoreno.dobila dufastone I krevet I sad cekam.

(Odgovor članu danery)
Neposredna veza do poruke: 44
   RE: proljetne bebe 2016.
4.9.2015 18:52:52   
danery
drž' se,Pchelitza,neka sve provjere pa si mirna....vjerujem da nije lako,ali vrijedit će user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

...bejb...our be(a)st.....

....mini gospa....

bogo....priti pliiiiiiiiiz,očuvaj me od baba u životu,od ostalog ću se sama čuvati..... ;)

(Odgovor članu Pchelitza)
Neposredna veza do poruke: 45
   RE: proljetne bebe 2016.
6.9.2015 6:22:42   
danery
Mda,eto i ja osvanula u bolnici,sinoc prokrvarila,na uzv se bebac jos vidi,dobro izgleda,veli doc da je u jajniku jednom bila cista pa je pukla,bit cu par dana na odjelu....ajd bar ce provjeriti hormone,raditi briseve....pozz vam svima,drzite se user posted image

_____________________________

...bejb...our be(a)st.....

....mini gospa....

bogo....priti pliiiiiiiiiz,očuvaj me od baba u životu,od ostalog ću se sama čuvati..... ;)

(Odgovor članu danery)
Neposredna veza do poruke: 46
   RE: proljetne bebe 2016.
6.9.2015 7:40:52   
lidac0605
O,Bože...user posted image
Čuvaj se,Danery i tu malu mrvicu,nek sve bude u redu...

_____________________________

"Children will not remember you for the material things you provided,but for the feeling that you cherished them"


(Odgovor članu danery)
Neposredna veza do poruke: 47
   RE: proljetne bebe 2016.
6.9.2015 20:10:19   
Mamina mazaa
Da li je normalno osjetiti po nekada bol u desnom bubregu? Nekada osjetim blagu bol koja traje po jedno minutu pa prodje i tako se ponovi par puta u toku dana :S

(Odgovor članu lidac0605)
Neposredna veza do poruke: 48
   RE: proljetne bebe 2016.
7.9.2015 8:49:41   
maja89
Pozdrav!

Evo, da se i ja pridružim forumu..bila kod ginekologice, trudnoća potvrđena, za sad sve uredno, termin 17.04.2015.

(Odgovor članu lidac0605)
Neposredna veza do poruke: 49
   RE: proljetne bebe 2016.
7.9.2015 10:01:29   
danery
Uf,dakle izvjestaj: krvarenja nema vise,radili briseve,cekam nalaz....

_____________________________

...bejb...our be(a)st.....

....mini gospa....

bogo....priti pliiiiiiiiiz,očuvaj me od baba u životu,od ostalog ću se sama čuvati..... ;)

(Odgovor članu maja89)
Neposredna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos maloj djeci?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!