|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kilogrami u plusu ili u minusu
22.1.2009 12:12:20   
tomi
Ja sam dobila 15kg, kada sam se vratila iz bolinice imala sam 10kg manje, sada imam još 2 viška od početne težine, tri  su ošle u mjesec dana.

(Odgovor članu Laila)
Neposredna veza do poruke: 76
   RE: Kilogrami u plusu ili u minusu
24.1.2009 10:14:29   
škorpionka_
Ja se isto nešto baš i ne brinem. Imam 15 kg više i vjerujem da će dosta kg otići s porodom, a ovo ostalo će , nadam se, otići s dojenjem i brigom o bebici...user posted image Važno da sve prođe kako treba, a kilogrami će se već otopiti....

(Odgovor članu tomi)
Neposredna veza do poruke: 77
   RE: Kilogrami u plusu ili u minusu
24.1.2009 12:37:21   
Zvjezdana777
ma necu uopce vise gledat na to... mada se naisam pretjerano do sada zdebljala ali bas me briga znam za sto sam se zdebljala, uzivajte i ne brinite zbog toga... ja jedem normalno kao i prije i to je to user posted image

_____________________________

Per aspera ad astra

(Odgovor članu škorpionka_)
Neposredna veza do poruke: 78
   RE: Kilogrami u plusu ili u minusu
4.3.2009 22:19:01   
..pčelica..
hello...ja sam nova članica na vašem forumu i šaljem pozz svima...eto,ja sam trudna 12 tjedana i dobila sam skoro tri kg..recite mi jel to u razmjerima normale???ginekolog me je spustio prije dva tjedna,rekao je da prestanem jesti!!!!user posted image

(Odgovor članu Zvjezdana777)
Neposredna veza do poruke: 79
   RE: Kilogrami u plusu ili u minusu
4.3.2009 22:39:38   
vlatkić
Hej evo i ja sam nova ovdije u 12 sam tjednu al nemam problema s debljenjem... iako sam prije trudnoće nabila 10kg viška, otkad sam trudna skinula sam 4 kg ... pa sad neznam jel to baš normalno????? S obzirom na to da nemam mučnine i da jedem sve normalno kao i prije ....

(Odgovor članu ..pčelica..)
Neposredna veza do poruke: 80
   RE: Kilogrami u plusu ili u minusu
4.3.2009 23:02:38   
Ninaa
A kod svakog je drugačije, meni su u početku svaki mjesec išle kile gore i doktor me svaki put znao reći, pa gospođo kakvi budete do kraja trudnoće, s tim da uopće nisam puno jela jel mi je bilo mučno. Negdje u 6 mj. mi je stalo i sad čekam svoju mrvicu (još 2 tj.) i u plusu sam 15 kg, sad je rekel da je to normalno.

(Odgovor članu vlatkić)
Neposredna veza do poruke: 81
   RE: Kilogrami u plusu ili u minusu
6.4.2009 15:19:44   
tina2605
Nemate vi pojma koliko se kila može dobiti. Rodila sam blizance u 37. tjednu trudnoće. U trudnoću sam krenula sa bjednih 47 kila. Bilo mi je mučno prva 3 mjeseca ali nisam skinula ni grama. Došle su komplikacije-prijeteći spontani pa višak plodne vode ,amniodrenaža i ležanje u bolnici. Sa 36 tjedana i 2 dana vaga je pokazala 102 kile. user posted image Suma sumarum dobila sam 55 kila. Izgledala sam ko veliki balon. Iz rodilišta sam izašla sa 67 kila a nakon 3 mjeseca hodanja,nespavanja i nejedenja pala sam na 46 kila i svekrva me skupila sa kuhinjskog poda. Došao je moj tata i maćeha i oduzeli su mi moje pišulince na tjedan dana. Bolje tako nego da sam završila u bolnici.Stoga,drage moje okrugle trudnice neka kile idu polako gore ali ih i skidajte polako a ne ko ja. Od svega toga kičma je u komi a i polako me pere dijabetes. Sve to od silne želje da budem opet ljepa i mršava mama. Morala sam se pomiriti i sa činjenicom da mi je zbog dijabetesa treće djete velika opasnost i lutrija da se rodi zdravo. Pamet u glavu i učite na mojoj grešci.user posted image

(Odgovor članu Ninaa)
Neposredna veza do poruke: 82
   RE: Kilogrami u plusu ili u minusu
7.4.2009 11:17:01   
plavka
Curke ja sam ušla u 29 tjedan i dobila sam +11 kg, naime  što mi se više odmiču tjedni  ja sam sve gladnija i gladnija, ako ne stavim nešto u usta mučnina me hvata, neznam šta da napravim po tom pitanju i što da jedem, nebih se htijela pretjerano udebljat imate li kakav savjet?????user posted image

(Odgovor članu tina2605)
Neposredna veza do poruke: 83
   RE: Kilogrami u plusu ili u minusu
7.4.2009 11:38:57   
ninolina
Jedi više voća ja sam kad bi bila gladna pojela jabuku, puno puta i na silu. A i kažu da se brza metabolizam sa jabukama, možda se zato nisam ni udebljalauser posted image user posted image

_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

(Odgovor članu plavka)
Neposredna veza do poruke: 84
   RE: Kilogrami u plusu ili u minusu
7.4.2009 13:45:16   
nemirna mama
u prvoj trudnoći 19 kg....
u drugoj sam dosta dugo bila u minusu....dobila sam 10kg
a sad sam trudna 24 tj i još sam u minusu.....

(Odgovor članu ninolina)
Neposredna veza do poruke: 85
   RE: Kilogrami u plusu ili u minusu
15.4.2009 16:21:36   
daisyboo
Ja sam u 25 tjednu i dobila sam 9 kguser posted image !!!!

(Odgovor članu nemirna mama)
Neposredna veza do poruke: 86
   RE: Kilogrami u plusu ili u minusu
15.4.2009 16:54:24   
mia02
Uh, ja sam na strogom mirovanju, usla tek u 7 mjesec....kile u veeeeeeeeeelikom + i ne zelim uopce razmisljati na kojoj brojci ce stati....sva sreca da ne idem kod istog ginekologa kao i moja prijateljica koji ne reagira najbolje ako se neko deblja iznad prosjeka, bolje receno ''po knjigama''....zadnji put joj rece da joj je bolje da se potrudi ovaj mjesec dobiti tocno onoliko koliko te njegove knjige nalazu.....???????

Mene moj ni ne vaze...sta mu vrijedi kad lezim doslovno 24/7 ....

(Odgovor članu daisyboo)
Neposredna veza do poruke: 87
   RE: Kilogrami u plusu ili u minusu
21.4.2009 11:37:01   
marijasara
cure baš vas čitam i nekako gledam da prolazimo sve kroz ise stvari. One cure koje su imale više problema sa kilama u životu (kao i ja) zbrajaju deku po deku. A one koje su prije bile mršavice se ne brinu i vesele se trudnoći. Trenutno sam u 29 tj. i dobila sam ako mjerim od početne kilaže 8 kg, a ako mjerim od 3 mj.trudnoće jer sam prvih mjeseci bila stalno na wc-u:( nekih 11kg. I sve bi to bilo super da sam imala prije 60 kg, ali pošto nisam:( smeta mi to.
Naravno i meni društvo stalno komentira kilažu, trbuh i sve ostalo, na poslu me zovu debela i sve to polako ubija u pojam, makar bi kao trebale biti vesele, hormoni i "povijest" ipak čini svoje:(

eto nadam se da do kraja neću dobiti još puno, no iskreno najbitnija je ova princeza u meni..

uživajte i nedajte se user posted image

_____________________________

Najveća sreća i svijetlo na kraju dana - Sara!

(Odgovor članu mia02)
Neposredna veza do poruke: 88
   RE: Kilogrami u plusu ili u minusu
22.4.2009 9:53:15   
elina
pozdrav svimauser posted image !U prvoj trudnoci dobila sam 12 kg,a sada sam u 18+5 i dobila sam 2,5 kg!Ne drzim nikakve djete,jedem kao i prije,dorucak mi je najbitniji i to burek sa siromuser posted image (luda sam za burekom,he),rucam normalno,jedino veceram ranije tj.najkasnije do 18h.Vjerijatno mi pomaze to sto se dosta krecem,svakodnevna setnja od 1h i to mi je gust,i to je to!Sretno svimauser posted image

(Odgovor članu marijasara)
Neposredna veza do poruke: 89
   RE: Kilogrami u plusu ili u minusu
22.4.2009 10:06:10   
mariola
Ovo je Rža napisla u jednoj temi, pravilno dobivanje kg u trudnoći.
12. tjedan + 2kg
16. tjedan + 2,5 kg
20. tjedan + 3kg
24. tjedan + 4,5 kg
28. tjedna + 9 kg
32. tjedan + 11 kg
36. tjedan + 12 kg
40. tjedan + 12 kg

Ja sam u 12. tjednu i +1kg. za sad dobro, a vidićemo šta će biti poslije.user posted image

(Odgovor članu elina)
Neposredna veza do poruke: 90
   RE: Kilogrami u plusu ili u minusu
22.4.2009 10:15:15   
pufna*
IZVORNA PORUKA: marijasara

cure baš vas čitam i nekako gledam da prolazimo sve kroz ise stvari. One cure koje su imale više problema sa kilama u životu (kao i ja) zbrajaju deku po deku. A one koje su prije bile mršavice se ne brinu i vesele se trudnoći. Trenutno sam u 29 tj. i dobila sam ako mjerim od početne kilaže 8 kg, a ako mjerim od 3 mj.trudnoće jer sam prvih mjeseci bila stalno na wc-u:( nekih 11kg. I sve bi to bilo super da sam imala prije 60 kg, ali pošto nisam:( smeta mi to.
Naravno i meni društvo stalno komentira kilažu, trbuh i sve ostalo, na poslu me zovu debela i sve to polako ubija u pojam, makar bi kao trebale biti vesele, hormoni i "povijest" ipak čini svoje:(

eto nadam se da do kraja neću dobiti još puno, no iskreno najbitnija je ova princeza u meni..

uživajte i nedajte se user posted image


svakako, uzivaj u malenoj... to je najbitnije. no sto sam htjela reci, i neke mrsavice se jednako grizu oko dobivenih kilograma, pretpostavljam. sve je individualno.




_____________________________

moja pepita - 31.05.2010.
još jedno malo - 11.05.2012.



(Odgovor članu marijasara)
Neposredna veza do poruke: 91
   RE: Kilogrami u plusu ili u minusu
22.4.2009 11:56:31   
marijasara
Ma ne kažem da se i one ne brinu, ali eto gledam svoju frendicu koja je prije imala valjda 55 kg, sada kada je dobila već preko 10, to joj se u pravilu ni ne vidi i ona se uopće ne sekira..
tako da sudim po njoj, no vjerojatno nisu sve iste:)

uživaj i ti u svojoj trudnoći:=)

_____________________________

Najveća sreća i svijetlo na kraju dana - Sara!

(Odgovor članu pufna*)
Neposredna veza do poruke: 92
   RE: Kilogrami u plusu ili u minusu
24.4.2009 15:51:41   
Hanna
Evo ja danas se vagala kod dr...smrsala sam 1 kg za desat danauser posted image Nisam mogla vjerovat kad sam vidjela,al eto i to je moguce.Do sad sam se redovno debljala 2-3kg za mjesec,a sad...ovaj 9-ti mjesec trudnoce cini cudauser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Moj Dino... 12.05

(Odgovor članu marijasara)
Neposredna veza do poruke: 93
   RE: Kilogrami u plusu ili u minusu
24.4.2009 20:06:35   
pikachu
IZVORNA PORUKA: mariola

Ovo je Rža napisla u jednoj temi, pravilno dobivanje kg u trudnoći.
12. tjedan + 2kg
16. tjedan + 2,5 kg
20. tjedan + 3kg
24. tjedan + 4,5 kg
28. tjedna + 9 kg
32. tjedan + 11 kg
36. tjedan + 12 kg
40. tjedan + 12 kg

Ja sam u 12. tjednu i +1kg. za sad dobro, a vidićemo šta će biti poslije.user posted image




Pa to bi valjda trebalo ići i po nekakvoj konstituciji, a ne sve trudnice u istu kategoriju user posted image ... Pa nismo sve ni isto građene...

Užas od teme... U ponedjeljak sam lagala ginekologici koliko sam dobila od početka trudnoće user posted image user posted image user posted image ... Da mi ne bi rekla DIJETA!

24. tjedan, vaga pokazuje +11kg... Po ovoj tablici trebala bi tako tek za 8 tjedana user posted image user posted image user posted image ...

_____________________________

Sunce naše malo, stigla si...
Vita-10.08.2009.
Ponosni T&M

(Odgovor članu mariola)
Neposredna veza do poruke: 94
   RE: Kilogrami u plusu ili u minusu
24.4.2009 20:08:26   
dominik
user posted image nisi strasna ima nas jos koji smo tak dobili al me ljeto spasilo pa sam taj mjesec otisla malo u minus

(Odgovor članu pikachu)
Neposredna veza do poruke: 95
   RE: Kilogrami u plusu ili u minusu
27.4.2009 11:41:15   
marijasara
pikachu ne brini, to ti stvarno ovisi od žene do žene. Svagdje ćeš vidjeti da mršavije cure dobijuj više, a deblje manje, a može biti i obrnuto. Nema tu pravila. Jedi koliko ti organizam traži i to je to..
Kako je meni doktor rekao u šali - beba je parazit i ona će sebe namiriti. Tako da nema potrebe za prenajedanjem...

p.s. ja u 30 tj. + 8 kg ako mjeriš od starta (jedno vrijeme sam malo smršavila)
ali kako sam prije imala višak kila i ovih 8 mi je kao 15 kod nekog drugoguser posted image

_____________________________

Najveća sreća i svijetlo na kraju dana - Sara!

(Odgovor članu pikachu)
Neposredna veza do poruke: 96
   RE: Kilogrami u plusu ili u minusu
27.4.2009 14:09:31   
mila26
Marijasara eto ja sam u 29-om tjednu i u plusu sam 16kg ali ostala sam trudna sa 58kg tako da nemam viška od prije. Meni je sve otišlo u trbuh koji je dosta velik za te tjedne i naravno u dupe i bpkove. Nadam se da će poslije poroda to otići.

(Odgovor članu marijasara)
Neposredna veza do poruke: 97
   RE: Kilogrami u plusu ili u minusu
2.5.2009 21:14:49   
mrvicak
ja sam 31 tjedan 9,5 kg

(Odgovor članu mila26)
Neposredna veza do poruke: 98
   RE: Kilogrami u plusu ili u minusu
4.5.2009 13:24:12   
Anoniman
Curke moje, ja sam danas 20 tjedana i 5 kg u plusu. Baš me zanima šta će reći dr. po ovoj tablici, ne bih trebala imati toliko user posted image Ali imam!user posted image

(Odgovor članu mrvicak)
  Neposredna veza do poruke: 99
   RE: Kilogrami u plusu ili u minusu
4.5.2009 14:11:52   
kokica
sad sam u 29tj. i imam +13kg...
u prvoj trudnoći sam dobila +30kg ali sam jako brzo i izgubila tako da se ne sekiram radi toga,
najvažnije mi je da bebač dobro napreduje...

_____________________________

Damian 22,12,2004
Ksenia 26.07.2009

(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli odbijati svoju bebu od pelena?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!