|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  41 42 [43] 44 45   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Termin siječanj i veljača 2012...
8.2.2012 10:41:28   
ciba
jutro curke,evo i mene,ja doma,mislila sam da cu se porodit kad su me ost.u radaoniuser posted image user posted image user posted image
glavno da je sve ok...radili mi uzv,bebolino ima 2800...36 tj.kaze dr.da je to vekiki decko i da ima jajca do koljenauser posted image
i da mi je termin po njima 28.2...tak da...

_____________________________

Lorena 12.03.2009. 3850g i 51 cm
Matej 8.03.2012. 4290g i 52 cm

http://www.youtube.com/watch?v=B7r5yaSq1-k

(Odgovor članu mariola)
Neposredna veza do poruke: 1051
   RE: Termin siječanj i veljača 2012...
8.2.2012 11:17:36   
dianchy
mariola, a kad ti je termin? Ajd super da je sve ok user posted image
Još samo da i marina kaže da je i njoj sve ok i to je to za danas user posted image
Ja sam sutra naručena za pregled i uzv...napokon ću saznati bar otprilike mjere...a i baš me zanima hoće li mi raditi ctg i imam li kakve trudove... A sve molim Boga da ne moram ići na pregled nego da me sad uhvate trudovi user posted image

_____________________________

10.02.2012. stigla nam Gabrijela! :)

(Odgovor članu mariola)
Neposredna veza do poruke: 1052
   RE: Termin siječanj i veljača 2012...
8.2.2012 11:18:59   
dianchy
ciba user posted image Pravi dečko!
Što ako rodiš 29 tog? kako ćete slaviti ročkase? user posted image

_____________________________

10.02.2012. stigla nam Gabrijela! :)

(Odgovor članu dianchy)
Neposredna veza do poruke: 1053
   RE: Termin siječanj i veljača 2012...
8.2.2012 12:42:37   
ciba
a cula sam da kao u rodilistu pitaju da li se zeli upisati s 28.2 ili 1.3. hehe,vidjet cu kakve cemo bit volje hehe user posted image

_____________________________

Lorena 12.03.2009. 3850g i 51 cm
Matej 8.03.2012. 4290g i 52 cm

http://www.youtube.com/watch?v=B7r5yaSq1-k

(Odgovor članu dianchy)
Neposredna veza do poruke: 1054
   RE: Termin siječanj i veljača 2012...
8.2.2012 12:46:24   
dianchy
ma daj? Guba! user posted image

_____________________________

10.02.2012. stigla nam Gabrijela! :)

(Odgovor članu ciba)
Neposredna veza do poruke: 1055
   RE: Termin siječanj i veljača 2012...
8.2.2012 12:52:41   
mariola
Super ciba, i ti ćeš brzouser posted image user posted image
Mm cijelu trudnoću navija da se naša cura rodi 29.2.
Da rodim na taj dan ne bi upisivala ni 28. ni 1.3, nego baš 29.2.
Dianchy, meni je termin 21.
Kako to da još nisi bila na cg, ja već tri obavila.

_____________________________

Sretna i ponosna :)
Toni i Laura
♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

(Odgovor članu dianchy)
Neposredna veza do poruke: 1056
   RE: Termin siječanj i veljača 2012...
8.2.2012 16:01:27   
dianchy
ah, ne pitaj...nisu mi uopće jasni u bolnici...zadnji put sam na uzv bila kod svog ginića krajem godine i onda sam se naručila za pregled u bolnici tek krajem prvog mjeseca (tad sam bila 37 + 3) I mislila sam da će me naručiti za tjedan dana, ali doktor je rekao kontrola tek za 2 tj. + uzv (što znači da ću sutra na toj kontroli biti već 39+3) A od ctg-a ni riječi ni spomena... Mislim, do sad je sve bilo super pa pretpostavljam da je odlučio da nije potrebno, ali ipak...a ne znam...štreberica sam i volim da je sve po PS-u pa me zbunjuje to malo...a valjda će mi sutra napraviti ctg... Iako osjećam neke kontrakcije...možda dočekam noć u bolnici user posted image

_____________________________

10.02.2012. stigla nam Gabrijela! :)

(Odgovor članu mariola)
Neposredna veza do poruke: 1057
   RE: Termin siječanj i veljača 2012...
8.2.2012 16:13:44   
natali2610
Hej curkeuser posted image ...
Još maloooooo ....trudići samo što nisu ....
Marina ja ti ranicu tuširam u mlakoj vodi (jako često)i sušim fenom (dobila sam takve upute u bolnicu)..može se sprejati sa octeniseptom ali je najbitnije da je rana čim više suha...

< Poruku je uredio natali2610 -- 8.2.2012 16:14:56 >


_____________________________

Bono 03.02......

(Odgovor članu mariola)
Neposredna veza do poruke: 1058
   RE: Termin siječanj i veljača 2012...
8.2.2012 17:53:31   
marinazg
joooj cureee ja sam tek sad dosla doma a u bolnicu sam dosla u 12.30 luuuudaaa sam
podigla nalaze i u 2 bila na ctgu i pregledu, to je sve ok ali nalazi krvi nisu bili. neki dio je normalan od 0-4 a ja sam imala 13 i digli su uzbunu i isla gore u radaonu da ponove krvnu sliku, u 4 dosla po nalaze i vratila se dole u trudnicku da bi mi taj dio bio 0 user posted image ali sad nije valajalo nekaj drugo kao normalno je od 0-5 a meni bilo 13.5 ma za popizdit vec sam mislila da ce me ostavit gore, ali je doktor rekao da to drugo nije tolko bitno, naravno imam niski tlak i dalje ali ima dosta plodne vode i sve je sa bebolinom ok user posted image
5 sati sam bila u bolnici i stvarno mi je dosta, idem se sad malo odmorit jer nemam snage vise izludilo me ovo danas user posted image

_____________________________

ribicu smo ocekivali 23.02.2012 i ribica nam je dosla 23.02 u 23.14 :)

(Odgovor članu natali2610)
Neposredna veza do poruke: 1059
   RE: Termin siječanj i veljača 2012...
8.2.2012 18:43:40   
Martyna
Cestitam svim novim mamicamauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image !!!!

A vi curke, drzite se.....jos malo i dolaze i vasi user posted image user posted image user posted image !!!!

puse!!!!


_____________________________

Mia 20.11.2008.
Matija 22.01.2012.

(Odgovor članu mariola)
Neposredna veza do poruke: 1060
   RE: Termin siječanj i veljača 2012...
8.2.2012 19:32:25   
dianchy
A joj marina..bas su te izmucili..sad odmaraj, glavno da je sve ok. :) Cure koje ste dozivjele cari trudova : D kak vas je bolilo izmedju trudova? Mislim shvacam kak bole trudovi, ali jel vas kaj bolilo izmedju ili bol skroz popusti pa niste nista osjetile izmedju? I kad ste pocele uopce mjeriti razmak izmedu trudova? Mislim koliko su trudovi bili jaki kad ste pocele mjeriti?

_____________________________

10.02.2012. stigla nam Gabrijela! :)

(Odgovor članu Martyna)
Neposredna veza do poruke: 1061
   RE: Termin siječanj i veljača 2012...
9.2.2012 9:30:05   
mariola
Ajme marina dobro su te navozali. Baš mi je žao user posted image
Dianchy, između trudova ne boli ništa. Ako ti je bolnica blizu, ne trebaš ići prije nego razmak postane 15 minuta. Mada, ja sam ziheraš pa bi išla čim pukne vodenjak, ako pukne...
A u rađaoni ako dobiješ drip, na početku će biti ok a poslije nećeš imati vremena ni zraka uzet jer trudovi idu jedan za drugim bez razmaka.

_____________________________

Sretna i ponosna :)
Toni i Laura
♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

(Odgovor članu dianchy)
Neposredna veza do poruke: 1062
   RE: Termin siječanj i veljača 2012...
9.2.2012 10:25:12   
marinazg
da bas su me navozali ko mladog majmuna, nadam se da vise nece bit tako i da cu iduci put 5+ sati provest u bolnici sa trudovima user posted image user posted image
oprosti na debilnom pitanju ali ne kuzim jednu stvar: znaci ako pukne vodenjak onda treba ic odma iste minute u bolnicu a ako imamo trudove a nije pukao vodenjak onda kad nam budu trudovi svakih 10 (ili kolko) min je najbolje krenut?

_____________________________

ribicu smo ocekivali 23.02.2012 i ribica nam je dosla 23.02 u 23.14 :)

(Odgovor članu mariola)
Neposredna veza do poruke: 1063
   RE: Termin siječanj i veljača 2012...
9.2.2012 10:28:16   
marinazg
zaboravila sam napisat da mi treba 10 min do bolnice user posted image

_____________________________

ribicu smo ocekivali 23.02.2012 i ribica nam je dosla 23.02 u 23.14 :)

(Odgovor članu marinazg)
Neposredna veza do poruke: 1064
   RE: Termin siječanj i veljača 2012...
9.2.2012 10:46:07   
dianchy
Cureeeeee nešto se počelo događati!!! user posted image user posted image user posted image
Došla ja danas ujutro u bolnicu na pregled u 8 h, a naručena za uzv i pregled u 9....rekoh idem ranije da obavim što prije uzv pa da ne čekam na pregled dugo...ostavila uputnicu za uzv i odoh na wc jer mi je full sila, i ne dođem do wc opet nešto procuri kao ovih dana. Mislim si evo ga opet, jedva čekam pregled da kažem doktoru za to, pa da vidimo jel plodna voda ili kaj. Kad dođem ja na wc, a na ulošku mrlja od krvi cca 4 cm, više sukrvica nego čista krv. E takav me nalet adrenalina uhvatio,jer sam znala da je krenulo. Ali bez panike, pa kaj u bolnici sam. user posted image Dođem do sestre odmah i kažem joj da sam naručena tek u 9, ali da imam mrlju od krvi i kaže ona onda je najbolje da odmah odete u rađaonu. Dođem tamo, opet se popiškim, stave me na ctg, i tak sam ležala tam bar sat vremena. Ukočila sam se jer su ti stolovi tak neudobni (nadam se da je ovaj u rađaoni malo udobniji). I kaže sestra da je malena užasno mirna i da spava, kao imam neke trudiće, ali pošto sam blizu neće me zadržat sad u bolnici nego nek idem doma, pijem, jedem i šećem (da se mala razbudi valjda) pa nek dođem za sat vremena ponovo na ctg,pa ćemo onda vidjeti kakvo je stanje...da li idem doma čekat jače trudove ili ostajem. Ova sukrvica mi i dalje curka (sad vjerovatno i od vaginalnog pregleda), ne paničarim, ali sam užasno uzbuđena jer - još malo i vidjet ću svoju djevojčicu!!!user posted image user posted image user posted image

po veličini posta vidite koliko sam uzbuđena! user posted image

Dakle marina tu je i odgovor na tvoje pitanje, ako ti pukne vodenjak (a tak si blizu bolnice ko i ja) ne moraš odmah trčati u bolnicu, polako se spremi i bez panike kreni. A trudovi neka ti budu bar svakih 10 min (a može i manje) jer si fakat blizu i kad ti vide adresu neće te zadržavati u bolnici nego ti je bolje da budeš domeka. Idem ja sad sve spremiti i hodati. Možda se nešto jače pokrene user posted image

_____________________________

10.02.2012. stigla nam Gabrijela! :)

(Odgovor članu marinazg)
Neposredna veza do poruke: 1065
   RE: Termin siječanj i veljača 2012...
9.2.2012 10:46:53   
mariola
Mas ne trebaš odmah. Stigneš obavit i zadnju depilaciju domauser posted image
Ili ako ti je draže ostavi se njima nek te oni sredeuser posted image
Ne krene porod odmah kad pukne vodenjak. Ja imam sat vremena do rodilišta pa se svejedno planiram i istuširat i laganini spremit ako mi vodenjak pukne doma. Prvi put nije, oni su ga bušili.

_____________________________

Sretna i ponosna :)
Toni i Laura
♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

(Odgovor članu marinazg)
Neposredna veza do poruke: 1066
   RE: Termin siječanj i veljača 2012...
9.2.2012 10:54:35   
mariola
Opa dianchy, krenulo jeuser posted image user posted image user posted image user posted image
Ajde sad laganini spremi sve i ako imaš loptu za pilates skači na njoj. Javljaj se, mislim na tebe i želim ti svu sreću svijeta. Da što lakše i bezbolnije rodiš i čim prije ugledaš svoju curicu.

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Sretna i ponosna :)
Toni i Laura
♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

(Odgovor članu mariola)
Neposredna veza do poruke: 1067
   RE: Termin siječanj i veljača 2012...
9.2.2012 11:02:40   
marinazg
jaoooo dianchyyy citam tvoj post i sva sam se najezila imam osmijeh od uha do uha, bas sam sretna da ces uskoro ugledati svoju malenu user posted image sad sam uzbudena ko da se meni to dogada user posted image
zelim ti sto bezbolniji porod i da sve bude ok user posted image
sreeetnooo i hvala na objasnjenju i tebi i marioli user posted image

_____________________________

ribicu smo ocekivali 23.02.2012 i ribica nam je dosla 23.02 u 23.14 :)

(Odgovor članu mariola)
Neposredna veza do poruke: 1068
   RE: Termin siječanj i veljača 2012...
9.2.2012 11:03:16   
natali2610
Dianchy user posted image user posted image user posted image ...

_____________________________

Bono 03.02......

(Odgovor članu mariola)
Neposredna veza do poruke: 1069
   RE: Termin siječanj i veljača 2012...
9.2.2012 11:08:31   
dianchy
Hvala cure!! Ni ja se ne prestajem smijati user posted image No tko zna, možda se još čujemo kasnije. Možda me puste doma. Ali baš sam uzbuđena!
Kad sam došla pita mene sestra jel me boli kaj, ja rekoh pa tak tak. Bol je tak subjektivan doživljaj. Kaj ja znam, možda imam visok prag tolerancije na bol, a kaže ona meni ma čim se vi tak smijete nije to još ništa tak ozbiljno user posted image

Sad još sređujem po kući sitnice i odoh na ctg...baš me zanima jel se kaj promijenilo. Inače kaže doktor na prošlom ste pregledu bili otvoreni 1 prst, sad je malo više, ali nije za cijela 2 prsta...nadam se da se neću otvarati baš 18 h user posted image
Čujemo seeee!!! Odoh!! Weeeeeeeee [smjavascript:void(AddText('user posted image '))=smiley36.gif]user posted image

_____________________________

10.02.2012. stigla nam Gabrijela! :)

(Odgovor članu natali2610)
Neposredna veza do poruke: 1070
   RE: Termin siječanj i veljača 2012...
9.2.2012 11:11:40   
marinazg
ajdee dianchy sreeetnooo jos jednom i blizu sam bolnice ako trebas kog stiskat za ruku ili derat se na nekoga zovi pa cu doc user posted image user posted image user posted image
hahahaha

_____________________________

ribicu smo ocekivali 23.02.2012 i ribica nam je dosla 23.02 u 23.14 :)

(Odgovor članu dianchy)
Neposredna veza do poruke: 1071
   RE: Termin siječanj i veljača 2012...
9.2.2012 17:33:13   
dianchy
Drage moje,ja ostala u bolnici. Nisam se uspjela javiti. Trudovi napreduju,sad su na svakih 5 min. Opet sam spojena na ctg. Do sad sam hopsala po lopti. Vidjet cemo kaj kaze vizita jesam kaj vise otvorena od pisljivih prst i pol. Auf! Trud! Pozdravljam var i javim se kad malena princeza ugleda svjetlo dana ili umjetno ako rodim tokom noci :) pozzz sa sv.Duha!

_____________________________

10.02.2012. stigla nam Gabrijela! :)

(Odgovor članu marinazg)
Neposredna veza do poruke: 1072
   RE: Termin siječanj i veljača 2012...
9.2.2012 17:55:45   
marinazg
ufff disi draga disi user posted image
sretnoo i nadam se da ne boli jako user posted image


_____________________________

ribicu smo ocekivali 23.02.2012 i ribica nam je dosla 23.02 u 23.14 :)

(Odgovor članu dianchy)
Neposredna veza do poruke: 1073
   RE: Termin siječanj i veljača 2012...
9.2.2012 22:03:18   
Dudix
Pozdrav svima sa Sv. Duha od mame i malog diva (4450 i 57 cm). Rodila sam proslog petka ali smo jos tu jer je mali dobio e.coli i sad je jos minimum tjedan dana na terapiji. Duuuga prica ali on je sad ko zmaj i jedva cekamo doci doma. Porod ko porod je bio ok (barem fizicki) i blagoslovljena bila epiduralna user posted image To kako sam ja to dozivila psihicki je druga prica user posted image Sve u svemu mrga je tu, upravo spava jer se najeo i dojenje nam ide super. Ako nekoga zanimaju kakvi detalji ili imaju pitanja vezana za Sv. Duh javite se na pp.... Sretno svima koje su vec krenule i neka user posted image sretno stignu.

_____________________________

...da sam prazan list, potpuno čist koristila bi puno, puno deblji kist. I samo jarke i šarene boje da napišem ime tvoje i moje...

(Odgovor članu marinazg)
Neposredna veza do poruke: 1074
   RE: Termin siječanj i veljača 2012...
10.2.2012 8:02:26   
marinazg
Didix user posted image user posted image user posted image user posted image
a bubica jooj kak je veliki, preslatko, cestitam user posted image user posted image
zao mi je kaj je user posted image dobila e.coli i kaj morate biti u bolnici, no nadam se da cete se sto prije vratiti doma i uzivati u malom princu user posted image

_____________________________

ribicu smo ocekivali 23.02.2012 i ribica nam je dosla 23.02 u 23.14 :)

(Odgovor članu Dudix)
Neposredna veza do poruke: 1075
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  41 42 [43] 44 45   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  41 42 [43] 44 45   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Dudica.
пеперутка16

Do kada je vaše dijete imalo dudu?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!