|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  49 50 [51] 52 53   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Proljetne bebe 2017.
23.6.2017 13:38:25   
PinkyFunkyBirdy
user posted image


user posted image ivana0710 - 04.03. user posted image - Stigao nam Jakov 05.03.
user posted image user posted image user posted image
user posted image kate82 - 12.03. user posted image user posted image Stigle nam Sara i Petra 02.03.
user posted image user posted image user posted image user posted image

user posted image Geminice - 04.04. user posted image user posted image
user posted image Fiona0802 - 06.04. user posted image - Stigao nam Domagoj 04.04.
user posted image user posted image user posted image
user posted image Marina1980 - 10.04. user posted image - Stigla nam Mirka 03.04.
user posted image user posted image user posted image
user posted image bubi0506 - 04.05. user posted image - Stigao nam dečkić 28.04.
user posted image user posted image user posted image
user posted image Mimo - 09.05. - Stigao nam dečkić 10.05.
user posted image user posted image user posted image
user posted image Lagertha - 20.05. user posted image - Stigao nam Matej 26.05.
user posted image user posted image user posted image
user posted image anandi - 22.05. user posted image - Stigao nam Dženan 04.05.
user posted image user posted image user posted image
user posted image Tonks - 26.05. user posted image - Stigao nam Patrik 19.05.
user posted image user posted image user posted image
user posted image perlica55 - 30.05. user posted image - Stigla nam L 17.05.
user posted image user posted image user posted image
user posted image iva0067 - 06.06. user posted image
user posted image Vanja0606 - 06.06. user posted image
user posted image daxy - 18.06. user posted image user posted image Stigle nam Doris i Iris 08.05.
user posted image user posted image user posted image user posted image


user posted image kiar - 13.07. user posted image - Stigao nam dečkić 19.06.
user posted image user posted image user posted image
user posted image LourdessPadme - 27.07. user posted image
user posted image valerie - 15.08. user posted image
user posted image lotta2017 - 18.08.
user posted image andy1 - 20.08.
user posted image Momof5 - 29.08.



user posted image

_____________________________

My Ovulation Chart

17.10.2014. - M (moj pametni dečko)
19.10.2017. - D (veliki dečko koji želi biti mala beba)
24.02.2021. - L (mala ljepotica koja je stigla na mamin rođendan)

(Odgovor članu PinkyFunkyBirdy)
Neposredna veza do poruke: 1251
   RE: Proljetne bebe 2017.
23.6.2017 13:58:30   
PinkyFunkyBirdy
Kiar, iskrene čestitke i javi detalje kad uloviš vremena! user posted image user posted image user posted image

Mimo, samo hrabro i javi što kaže pedica! user posted image user posted image user posted image

Perlice, super da ide na bolje! user posted image Da, bitno je za AD da ga beba prihvati i da lijepo napreduje po njemu. Ja sam svom svakakve nudila (bez laktoze i sl. jer je imao atopijski) pa je to odvratno smrdilo, ali on je uglavnom sve bez problema pio.
Za ove kapi protiv vjetrova ... dosta je to individulano. Mislim da prave grčeve ništa ne može umanjiti, a neke vjetriće i sl. se može češćim podrigivanjem, malo masažom, malo kapima, malo regulacijom mamine prehrane (ako doji) i obično pomogne. user posted image

Pišete o početku dohrane. Najbolje je pratiti svoje dijete jer kao što ni na svim ostalim poljima nisu djeca identična tako ni to nije uvijek isto za sve. Istina je da ako se doji da u zadnje vrijeme preferiraju da se samo doji do 6 mj., ali i mi smo sve dobro, a mame su nas sigurno puno ranije počele dohranjivati. Tako da je najbolje da pratite svoju dječicu i vidite kako reagiraju te im ponudite kad smatrate da su spremni. user posted image
Ja sam svom dala kad mi je pedica predložila i tad je imao negdje 5,5 mj. iako je već sigurno mjesec dana zijevao kad bi mi nešto jeli. No kad sam mu konačno dala mrkvicu po prvi put napravio je facu kao da sam mu go*no dala i sve je ispljunuo. user posted image

_____________________________

My Ovulation Chart

17.10.2014. - M (moj pametni dečko)
19.10.2017. - D (veliki dečko koji želi biti mala beba)
24.02.2021. - L (mala ljepotica koja je stigla na mamin rođendan)

(Odgovor članu PinkyFunkyBirdy)
Neposredna veza do poruke: 1252
   RE: Proljetne bebe 2017.
23.6.2017 14:44:58   
Ivana0710
Nymeria iskreno se nadam da ce i moj. Zapravo je problem tog ritma sto on spava samo na sisi i onda vise ne znas kad se mazi a kad je stvarno gladan pa je po cijele dane ns sisi, sto dok spsvs, sto kad jede..

(Odgovor članu nymeria)
Neposredna veza do poruke: 1253
   RE: Proljetne bebe 2017.
24.6.2017 14:22:26   
LourdessPadme
kiar draga,pa cestitam ti na djecaku tvome.. cekamo detalje kako je bilo,sve nas zanima user posted image

_____________________________

29.07.17 stigla roda s najljepsim poklonom :D

(Odgovor članu Ivana0710)
Neposredna veza do poruke: 1254
   RE: Proljetne bebe 2017.
24.6.2017 15:11:32   
kiar
Evo da vam se ukratko javim..taman sam u pon u 10h bila narucena na dogovor za carski rez,ali miom djecaku se žurilo tako da na pregled nismo došli,ujutro malo prije 4h mi je pocela curiti voda i sukrvica,u bolnicu stigli oko 4.20 stavili me 15min na ctg i tu me pocelo malo boluckat i ctg pokazivat lagane trudove oko 4.45 stize doktor da me pogleda da vidi kako se otvaram i govori nema vremena za carski,klistir ni nista odma u radaonu 9 prstiju otvorena...u 5.30 nam je stigao nas mali princ 3200 dug 49 u 36tt

(Odgovor članu LourdessPadme)
Neposredna veza do poruke: 1255
   RE: Proljetne bebe 2017.
25.6.2017 17:15:46   
Ivana0710
Kiar pa super ste vi to rijesili user posted image uzivajtee user posted image

(Odgovor članu kiar)
Neposredna veza do poruke: 1256
   RE: Proljetne bebe 2017.
25.6.2017 19:57:32   
Ivana0710
Evo mene opet user posted image samo sam dosla svoju srecu podijeliti sa vama user posted image Izgleda da moja beba pocinje voliti voznju u kolicima. Jucer i danas sat vremena setanja!! Bez igracaka!! user posted image user posted image Sad je valjda sve zanimljive okolo od igracaka. Toliko sam sreetnaa user posted image

(Odgovor članu Ivana0710)
Neposredna veza do poruke: 1257
   RE: Proljetne bebe 2017.
26.6.2017 11:38:16   
PinkyFunkyBirdy
Kiar, pa ti si to stvarno ekspresno brzo riješila! Svaka čast! user posted image user posted image user posted image

Ivana, bravo za tvog slatkiša! user posted image user posted image user posted image

_____________________________

My Ovulation Chart

17.10.2014. - M (moj pametni dečko)
19.10.2017. - D (veliki dečko koji želi biti mala beba)
24.02.2021. - L (mala ljepotica koja je stigla na mamin rođendan)

(Odgovor članu Ivana0710)
Neposredna veza do poruke: 1258
   RE: Proljetne bebe 2017.
26.6.2017 15:34:21   
LourdessPadme
kiar super za brzi porod user posted image a i deckic je super kilaze za 36tt,mazite se i pazite sad user posted image

_____________________________

29.07.17 stigla roda s najljepsim poklonom :D

(Odgovor članu PinkyFunkyBirdy)
Neposredna veza do poruke: 1259
   RE: Proljetne bebe 2017.
26.6.2017 15:38:30   
PinkyFunkyBirdy
Lourdess, kako si nam ti? Kako se držiš? user posted image

_____________________________

My Ovulation Chart

17.10.2014. - M (moj pametni dečko)
19.10.2017. - D (veliki dečko koji želi biti mala beba)
24.02.2021. - L (mala ljepotica koja je stigla na mamin rođendan)

(Odgovor članu LourdessPadme)
Neposredna veza do poruke: 1260
   RE: Proljetne bebe 2017.
27.6.2017 10:36:03   
LourdessPadme
pinky nestrpljivo sam ti user posted image cekam pregled preksutra ,taman cu bit 36tt user posted image odmah mi je lakse u glavi znajuci da sam usla u "sigurnu zonu".
Kako mi ti? Jel jos radis?

_____________________________

29.07.17 stigla roda s najljepsim poklonom :D

(Odgovor članu PinkyFunkyBirdy)
Neposredna veza do poruke: 1261
   RE: Proljetne bebe 2017.
27.6.2017 11:30:08   
PinkyFunkyBirdy
Lourdess, dal vidiš kako je to - toliko vremena je prošlo dok si uspjela zatrudniti i sad je pitanje dana kad ćeš upoznati svoj mirišljavi smotuljak. user posted image
Drži se i samo hrabro! Javi kako je bilo na pregledu! user posted image

Ja još radim, ali vidim da mi se svakim danom sve više fali motivacija za sljedeći radni dan. user posted image Moram izdržati još malo više od mjesec dana pa idem na GO i onda porodiljni. user posted image Stavila sam slike svoje buše u album (od jučer) pa vidi kako sam već velika (ako te zanima). user posted image
Jučer sam bila na pregledu (detalji su na našoj temi) i sve je ok - opet mi stiže veliki i glavati dečkić. user posted image Moram se natjerati da radim Keglove jer tko će to više vratiti na staro. user posted image

_____________________________

My Ovulation Chart

17.10.2014. - M (moj pametni dečko)
19.10.2017. - D (veliki dečko koji želi biti mala beba)
24.02.2021. - L (mala ljepotica koja je stigla na mamin rođendan)

(Odgovor članu LourdessPadme)
Neposredna veza do poruke: 1262
   RE: Proljetne bebe 2017.
27.6.2017 13:03:31   
LourdessPadme
Pa pinky ti ko da si lubenicu popapala user posted image super super je trbusko user posted image
Neka samo napreduje malisan . Moram i ja staviti fotku da se malo nasmijes

Bas mi proleti nekad kroz glavu koliko nam je trebalo da dodjemo do ove trudnoce,kao da sam sve zaboravila kad sam cula prve otkucaje. 😌




_____________________________

29.07.17 stigla roda s najljepsim poklonom :D

(Odgovor članu PinkyFunkyBirdy)
Neposredna veza do poruke: 1263
   RE: Proljetne bebe 2017.
27.6.2017 16:54:38   
Mimo
user posted image pinky sta me nasmija s velikom i glavatom bebom. Kod me je takodjer sad bila velika i glavata, samo sam ja na CR rodila. Razlog nije bio velicina,ok mozda jesu malo i to gledali al bebac je bio visoko i nisu me htjeli tiskati iako sam bila otvorena 8prstiju. Ma kod mene je porod bio show. Ne znam ni kad sam se toliko otvorila s obzirom da sam taj dan bila zabetonirana.

Sto se tice kontrole,lijepo napredujemo. Jedna sika je sasvim dovoljna user posted image

Ivana user posted image za kolica,vidim nema te. Bice sad samo set_as user posted image

< Poruku je uredio Mimo -- 27.6.2017 16:57:22 >

(Odgovor članu LourdessPadme)
Neposredna veza do poruke: 1264
   RE: Proljetne bebe 2017.
27.6.2017 18:12:10   
Ivana0710
Pinky meni nece da ocita stranicu sa slikom, a bas me zanima. Bas se radujem vasim trbuscicima. Ja jedva cekam opet biti trudna user posted image

Mimo sad nas ove vrucine malo zafrkavaju pa ne mozemo nigdje do predvecer, ako tada ne odvali sa spavanjem user posted image

Kako vi provodite dane dok su vrucine? Ja ne znam kuda bi sa sobom, buduci da zivimo sa roditeljima od miza i da imamo samo svoju sobu i dnevni, muvam se po cijeli dan u te dvije prostorije i cekam da prodje dan, i iduci mjesec pa da idemo malo na more, da se maknemo od svih malo user posted image

(Odgovor članu Mimo)
Neposredna veza do poruke: 1265
   RE: Proljetne bebe 2017.
28.6.2017 9:54:21   
Mimo
Ivana isto tako iz sobe u sobu. Nemam klimu pa samo jutri otvorim prozore da malo svjezine udje pa ponovo sve zatvorim.. zna li netko kad ce malo zahladiti? Nece valjda cijelo ljeto ovako potrajati user posted image

(Odgovor članu Ivana0710)
Neposredna veza do poruke: 1266
   RE: Proljetne bebe 2017.
28.6.2017 11:42:54   
Ivana0710
Mimo uh mi smo bome kupili prije neka 2tj.klimu. Nama sunce tocno cijelo posljepodne udara u sobu i dnevni i bas bude pakao, nocu.nam i zrak slabo ulazi sa te juzne strane. Mi bi nekako i izdrzali ali se beban uzaasnoo znoji i bude nervozan, pogotovo kad sisa i spava, tako da nas je ona sad spasila. Uzeli smo prijenosnu, malo smo bili skepticni prema takvoj, ali nam je ipak super. Nije nam vrijedilo uzimat ugradbenu kad cemo se seliti...
Sto se tice temp.znam samo da ce kod nas u slavoniji iduci tjedan pasti na nekih 28 C.

Jel netko zna sta je sa Geminicom? Ona nam se bas nikako nije javila user posted image

(Odgovor članu Mimo)
Neposredna veza do poruke: 1267
   RE: Proljetne bebe 2017.
28.6.2017 17:34:55   
perlica55
Evo i mene kratko.
Kiar, čestitam, sada fino uživajte user posted image ..
Pinky super mi izgledaš, sve je u trbuh otišlo...
Anadi, kak ste? Kaj je sa zuticom?
Ivana, super za predvečernje šetnje i dobru bebu user posted image
Mi imamo dvije klime i rade ponekad obje...
Mimo, nekad samo svi živjeli bez klime, al ja velim da su tad bile zdrave vrućine user posted image
Lourdes draga, javi novosti s pregleda, izguraj još tjedan pa možeš kad hoćeš user posted image
Lidac draga, koristimo baš hipp mlijeko, i za sada ga ne budem mijenjala
jer zbilja super napreduje...
Mislim da su nam zadnjih par dana manji grčevi, uhvate ju pred
spavanje user posted image
Ako se neko čuje s daxy, posdravite ju punooo, nadam se da su curke
napokon došle domeka user posted image

_____________________________

1. ICSI Cito - user posted image
Izgubili smo bebu 32 tt - user posted image
2. ICSI Cito - imamo user posted image
17.5.17. stigla nam je najljepša djevojčica

(Odgovor članu Ivana0710)
Neposredna veza do poruke: 1268
   RE: Proljetne bebe 2017.
29.6.2017 12:57:49   
LourdessPadme
Evo da se nakratko javim s pregleda. Bebac je super ima oko 3kg,sve izgleda dobro,glavica je u zdjelici,ja sam otvorena 1 prst. Napravila mi je bris rodnice. Sad opet kontrola za tjedan dana . Danas smo tocno 36tt user posted image

perlice puno nam ljubi svoju princezicu,i daj promjeni potpis,stigla je teta roda i donjela mirisljavi zamotuljakuser posted image

I mene zanima sta nam je s daxy i curama,pa nek se javi ako tko zna

_____________________________

29.07.17 stigla roda s najljepsim poklonom :D

(Odgovor članu perlica55)
Neposredna veza do poruke: 1269
   RE: Proljetne bebe 2017.
29.6.2017 13:48:38   
PinkyFunkyBirdy
Lourdess, bravo za dobar pregled i odlično da si dogurala do 36 tt! user posted image user posted image user posted image

Perlice, baš mi je drago da si se malo javila i da se grčevi kod vas smanjuju. user posted image Baš me začudilo da tvoja ljepotica već ima skoro mjesec i pol! Baš vrijeme leti. user posted image Izljubi ju u moje ime. user posted image

Mimo, ajme pa kako preživjeti bez klime? user posted image I da, svaka čast na lijepom napretku na samo jednoj siki! user posted image user posted image user posted image

Ivana vi ste u zadnji tren ugradili klimu jer ovo je neizdrživo. user posted image

_____________________________

My Ovulation Chart

17.10.2014. - M (moj pametni dečko)
19.10.2017. - D (veliki dečko koji želi biti mala beba)
24.02.2021. - L (mala ljepotica koja je stigla na mamin rođendan)

(Odgovor članu LourdessPadme)
Neposredna veza do poruke: 1270
   RE: Proljetne bebe 2017.
29.6.2017 15:42:33   
Ivana0710
Lourdess super za bebicu, i ti se uskoro pridruzujes mamama user posted image

Perlice i ja bas gledam, vec mjesec i pol, pa kad prije? :D

I mom Jakovu ce u srijedu 4mj. Sve tako brzo prolazi..
Mame koje vec imate djecu, jeste li isli a njima na more dok su bili jos ovako mali? Mi planiramo pocetkom 8.mj.ici i tada ce Jakovu biti 5 mj..pa nam trebaju neki savjeti ako ih imate?
Sva sreca imamo svoju kucu tamo i ostajemo koliko hocemo, barem 15 dana, znamo lijepe uvalice gdje nema puno ljudi, ni kafica ni icega, pa nam to sada odgovara zbog zahtjevne bebe user posted image ali ne znam kako cemo spavati na plazi zbog tog njegovog spavanja na sisi, malo ce biti nezgrapno zbog terena user posted image

(Odgovor članu PinkyFunkyBirdy)
Neposredna veza do poruke: 1271
   RE: Proljetne bebe 2017.
29.6.2017 16:00:58   
kiar
Lourdess jos malo pa ćeš nam se i ti pridružiti u klub mama user posted image mome je danas otpao pupak jos samo da zaraste i da ga mogu okupati i da polagano krenemo u šetnjice uz more.. zna li netko od vas kako ide za produljenje porodiljnog za bebice koje su ranije rođene svi mi govore da sad imam pravo na plaću do termina,a ne do stvarnog datuma 🙄 s tim da planiramo da i tata nesto iskoristi user posted image

(Odgovor članu Ivana0710)
Neposredna veza do poruke: 1272
   RE: Proljetne bebe 2017.
30.6.2017 10:35:23   
Mimo
Perlice i Pinky bice sam navikla na vrucine a inace sam i zimogrizna user posted image

Nego cure moje izgleda da sam dobila mengu. Nije obilno vec kap po kap. Dovoljan je dnevni ulozak.
Mene zanima jeste li cule za takav slucaj jer iskljucivo dojim.
Hoce li mi to utjecat na dojenje? user posted image


(Odgovor članu kiar)
Neposredna veza do poruke: 1273
   RE: Proljetne bebe 2017.
30.6.2017 10:52:59   
PinkyFunkyBirdy
Mimo, žene različito dobivaju mengu tako da nema pravila. Ali kad su ti lohije prestale? Dal si išla na gin. pregled nakon poroda (ide se oko 6 tj. nakon poroda)?
Meni osobno lohije nisu prestale nekih 8 tj. i već me brinulo da nije ostalo nešto, ali srećom nije. Mengu (s obzirom na moj PCOS) sam dobila točno 2 g. nakon zadnje prije zatrudnjenja.
Moguće da je kod tebe tako brzo došla jer dojiš samo na jednu siku pa je onda druga dala signal tijelu da može nastaviti po starom. Bez brige - to što si dobila mengu neće utjecati na dojenje, ali znala sam čitati da bebice znaju manje sisati za vrijeme menge jer osjete drugačiji okus ili tako nešto (osobno to nisam doživjela). user posted image

_____________________________

My Ovulation Chart

17.10.2014. - M (moj pametni dečko)
19.10.2017. - D (veliki dečko koji želi biti mala beba)
24.02.2021. - L (mala ljepotica koja je stigla na mamin rođendan)

(Odgovor članu Mimo)
Neposredna veza do poruke: 1274
   RE: Proljetne bebe 2017.
30.6.2017 13:04:56   
Ivana0710
Mimo ja sam lohije imala 6tjedana, i nakon tjedan dana dobila menstruaciju i od tada svaki mjesec redovito, sa iskljucivim dojenjem! Cak me i ginekologinja pitala da li samo dojim, valjda se i ona iznenadila, a mali je bas stalno visio na sisi, ali eto, nismo od onih sretnica koje nemaju dok doje user posted image
I ja sam cula da nekima bebe znaju malo odbijat sisat jer kao mlijeko promjeni okus, ali to kod mog prozdrljivca nije bio slucaj user posted image


(Odgovor članu PinkyFunkyBirdy)
Neposredna veza do poruke: 1275
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  49 50 [51] 52 53   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  49 50 [51] 52 53   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos maloj djeci?

Oznake

Sve najbolje!