|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kilogrami u plusu ili u minusu
4.6.2009 10:19:57   
m600
IZVORNA PORUKA: m600

ja sam 22 tj i imam +2kg


sutra 26 tj... +5 kg...

_____________________________

26.09.2009- velika sekica
21.10.2011-mali čupavac


(Odgovor članu m600)
Neposredna veza do poruke: 126
   RE: Kilogrami u plusu ili u minusu
4.6.2009 10:21:53   
dominik
IZVORNA PORUKA: marijasara

Ja u 35 tjednu i evo 12 kg više:(...
jel ima neka cura da napiše kako je to nakon poroda sa kilama. Svi pričaju da to ode.. ali koliko i kako.. Mislim vjerujem da kada rodim da će barem 3-4 kg otići. A kako onda ide dalje. Da li se ipak nešto i samo otopi ili jedino vježbe i dijeta pomažu....
neka cure koje su već rodile napišu komentar....




u drugoj trudoci sam natukla 24 + (nisam se vagala zadnjih mjesec dana da se ne sokiram)...odmah nakon poroda izgubis cca 7-10 kg...a evo 4 mjeseca nakon poroda vratila sam se na staru kilazu...ok ja ne dojim
u prvoj trudnoci dobila nekih 14 kg i dojila sam 9 mj i isto mi je trebalo 4 mj da se vratim na staru kilazu, a onda nakon nekoliko mjeseci i na kilazu iz osnovne skole valjda

(Odgovor članu marijasara)
Neposredna veza do poruke: 127
   RE: Kilogrami u plusu ili u minusu
4.6.2009 16:08:56   
marijasara
dominik, pretpostavljam da prije nisi imala nekih većih problema sa skidanjem kila. Ja oduvijek imam pa me strah da ne bude tako i nakon trudnoće. A kada bi se vratila kroz 4 mj. na staru bila bi čist zadovoljna, a onda ostatak koji sam i prije imala višak voljela bi skinuti... ali to ću sve vidjeti... kako će vrijeme prolaziti....

Tebi svaka čast, stvarno si uspjela u kratkom vremenu!!user posted image

_____________________________

Najveća sreća i svijetlo na kraju dana - Sara!

(Odgovor članu dominik)
Neposredna veza do poruke: 128
   RE: Kilogrami u plusu ili u minusu
4.6.2009 16:48:36   
Sagem
Ja sam u 20tj i imam 5+
Neću reć da ne pazim... jer ja mislim da ja i od čaše vode dobijem kg, tako da gledam na svaku fetu kruha, pa čak i na neko voće. Voljela bi se malo više opustiti, ali ne vjerujem sama sebi da bi mogla stati.A di bi mi onda bio kraj user posted image

(Odgovor članu marijasara)
Neposredna veza do poruke: 129
   RE: Kilogrami u plusu ili u minusu
4.6.2009 18:03:58   
Duve
Sagem tu smo negdje, i na mene se sve prima, ja sam za 2 dana 22 tjedna i +5kg. U prvoj trudnoći natukla 30 pa sad isto pazim user posted image

_____________________________

Karlo 8.06.2005.
Ema 8.10.2009.-imamo 16 zubića

(Odgovor članu Sagem)
Neposredna veza do poruke: 130
   RE: Kilogrami u plusu ili u minusu
5.6.2009 12:09:00   
zlato_tatino
28.tjedan i plus 8 user posted image

(Odgovor članu Duve)
Neposredna veza do poruke: 131
   RE: Kilogrami u plusu ili u minusu
5.6.2009 12:10:32   
ejmama
ja sam sad +11kg

_____________________________

H 07 E 09

(Odgovor članu zlato_tatino)
Neposredna veza do poruke: 132
   RE: Kilogrami u plusu ili u minusu
5.6.2009 12:58:53   
Duve
ejmama taman, i ja se nadam da ću sa toliko završiti user posted image

_____________________________

Karlo 8.06.2005.
Ema 8.10.2009.-imamo 16 zubića

(Odgovor članu ejmama)
Neposredna veza do poruke: 133
   RE: Kilogrami u plusu ili u minusu
5.6.2009 13:37:09   
ELISABETH
Evo 39. tjedan +13user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu Duve)
Neposredna veza do poruke: 134
   RE: Kilogrami u plusu ili u minusu
8.6.2009 14:38:42   
Mucasta
U 18. sam tjednu na -1kg zbog groznih mučnina od kojih nisam mogla jest ništa iza 13.00 sati.

(Odgovor članu ELISABETH)
Neposredna veza do poruke: 135
   RE: Kilogrami u plusu ili u minusu
17.6.2009 8:23:37   
marijasara
hej moje drage,
eto ja sam u 37.tj i na plus 14. S time da sam u zadnjih tjedan-dva dana toliko naotekla i dobila 3 kg. da mislim da je dobar dio ovog ipak voda.
da li ste vi jako naotekle pred kraj i da li ima tu nekog ljeka kako da to malo smanjim. pa ne mogu ni japanke obući koliko sam naotekla (a hvalila se do sada kako nisam;()
uživajte

(Odgovor članu Mucasta)
Neposredna veza do poruke: 136
   RE: Kilogrami u plusu ili u minusu
17.6.2009 8:29:14   
dominik
lezi i noge u zrak, manje slano papati ali u biti pomoci nema dok ne rodis, a vidim da ce to uskoro, sretno

(Odgovor članu marijasara)
Neposredna veza do poruke: 137
   RE: Kilogrami u plusu ili u minusu
17.6.2009 8:33:53   
dominik
IZVORNA PORUKA: marijasara

dominik, pretpostavljam da prije nisi imala nekih većih problema sa skidanjem kila. Ja oduvijek imam pa me strah da ne bude tako i nakon trudnoće. A kada bi se vratila kroz 4 mj. na staru bila bi čist zadovoljna, a onda ostatak koji sam i prije imala višak voljela bi skinuti... ali to ću sve vidjeti... kako će vrijeme prolaziti....

Tebi svaka čast, stvarno si uspjela u kratkom vremenu!!user posted image


ja to gledam ovako, te kile su dosle u manje od 9 mj, nisu skupljane godinama, tako da najmanje toliko vremena ti treba za skinut ih, kako sam uspjela he he, svaki puta kad sam krenula jesti jedno od djece me diglo od stola pa...uspavljivanje bebaca u kolicima (kilometri i kilometri u malom stanu), dizanje po noci, videt ces da ce ici kilice polako dole....

(Odgovor članu marijasara)
Neposredna veza do poruke: 138
   RE: Kilogrami u plusu ili u minusu
17.6.2009 17:00:06   
mara27
IZVORNA PORUKA: marijasara

Ja u 35 tjednu i evo 12 kg više:(...
jel ima neka cura da napiše kako je to nakon poroda sa kilama. Svi pričaju da to ode.. ali koliko i kako.. Mislim vjerujem da kada rodim da će barem 3-4 kg otići. A kako onda ide dalje. Da li se ipak nešto i samo otopi ili jedino vježbe i dijeta pomažu....
neka cure koje su već rodile napišu komentar....




ah!
ja sam dobila u prvoj tr priko 20 kg i nakon poroda mi je jakooo malo otišlo- a ja ostala sigurnih 15 u plusu....a volila sam pojesti svašta
tribalo mi je dosta discipline, i tek kad sam potpuno promijenila prehrambene navike to je počelo odlaziti...
u 2 ipo godine samo je otišlo možda 9 kg, i to postupno, a kad sam krenila sa zdravom prehranom (ništa extremno, samo manje masti i izbacila čokolade i slatko) u 2 ipo mj istopilo se i zadnjih 8....
bez discipline nema ni vitkog izgleda, blago onima koje su prirodno mršave i jedu sve ali to su iznimke



_____________________________

odgajati dijete-ljubavlju i povjerenjem!
L-25.08.05.
T-19.10.09.

(Odgovor članu marijasara)
Neposredna veza do poruke: 139
   RE: Kilogrami u plusu ili u minusu
17.6.2009 17:14:29   
mala pcelica
3 tjedna od poroda i nažalost otišlo 11 kg(a udebljala se 20) kažem nažalost jer sam inače mršavica i nadala sam se da će mi koja kila ostati viška ,za sad je to 9 kg i nadam se da i njih neću izgubiti jer mi ova kilaža savrseno odgovara,mada bi volila da je moglo ostati još koja više user posted image

_____________________________

?"Često čovjek trpi i nekoliko godina, smiruje se, podnosi i najokrutnije kazne, i odjednom se slomi na nekoj sitnici, na nekoj gluposti, gotovo ni zbog čega."

(Odgovor članu mara27)
Neposredna veza do poruke: 140
   RE: Kilogrami u plusu ili u minusu
18.6.2009 8:52:40   
leticia
a ja sam 13+ i još uvijek na 0 kg?!

(Odgovor članu mala pcelica)
Neposredna veza do poruke: 141
   RE: Kilogrami u plusu ili u minusu
18.6.2009 11:24:10   
marijasara
IZVORNA PORUKA: mara27

IZVORNA PORUKA: marijasara

Ja u 35 tjednu i evo 12 kg više:(...
jel ima neka cura da napiše kako je to nakon poroda sa kilama. Svi pričaju da to ode.. ali koliko i kako.. Mislim vjerujem da kada rodim da će barem 3-4 kg otići. A kako onda ide dalje. Da li se ipak nešto i samo otopi ili jedino vježbe i dijeta pomažu....
neka cure koje su već rodile napišu komentar....




ah!
ja sam dobila u prvoj tr priko 20 kg i nakon poroda mi je jakooo malo otišlo- a ja ostala sigurnih 15 u plusu....a volila sam pojesti svašta
tribalo mi je dosta discipline, i tek kad sam potpuno promijenila prehrambene navike to je počelo odlaziti...
u 2 ipo godine samo je otišlo možda 9 kg, i to postupno, a kad sam krenila sa zdravom prehranom (ništa extremno, samo manje masti i izbacila čokolade i slatko) u 2 ipo mj istopilo se i zadnjih 8....
bez discipline nema ni vitkog izgleda, blago onima koje su prirodno mršave i jedu sve ali to su iznimke




Mara, ma to je najveći moj problem. Što je nekako uvijek falilio discipline na području slatkog. a i koliko god sam ja malo jela uvijek sam se nekako i malo radi posla kretala i to onda nikad nije imalo rezultata. u pravilu sam kile nakupila kada sam sebe uvjerila da sam debela i krenula sa dijetama, a sada kada gledam te slike izgledam predivno... uglavnom sve je kod mene bilo u početku u percepciji a sada je to realna stvar. no vidjet ćemo nakon poroda kako će i što će biti.. uglavnom sama sam sebi rekla da ću morat imat disciplinu!!

(Odgovor članu mara27)
Neposredna veza do poruke: 142
   RE: Kilogrami u plusu ili u minusu
18.6.2009 11:25:25   
marijasara
IZVORNA PORUKA: leticia

a ja sam 13+ i još uvijek na 0 kg?!

ne brini, ja sam isto tako bila tj. ja sam bila i u minusu do 14 tj. a onda sam polako krenula dobivat a eto sada u 8 i početkom 9 mj. kile samo idu gore... tako da imaš još vremena:=) 

(Odgovor članu leticia)
Neposredna veza do poruke: 143
   RE: Kilogrami u plusu ili u minusu
18.6.2009 11:29:34   
Anoniman
Baš me zanima vi koje ste 30 i plus, ne godine, nego kilogramauser posted image , kako ste to uspjele nakupit? Jel ste stvarno imale takav apetit? Ka nisam mršavica i jedem normalno, možda čak i malo više nego normalno i bome IMA ME pa ne znam koliko bi morala jesti da nakupim 30! 

(Odgovor članu marijasara)
  Neposredna veza do poruke: 144
   RE: Kilogrami u plusu ili u minusu
18.6.2009 11:33:00   
lueman
e draga moja, i čuda se događajuuser posted image user posted image user posted image user posted image pa smo uspjeleuser posted image user posted image

_____________________________

28.12.95 L
27.03.97 E
24.04.05 A
**

(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 145
   RE: Kilogrami u plusu ili u minusu
18.6.2009 11:37:54   
Anoniman
oja sisterka je natukla 30, ali brate mili ona je jela i jela i jela! Budući da ja već sad imam viška oho ho ja sam na početku kao pazila, ali svejedno moja dr kaže da sam mogla dobit koju kilu i manje, a po onim nekim tablicama je kao ok. Ma ko će ga znat više. Jedva čekam da idem na neku dijetu!

(Odgovor članu lueman)
  Neposredna veza do poruke: 146
   RE: Kilogrami u plusu ili u minusu
18.6.2009 11:41:24   
marijasara
IZVORNA PORUKA: Kejt

oja sisterka je natukla 30, ali brate mili ona je jela i jela i jela! Budući da ja već sad imam viška oho ho ja sam na početku kao pazila, ali svejedno moja dr kaže da sam mogla dobit koju kilu i manje, a po onim nekim tablicama je kao ok. Ma ko će ga znat više. Jedva čekam da idem na neku dijetu!

te dijete samo zavaravaju i zeznu nas. ja sam rekla da ću radije normalno jesti, s smanjenjim unosom slatkiša i bez jela poslije 7, a osigurat si svaki dan 1h vježbe kakve god (aerobic, trčanje, šetnja sa prinovom) samo da to ode prirodnim putem i da mi se onda to i zadrži a ne one čudotvorke sa kojima skinem 6 kg u 2 mj i onda u pola mjeseca dobim 8 natrag... mrzim ih:)

(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 147
   RE: Kilogrami u plusu ili u minusu
20.6.2009 0:19:18   
t
pozdrav svima! ja san u 26. i imam +8,mozda i +9 danas:) jedem sta god mi se jede i kad god mi se jede.. i mislila san da sam na donjoj granici sa kilama:) jer mi se ne vidi(visoka san i mrsava bila-sad san normalna:))  ali kad citam vase kile..pari mi se ako san do sad toliko nakupila da cu jos dosta ili?? kako to ide?? :)

(Odgovor članu marijasara)
Neposredna veza do poruke: 148
   RE: Kilogrami u plusu ili u minusu
20.6.2009 0:45:10   
dominik
kazu da se pred kraj vise dobiva, em djete raste, em se skuplja voda, em... ali ja se nebi previse zamarala na tvom mjestu, sretno

(Odgovor članu t)
Neposredna veza do poruke: 149
   RE: Kilogrami u plusu ili u minusu
20.6.2009 0:46:47   
dominik
IZVORNA PORUKA: Kejt

Baš me zanima vi koje ste 30 i plus, ne godine, nego kilogramauser posted image , kako ste to uspjele nakupit? Jel ste stvarno imale takav apetit? Ka nisam mršavica i jedem normalno, možda čak i malo više nego normalno i bome IMA ME pa ne znam koliko bi morala jesti da nakupim 30! 


ja sam ih nakupila vrlo lako...prije trudnoce sam pazila koliko jedem...ajmo rec nisam bas jelauser posted image a u trudnoci sam jela sve...a da sam se trpala nisam ali eto primalo se

(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 150
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos maloj djeci?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!