|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kilogrami u plusu ili u minusu
20.8.2008 13:38:52   
hope
I da ako tko želi na toj stranici (www.paternityangel.com) možete naći i tablice za računanje tjedana trudnoće, težine, termina očekivanog poroda. user posted image

(Odgovor članu hope)
Neposredna veza do poruke: 51
   [Brisano sporočilo]
23.8.2008 0:30:37   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(Odgovor članu koka)
  Neposredna veza do poruke: 52
   RE: Kilogrami u plusu ili u minusu
23.8.2008 11:17:18   
Indy
Bok svima! meni je ovo prva trudnoća, u 27tj. sam i dosad sam dobila 7,5kg, sve mi je otišlo u stomak. Normalno jedem cijelu trudnoću kao i prije.  sad neznam kako će kile dalje rast jer ulazim u treće tromjesečje. no mislim da smo mi svi različiti i tijela nam različito reagiraju kako na sve tako i na kile, kako i prije, tako i za vrijeme trudnoće. Najvažnije je da smo zdrave i da nam bebači dobro napredujuuser posted image

(Odgovor članu mirna)
Neposredna veza do poruke: 53
   RE: Kilogrami u plusu ili u minusu
23.8.2008 16:37:17   
Bare
23 tjedan.....+ 0,5 kg, dobro se osjecam, beba ima 502 g, stomačić se malo vidi...ali jos me niko nije pitao jesam li trudna user posted image
tako mi je bilo i u prvoj trudnoci, s jednom razlikom, tada sam strasno povracala 5 mjeseci (nosila sam curicu, mozda zato user posted image ), a sada uopce nisam imala mucnine, a gin kaze da je ovaj put decko user posted image user posted image


(Odgovor članu Indy)
Neposredna veza do poruke: 54
   RE: Kilogrami u plusu ili u minusu
24.8.2008 17:29:22   
ivanaa
koma 17 kg  u 33 tjednu mislim da sam kit!

(Odgovor članu mirna)
Neposredna veza do poruke: 55
   RE: Kilogrami u plusu ili u minusu
25.8.2008 10:20:04   
Mrvna
IZVORNA PORUKA: hope

I da ako tko želi na toj stranici (www.paternityangel.com) možete naći i tablice za računanje tjedana trudnoće, težine, termina očekivanog poroda.

18+2 trudna i 1 kg u plusu. Trbuh mi se kuži samo ako imam nešto usko ili se fino naklopam (sve je otišlo u cice) ali inače me nitko ne doživljava kao trudnicu. Po ovoj stranici ja bih već trebala biti +6 kg user posted image Stvarno je individualno...



(Odgovor članu hope)
Neposredna veza do poruke: 56
   RE: Kilogrami u plusu ili u minusu
25.8.2008 10:54:17   
FIONA
hmmm, ja sam prvo izgubila 7 kg u 3,5 mj. trudnoće.... sada sam 8 kg u plusu od početne...znači ja sam prvo izgubila 7, vratila tih 7 i sada još dobila 8user posted image user posted image user posted image ... Izgledam kao da sam pred porod... imam ogromnu škembu i svi koji me vide obavezno kažu da mi je termin skoro!!!user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu Mrvna)
Neposredna veza do poruke: 57
   RE: Kilogrami u plusu ili u minusu
25.8.2008 13:05:36   
Mrvna
To je zato jer nemaju pojma, a izgledaš divno i zgodno kao uvijek!

(Odgovor članu FIONA)
Neposredna veza do poruke: 58
   RE: Kilogrami u plusu ili u minusu
25.8.2008 13:11:31   
FIONA
hiii,hii,hii... hvala ti kokica i ti isto... user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu Mrvna)
Neposredna veza do poruke: 59
   RE: Kilogrami u plusu ili u minusu
25.8.2008 14:40:13   
Magda
Ja sam u prvoj trudnoći nabila dobrih 20 kila, ali sam zato odmah iz rodilišta izašla sa 08 kg manje. Uspjela sa, još koju jilicu poslje skinuti, ali nisam se vratila na svoje stare kile.
Sada u drugoj trudnoći se puno manje debljam (valjda jer sam startalas više). Sad sam u 17  tjednu i neka 2 kg sam se udebljala, ali i malo pazim što jedem. Uskoro ću na pregled pa ćemo vidjeti. A što mi je još gore moj ginić ima onu prahistorijsku vagu na koju te baš on mjeri.
Ali najbitnije mi je ipak da je s bebom sve o.k. Kile dođu i odu a bebica ti je uvijek tu. user posted image user posted image user posted image user posted image  

(Odgovor članu hope)
Neposredna veza do poruke: 60
   RE: Kilogrami u plusu ili u minusu
25.8.2008 15:39:47   
Ruža
Evo i mene na prozivku. user posted image  38 tjedan u plusu smo 11,5 kg.
Očekivala sam ih puno, puno više.

_____________________________

Samo luda mama...

(Odgovor članu Magda)
Neposredna veza do poruke: 61
   RE: Kilogrami u plusu ili u minusu
25.8.2008 18:22:42   
Indy
11kg samo teže zajedno beba, posteljica, maternica, voda i povećane ostale majčine tekućine i grudi. kile preko tijelo skuplja za zalihe, kad majka bude dojila, za stvaranje mlijeka, tjekom dojenja se crpe masne naslage.

(Odgovor članu Ruža)
Neposredna veza do poruke: 62
   RE: Kilogrami u plusu ili u minusu
25.8.2008 20:30:12   
Ruža
Indy ovo uopće ne zvuči loše!user posted image  Nisam to znala.

_____________________________

Samo luda mama...

(Odgovor članu Indy)
Neposredna veza do poruke: 63
   RE: Kilogrami u plusu ili u minusu
25.8.2008 20:31:56   
troubled
prvi put sam dobila previše....20-ak....
ali sam iz rodilišta izašla lakša točno za tih 11 kg o kojima indy govori user posted image
sad sam u 25, tjednu i u +5 i baš sam happy user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu Ruža)
Neposredna veza do poruke: 64
   RE: Kilogrami u plusu ili u minusu
25.8.2008 20:42:50   
ivanaa
jedino kad smo trudne smijemo imati koju kilu viska.poslje treba misliti o kilamauser posted image

(Odgovor članu troubled)
Neposredna veza do poruke: 65
   RE: Kilogrami u plusu ili u minusu
20.1.2009 11:07:42   
curice
Prva trudnoća završila sa 13 kg,u drugoj dobila 22 kg,a u trećoj 17 kg.Od prve trudnoće sve izgubila,ali nakon druge mi ostalo 5 kg koje više nikad nisam uspjela skinutiuser posted image user posted image

(Odgovor članu mirna)
Neposredna veza do poruke: 66
   RE: Kilogrami u plusu ili u minusu
20.1.2009 11:31:43   
teaa
prva trudnoća mi je ovo i u 17 sam tjednu..dobila sam 1 kg,jućer sam bila u petrovoj na UVZ(zbog triplee testa)i doktor me pitao di mi je djete jer imam mali trbuh i mršava sam..nije ni to baš ugodno jer kad velim ljudima koji neznaju da sam trudna isčuđavaju se i odmjeravaju ko da sam neki izložbeni primjerak..

(Odgovor članu curice)
Neposredna veza do poruke: 67
   RE: Kilogrami u plusu ili u minusu
20.1.2009 16:19:13   
Thea
A ja evo u 39 tjednu i dobila samo 8 kguser posted image user posted image user posted image  Ali sam imala dobre zalihe od prijeuser posted image

_____________________________

T & R - 28.09.1996.
Klaudia - 14.01.1997.
Antonio - 11.09.2000.
Valentino - 04.02.2009.

(Odgovor članu mirna)
Neposredna veza do poruke: 68
   RE: Kilogrami u plusu ili u minusu
20.1.2009 16:23:58   
Wukovarka
Dobra si, dobra user posted image

Ja sam startala takodjer sa previse kg i jos sam dobila 13...a sad sam u 37 tjednu

Bude valjda otislo....

(Odgovor članu Thea)
Neposredna veza do poruke: 69
   RE: Kilogrami u plusu ili u minusu
20.1.2009 17:22:50   
mališa
dobila petnaest i ostalo mi +pet,valjda ču i njih skinuti sada na proljeće

(Odgovor članu mirna)
Neposredna veza do poruke: 70
   RE: Kilogrami u plusu ili u minusu
20.1.2009 22:15:48   
Iki_P
u 32. tjednu +17 user posted image  Svi vele kolika si! a ja se probala sekirat, imam ogromnu trbušinu i to je to. Izgledam kao da mi je već prošao termin user posted image  i neželim ni pomislit kako će bit do termina user posted image

(Odgovor članu mališa)
Neposredna veza do poruke: 71
   RE: Kilogrami u plusu ili u minusu
22.1.2009 11:53:38   
valika
i mene je frka za kg..znam da je normalno da se debljas al opet me srah sad sam u 24.tjednu i do sada sam dobila 9 kg (sto mi je receno na zadnjem pregledu prosli mj.sad sam sigurno dobila jos koji)...bed mi jer se krecem zapravo gegam ko neka patka a ima jos dosta do kraja i tko zna koliko cu dobiti...

(Odgovor članu Iki_P)
Neposredna veza do poruke: 72
   RE: Kilogrami u plusu ili u minusu
22.1.2009 12:00:18   
Marta j
25 TJEDAN NA IZMAKU U PLUSU 6KG.

(Odgovor članu valika)
Neposredna veza do poruke: 73
   RE: Kilogrami u plusu ili u minusu
22.1.2009 12:00:54   
plavka

Evo da se i ja javim, lagano sam u 18 tjednu sa +3.5 kg. stoga da zadnja 2-3 tjedna stojim na istoj kilaži, za vikend 1kg više kroz tjedan opet padnem za tu kilažu, kadkad se pitam jeli to normalno, no sutra idemo na pregled pa čemo vidjeti što će nam doc.reči....

(Odgovor članu valika)
Neposredna veza do poruke: 74
   RE: Kilogrami u plusu ili u minusu
22.1.2009 12:05:34   
Laila
Ja sam u prvoj trudnoci dobila 19kg i ostalo mi je7 koje nikako neidu dole.
U drugoj sam dobila 13kg, kad sam izasla iz bolnice bila sam 12kg laksa, i jos sam 3kg skinila nakon nekih 2 tjedna, tako da sam bila mrsavija nego prije tridnoce.
Sad sam po treci put trudna, u 20 tjednu sam i nisam jos nista dobila, odnosno u pocetku sam izgubila 3kg, u medjuvremenu ih vratila tako da ispada da nisam jos nista dobilauser posted image
Imam jednako kg ko prije zaceca

_____________________________

Rafaela- Mihael- Gabrijel* mamini mali andjeli

(Odgovor članu valika)
Neposredna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli odbijati svoju bebu od pelena?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!