|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   besplatni uzorci i poklon paketi za trudnice ...
21.5.2014 20:31:01   
bebac24
Drage trudnice i mame molila bih vas ako bite bile od volje da ovdje pišete di,kako i kada možemo doć do nekakvih besplatnih uzoraka vezanih za trudnoću i bebe.
Isto tako di se sve možemo učlaniti da dobijemo kakav poklon paket i popuste.
Smatram da je u današnje vrijeme dobro znati ovakve informacije.
Hvala vam unaprijed user posted image
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: besplatni uzorci i poklon paketi za trudn...
21.5.2014 22:08:12   
Tea2803
Bebac24 eto ja sam besplatno narucila : Bebimil radosnicu,samo tako upises i ispunis podatke i u par dana ti posalju
Onda sam se uclanila u Novalac i dobila slincek sa zirafom
Onda imas Hipp njima posaljes mail sa nekim upitom i posalju ti brosure i neke testere ovisi cime raspolazu u to vrijeme
Onda imas kod ginekologa odredenih ili u ljekarnama trazis paket Evo me tu dobijes isto neke sitnice,a kasnije Sretna beba kad se dijete rodi trazis
Onda imas dm kod njih odes i trazis za trudnice paket dobijes platnenu torbu,knjizicu sa popustima,dvd i upises neke svoje podatke i podatke kad ce se beba rodit jer do 2god djetetove starosti salju pokloncice i knjizice s popustima na adresu a kada ti se dijete rodi onda dobijes paket pampersica
Onda imas konzum tamo ako se uclanis do 31.5 imas godisnju pretplatu besplatnu na casopis Bebe i isto dobijes pelene i brosure i knjizicu cini mi se
Onda imas muller tamo trazis knjizicu s popustima za trudnice dobijes je i ispunis osobne podatke
I ja sam jos Musteli i Nivei jucer poslala upit na mail da li imaju kakve testere za bebe pa cemo vidjet user posted image
Ako se jos cega sjetim ili nadem svakako se javimuser posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu bebac24)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: besplatni uzorci i poklon paketi za trudn...
22.5.2014 22:15:13   
chocolate
Tea što si pisala Musteli i Nivei..? Jesu ti odgovorili što?

(Odgovor članu Tea2803)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: besplatni uzorci i poklon paketi za trudn...
23.5.2014 10:04:44   
Tea2803
Chocolate jos nista bas sam ljuta user posted image
Pisala sam im da li raspolazu kakvim testerima za bebe da bi voljela probat,a kad pises mail s upitom musteli oznacis u vezi cega ces ih pitati,pa tako ima i za to "zahtjev za uzorcima" i jos im poruku napises ali eto jos nista niti od jednog niti od drugog user posted image

(Odgovor članu chocolate)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: besplatni uzorci i poklon paketi za trudn...
23.5.2014 21:18:47   
chocolate
A valjda će odgovoriti..
Ja sam hippu isto pisala, i za dan dva su mi odgovorili i onda poslali hrpu svakakvih uzoraka i kremica, čajeva, žličica, brošura, naljepnica za auto, ma svašta nešto..

(Odgovor članu Tea2803)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: besplatni uzorci i poklon paketi za trudn...
23.5.2014 21:32:16   
Tea2803
Chocolate i ja sam od hippa isto sve to dobila 2 puta,,seka im je drugi puta pisala i bas me iznenadila poklonom tako da sam isto to dobila i cajeve i kreme i naljepnice i jednu narandastu i jednu ljubicastu zlicicu user posted image nadam se da ce mi odgovoriti,javim ti ako odgovore user posted image

(Odgovor članu chocolate)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: besplatni uzorci i poklon paketi za trudn...
24.5.2014 9:26:31   
bebac24
curke kako dobite 2 puta od hippa na koju foru? i kada ste dobile te pakete? ja prosli tjedan i dobila jednu zlicicu dvije vrecice cajeva za dojilhe traje do 1.2015 tako da neznam dal cu ga uspit probat posto je tremin 30.12 ,naljepnicu i brosure...nikakvu kremicu :-(

(Odgovor članu Tea2803)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: besplatni uzorci i poklon paketi za trudn...
24.5.2014 9:34:01   
Tea2803
Bebac ja sam poslala hipp-u i par dana poslije je poslala moja seka za mene na istu adresu,ako zivis s muzem posalji u njegovo ime ili na adresu tvojih roditelja poslat ce ti,, kremicu nisi dobila jer njome sigurno nisu raspolagaki tada inace bi ti poslali user posted image ja sam svoje dobila prije 5 tjedana negdje a sestra prije 3 tjedna

(Odgovor članu bebac24)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: besplatni uzorci i poklon paketi za trudn...
25.5.2014 15:54:40   
Ulala
Tea sve sto si napisala, na sve sam poslala zahtjev pa cemo sada vidjeti sto ce doci.user posted image Zanima me u kojem roku ti dode ta radosnica, te od novalca i hipp-a?

(Odgovor članu Tea2803)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: besplatni uzorci i poklon paketi za trudn...
26.5.2014 8:50:12   
Tea2803
Ulala radosnica ti stigne za 3-4 dana kao i hipp a od novalaca za 2 tjedna user posted image

(Odgovor članu Ulala)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: besplatni uzorci i poklon paketi za trudn...
27.5.2014 8:46:48   
Ulala
Pitam jer sam općenito ne povjerljiva prema zadarskoj pošti user posted image Jel radosnicu samo pošalju, ništa ne obavijeste na mail da su zaprimili zahtjev? Jer vidim da mi je hipp uredno odgovorio. A tea jesu tebi odgovorili na mail nivea i must.?

(Odgovor članu Tea2803)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: besplatni uzorci i poklon paketi za trudn...
27.5.2014 11:48:55   
ikaaa
ja sam uglavnom sve vrlo brzo dobila......i bebimil radosnicu,hipp, novalac ali od glupog konzuma još uvijek nisam ništa dobila a prošlo već mjesec dana...... morat ću se obraćunti s njima i samo da me puknu malo jači trudnički hormočeki....doći će te pelene i brošure kad tad...user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ne budi uvjeren da si sam i da živiš samo za sebe, za nekog si rođen i netko je rođen za tebe...I&G31.07.2010.....
Naša mala curica 15.08.2014.

(Odgovor članu Ulala)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: besplatni uzorci i poklon paketi za trudn...
27.5.2014 12:17:03   
bebac24
ja jos uvjek dobila samo od hippa...
a pdosli tjedan se uclanila u dj.klub u konzumu i pise da se do 31.5 dobi i godisnja pretplata. a casopis bebe...sta vi mislite o tom? oce to dolazit na adresu ili?

(Odgovor članu ikaaa)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: besplatni uzorci i poklon paketi za trudn...
28.5.2014 9:39:11   
Tea2803
Curke sto se tice konzuma on vam je malo spor treba mu sigurno 7 tjedana da posalje,,daa i slat ce te casopise bez brige
Ulala da radosnicu samo posalju nista ne obavijeste ,, ma vraga su mi odgovorili eto ma ni ne moraju user posted image


(Odgovor članu bebac24)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: besplatni uzorci i poklon paketi za trudn...
28.5.2014 21:09:47   
dada2101
cure samo da vam javim da smo mi vecinu stvari poslali i dobili a i od nivee smo dobili naljepnicu za auto par kremica za guzu dva samponcica za kosu kemijsku mislim da je bilo i za tusiranje za bebe i to je to...ali nisu nista odg na mail samo sam dobila doma poslije dosta vremena ja san vec bila i zaboravila na to...a od mustele nista ni odgovor a ni testere...

(Odgovor članu Tea2803)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: besplatni uzorci i poklon paketi za trudn...
29.5.2014 21:08:35   
victory
curke, čitam vas malo. i molim savjet..što im pišete?? šta da upitam hipp da dobijem te testeriće?? :)

(Odgovor članu dada2101)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: besplatni uzorci i poklon paketi za trudn...
29.5.2014 21:28:15   
Tea2803
Victory mene ti je nasa chocolate uputila u to i rekla sta je ona napisala pa sam i ja user posted image znaci pitaj ih da li jos uvijek djele one spomenare da si vidjela to kod prijateljice i da bi i ti htijela ako imaju i ako ti mogu malo vise reci o djecjim kupkama i slicno ,, user posted image jest da su te spomenare djelili 2010 god ali ko da je to bitno hiih uglavnom brzo ti stigne odgovor user posted image

(Odgovor članu victory)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: besplatni uzorci i poklon paketi za trudn...
31.5.2014 9:00:56   
bebac24
evo mi dobili nekakve testerice od nuxe obicne kremice za lice i parfem (nevezano za bebe) a jucer stigla radosnica od bebimila:-) :-)
hippu napises dali imaju kakve testerice za bebe i trudnice pa ti posalju zlicicu,cajeve i brosurice ,ovisno sa cime raspolazu,bebimil ima na stranici za radosnicu pa to samo ispunis... ni ei sam poslala isto upit ali nema odgovora...
probat cu i nuku poslat i svim tim proizvodacima... pa mozda jos nesto stigne :-)

(Odgovor članu Tea2803)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: besplatni uzorci i poklon paketi za trudn...
31.5.2014 10:17:15   
Tea2803
Bebac sta si nuxe-u pisalaa?? user posted image

(Odgovor članu bebac24)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: besplatni uzorci i poklon paketi za trudn...
31.5.2014 11:53:09   
bebac24
tea draga bome ne sjecam se...mislim da sam se registrirala ili sam samo pod uzorke poslala svoju adresu i eto stiglo je,ali jos neznam sta jer tek danas idem doma to uzet...
ako ne u mail samo napises da si zainteresirana za njihove proizvode i da bi voljela isprobati uzorke ako ih imaju i to je to :-)

(Odgovor članu Tea2803)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: besplatni uzorci i poklon paketi za trudn...
31.5.2014 12:17:23   
Tea2803
Bebac poslala sam vec nesta pa budemo vidjeli da li ce mi ista odgovorit ili poslat user posted image jel se sjecas nakon koliko vremenski su tebi poslali te uzorke ?

(Odgovor članu bebac24)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: besplatni uzorci i poklon paketi za trudn...
31.5.2014 12:32:11   
bebac24
neznam kad sam kome pisala ali u roku 2 tjedna je doslo sigurno...hipp nakon par dana,bebimil isto..

(Odgovor članu Tea2803)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: besplatni uzorci i poklon paketi za trudn...
31.5.2014 13:33:45   
Tea2803
Oki hvala draga za hipp znam ja sam dva paketa dobila i radosnica mi je stigla za tri dana ,, ako se tko jos cega sjeti samo neka kaze hii user posted image bebac jesi nam i ti u blazenom stanju ili?

(Odgovor članu bebac24)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: besplatni uzorci i poklon paketi za trudn...
2.6.2014 19:15:14   
bebac24
super da paketici stizu :-)
tea jesam jesam trenutno u ne blazenom nego bolesnom stanju,sa grloboljom i temperaturom ali inace vec 10 t trudna napokon :-)

(Odgovor članu Tea2803)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: besplatni uzorci i poklon paketi za trudn...
2.6.2014 19:20:03   
CrazyPuppet
ja našla ovo :)

http://www.familyservice.hr/

(Odgovor članu bebac24)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos maloj djeci?

Oznake

Sve najbolje!