|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  50 51 [52] 53 54   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Proljetne bebe 2017.
30.6.2017 13:25:35   
PinkyFunkyBirdy
user posted image


user posted image ivana0710 - 04.03. user posted image - Stigao nam Jakov 05.03.
user posted image user posted image user posted image
user posted image kate82 - 12.03. user posted image user posted image Stigle nam Sara i Petra 02.03.
user posted image user posted image user posted image user posted image

user posted image Geminice - 04.04. user posted image user posted image
user posted image Fiona0802 - 06.04. user posted image - Stigao nam Domagoj 04.04.
user posted image user posted image user posted image
user posted image Marina1980 - 10.04. user posted image - Stigla nam Mirka 03.04.
user posted image user posted image user posted image
user posted image bubi0506 - 04.05. user posted image - Stigao nam dečkić 28.04.
user posted image user posted image user posted image
user posted image Mimo - 09.05. - Stigao nam dečkić 10.05.
user posted image user posted image user posted image
user posted image Lagertha - 20.05. user posted image - Stigao nam Matej 26.05.
user posted image user posted image user posted image
user posted image anandi - 22.05. user posted image - Stigao nam Dženan 04.05.
user posted image user posted image user posted image
user posted image Tonks - 26.05. user posted image - Stigao nam Patrik 19.05.
user posted image user posted image user posted image
user posted image perlica55 - 30.05. user posted image - Stigla nam L 17.05.
user posted image user posted image user posted image
user posted image iva0067 - 06.06. user posted image
user posted image Vanja0606 - 06.06. user posted image
user posted image daxy - 18.06. user posted image user posted image Stigle nam Doris i Iris 08.05.
user posted image user posted image user posted image user posted image


user posted image kiar - 13.07. user posted image - Stigao nam dečkić 19.06.
user posted image user posted image user posted image
user posted image LourdessPadme - 27.07. user posted image
user posted image valerie - 15.08. user posted image
user posted image lotta2017 - 18.08.
user posted image andy1 - 20.08.
user posted image Momof5 - 29.08.



user posted image

_____________________________

My Ovulation Chart

17.10.2014. - M (moj pametni dečko)
19.10.2017. - D (veliki dečko koji želi biti mala beba)
24.02.2021. - L (mala ljepotica koja je stigla na mamin rođendan)

(Odgovor članu PinkyFunkyBirdy)
Neposredna veza do poruke: 1276
   RE: Proljetne bebe 2017.
30.6.2017 22:47:28   
Mimo
Pinky lohije su prestale oko 6-og tjedna. Nisam jos isla na pregled jer mi je doktorica na godisnjem a kod druge ne zelim...vidjet cemo bas kako ce se odvijati


Ivana sad si me razveselila. Znaci i to je moguce,samo ga cesce stavljati da prihvati i taj drugi okus slucajno ako ima al evo danas nisam to primjetila. On hapenzi kao da se nista s tijelom ne dogadja user posted image samo nek potraje jer mi je bas stalo do dojenja..

I mene zanima sta je s drugim curama,gdje su i kako su...podjelite s nama da imamo jos tema


(Odgovor članu Ivana0710)
Neposredna veza do poruke: 1277
   RE: Proljetne bebe 2017.
7.7.2017 20:20:59   
Ivana0710
Mamicee pa gdje cu nego vama, pa mi imamo prvi zubiic!!! user posted image user posted image

(Odgovor članu Mimo)
Neposredna veza do poruke: 1278
   RE: Proljetne bebe 2017.
7.7.2017 23:57:36   
nymeria
Ajme već zubić... Pa mi još nemamo pravi zubić ali nazire se di će se probiti i to samo što nije..

_____________________________

Mm- 81 g; normozoospermia
Ja - 85 anovulacija
23.10. 2015 biokemijska

27.09.2016 - mamin decko F

Cekati je tesko i dugo ali za najljepsi poklon vrijedi sacekati


(Odgovor članu Ivana0710)
Neposredna veza do poruke: 1279
   RE: Proljetne bebe 2017.
8.7.2017 11:14:34   
Ivana0710
Daa user posted image Primjetila sam prije nekih tjedan dana da su mu desni nateceni i da se bijeli, ali sam mislila da sam si zabrijala s obzirom da su mu tek 4mj.. Kad ja jucer pogleda, a ono malo izvirio.. I to desna doljnja dvojka, a mislim da ce i lijeva uskoro.. A mislila sam da idu orvo jedinice, al ajd, sav je neki poseban user posted image Vjerojatno mi zato u zadnje vrijeme losije spava, i odbija dudu, tj.zvace je, a spava sa sisom, valjda mu ona odgovara user posted image

(Odgovor članu nymeria)
Neposredna veza do poruke: 1280
   RE: Proljetne bebe 2017.
10.7.2017 12:38:45   
PinkyFunkyBirdy
Ivana, bravo za prvi zubić! user posted image user posted image user posted image

Ostale curke, javite se malo da čujemo kako napreduju trudnoće i bebice! user posted image

_____________________________

My Ovulation Chart

17.10.2014. - M (moj pametni dečko)
19.10.2017. - D (veliki dečko koji želi biti mala beba)
24.02.2021. - L (mala ljepotica koja je stigla na mamin rođendan)

(Odgovor članu Ivana0710)
Neposredna veza do poruke: 1281
   RE: Proljetne bebe 2017.
10.7.2017 14:33:32   
LourdessPadme
Mi jos sitno brojimo,sad smo 37+4,spremno je sve,samo cekamo da se gospodin odluci user posted image
Ja sam otvorena jedan prsr,cerviks mi je totalno nestao,bebac je nisko. Nadam se da cemo brzo jer sam bas postala nestrpljivica

_____________________________

29.07.17 stigla roda s najljepsim poklonom :D

(Odgovor članu PinkyFunkyBirdy)
Neposredna veza do poruke: 1282
   RE: Proljetne bebe 2017.
10.7.2017 15:04:30   
PinkyFunkyBirdy
Lourdess, samo hrabro i ubrzo ćeš se maziti sa malim slatkišem! Sretno! user posted image user posted image user posted image

_____________________________

My Ovulation Chart

17.10.2014. - M (moj pametni dečko)
19.10.2017. - D (veliki dečko koji želi biti mala beba)
24.02.2021. - L (mala ljepotica koja je stigla na mamin rođendan)

(Odgovor članu LourdessPadme)
Neposredna veza do poruke: 1283
   RE: Proljetne bebe 2017.
10.7.2017 15:16:48   
kiar
Lourdess jos malo i stize i tvoj bebač!!! Sretno 😊 Moj dječak danas ima 3tj prva 2tj beba za poželit,samo sam ga dojila i sve 5,ali zadnjih 5dana me iskušava sisa pi 2-3h full nervozan,dam mu bocu i nju pojede tako da sad kombiniramo dojenje i bocu,a dudu nema šanse sa u usta stavi... tjesim se da mu je ovo faza i da će brzo proć 😜

(Odgovor članu PinkyFunkyBirdy)
Neposredna veza do poruke: 1284
   RE: Proljetne bebe 2017.
12.7.2017 18:57:06   
valerie
Cure pozdrav, mi još brojimo mjesec dana. Svim novim mamasitama čestitke 😚❤ Jel mi može netko reć na prvi pregled u trudničkoj u Petrovoj jel se treba naručit? Na uzv?

(Odgovor članu kiar)
Neposredna veza do poruke: 1285
   RE: Proljetne bebe 2017.
14.7.2017 13:26:52   
PinkyFunkyBirdy
Trudnice i mamice kako ste? Kako su malene bebice? user posted image

Valerie, na žalost ne znam za Petrovu. user posted image

Lourdess, kakva je situacija? user posted image

_____________________________

My Ovulation Chart

17.10.2014. - M (moj pametni dečko)
19.10.2017. - D (veliki dečko koji želi biti mala beba)
24.02.2021. - L (mala ljepotica koja je stigla na mamin rođendan)

(Odgovor članu valerie)
Neposredna veza do poruke: 1286
   RE: Proljetne bebe 2017.
14.7.2017 19:06:52   
LourdessPadme
pinky nema promjena ,bas me danas pogledalo,i dalje jedan prst,bebac 3300,jos 13 dana spooorih dana.
Idemo svaka dva dana na ctg u bolnicu . Kako sam se plasila da ne dodje do preuranjenog poroda toliko sam sad opustena i cekam da krene :)

_____________________________

29.07.17 stigla roda s najljepsim poklonom :D

(Odgovor članu PinkyFunkyBirdy)
Neposredna veza do poruke: 1287
   RE: Proljetne bebe 2017.
15.7.2017 8:51:07   
belina
Draga Lourdes zelim ti sto brzi i bezbolniji porod!!! Sretno!
Svim cekalicama takoder puno srece!!!

(Odgovor članu LourdessPadme)
Neposredna veza do poruke: 1288
   RE: Proljetne bebe 2017.
20.7.2017 9:55:44   
PinkyFunkyBirdy
Drage ženice, kako ste? Kako su bebice? Dajte da vas malo čujemo! user posted image

_____________________________

My Ovulation Chart

17.10.2014. - M (moj pametni dečko)
19.10.2017. - D (veliki dečko koji želi biti mala beba)
24.02.2021. - L (mala ljepotica koja je stigla na mamin rođendan)

(Odgovor članu belina)
Neposredna veza do poruke: 1289
   RE: Proljetne bebe 2017.
20.7.2017 12:23:37   
Ivana0710
Eo mene prve user posted image Ja sam svaki dan tu, al slabo se pise..
Mi eo odbrojavamo dane do odlaska na more, sa se svi malo odmorimo..
I eo ovdje sam anonimna pa mogu olaksati dusu, rado bi negdje drugdje potrazila pomoc ali ne znam odakle da krenem..
Fakat sam pocela razmisljat o odlasku doktoru ili nekom postenom razgovoru sa nekom razumnom osobom. Pocela sam se zamisljat nad svojim psiholoskim stanjem.. Neki oblik postporođajne depresije ili samo luduju hormoni, ili zahtjevno dijete ili ludilo prouzrokovano ovim nezadovoljstvo sa zivotom u kuci sa muzevim roditeljima? Zivim dane i samo trazim sta cu koji dan napraviti i gdje otici da mi prodje vrijeme, dan, dani.. Znaci nemam volje ni za sta, i ni za koga, svi me nerviraju svojim savjetima, ni jedan korak ne mogi napraviti a da mi netko ne visi za vratom. Svaki tren u danu u kojem moram sjesti s njima za stol i slusat isprazne price mi je katastrofa. Oduvijek sam zivila neki aktivni zivot, razne aktivnosti, fakultet, ucenje, setnje, posao kod kuce ili pravi posao. I sad sam u kuci po cijele dane, mali ne moze ni pet min.biti sam i igrat se, moram stalno oko njega, ne mogu otici ni na jednu postenu kavu sama i popricat sa nekim, malo se maknit iz rutine. Fali mi da si skuham nesto po zelji, da napravim neki kolac koji mi se jede, fali mi da stavim slusalice u usi i da odem prosetati, fali mi da imam svoju sobu, kad hocu da se zatvorim i isplacem kad mi dodje, a ne da mi je soba kao kolodvor i da se u nju ulazi i izlazi kako kome dodje. Ja u svojim problemima, muz na svom poslu sa problemima, majstori nas oko nase kuce koja se pravi njakaju strasno, onda u trenutcima puknemo jedno na drugo, pa se mirimo. On razapet na dvije strane izmedju mene i svojih. Rekla bi da mi je i zdravstveno stanje vjerojatno lose, vrti mi se jako u zadnje vrijeme. Uhvatim se na trenutke da mi ljudi nesto pricaju a meni samo prolazi kroz usi, uopce ne registriram sta mi govore. Ljudi prodju ulicom kraj mene i tek kad me pozdrave trgnem se i shvatim da su tu. Kao da sam prolupala..
A ovo sto se tice malog i da ga ostavljam na cuvanju mi se cini ne moguce jer sisa svakih sat i pol, a nakon svakog budjenja za sat i pol do dva opet ide spavat i to nikome i nikako, samo sa sisom. Baca se, vristi i nece pa nece.. Prije ga je mm navecer uspavljivao sa dudom dok se ja otusiram, i dok mu jednu vecer nije sinulo da vise nece i vristi dokle god ja ne dodjem i dam mu sisati...
Da ga vodim sa sobom u grad na duze od 1h je ne moguce jer kad treba spavati odma treba krevet i sisa.. Dokle ce to tako ja nemam pojma i kako cu, nemam pojmauser posted image
Eto napokon da sam vam se malo izjadala, bez obzira ako necete citati, bar sam malo izbacila iz sebe.

(Odgovor članu PinkyFunkyBirdy)
Neposredna veza do poruke: 1290
   RE: Proljetne bebe 2017.
20.7.2017 15:29:43   
PinkyFunkyBirdy
Ivana, jako mi je žao da se tako osjećaš i ako ti treba popričaj s nekim profićem. user posted image Ja vjerujem da sam i ja bila u depresiji, ali nisam nikud išla. Pomoglo mi je kad sam nakon 1g. išla natrag na posao jer sam se tada napokon maknula iz te situacije koja me izluđivala. Ja sam skoro svaki dan plakala - bila sam kronično iscrpljena, MM je očekivao isti angažman od mene oko svega + dijete (a tako je odprilike i danas i ja glupača čak i radim sve što treba), mali je imao hrpu zdravstvenih problema (koji su danas hB iza nas), ali tada je to bilo izluđujuće jer nisam skoro ništa spavala mjesecima, sve frendice su mi radile pa nisam imala s nikim ni za popričat, niti sam stigla kuhati, a s time ni jesti, smršavila sam grozno itd. user posted image
Nije isto kao kod tebe, ali znaj da te razumijem jer sam prošla nešto slično. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
A ja još nisam neki društveni tip pa me ipak diralo što se ne mogu maknuti od tih obaveza barem na kratko.
Moraš naći neki način da imaš nešto svoje pa makar i 1 sat u tjednu - napunit ćeš baterije i biti jača za sve što te čeka. user posted image

_____________________________

My Ovulation Chart

17.10.2014. - M (moj pametni dečko)
19.10.2017. - D (veliki dečko koji želi biti mala beba)
24.02.2021. - L (mala ljepotica koja je stigla na mamin rođendan)

(Odgovor članu Ivana0710)
Neposredna veza do poruke: 1291
   RE: Proljetne bebe 2017.
20.7.2017 15:38:46   
Ivana0710
Pinky hvala ti na podrsci. Ja mogu na prste ove dvije ruke nabrojati dane u kojima nisam plakala... A da ne pricam kako me svaka sitnica pogodi, jednom sam se rasplakala pred spavanje jer mi je falila mama koja zivi 500m od mene user posted image
U cilju mi je samo izdrzat jos koji mjesec ovako, a onda kad krenemo sa unutarnjim radovima u kuci i kad svrco bude malo veci da ce ipak biti malo lakse.
Uvijek sam ajmo reci bila neki obiteljski tip, jedva cekala brak i djecu. Djecu obozavala od kada znam za sebe, pa i u toj struci radim, ali ocito nisam bila spremna na dijete s kojim ne mozes nigdje i na "brak"sa cijelom muzevom obitelji. Ali bebana svejedno nebi mjenjals nizasta na svijetu, i nema te sreca kao sto je kad se on smije user posted image

< Poruku je uredio Ivana0710 -- 20.7.2017 15:40:39 >

(Odgovor članu PinkyFunkyBirdy)
Neposredna veza do poruke: 1292
   RE: Proljetne bebe 2017.
20.7.2017 22:43:02   
nymeria
Ivana draga drzi se... Svakoj je od nas više manje slično.. i ja se znam tako pogledat sa mm radi gluposti isto ali on ne kuži ni najmanje šta ja želim od njega.. čim mu kažem da nešto napravi oko malog odma počne dramit da on radi da ja želim da on ide na posao i tamo radi i dođe kući i tu radi i još bude sa malim.. a ne razumije da mali ima skoro godinu dana i da ću ja ako Bog da ići još malo raditi a on još nikako nije sa malim bio sam dulje od sata.. pelenu je svega 2-3 x promjenio... I sve ja to u prazno mlatim... A zna pitat šta ima za jest još sa vratiju... Ma joj... Eto i ja se malo rasteretila i nadovezala...

Isto ko i ti obožavam djecu i sve al nekad mi bude stvarno puna kapa svega i htjela bi bar 5 minuta mira dnevno...

Eto nadam se draga moja da će ti se brzo posložiti i da će ići na bolje... Mali će sad još malo 5 mj? Nama je tu bio drastičan pomak..

_____________________________

Mm- 81 g; normozoospermia
Ja - 85 anovulacija
23.10. 2015 biokemijska

27.09.2016 - mamin decko F

Cekati je tesko i dugo ali za najljepsi poklon vrijedi sacekati


(Odgovor članu Ivana0710)
Neposredna veza do poruke: 1293
   RE: Proljetne bebe 2017.
21.7.2017 9:06:37   
belina
Drage zene Ivana pogotovo
Mislim da sve novopecene majke prolaze kroz slicnu situaciju kao i ti; vjerojatno suato sto sve imamo idilicnu sliku u glavi kako ce to sve izgledati kad se nasa beba rodi. Jos i hormoni divljaju i treba vremena dok sve ne sjedne na svoje mjesto. Mm je divan i brizan, brinuo se i bebi od prvog dana kao i ja, a ja sam isto prolazila te stvari kao i ti. Spasilo me sto sam sa bebinih 6-7 mjeseci pocela mjenjati slobodne dane na poslu i sto sam prestala s dojenjem koje je bilo ionako kombinacija dojenja i dohrane. Znam da zvuci kao pametovanje, ali kad si vec sa svekicima u kuci iskoristi to, ostavi bebu, izdoji se, otidi u frizera, na kavu s prijateljicama i sl. Iako si sad na prvom mjestu mama i dalje si zena, prijateljica, sestra... Smiri se i vjeruj da ces se ovome svemu za par mjeseci smijati. Nitko nas ne upozori da je OVAKO tesko. A muzevi shvate sto mi doma radimo tek kad zamijenimo uloge, kad mi radimo a oni ostanu doma s djecom. Pozdrav!!

(Odgovor članu nymeria)
Neposredna veza do poruke: 1294
   RE: Proljetne bebe 2017.
21.7.2017 9:30:47   
Ivana0710
Nymeria i belina da, da sad ce 5 mj. Nadam se i ja pomaku user posted image ma mm hoce ostati s njim, i kad negdje i idem zahtjevam da on bude sa njim, ali nije potpuno sam kad mu je mama tu, a ona je vec dosta starija i sigurnija sam kad je on tu. Par puta sam ga ostavila s njom na 15ak min da odem do trgovine ili tako nesto pa sam ostala sokirana kad se vratim, on place, a ona ga drma toliko da mu glava mlati na sve strane. Meni odma proradi neki zivotinjski nagon. Pa bar dok je jos mali ne volim ga na duze ostavljat s njima. Ipak neke stvari nisu iste kao sto su bile prije 40 godina..
Da je samo do dojenja, ostavila bi ja njega, i mama mi je tu, ona bi jedva docekala a i ja sam puuno mirnija kad je ona s njim jer stvarno zna za djecom i iste smo u nekim stvarima sto se tice djece. I ostao je.kod nje kad je imao mjesec i pol i dva, jednom sam bila u svatovima, cijelu noc je bio tamo, jedbok do grada u shoping, ali onda nije bilo problema sa uspavljivanjem, a sad je problem jer spava sa sisom,a ja u sat i pol njegove budnosti ne mogu stici kod frizera.. Jedino da se on malo zrtvuje za mene pa da place dok ne zaspe user posted image

< Poruku je uredio Ivana0710 -- 21.7.2017 9:33:50 >

(Odgovor članu belina)
Neposredna veza do poruke: 1295
   RE: Proljetne bebe 2017.
21.7.2017 12:08:19   
Ivana0710
I jedno pitanjce za me.koje imaju vece bebace, da li ste s vremenom primjetili da imaju jaci ili slabiji san? Moj se zna preko dana kad spava u sat vremena probuditi po 3,4 puta, promjenim stranu za sisanje i onda nastavi.. Kad zaspe i kad probam izvadit sisu on istog trena otvori oci kao da je zmirio, a ne spavao.Nekad sam pusti sisu pa se za 10ak min.probudi i nastavlja spavat sisajuci.. sve se nadam da ce imat cvrsci san sto bude stariji?

(Odgovor članu Ivana0710)
Neposredna veza do poruke: 1296
   RE: Proljetne bebe 2017.
21.7.2017 13:06:03   
PinkyFunkyBirdy
Draga Ivana, moj se isto uspavljivao sisom, ali bi obično i ostao spavati kad bi ja izvukla sisu. No nisam ti baš neki dobar savjetnik za uspavljivanje jer sam ja svog do nekih 15 mj. nosila na rukama i uspavljivala, a hB pa je onda imao i poprilično kila i još bi ja tako cupkala s njim i pjevala i često kad bi ga spustila bi se opet probudio pa opet sve ispočetka ... i sad kad se samo sjetim mislim da će br.2 biti uskraćen za puno stvari. user posted image

_____________________________

My Ovulation Chart

17.10.2014. - M (moj pametni dečko)
19.10.2017. - D (veliki dečko koji želi biti mala beba)
24.02.2021. - L (mala ljepotica koja je stigla na mamin rođendan)

(Odgovor članu Ivana0710)
Neposredna veza do poruke: 1297
   RE: Proljetne bebe 2017.
21.7.2017 22:08:13   
nymeria
Belina da u pravu si.. svi imamo neku ružičastu sliku u glavi kako će to biti... Eto ti si sreće da je tm bio skupa sa tobom u svemu.. mm govori da on meni pomaže ali to nije ni p od pomaganja, hvala bogu pa imam sveki u koju se mogu pouzdati kad mi kaj zatreba..

Ivana što se spavanja tiče moj je sa nekih 5,6 mj ustalio 2 dnevna od 1-3 sata.. ovisi kad bi se ustao i tako... I sad tako spava ali isto se zna desiti da se prene u snu i počne plakat pa trči vrati dudu pa ga nunaj i tako.. i tako i navečer zna bit... Taman smo ustalili ritam da ode Spavat oko 9 i da se probudi oko 2 pa 5 i 8 i onda smo bili na putu, pa bolesni pa sad zubića i sad zna zaspati u 10 i već je u pol 12 kod mene u krevetu jer ga nema šanse spustit u kindić kolko vrišti... I isto se sad znao budite po noći svako pol sata.. evo prošla noć je bila 1-4-7 i onda u pol 9 se ustali .. ovo je bila najbolja noć u zadnjih mjesec dana sigurno..

Tako da neću ti lagati da će biti bolje.. svako je dijete priča za sebe.. al ja mislim da će moj biti malo zanovjetalo..

_____________________________

Mm- 81 g; normozoospermia
Ja - 85 anovulacija
23.10. 2015 biokemijska

27.09.2016 - mamin decko F

Cekati je tesko i dugo ali za najljepsi poklon vrijedi sacekati


(Odgovor članu PinkyFunkyBirdy)
Neposredna veza do poruke: 1298
   RE: Proljetne bebe 2017.
21.7.2017 23:11:19   
hipo
Vecer zene. Da se ja malo ubacim.
Ivana doslo mi je da te zagrlim i izljubim. Mislim da bi se ja ubila da moram bit s muzevom familijom. Svaka ti cast na tome.
Vjerujem.da ti je nezamislivo tesko. Ako mislis da ti treba pomoc trazi je,nekad smo toliko umorni i neispavani da ne vidimo rjesenje sami, a sa najblizima je nekad tesko razgovarati.
Sto se tice bebana,tvoj me mali cesto ppdjsti na moju smrdlkivicu koja ce skoro 21 mjeseci jos je sisoovisnica. Naredjuje danju i nocu: mlijeka, tamo, jos, druga, dota, jos, mlijeko....sto se tice spavanja kad je imala 10 mjeseci san je postao cvrsci. Spavanje preko dana se ustalilo na dva spavanja po dva sata, sad je to uglavnom jedno od dva sata.
Ne budi je svaka glupost, nekad se probudi vrti i prica po noci, pa zaspe sama. Jos je budi bar tri puta i treba mene da zaspe, najcesce sisa, al nekad je malo ceskam ili tepam.
Svako je drugaciji, s njom je tako, s vremenom je lakse. Sa sedam se pocela manje budit po noci. Znaci ne vise svakih sat nego svaka tri sata. Nekad cetiri. Par pita je fulala pa spavala 5. Jednom 6, dva puta 7. Koliko god drugima to zvucalo strasno, u njenom nespavackom stazu ja vidim poboljsanja. Do pune prospavane noci proci ce jos puno.
Tebi zelim da on brzo pocme spavati sto cvrsce i duze. Pusa malom slatkisu!

_____________________________

Mama najslađe mišice
GRAF

(Odgovor članu nymeria)
Neposredna veza do poruke: 1299
   RE: Proljetne bebe 2017.
22.7.2017 10:20:06   
Ivana0710
Nymeria i hipo bas vam hvala, bude mi lakse kad cujem jos necije iskustvo. Nama je evo nocas noc bila jedna od najboljih u zadnjih mj.dana. Probudio se prvi puta u pola 3, pa pola 5, pa u 6 i budjenje u pola 8. Sad je zadnjih dana pozurio sa budjenjem, inace je spavao do pola 9,9...
A on preko dana jos ima 3-4 spavanja. Spsvanje oko podne traje sat i pol, do dva a ostala su po sat vremena.. Valjda ce se i on uskoro ustaliti.
Hipo, ja mislim da ce i ovaj mali biti takav, vec je sad mustra i vrti nas sve oko malog prsta, vesel je i smije se, al samo se cirkus oko njega mora stvarati. Cim nikoga nema,.nije da place nego kao da krnjauce user posted image i cim mu se obratis odma se pocne smijati..

(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 1300
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  50 51 [52] 53 54   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  50 51 [52] 53 54   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos maloj djeci?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!