|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
mali andeo
 (5.2.)


Kreiram novi album (28.9.)
Kreiram novi album 40+3 (28.9.)
Pišem komentar: 'ajme koje ljepote... dobro došao ;) :*...' u album Moj trbuscic (26.8.)
Pišem komentar: 'imaš i na što biti ponosna... predivna bušika <3...' u album Moj trbuscic (4.8.)
Pišem komentar: 'Wooo.... predivna bušika :) super si :)...' u album Danchy27 album (4.8.)
Pišem komentar: 'pedivna trudnice :)...' u album Danchy27 album (13.7.)
Pišem komentar: '*predivna ...' u album Danchy27 album (13.7.)
Kreiram novi album 29+3 (13.7.)
Pišem komentar: 'predivan je :) sve je u trbuhu :) ...' u album Trudnoća br.2 (27.6.)
Pišem komentar: 'Lijepa trudnica ;) ti ćeš ko manekenka biti kada ...' u album Danchy27 album (26.6.)
Pišem komentar: 'Pinky prava si nam trudnica <3 lijepa bušika i li...' u album Trudnoća br.2 (2.6.)
Kreiram novi album 23+4 (2.6.)
Pišem komentar: 'buca debeljuca :)...' u album 23+4 (2.6.)
Korisnik Teica2 i ja smo postali prijatelji (2.6.)
Pišem komentar: 'Pinky super ti je bušika ;) kod tebe ide sve u t...' u album Trudnoća br.2 (5.5.)
Kreiram novi album 19 tt (5.5.)
Pišem komentar: 'Hvala vam curke .. imam osjećaj da ću biti ko bal...' u album Busika 15 tt (12.4.)
Pišem komentar: 'Lijepa bušika :)...' u album Dvije crtice (11.4.)
Kreiram novi album Busika 15 tt (10.4.)

Prikaži sledećih 10 zapisa
Imam dva prijatelja
Koristiš pretraživač?
Prijatelji
Moj poslednji album
Evo nas na samom kraju... Ali mojoj princezi se ne zuri van
  
3
0