|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  52 53 [54] 55 56   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Bebe proljeće-ljeto 2017.
10.8.2017 9:13:36   
Snjeguljica_83
Muči vas buđenje bebica... user posted image Ma moj ima 13 mj. pa se i dalje budi... Jede večeru, napunim mu želudac i opet se budi. Pa sisa pa ne sisa. user posted image
Takva mi je i kćer bila. user posted image
Tako da, Perlice, ne znam hoće li dohrana utjecati na buđenje tvoje malene... Čitala sam dosta iskustava, mame su požurile s dohranom, ali nisu baš nešto dobile time... Ali čekaj, tvoja će tek 3 mj. Imaš još vremena. Beb koje su na AD-u kao trebaju ranije krenuti s dohranom, s 4 mj. Što ti veli ped. na to? Kad planiraš?user posted image

Ivana,
mislim da je pametno čekati baš 6 mj. da prijeđeš na Bebimil 2. Tvoja beba je beba i pouser posted image , ali ipak to ne znači da njezin probavni sustav brže sazrijeva... Tako ja gledam na to.

Nemojte se ljutiti na moje savjete, dobronamjerni su, samo želim pomoći.user posted image ništa nametnuti.user posted image user posted image

< Poruku je uredio Snjeguljica_83 -- 10.8.2017 9:15:00 >


_____________________________

Velika cura user posted image
Mali veliki dečko user posted image
"Bog ne stavlja u srce želje koje ne misli ispuniti."

My Ovulation Chart

(Odgovor članu perlica55)
Neposredna veza do poruke: 1326
   RE: Bebe proljeće-ljeto 2017.
10.8.2017 9:24:57   
Ivana0710
Perlice on nebi mogao toliko popiti jer i na ovih 230 on malo ostavi. A kod bebimila 2 ide manje kolicinski a zasitnije je, al budem jos pricekala da napuni 6 mj..

Snjeguljice da, u pravu si, ipak cu celat 6 mj.. I sto bi se ljutila za savjete, pa i trazila sam ih user posted image Mi cemo se sa god dana pocet odvikavat od dojenja, mozda ce ipak pocet ne budit se user posted image izdrzat cu jos ovoliko user posted image On kad se probudi ni ne bude gladan, ali valjda ne zna sam opet zaspati, i cim mu dam sisat povuce dva puta i zaspe odma..

(Odgovor članu Snjeguljica_83)
Neposredna veza do poruke: 1327
   RE: Bebe proljeće-ljeto 2017.
10.8.2017 12:59:14   
LourdessPadme
perlice moj ima 11dana i za sad dnevno smaze oko 900ml izdojenog. Ukljucila sam i novalac1 cisto kad se ne stignem izdojiti da nismo gladni,popije mozda 90ml kroz dva dana.mi i dalje forsiramo sisu jucer je uspija uhvatiti i 40min je sisao samo mislim da nije povukao 10ml sve skupa,vise je bija spavanac sa sisom u ustima.Mene vise buni kad mi se probudi nakon 3 sata spavanja dam mu bocu on cucla po pola sata i kad okrenem da vidim koliko je ostalo skuzim da ni kap nije popija.tek za nekih dva sata je popije u trenu


_____________________________

29.07.17 stigla roda s najljepsim poklonom :D

(Odgovor članu Ivana0710)
Neposredna veza do poruke: 1328
   RE: Bebe proljeće-ljeto 2017.
10.8.2017 21:37:00   
hipo
Lourdess super da je poceo sisati. Kad su tako mali vole tako spavati i maziti se jer su blizu mame. Ima opet i onih dana kada navlace mlijeko pa znaju neprestano sisati. Hipica je to znala raditi od 1-3 ujutro. Bex stajanja. Par noci za redom. Cisti skok u rastu. Onda prodje pa se sisanje vrati u normalu. I taman skuzis kako i koliko pa onda promijene pravila. Ako se ne varam prvi skok ide oko 10-14 dana starosti, drugi oko 5 tjedna.

_____________________________

Mama najslađe mišice
GRAF

(Odgovor članu LourdessPadme)
Neposredna veza do poruke: 1329
   RE: Bebe proljeće-ljeto 2017.
10.8.2017 21:41:57   
hipo
A sto se tice budjenja, hipica s 21 mjesecom budi se barem dva puta po noci. Nekad trazi da je nosim, nekad mazim nekad da sisa. Sad bar kaze sta hoceuser posted image
Ona je super prihvatila dohranu i to joj nije pomoglo da bolje spava. Vrsnjakinja joj jenpresla na AD s 8 mjeseci i nastavila se buditi cijelu noc i to jos radi i dan danas. To su takva djeca. Neko spavaju od pocetka dobro nekp s par godina.
Nama su rekli da probava nije spremna za dohranu prije 5,5 -6 mjeseci. AD ne ubrzava sazrijevanje probave.
Al svaka mama zna sto je najbolje za njeno malo sunce.

_____________________________

Mama najslađe mišice
GRAF

(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 1330
   RE: Bebe proljeće-ljeto 2017.
11.8.2017 8:50:41   
Snjeguljica_83
Hipo, tako nam je pao grah pa imamo takvu djecu.user posted image



_____________________________

Velika cura user posted image
Mali veliki dečko user posted image
"Bog ne stavlja u srce želje koje ne misli ispuniti."

My Ovulation Chart

(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 1331
   RE: Bebe proljeće-ljeto 2017.
11.8.2017 22:39:15   
perlica55
Lourdes malac ti super papa, moja pojede 900 sa dva i pol mjeseca user posted image
U rodilištu vele da bebe pocica za 20min kaj treba, ostalo vrijeme se mazi
s mamom.
Snjeguljice, svaki savjet je dobro došao. Tebi i hipo zbilja nije lako ustajat
kroz noć pa na posao. Svaka čast cure.
Pedica veli da joj dajem 5/6 obroka po 150, al ne dama papa 8 puta po
100/120. Za dohranu veli da joj za 15ak dana uključim rižine pahuljice, tak da
budem to pokušala.
Iskreno, umorna sam jako, to hranjenje svaka 3 sata me ubija kroz noć,
pa još papa pol sata. Imam osjećaj taman kaj operem flašicu i namjestim se
za spavati, ona traži ponovno jest.
S dohranom budem krenula u nadi da će barem izbaciti jedan noćni obrok
Stigli smo na more, sva je cendrava, muž ju uspavljuje sat vremena, a ona
guguće, ne pada joj na pamet spavati.
Pusa svima...

_____________________________

1. ICSI Cito - user posted image
Izgubili smo bebu 32 tt - user posted image
2. ICSI Cito - imamo user posted image
17.5.17. stigla nam je najljepša djevojčica

(Odgovor članu Snjeguljica_83)
Neposredna veza do poruke: 1332
   RE: Bebe proljeće-ljeto 2017.
14.8.2017 17:42:35   
Hajdi
Lourdess čestitam na dolasku tvog malog M user posted image user posted image user posted image . Vidim da malac papa kao veliki, to je odlično user posted image .
Još neka samo prihvati dojenje da ne moraš svaki put izdajati.
Drago mi je da si imala brz porod. Jel to bilo splitsko rodilište, kakva su ti iskustva?

(Odgovor članu perlica55)
Neposredna veza do poruke: 1333
   RE: Bebe proljeće-ljeto 2017.
15.8.2017 18:08:08   
LourdessPadme
hajdi hvala ti draga . Nije splitsko,al sam cula samo rjeci hvale za njih.

perlice zeza curka vec user posted image . Hocete je kupati u moru?




_____________________________

29.07.17 stigla roda s najljepsim poklonom :D

(Odgovor članu Hajdi)
Neposredna veza do poruke: 1334
   RE: Bebe proljeće-ljeto 2017.
15.8.2017 19:36:14   
Ivana0710
Mi eo saljemo pozdrave sa mora user posted image
Vec smo tjedan i pol tu, i i jos tjedan dana smo tu, super nam je, bebac je super, kupamo se, uzivamo, super spavamo i takoc user posted image
Jedino sto su u kuci do nas neki par sa djecakom od 2,3 god i mlatace ga po cijeli dan, jadno dijete, sva se raspametim kad dijete krene vristat i kad ga udaraju toliko da cujem svaki udarac user posted image

(Odgovor članu LourdessPadme)
Neposredna veza do poruke: 1335
   RE: Bebe proljeće-ljeto 2017.
16.8.2017 15:31:13   
Mimo
Pozdrav drage mame.
Pitala bi vas jeste li se ikad susreli sa situacijom da vam beba nije imala stolicu par dana??
Moj bebac vec 4 dana nema stolicu,inace uredno mokri i bez nekih drugih tegoba je. Trebam li se brinuti? Mogu li ga ja ikako potaknuti necim?user posted image

(Odgovor članu Ivana0710)
Neposredna veza do poruke: 1336
   RE: Bebe proljeće-ljeto 2017.
16.8.2017 17:09:15   
LourdessPadme
mimo moj nije imao 3 dana pa sam pitala patronaznu i ona mi kaze do 10 dana da nije problem bitno da mokri,nama su pomogle kapi od biogaje za grcice otkad sam ih uvela stolica se pojavila.neznam koliko ti je bebica stara mozda mozes probati s cajem od kamilice slatkim.mada ja mislim da se ne moras brinuti


_____________________________

29.07.17 stigla roda s najljepsim poklonom :D

(Odgovor članu Mimo)
Neposredna veza do poruke: 1337
   RE: Bebe proljeće-ljeto 2017.
16.8.2017 20:54:35   
Ivana0710
Mimo jel dojen ili je na ad-u? Ako je na ad treba imati svaki dan, ali ako je dojen ne mora imati. Moj je imao period da je u dva, tri tjedna imao svega tri puta, svakih 7 dana skoro.. Al et jedan period i sad je redovito opet. Nama je doktorica rekla ako nema stolicu znaci da je sve probavio. Kod mene je znalo uspjeti da ga polegnem na svoja koljena tako da nogicama opire od moja prsa. Ali ako ga ne muci nemoj ni siliti.

(Odgovor članu LourdessPadme)
Neposredna veza do poruke: 1338
   RE: Bebe proljeće-ljeto 2017.
16.8.2017 23:59:21   
perlica55
Pozdrav cure...
Lourdess, ne kupam malenu ipak mislim da je rano,
Još je malena, bit će vremena user posted image
Mimo, malo mu pokušaj toplomjerom ugurati kreme
u guzu, naravno ne duboko i savijaj mu koljena prema
prsima, i vode nek pije - to mi je savjetovala frendica koja
ide na spec. pedijatrije.
Ivana, fino uživajte..
Na moru nisu više paklene vrućine,
lakše se diše i spava.
Curka je više manje dobra, iako ima
svojih žutih minuta kada joj niš me paše.
Mamin mali vrag..
Hoćemo otovoriti temu na bebama i
nastaviti druženje???

_____________________________

1. ICSI Cito - user posted image
Izgubili smo bebu 32 tt - user posted image
2. ICSI Cito - imamo user posted image
17.5.17. stigla nam je najljepša djevojčica

(Odgovor članu Ivana0710)
Neposredna veza do poruke: 1339
   RE: Bebe proljeće-ljeto 2017.
18.8.2017 10:52:05   
Mimo
Hvala vam curke na savjetima. Jucer je bila user posted image .
Ja sam ZA perlice..evo primjera. Super dodje za dobit brzi savjet kao ja sad od vas.. user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu perlica55)
Neposredna veza do poruke: 1340
   RE: Bebe proljeće-ljeto 2017.
19.8.2017 12:17:51   
LourdessPadme
Curke kako vi stojite s lohijama?Nama je danas 3 tjedna i sinoc mi je ispao veci komad necega,nije ugrusak vise je zilavo nekako. Nemam bolova ni temperaturu,zvat cu gin u Pon al me muci malo to

_____________________________

29.07.17 stigla roda s najljepsim poklonom :D

(Odgovor članu Mimo)
Neposredna veza do poruke: 1341
   RE: Bebe proljeće-ljeto 2017.
19.8.2017 21:39:34   
Ivana0710
Lourdess kolike je to velicine otprilike? Ja sam imala isto neke komadice, ali ne znam uopce s cime bi to usporedila user posted image
Ja sam lohije imala 6 tjedana i onda nakon tjedana dana dobila menstruaciju , uz dojenje user posted image

(Odgovor članu LourdessPadme)
Neposredna veza do poruke: 1342
   RE: Bebe proljeće-ljeto 2017.
21.8.2017 12:33:06   
LourdessPadme
ivana neznan s cim bi usporedila,velicine ko upaljac malo vece mozda,al bas mi je sumnjivo izgledalo user posted image

_____________________________

29.07.17 stigla roda s najljepsim poklonom :D

(Odgovor članu Ivana0710)
Neposredna veza do poruke: 1343
   RE: Bebe proljeće-ljeto 2017.
23.8.2017 11:48:14   
Ivana0710
Auu meni nije bilo bas tako user posted image

(Odgovor članu LourdessPadme)
Neposredna veza do poruke: 1344
   RE: Bebe proljeće-ljeto 2017.
25.8.2017 9:09:43   
Ivana0710
Trudnice, mame i bebice kako ste, stisalo se nesto ovdje..
Lourdess kakva je situacija, jesi bila kod doktora?

Mi smo se evo prije tri dana vratili sa mora, bilo smo 20 dana i preporodili se. Mislim da je mali tih dana imao ogroman skok, u toliko toga je napredovao.
A najveca novost nam je da smo naasli dudu koju prihvacaa, tommee tippie, spasio nas. Mali evo vec tri dana spava sa dudom (bez sise) user posted image , setamo se duugo u kolicima, cim pocne kmeckati, duda u usta i setaamoo see user posted image Uhvatili smo i ritam u dnevnom spavanju napokon. Od onog malog placka postao je ogromni veseljak, cim ga netko pogleda, cim otvori oci odma je nasmijan user posted image Valjda mi sad vraca za sve one dane proplakane.
I vrijeme je toliko proletilo, evo jos dva tjedna i dosli smo na pola godine user posted image

(Odgovor članu Ivana0710)
Neposredna veza do poruke: 1345
   RE: Bebe proljeće-ljeto 2017.
6.9.2017 9:46:41   
LourdessPadme
Jutro mamice,nikako se stic javit,malac zahtjeva stalno nosanje i najdrazi hobi je dnevno spavanje na mami,dok ga spustim odmah negoduje.
Pitala sam patronaznu za komad sta mi je ispa kaze da je normalno i da mi se na uvz nebih moglo nista vidit zbog krvi unutra,sljedeci tjedan cu na pregled redovni pa cemo vidit kakvo je stanje.
Bili smo na sistematskom i sve je super,dobija je 1800kg otkad smo izasli iz rodilista,sad smo preko 5kg teski,pravi je mali zilavac drzi glavicu ko veliki,sve ga zanima stalno hoce bit glavicom na ramenu i promatrat,smjeska se ,ma strasan je,mama je avaki dan zaljubljenija i zaljubljenija.
Kako vasi bebaci napreduju? Dal koristite siroko povijanje?


_____________________________

29.07.17 stigla roda s najljepsim poklonom :D

(Odgovor članu Ivana0710)
Neposredna veza do poruke: 1346
   RE: Bebe proljeće-ljeto 2017.
12.9.2017 10:05:31   
hipo
Lourdess drago mi je da maleni dobro napreduje!!!user posted image sretno na pregledu, drzim fige da je sve ok!user posted image

_____________________________

Mama najslađe mišice
GRAF

(Odgovor članu LourdessPadme)
Neposredna veza do poruke: 1347
   RE: Bebe proljeće-ljeto 2017.
12.9.2017 22:39:19   
perlica55
Cure super za vesele i napredne bebe user posted image user posted image
Lourdes sretno na pregledu, malac super napreduje user posted image
Ivana pusa veseljaku malom...
Mi smo dobro, curica je razmaženko cijele obitelji user posted image
Uhvatila je ritam, spava naveče od 21-9, al traži papati svaka 3/4 sata.
Preko dana nismo te sreće, spava tri puta sat.
Dal se tko čuo sa Daxy? Šaljem njoj i curama pusu..
Gdje su nam ostale cure??

_____________________________

1. ICSI Cito - user posted image
Izgubili smo bebu 32 tt - user posted image
2. ICSI Cito - imamo user posted image
17.5.17. stigla nam je najljepša djevojčica

(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 1348
   RE: Bebe proljeće-ljeto 2017.
13.9.2017 1:49:01   
LourdessPadme
perlice nismo ni mi bolje ruke s dnevnim spavanjem 😂
Ja vam se cure moje moram pohvaliti da smo uspostavili dojenje user posted image nakon punih 6 tjedana izdajanja,odbijanja sise,suza,sav trud se isplatio i sad dojimo. Ne mogu vam opisati kako sam sretna i ponosna na sebe user posted image

_____________________________

29.07.17 stigla roda s najljepsim poklonom :D

(Odgovor članu perlica55)
Neposredna veza do poruke: 1349
   RE: Bebe proljeće-ljeto 2017.
19.9.2017 13:12:35   
PinkyFunkyBirdy
Drage mamice, kako ste mi? Kako vaši bebači? Slabo se javljam jer sam u obavezama (znate kako je to pred kraj trudnoće - hrpa obaveza, a sve sam sporija i tromija user posted image ).

Javila mi se daxy i samo da vam javim da su ona i curke dobro i imaju sad negdje oko 4,5kg svaka. Imali su još nekih problema s jednom curom, ali sad je sve iza njih i lijepo napreduju i puno se maze doma. Napisala mi je da jednu lijepo doji, a druga odbija ciku pa se izdaja i daje joj na bočicu koliko uspije izdojiti, a ostatak daje AD, ali srećom pa su obje zdrave i lijepo napreduju pa je i ona sretna i zadovoljna (iako iscrpljena). user posted image

Grlim vas sve puno i šaljem puse vašim sad već vejikim bebačima! user posted image

_____________________________

My Ovulation Chart

17.10.2014. - M (moj pametni dečko)
19.10.2017. - D (veliki dečko koji želi biti mala beba)
24.02.2021. - L (mala ljepotica koja je stigla na mamin rođendan)

(Odgovor članu LourdessPadme)
Neposredna veza do poruke: 1350
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  52 53 [54] 55 56   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  52 53 [54] 55 56   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, što biste učinili?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!