|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  40 41 [42] 43 44   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Termin siječanj i veljača 2012...
6.2.2012 11:02:04   
Tanjica Tanja
Sretno cure!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Helena 11.05.2011. Mamina ljuba zuba!

(Odgovor članu marinazg)
Neposredna veza do poruke: 1026
   RE: Termin siječanj i veljača 2012...
6.2.2012 11:21:36   
Bebys
natali CESTITAM I OSTALI SVE NAJBOLJE

brz i sto manje bolan porod....user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

zdrave i vesele bebice...user posted image user posted image

(Odgovor članu natali2610)
Neposredna veza do poruke: 1027
   RE: Termin siječanj i veljača 2012...
6.2.2012 11:59:08   
mamino zlateko

IZVORNA PORUKA: Tanjica Tanja

Sretno cure!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



_____________________________

T & H
03.01. & 12.02

(Odgovor članu Tanjica Tanja)
Neposredna veza do poruke: 1028
   RE: Termin siječanj i veljača 2012...
6.2.2012 13:17:52   
dianchy
mariola potpisujem sve što si napisala! Tako je i kod mene..počne boluckati pa uzmem sat da mjerim razmak,pa stane...i tak stalno.. Sad čekam ili da se vodenjak raspukne ili da počnu fakat jaki bolovi. Ne uzimam sat dok me svako malo bolovi ne budu rasturali! user posted image Jer ovak samu sebe izluđujem.
marina kaj bi ti htjela!? Za Boga miloga imaš 70 kg! Da je meni toliko...user posted image ja do sad dobila 18 kg...ali krenula sam sa više nego što ih ti imaš danas. U zadnjih par dana samo maštam o haljinicama koje ću nositi ovo proljeće i ljeto! I o struku koji ću imati! user posted image user posted image user posted image Jedva čekam!

curke koje ste rodile, kak ide dojenje? Kak je bilo s tim u bolnici?

_____________________________

10.02.2012. stigla nam Gabrijela! :)

(Odgovor članu mamino zlateko)
Neposredna veza do poruke: 1029
   RE: Termin siječanj i veljača 2012...
6.2.2012 13:58:17   
mariola
Hvala cure na podršciuser posted image
Marina, ja sam na +20g a to je malo više nego 70 sve skupauser posted image
Ma baš me briga, još koji tjedan a onda prelazim na dvopek, kuhana jaja i posni siruser posted image
Dianchy,još malo pa ćemo imi imati naše bebice u rukamauser posted image

_____________________________

Sretna i ponosna :)
Toni i Laura
♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

(Odgovor članu dianchy)
Neposredna veza do poruke: 1030
   RE: Termin siječanj i veljača 2012...
6.2.2012 14:23:30   
dianchy
ma kakav dvopek, posni sir i kuhana jaja?? Treba jesti, ali zdravo. Juhice, kuhano meso iz juhica, riža, tjestenina sa finim umacim....mmm...sad sam gladna! user posted image Baš si razmišljam kak ćemo brzo skinuti kile jer nas čeka sezona raznovrsnog voća i povrća. Bit će lakše nego da sad moramo birati kaj jesti user posted image I već sad smišljam kakve kašice ću raditi, gdje ćemo u šetnje, koliko ću haljinica kupiti... user posted image Jedva čekam da ponovo imam struk!! user posted image

_____________________________

10.02.2012. stigla nam Gabrijela! :)

(Odgovor članu mariola)
Neposredna veza do poruke: 1031
   RE: Termin siječanj i veljača 2012...
6.2.2012 14:30:49   
mariola
Ma ja definitivno idem i na neki tretman pred ljeto. Mislila sam i prošle godine ali sam taman ostala trudna, sreća da nisam, bezveze bi potrošila silne novceuser posted image
Ma ja mislim da ću se  uz njih dvoje brzo vratit na 55kguser posted image
Ali ako ova moja cura uskoro ne izađe natući ću ja njih  još 20user posted image
Hm, da joj možda damo ime pa će požurituser posted image

_____________________________

Sretna i ponosna :)
Toni i Laura
♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

(Odgovor članu dianchy)
Neposredna veza do poruke: 1032
   RE: Termin siječanj i veljača 2012...
6.2.2012 14:34:50   
anaxx
mariola ne mogu vjerovati da si ti još malo pa na cilju... premalo sam na rr pa mi vrijeme proleti.... super.... :)

_____________________________

mama jednog velikog i jednog malo manjeg dečka... dva mamina zlata... dočekali smo i Katju ... treće zlato u maminom srcu :)

(Odgovor članu mariola)
Neposredna veza do poruke: 1033
   RE: Termin siječanj i veljača 2012...
6.2.2012 14:50:40   
mariola
IZVORNA PORUKA: anaxx

mariola ne mogu vjerovati da si ti još malo pa na cilju... premalo sam na rr pa mi vrijeme proleti.... super.... :)


e pa primjetila sam da te nemauser posted image
Svrati nam češće.
E da, još 15 dana, ja svima govorim da ću 14. rodit. Ne bi da imam dogovoren carskiuser posted image

_____________________________

Sretna i ponosna :)
Toni i Laura
♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

(Odgovor članu anaxx)
Neposredna veza do poruke: 1034
   RE: Termin siječanj i veljača 2012...
6.2.2012 18:03:17   
natali2610
Hej curke ,
Evo mi došli danas doma ,sve je super i sve je za petuser posted image user posted image ..marina reznuli su me dolje (koliko sam uspjela vidjeti sav je dug cca.5cm...nemojte se opterecivat sa trudovima kad dođu dođu ..tako sam ja čak i mjerila razmake između kontrakcija ,a na kraju sasvim deseti scenarij poroda...držim vam palčeve da trudići dođu što prije i da porod bude lagan....

_____________________________

Bono 03.02......

(Odgovor članu mariola)
Neposredna veza do poruke: 1035
   RE: Termin siječanj i veljača 2012...
6.2.2012 18:07:27   
natali2610
Zaboravih napisati da dojenje ide super ..na prsima je od kad smo izašli iz rađaone (odmah sam ga stavila i nije bilo problema ,odmah savladal tehniku sisanjauser posted image ...a mlijeka imam ko u priči ,čak se moram i izdajati da ne dobijem upalu...

_____________________________

Bono 03.02......

(Odgovor članu natali2610)
Neposredna veza do poruke: 1036
   RE: Termin siječanj i veljača 2012...
6.2.2012 19:05:55   
dianchy
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image natali!!!
Baš mi je drago da je sve super prošlo i da dalje ide super! Uživajte sad jedno u drugome! user posted image

_____________________________

10.02.2012. stigla nam Gabrijela! :)

(Odgovor članu natali2610)
Neposredna veza do poruke: 1037
   RE: Termin siječanj i veljača 2012...
7.2.2012 8:05:45   
mariola
Super Natali. Kao da si mene opisala poslije prvog poroda. Od prvog dana smo super funkcionirali s dojenjem i odmah mi je ritam uspostavio. Nadam se da će tako biti i ovaj put.
Nego cure, danas se mijenjaju mjesečeve mijene. Rekla mi je jedna baba da ću rodit ili danas ili 21.user posted image

_____________________________

Sretna i ponosna :)
Toni i Laura
♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

(Odgovor članu dianchy)
Neposredna veza do poruke: 1038
   RE: Termin siječanj i veljača 2012...
7.2.2012 8:27:26   
marinazg
jutro user posted image
Natali user posted image i za tebe i za user posted image ja se isto nadam da cu moc lijepo dojit i da ce maleni odma prihvatit cicu user posted image
a ranicu jesi morala s cim mazat ili se nikaj nesmije stavljat na rez pa konci sami padnu?
Mariola rekao mi je vidoviti milan da neces danas roditi user posted image user posted image
evo mi bili na svetom duhu, vadila sam krv za epiduralnu, dosla u 7 a vani vec bila u 7.15 bas sam se iznenadila da sam sve obavila u 15 minuta user posted image


_____________________________

ribicu smo ocekivali 23.02.2012 i ribica nam je dosla 23.02 u 23.14 :)

(Odgovor članu mariola)
Neposredna veza do poruke: 1039
   RE: Termin siječanj i veljača 2012...
7.2.2012 8:43:02   
mariola
O bravo, znaš onu: ko rano rani...user posted image user posted image user posted image
Ma imam posla ovaj tjedan, u petak jedan rođendan, u subotu drugi u nedjelju smo na krštenju. E pa kad sve to obavim, onda ću poć rodituser posted image  Ima Milan pravouser posted image
Ma ja ću 14. user posted image
Zapela ja za 14., na kraju će tako i bitiuser posted image
Marina, ja nisam ničim mazala ranu od šivanja. Prala sam se samo onim tekućim sapunom za intimnu njegu baš za žene nakon porođaja.  A prvih dana samo vodom, tako mi je rekla sestra u bolnici, da je to najbolje.

_____________________________

Sretna i ponosna :)
Toni i Laura
♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

(Odgovor članu marinazg)
Neposredna veza do poruke: 1040
   RE: Termin siječanj i veljača 2012...
7.2.2012 9:01:59   
marinazg
daa tko rano rani, cijeli dan mu se spava user posted image
ako bude 14-og onda ju nazovi Valentina user posted image
mm je 25. rodendan pa bi htijela da tad rodim makar sam mu rekla da mi se neda cekat njegov rodendan i zakaj se on nije ranije rodil user posted image user posted image
hvala za savjete za ranicu user posted image
bit ce ti ovo buran vikend user posted image

_____________________________

ribicu smo ocekivali 23.02.2012 i ribica nam je dosla 23.02 u 23.14 :)

(Odgovor članu mariola)
Neposredna veza do poruke: 1041
   RE: Termin siječanj i veljača 2012...
7.2.2012 9:06:48   
mariola
Tina je jedno od imena koje mi se sviđa al mm nije bio nešto oduševljen kad sam mu reklauser posted image
Ma on uvijek nešto fantazira s imenimauser posted image
Već on mene tjednima pila da sastavim listu od 10 imena pa ćemo izabrati jedno. Obećala sam mu da ću danas to napravit. I evo papir i olovka su spremni ali nikako da počnem pisatiuser posted image
Što više razmišljam to mi se manje imena sviđauser posted image

_____________________________

Sretna i ponosna :)
Toni i Laura
♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

(Odgovor članu marinazg)
Neposredna veza do poruke: 1042
   RE: Termin siječanj i veljača 2012...
7.2.2012 9:51:01   
elven

IZVORNA PORUKA: dianchy

curke koje ste rodile, kak ide dojenje? Kak je bilo s tim u bolnici?


Evo i mene malo...

I nama dojenje ide supać, doduše nije na početku bilo bajno....u bolnici mi uopće mlijeko nije došlo, nisam se uzrujavala, ali sam ga stavljala na cicu stalno, tek je doma nadošlo.... malo je plitko hvatao pa je napravio koju ragadu, ali i to smo korigirali.. mlijeka ima i napreduje odlično, mislim da će biti preko kile u plusu na prvoj kontroli user posted image ...

Ritma nekog nemamo....uglavnom je nacicavanje na zahtjev, ali pomalo se naziru navike, imamo i grčića...ali sve je u nekoj normali user posted image

(Odgovor članu dianchy)
Neposredna veza do poruke: 1043
   RE: Termin siječanj i veljača 2012...
7.2.2012 9:51:17   
modesty blaise
opa, draga mariola ti još fakat sitno brojiš....user posted image

_____________________________

Sebastian, 01.09.2010

...I believe in pink... I believe in being strong when everything seems to be wrong...I believe in kissing, kissing a lot...I believe that tomorrow is another day...and...I believe in miracles...

(Odgovor članu mariola)
Neposredna veza do poruke: 1044
   RE: Termin siječanj i veljača 2012...
7.2.2012 11:22:00   
Bebys
mariola sretno
ti ces brzo...samo sto nisi....user posted image user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu mariola)
Neposredna veza do poruke: 1045
   RE: Termin siječanj i veljača 2012...
7.2.2012 14:21:36   
mariola
Ajme cure moje kod nas ludo puše, paški most je zatvoren, samo da me danas trudovi ne ulove.user posted image

_____________________________

Sretna i ponosna :)
Toni i Laura
♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

(Odgovor članu Bebys)
Neposredna veza do poruke: 1046
   RE: Termin siječanj i veljača 2012...
7.2.2012 20:40:06   
marinazg
user posted image user posted image user posted image evlen
uzivajte u bebicama, ja se nadam da cu i ja ubrzo sa svojom user posted image
Mariola da nebus ti kao ona zena rodila doma? user posted image

_____________________________

ribicu smo ocekivali 23.02.2012 i ribica nam je dosla 23.02 u 23.14 :)

(Odgovor članu mariola)
Neposredna veza do poruke: 1047
   RE: Termin siječanj i veljača 2012...
8.2.2012 8:32:44   
mariola
Jutrouser posted image
pijem kavicu, u 9 je ctg. vjerojatno i pregled, zaboravila sam šta mi jerekao prošli putuser posted image
Marina jel i ti danas ideš druser posted image

_____________________________

Sretna i ponosna :)
Toni i Laura
♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

(Odgovor članu marinazg)
Neposredna veza do poruke: 1048
   RE: Termin siječanj i veljača 2012...
8.2.2012 10:18:34   
marinazg
jutro user posted image
da idem po nalaze od brisa i na pregled a za ctg neznam nisu mi nis rekli, ili jesu pa nisam cula user posted image
javi kako je proslo user posted image

_____________________________

ribicu smo ocekivali 23.02.2012 i ribica nam je dosla 23.02 u 23.14 :)

(Odgovor članu mariola)
Neposredna veza do poruke: 1049
   RE: Termin siječanj i veljača 2012...
8.2.2012 10:32:54   
mariola
Evo me s pregleda i ctg-a. Stanje nepromijenjeno, otvorena za malo više od prsta, trudova nema. Uglavnom sve ok. U ponedjeljak opet ctg i uzv.

_____________________________

Sretna i ponosna :)
Toni i Laura
♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

(Odgovor članu marinazg)
Neposredna veza do poruke: 1050
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  40 41 [42] 43 44   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  40 41 [42] 43 44   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

curica-IME
anaxx

samo su dva u užem izboru:

RINA (20%)

LEONA (80%)


Broj svih glasova: 151

Hvala na glasovima. Glasovala/glasovao si već na svim aktualnim anketama. Možeš napraviti svoju anketu!

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!