|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  48 49 [50] 51 52   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Proljetne bebe 2017.
16.6.2017 8:59:24   
PinkyFunkyBirdy
user posted image


user posted image ivana0710 - 04.03. user posted image - Stigao nam Jakov 05.03.
user posted image user posted image user posted image
user posted image kate82 - 12.03. user posted image user posted image Stigle nam Sara i Petra 02.03.
user posted image user posted image user posted image user posted image

user posted image Geminice - 04.04. user posted image user posted image
user posted image Fiona0802 - 06.04. user posted image - Stigao nam Domagoj 04.04.
user posted image user posted image user posted image
user posted image Marina1980 - 10.04. user posted image - Stigla nam Mirka 03.04.
user posted image user posted image user posted image
user posted image bubi0506 - 04.05. user posted image - Stigao nam dečkić 28.04.
user posted image user posted image user posted image
user posted image Mimo - 09.05. - Stigao nam dečkić 10.05.
user posted image user posted image user posted image
user posted image Lagertha - 20.05. user posted image - Stigao nam Matej 26.05.
user posted image user posted image user posted image
user posted image anandi - 22.05. user posted image - Stigao nam Dženan 04.05.
user posted image user posted image user posted image
user posted image Tonks - 26.05. user posted image - Stigao nam Patrik 19.05.
user posted image user posted image user posted image
user posted image perlica55 - 30.05. user posted image - Stigla nam L 17.05.
user posted image user posted image user posted image
user posted image iva0067 - 06.06. user posted image
user posted image Vanja0606 - 06.06. user posted image
user posted image daxy - 18.06. user posted image user posted image Stigle nam Doris i Iris 08.05.
user posted image user posted image user posted image user posted image


user posted image kiar - 13.07. user posted image
user posted image LourdessPadme - 27.07. user posted image
user posted image valerie - 15.08. user posted image
user posted image lotta2017 - 18.08.
user posted image andy1 - 20.08.
user posted image Momof5 - 29.08.



user posted image

_____________________________

My Ovulation Chart

17.10.2014. - M (moj pametni dečko)
19.10.2017. - D (veliki dečko koji želi biti mala beba)
24.02.2021. - L (mala ljepotica koja je stigla na mamin rođendan)

(Odgovor članu PinkyFunkyBirdy)
Neposredna veza do poruke: 1226
   RE: Proljetne bebe 2017.
17.6.2017 20:38:01   
anandi
Dobro vece trudnice i mamice. Evo uhvati malo vremena da svratim kod vas i da vas pozdravimo ja i moj djecak-drekavac user posted image Nadam se da ste mi sve zdravo.
Kod mene je bas iscrpljujuce svaki dan jer sam non stop sama s njim.. dobro misam bas sama, bude i muzek kad dode s posla pa me malo zamijeni.
Mi vam deveramo sa grcevima vec dugo vremena,prvobitno su bili vecernji a sad su j u jutro i popodne i uvece a znaju krenut u one najslade sate za spavanje, u jutro oko 4-5 user posted image tako da zivo nam je.
Imamo problem i sa zuticom. Pa j...a sebe, nikako da prode.Dosta ga hranim, suncam ali.... Prekucer smo isli da mu vadimo nalaze.jao dusa me bolila kad su ga boli, nisu mu mogli naci venu. Kao slag na tortu, unistili jedan uzorak krvi i nisu mogli provjerit bilirubin, odradili samo krvnu sliku i sad ga u pon moram ponovo vodit da ga bocnu.
Sta jos da pisem... a da problem nam je i sa dojenjem. Mali se navuko na silikonsku bradavicu i nikako da je se rijesimo. Dzaba smo mu sjekli onh zilu ispod jezika kad nece da doji bez silikona. Pkvuce 1-2 i odguruje sisi i onda mu mkram vratit silikon. E sad dudu rijetko hoce a i sta ce mu kad ima silikon kojeg glaba do iznemoglostiuser posted image
Eto ja se izjada hehehe uglavnom ako nema grceve samo mi je u rukama sa sisom u ruci. Kako puno jede puno i bljuca pa ga non stop i presvlacim.
A da, dijete mi vristi kad ga umivam i presvlacim. Voli se kupat ali kad ga trebam obuci to je kao da ga neko kolje, o mazanju kreme da ne pricam.Sad kad citam izgleda puno kukanja ali izdrzat cu ja..dugo sam se ja borila za njega, ljubi ga majka kenjkavog.
Evo ga budi se i moram da postanem krava muzarauser posted image
ljubim vas pa javim se opet


_____________________________

Juni 2009 pocetak borbe 22.9. i 2.12.2013 IUI-beta 2,1 24.12.2015. ICSI 1 blast/4.1. 10dpt bt14,77/12dpt bt 47,5/ 14dpt bt 145/spontani 5s4d 13.1.
1.FET 2.5.2016. 2 blast/ 13dpt beta<1
2.FET 2.9.2016 1 blast/13dpt beta 540/15dpt beta 1321

(Odgovor članu PinkyFunkyBirdy)
Neposredna veza do poruke: 1227
   RE: Proljetne bebe 2017.
17.6.2017 23:58:51   
nymeria
Ivana draga ima li kakve šanse da se osvojite nekako...
Ja ne znam.. ja i mm isto nikako na zelenu granu već dugo vremena a sami smo... Mislim znam da dijete puno toga promjeni ali eto iskreno mislim da je kod nas to baš uzelo maha a nemam isto nikom da se povjeri pa mi bude tesko...

_____________________________

Mm- 81 g; normozoospermia
Ja - 85 anovulacija
23.10. 2015 biokemijska

27.09.2016 - mamin decko F

Cekati je tesko i dugo ali za najljepsi poklon vrijedi sacekati


(Odgovor članu Ivana0710)
Neposredna veza do poruke: 1228
   RE: Proljetne bebe 2017.
18.6.2017 0:02:29   
nymeria
Anandi draga samo hrabro... Brzo će i taj period proc i još malo pa će sve bit nekako lakše...
Ja mislim da jako puno žena vodi borbu sa dojenjem a samo mali broj to prizna. Ne znam u čemu je točno bauk... Nama su isto to recnuli ispod jezika ali ja nisam trebala sesirice (probali, užas!!)

Nadam se da vam tata puno pomaže i da se ti fino oporavljas pa iz dana u dan da igrate..

_____________________________

Mm- 81 g; normozoospermia
Ja - 85 anovulacija
23.10. 2015 biokemijska

27.09.2016 - mamin decko F

Cekati je tesko i dugo ali za najljepsi poklon vrijedi sacekati


(Odgovor članu nymeria)
Neposredna veza do poruke: 1229
   RE: Proljetne bebe 2017.
18.6.2017 11:01:03   
Ivana0710
Anandi suosjecam se sa tobom, moj mali je prvih mjesec, mjesec i pol plakao kad god je bio budan. A spavao je u danu mozda u jednom komadu 2,3h, ovo ostalo je prevristao. I meni bi bilo lakse da sam bila sama, ovako su od muza roditelji na svako njegovo kme trcali u sobu i ispitivali me sta mu je, da je gladan bla, bla. Vise sam psihicki bila lose zbog njih nego zbog maloga. Samo su mu se iscudjavali.. I muke sa dojenjem imali katastrof. Neki dam naidjem na video gdje sam ga snimala kako je sisao i vristao, nije zapravo mogao uhvatit bradavicu. Vec sam bila i zaboravila kako je to bilo. Sad kad vidim mislim da to nebi opet mogla prolaziti, ali vrijedilo je. Sve ce to proci (napokon da i ja to nekom mogu reci user posted image )

Nymeria kucu smo ove god.sazidali i sad bas stavljamo stolariju, uvodimo struju i ostalo ali nevjerujem da cemo ove god.useliti. Zbog te kuce i trpim, da ovdje trebam ostat cijeli zivot odavno bi se spakirala. Koliko god sa se netko slaze sa svima, smatram da je na muzi i zeni da zive sami sa svojom djecom, jer ovo je nalik tome kao da smo on i ja brat i sestra.
Neki dan smo mm i ja kad je mali zaspao izasli proset_at da rijesimo sve jer stvarno nisam tako mogla dalje i mislim da smo rijesili sve, za sada.je okej. Malo se i on trgnio kad sam mu sve pojasnila, i nije mi problem to trpiti samo da znam da je on uz mene, a i privremeno je, hvala Bogu.

< Poruku je uredio Ivana0710 -- 18.6.2017 11:03:50 >

(Odgovor članu nymeria)
Neposredna veza do poruke: 1230
   RE: Proljetne bebe 2017.
19.6.2017 22:17:09   
perlica55
Cure kratko da se javim....
Curicu pate grčevi, pa smo ludi već danima... Niš ne pomaže user posted image
Po cijele dane nam je na rukama, ak leži-vrišti user posted image
Srećom mama je kod mene, pa mi pomaže. Iscrpljena sam, žao mi malene,
jer nema načina da joj pomognem..
Anadi, znam kak vam je... Dojila sam 3 tjedna... Sad je na AD..
Još uvijek jede 8 obroka po cca 100 ml, kak vaši papaju????
Daxy draga, ljubi cure punoooo, nadam se da ćete uskoro doma user posted image
Ivana, joj izdrži ženo još malo, pa ćete u svoj mir..
Ostale cure kak ste???

_____________________________

1. ICSI Cito - user posted image
Izgubili smo bebu 32 tt - user posted image
2. ICSI Cito - imamo user posted image
17.5.17. stigla nam je najljepša djevojčica

(Odgovor članu Ivana0710)
Neposredna veza do poruke: 1231
   RE: Proljetne bebe 2017.
19.6.2017 23:33:39   
lidac0605
Perlice user posted image user posted image user posted image

Žao mi je radi grčeva..nemam baš neki pametni savjet kaj se toga tiče jer mojih petero nijedan nisu imali grčeve.Dobro da je mama tu da pomogne user posted image .Koje adaptirano joj daješ?Možda je u mlijeku stvar?Moj Mauro je vrištal i grčil se od Hippovog combiotika,valjda su mu smetali ti probiotici user posted image i kakal je od toga ko bedast,non stop...dobro da sam skužila i dala mu Milumil,preporodio se...

Ljubi puno malu princezicu i javi se ovak,s vremena na vrijeme...baš sam vesela kad vidim tvoj il Daxyin post user posted image

_____________________________

"Children will not remember you for the material things you provided,but for the feeling that you cherished them"


(Odgovor članu perlica55)
Neposredna veza do poruke: 1232
   RE: Proljetne bebe 2017.
19.6.2017 23:42:39   
Ivana0710
Perlice ma samo se nosajte i mazite ako to pomaze. Ja svog malog, nikako, al nikako nisam mogla smiriti, ni na rukama ni sisanjem ako te to tjesi i eo sve je proslo user posted image

(Odgovor članu perlica55)
Neposredna veza do poruke: 1233
   RE: Proljetne bebe 2017.
20.6.2017 15:58:10   
PinkyFunkyBirdy
Drage mamice, žao mi je što se vaši mali slatkiši muče sa grčevima. user posted image

Anandi, baš si me nasmijala s komentarom: "... ljubi ga majka kenjkavog ...". user posted image user posted image user posted image

Perlice, slažem se s Lidac da bi možda promjena AD-a mogla pomoći. A da li koristite BioGayu ili nešto slično da malo potaknete probavu? user posted image
Javi se kad stigneš da čujemo kako napredujete.

Ivana, super ti još stižeš na RR uz svog malog plačljivca. user posted image

Ostale ženice, gdje ste? Kako napreduju bebači i buše? user posted image

_____________________________

My Ovulation Chart

17.10.2014. - M (moj pametni dečko)
19.10.2017. - D (veliki dečko koji želi biti mala beba)
24.02.2021. - L (mala ljepotica koja je stigla na mamin rođendan)

(Odgovor članu Ivana0710)
Neposredna veza do poruke: 1234
   RE: Proljetne bebe 2017.
20.6.2017 20:04:29   
Ivana0710
Pinky dolazim ovdje preko mobitela, a s obzirom da mi dijete spava na sisi i da preko dana spava 5h ja sam ti stalno na internetu i valjda sam sve zivo procitala, cak sam cijela spremna i za dohranu za 2,5mj user posted image skoro sam mu i sastavila raspored sta cu mu svaki dan praviti user posted image

(Odgovor članu PinkyFunkyBirdy)
Neposredna veza do poruke: 1235
   RE: Proljetne bebe 2017.
21.6.2017 16:00:03   
kiar
Samo da vam javim moj maleni nas je iznenadio i stigao nam 19.06 ,porod prosao super brzo,pazimo se i mazimo i cekamo da nam stigne mljeko...

(Odgovor članu Ivana0710)
Neposredna veza do poruke: 1236
   RE: Proljetne bebe 2017.
21.6.2017 16:51:53   
Ivana0710
Kiar ceestittaaaam user posted image user posted image dobrodosao maleni user posted image

Kad stignes javi nam se sa detaljima, uzivajte i mazite see user posted image user posted image

(Odgovor članu kiar)
Neposredna veza do poruke: 1237
   RE: Proljetne bebe 2017.
21.6.2017 22:04:42   
Mimo
Hvala curke na cestitkama user posted image
Kiar iskrene cestitke i od mene!

E sto se tice dojenja na jednu razlog je prvo bio uvucena bradavica koja mu se nije svidjela iako sam pokusavala na sve nacine da izvucem je,nije mi islo pa mi se upalila i mlijeko je nestalo.
Sutra nam je kontrola vjerujem da ce mi zbog toga reci da koristim i AD pa me zanima koje vi koristite da mi preporucite??
Sto se tice grcica mi ih nismo imali al sam od strane drugih cula da koriste kapi vec spomenute od strane Pinky.
Ivana nisam ni ja na kraju cekala 40 user posted image

(Odgovor članu Ivana0710)
Neposredna veza do poruke: 1238
   RE: Proljetne bebe 2017.
22.6.2017 0:06:29   
nymeria
Mimo sto se mlijeka tiče ja bi ti prije ad preporučila da probaš mamine kapi.. meni se od njih mlijeko vratilo a mali nije na sisi bio 5 dana.. a sad doji ko veliki a ima 9 mj. To onako savjet..
A što se ad mlijeka tiče nikako ti nebi preporučila nan jer je moj mali tolki bljuckao/povraćao da je to bilo strašno.
Što se ostalog tiče u razgovoru sa mama aptamil i novalac su ok mlijeka (a i skuplja) a i lidac je negdje pisala za milumil da je bila oduševljena i preporuka da se kupuju u mulleru jer je to roba za njemačko tržište.
Što se grčeva tiče mi ih nismo imali ali smo imali problema sa probavom i još uvijek imamo.. koristili biogaiu ili ne on se pati da prducne.. i to po noći dok miruje. Preko dana dok je vrtiguz onda ga opali..
Eto nadrobila ja svega opet..

_____________________________

Mm- 81 g; normozoospermia
Ja - 85 anovulacija
23.10. 2015 biokemijska

27.09.2016 - mamin decko F

Cekati je tesko i dugo ali za najljepsi poklon vrijedi sacekati


(Odgovor članu Mimo)
Neposredna veza do poruke: 1239
   RE: Proljetne bebe 2017.
22.6.2017 0:08:27   
nymeria
Kiar iskrene čestitke na maleckome.. želim vam uspješno dojenje i brz oporavak...

Ivana ima ti neka app bebin kalendar dohrane sa hrpom namirnica i recepata i piše ti za svaku namirnicu dali otvara/zatvara i čime je bogata. Meni super stvar!

< Poruku je uredio nymeria -- 22.6.2017 0:09:04 >


_____________________________

Mm- 81 g; normozoospermia
Ja - 85 anovulacija
23.10. 2015 biokemijska

27.09.2016 - mamin decko F

Cekati je tesko i dugo ali za najljepsi poklon vrijedi sacekati


(Odgovor članu nymeria)
Neposredna veza do poruke: 1240
   RE: Proljetne bebe 2017.
22.6.2017 0:10:52   
nymeria
Perlice draga proći će i grčevi pa će doći zubići pa svašta nešto.. faza za fazom... Samo vi uživajte i mazite se.. i javite se ponekad kako ste..

_____________________________

Mm- 81 g; normozoospermia
Ja - 85 anovulacija
23.10. 2015 biokemijska

27.09.2016 - mamin decko F

Cekati je tesko i dugo ali za najljepsi poklon vrijedi sacekati


(Odgovor članu nymeria)
Neposredna veza do poruke: 1241
   RE: Proljetne bebe 2017.
22.6.2017 0:12:05   
nymeria
Daxy draga nadam se da su curke fino očvrsnule i da su skoro kući.. nadam se da ćeš nam uloviti nekad vremena pisat da čujemo kako napreduje te..

_____________________________

Mm- 81 g; normozoospermia
Ja - 85 anovulacija
23.10. 2015 biokemijska

27.09.2016 - mamin decko F

Cekati je tesko i dugo ali za najljepsi poklon vrijedi sacekati


(Odgovor članu nymeria)
Neposredna veza do poruke: 1242
   RE: Proljetne bebe 2017.
22.6.2017 0:21:47   
Mimo
Nymeria hvala na savjetu.
Bas cemo vidjeti sta ce mi sutra reci na kontroli.
Sto se tice probave,podsjetila si me da sam nedavno imala taj problem s prduckanjem pa sam obratila paznju na to sta jedem i shvatila da mu smeta mlijeko i zelena salata. Odkad sam to izbacila taj problem se nije pojavljivao. Obrati paznju i ti bice da mu nesto smeta.

(Odgovor članu nymeria)
Neposredna veza do poruke: 1243
   RE: Proljetne bebe 2017.
22.6.2017 0:41:18   
nymeria
Ma nema na čemu mimo.. počeci dojenja su bili strašni..
A mi smo ti na kašicama već i polako uvodimo namirnice i pazim šta mu dajem i svejedno vodimo borbu.. mislim da što se dohrane i kapica tiče da mogu doktorirat na tome.

Mislim da kad mi slabije tekućine popije da mu onda teže i prduckanje ide.. ma preko dana je super.. jedino to po noći kad je sav opušten onda mu se nakupi toga pa se ujutro isprdio i odmah u akciju krene..

_____________________________

Mm- 81 g; normozoospermia
Ja - 85 anovulacija
23.10. 2015 biokemijska

27.09.2016 - mamin decko F

Cekati je tesko i dugo ali za najljepsi poklon vrijedi sacekati


(Odgovor članu Mimo)
Neposredna veza do poruke: 1244
   RE: Proljetne bebe 2017.
22.6.2017 2:41:14   
perlica55
Kiar čestitam, čekamo detalje user posted image user posted image user posted image
Lidac ljubi klince user posted image
Koristim Hipp PRE, i super ga papa, pa ne bi mijenjali za sada AD..
Uzela sam joj Espumisan baby, pa joj se ne nakuplja više zrak u crijevima,
mislim da su i grčevi zadnja dva dana blaži.
Nymeria eto pokušaj za probavu/prduckanje ubaciti jednom dvevno te kapi..
Kolko vam jedu bebice????
Netko je pitao preporuku za AD, to je individualno.. kao da odraslog pitaš
koje mlijeko kupuje Dukat ili Zbregov... Bitno je da beba prihvati AD i kak veli
moja pedica, ne mijenjati mlijeko ako dobro beba napreduje.
Šaljem pusu svima, flašica je popijena, moram je prebaciti u kinderbed user posted image

_____________________________

1. ICSI Cito - user posted image
Izgubili smo bebu 32 tt - user posted image
2. ICSI Cito - imamo user posted image
17.5.17. stigla nam je najljepša djevojčica

(Odgovor članu nymeria)
Neposredna veza do poruke: 1245
   RE: Proljetne bebe 2017.
22.6.2017 10:06:00   
Ivana0710
Mimo zbog cega mislis i po cemu si zakljucila da nemas vise mlijeka? Za povecanje kolicine mlijeka samo stavljaj bebu cesce na dojku i da vidis kako ga navuce user posted image Nekima i mjesecima nakon prestanka dojenja jos uvijek bude mlijeka, a i neke ga potpuno povrata nakon sto ga izgube, tako da ako imas volje sve je moguce. I mi smo se napatili, i da nije dojenja nebi mi spavao na sisi po cijele dane, ali za mene nema ljepseg osjecaja, pogotovo kad sisa i gleda me, pa izbaci sisu, nasmije se i nastavi sisati. Ma user posted image A sto se tice ad-a, moj pije samo navecer bocicu vec nekih mj dana jer je tada ucestalo poslijepodne dojio i navecer se nikako nije mogao smiriti pa sam mu krenila davati. Krenila sam sa bebimilom, pa jednom uzela dm-ovo babylove, svi kazu da bude dobro, ali ja sam izgleda potrefila neku losu kutiju i da je pokupila vlagu, jako se pjenila i onda se bas dosta grcio. Ja u svakoj kutiji kad kupim prvo probam taj prah i taj put je bas bio drugaciji, lijepio se sve za nepce. I vjerujem u mullerovu kvalitetu ali on meni nije nimali blizu pa ne mogu od njih kupovat...

Nymeria morat cu si i to instalirat kad dođe vrijeme. Ima i na fb grupa zdrava hrana za nase bebe i nema sta nema od kasica, i tako pripremi, smrzavanju, pasterizaciji hran, ma cuda sta sve danas postoji.user posted image

< Poruku je uredio Ivana0710 -- 22.6.2017 10:11:40 >

(Odgovor članu perlica55)
Neposredna veza do poruke: 1246
   RE: Proljetne bebe 2017.
22.6.2017 23:51:12   
Mimo
Ivana jel mislis na ovu sto ne dojim? Bilo je al upaljeno..izdojila i pokusavala ponovo ali nista. Bice nije bilo potraznje pa nije dosla ponuda...ja sam rado odustala od nje jer se bebi nije svidjala od pocetka..
Cula sam da mnoge zene cak dugo znaju dojiti s jednom..sto pokazuje i kilaza moje bebe..ipak mi ne treba AD. user posted image zelim i ja dojit sto je duze moguce user posted image

(Odgovor članu Ivana0710)
Neposredna veza do poruke: 1247
   RE: Proljetne bebe 2017.
23.6.2017 0:19:47   
nymeria
*perlice ma probala i biogaiu i waya i espumisan i nikakve razlike nisam uočila sa il' bez kapi.. evo danas je prdio ko pravi baš.. mislim da je možda caka bila da je premalo tekućine popio... A ne znam ni sama.. uvijek nešto sa njima..
P.s. bolje da ne kažem kolko moj jede.. ima 3 kruta obroka od 200-250 ml i jogurt za užinu od 190 g i doji još bar 5 x ukupno...
Uglavnom puno jede al je takav zvrk da se niš ne vidi na njemu...

* Mimo bravo za mlijeko.. moj mali je isto imao fazu kad je odbijao 2-3 dana lijevu pa sam mu je u polusnu gurala na prevaru.. ako si hoćeš vratit mlijeko u sisu stvarno mamine kapi meni spasile dojenje pa probaj, nemaš kaj izgubiti (osim 200kn kolko košta bočica).. eto neću više bit dosadna sa time al želim samo pomoć i savjet dat..

* Ivana ja nažalost nemam fejs neg sam kopala po forumima.. ako te kaj zanima slobodno pitaj..
I ne moraš se strogo držati onih 6 mj da krene dohrane... Samo prati i osluškuj svoje dijete i nećeš pogriješiti..
Ja sam odma nakon 4 mj osjetila da mu mlijeko više nije dovoljno jer se puno počeo buditi po noći i vratio se na dojenje na svako 2 sata.. i tako tj nakon 5 mj smo krenuli sa dohranom..

_____________________________

Mm- 81 g; normozoospermia
Ja - 85 anovulacija
23.10. 2015 biokemijska

27.09.2016 - mamin decko F

Cekati je tesko i dugo ali za najljepsi poklon vrijedi sacekati


(Odgovor članu Mimo)
Neposredna veza do poruke: 1248
   RE: Proljetne bebe 2017.
23.6.2017 10:31:53   
Ivana0710
Mimo ma nema nista lose ni u tome da dojis samo na jednu ako odgovara i tebi i bebi. Imam prijateljicu koja je isto tako samo na jednu dojila.

Nymeria moj doji na svaki sat vremena, sad kako su vrucine zna i cesce. Ali mi je nekako rano kretat sa dohranom, neda mi se jos sa time zamarat, pogotovo sad kad nema nikakvog ritma preko dana
Imam osjecaj da mu nesto remeti taj san, jer malo spava a opet kroz nekih sat vremena je vec umoran, pa opet kratko spavanje. Mislim da cu ipak cekat tih 6 mj.. Iako mislim da ce mu cica ostaj broj 1 bez obzira na hranu user posted image a i sad kad mi jedemo gleda u hranu kao u ne znam sta, bas me zanima kakav ce biti kada krenemo za dohranom.
A sto se tice budjenja nocu, zadnje dvije noci se probudi po 2x i to u razmaku od 3,4h i umjesto da spavam, ja lezim u krevetu i blejim u plafon, valjda se navikla buditi cesce user posted image

< Poruku je uredio Ivana0710 -- 23.6.2017 10:33:47 >

(Odgovor članu nymeria)
Neposredna veza do poruke: 1249
   RE: Proljetne bebe 2017.
23.6.2017 11:24:54   
nymeria
Meni se mali uritmio kako smo uveli dohranu ali hvala bogu svako najbolje zna za svoje dijete... I moj je isto lud za sisom..

_____________________________

Mm- 81 g; normozoospermia
Ja - 85 anovulacija
23.10. 2015 biokemijska

27.09.2016 - mamin decko F

Cekati je tesko i dugo ali za najljepsi poklon vrijedi sacekati


(Odgovor članu Ivana0710)
Neposredna veza do poruke: 1250
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  48 49 [50] 51 52   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  48 49 [50] 51 52   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji vam se dio trudnoće najviše svidio ili najlakše?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!