|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kilogrami u plusu ili u minusu
26.5.2008 14:52:37   
ivana0015
10 tjedan i 3 kile plus....jedem normalno kao i prije a vaga stalno skače....user posted image

(Odgovor članu mirna)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Kilogrami u plusu ili u minusu
6.6.2008 21:04:10   
alea
ja sam u 35 tjednu trudnoće i dobila sam 14 kila! još misilm koju kilu nabrati jer je neizbježno do kraja trudnoće, ali mislim i brzo skinuti jer se udajem za 2 i pol mjeseca! nadam se da će sve ići po planu! držite fige za ponovno mršavu mamu!user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu ivana0015)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Kilogrami u plusu ili u minusu
11.6.2008 10:36:00   
MILLA
ja sam u prva 3 mj dobila 3 kg. Ne jedem ne znam koliko puno.Uglavnom voće,i ako mi dođe želja za tostom ili komadićem pizze.Uglavnom kao i prije.Izgledam kao prava trudnica.I ljepo mi stoji.Nervira me jedino što mi znaju govoriti da ču dobiti do kraja 30kg.Moja svekrva se hvali kako je ona dobila samo 10kg a ja joj pokušavam objasniti kako svaka žena nosi drugačije.Međutim,govorim u prazno.Ne želim se opterečivati,kada rodim,lijepo ću na aerobik,preko puta mi je.Želim uživati u ovome,5 godina čekam i ne želim da mi itko kvari radost.

_____________________________

mm & ja..18.12.2002.
Samuel... 30.12.2008.
Mila....???

(Odgovor članu alea)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Kilogrami u plusu ili u minusu
11.6.2008 10:55:57   
ancicaaa
ja sam u 30 nedelji do sada sam dobila 23kg,prije nego sam ostala trudna imala sam 55kg tako da mislim da je to previse ali posto nisam prestala pusiti cigarete moram vise jesti,naravno svako je drugaciji,ja sam upoznala djevojku u bolnici koja je pred porod a dobila je samo 4kg sto nisam mogla vjerovati,nama je najbolje da ne gledamo vagu,ma kile i nisu bitne nase bebe su najvaznijeuser posted image

(Odgovor članu MILLA)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: Kilogrami u plusu ili u minusu
11.6.2008 19:12:38   
Ruža
Evo moram se i ja pohvaliti da u 27 tj. još uvijek stojim na + 7, trbuh raste, a vaga se nije pomaknula zadnja dva tjedna....user posted image
E da tako i ostane bar...  user posted image  
U zadnje vrijeme tučem samo po voću, konkretno mi baš i ne odgovara pa se prisilim pojesti barem za ručak nešto kuhano. Valjda takva faza pa tijelo traži puno vitamina, a i ova vrućina ide nam u prilog...
 

(Odgovor članu ancicaaa)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: Kilogrami u plusu ili u minusu
11.6.2008 19:23:06   
tonkica
Hm... Kilice...
Sad sam u 36 tjednu i ukupno sam dobila 16 kg. Još sitno brojimo, ali se u tom periodu najviše kila i dobiva. Valjda neću preć magičnu brojku od 20 kg? user posted image

(Odgovor članu Ruža)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: Kilogrami u plusu ili u minusu
12.6.2008 12:43:10   
MILLA
Ja imam jako veliki trbuh.Već se vidi da sam trudna a tek sam u 3mj.Izgledam kao neke u 6mj. Svekrva mi je digla tlak jer mi govori da sam predebela,da je ona dobila samo 10kg u cijeloj trudnoči.Smije mi se i govori da imam blizance i šta bih trebala jesti.To me vrijeđa i najradije bih joj....user posted image uffffff!!!! Inače se osječam jako dobro.Nemam posebnih želja,nije mi slabo,nikakve simptome nemam.I svi mi govore da sam jako lijepa trudnica( osim nje,naravno-ovo joj je prvo unuće a reakcija-user posted image )

_____________________________

mm & ja..18.12.2002.
Samuel... 30.12.2008.
Mila....???

(Odgovor članu tonkica)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: Kilogrami u plusu ili u minusu
12.6.2008 12:52:04   
mirna
Milla nemoj slušati svekrvu.. i ja sam se debljala od početka. to je normalno ako s manje kilograma zatrudnjiš. Ja sam s 55 došla na 72 i nakon nekoliko vremena natrag na 54.

(Odgovor članu MILLA)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: Kilogrami u plusu ili u minusu
12.6.2008 14:08:53   
MILLA
ma još sam tako osjetljiva,mislim da me to ne bi smetalo inaće,ali sada...a valjda hormoni...user posted image .Ulovila sam se kako lažem ljude da sam trudna više nego što je...kako sam user posted image zabrijala...ah, to nije dobro.Ja sam user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image !!!!!!!!!!!!!!!!!!
I zbog toga sam user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image juhu!!!!!!!!!!
a ostalima user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image !!!!!!!!!!!!!!!


_____________________________

mm & ja..18.12.2002.
Samuel... 30.12.2008.
Mila....???

(Odgovor članu mirna)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: Kilogrami u plusu ili u minusu
17.6.2008 12:54:27   
skvikic
i meni moja svekriva nabija na nos kako sam se raširila.
Sad sam u 23 tjednu 7kg + , ali sam više puna vode  sva sam natečena, tako sam i u prvoj trudnoći bila, dobila sam 25 kg, a 10 je bilo vode.kad sam izašla iz bolnice imala sam 11 kg manje.
Bojim se da ću u sad natući kile , ne pazim se baš, šta ću volim papati.
A počela sam trudnoću sa 10 kg više neg treba.
A mislit ću se posli nemam volje sad

(Odgovor članu MILLA)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: Kilogrami u plusu ili u minusu
3.7.2008 12:53:27   
Dora04
Curke moje sve vam je to individualno, ja sam u prvoj trudnoći dobila 9 kg. i to 6kg u prva 4 mjeseca, a ostale 3 kg do kraja. Beba se rodila sa 3340 i 50 cm. Sada sam u 20 tjednu i dobila sam 6 kg. pa se nadam istom ishodu.
Na početku sam imala mučnine i nisam smjela imati prazan želudac pa sam zato nakupila toliko na početku. Sada je to prestalo pa sam krenula normalno jesti, uglavnom voće od čega najviše dinju i lubenicu.
drage moje ništa se ne sekirajte, sve će doć na svoje.
Pozdravi user posted image

(Odgovor članu skvikic)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: Kilogrami u plusu ili u minusu
5.8.2008 11:24:15   
mlada mama
hallo!!! ja sam ostala trudna sa 70, u trudnoci sam dobila 8 kg,ali jako sam pazila jer  znam da sam jako sklona debljanju. kuci sam dosla sa 68, dok sam dojila nisam stajala na vagu mislila sam da mi se vise ne prima toliko i za par mj. dosla sam ponovno na 75 to mi je jako dugo stajalo i samo odjednom sve je otislo dolje sve isto radila kao i prije,a svaki dan sve manje i manje, sad vec 2mj. stojim na 63

(Odgovor članu Dora04)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: Kilogrami u plusu ili u minusu
5.8.2008 11:33:28   
mlada mama
e da, zaboravih rec, bebac je bio 4190,i 55, i to za dojenje sto govore da se gube kile nije istina,ako ne jedes nema mlijeka ja puno put nisam ni bila gladna,ali sam jela da bih imala mlijeka, pila puno soka kompota i dobila 7 kg. skoro kao u trudnoci...samo sto je ovaj put otislo u obraze,guzu ,noge i ruke bas tamo gdje ne smijeuser posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu mlada mama)
Neposredna veza do poruke: 38
   RE: Kilogrami u plusu ili u minusu
5.8.2008 11:47:39   
Wukovarka
Ne sekirajte se zbog svekrva!
Ja sam inace jake gradje, barem +15kg...i sad sam se dosta zaokruzila, a dobila sam samo 3 kg...pa mi svekrva zna reci... Ti si prava trudnica, prava mala lopticicauser posted image
Pazim sto jedem, ali ako ogladnim, onda i jedem, ne pada mi napamet gladovati, kilice ce otici...a isto vec imam trbuh kao da sam u 5-6 mjesecu

(Odgovor članu mlada mama)
Neposredna veza do poruke: 39
   RE: Kilogrami u plusu ili u minusu
5.8.2008 13:06:05   
ivana0015
drage moje cure mene sada već pomalo strah tih kilograma...razmišljam da idem na dijetu (naravno u dogovoru sa doktorom)..meni to nešto previše kila s obzirom da stvarno nejedem puno-papam puno voća,povrća,umjesto soka čajeve kuham i hladim,a vaga divlja...ostala sam trudna sa 54,5kg sada sam u 5.mjesecu trudnoće i imam 62kg...dobila sam 8,5kg...pa šta će biti do kraja,tek sam na pola puta?

(Odgovor članu Wukovarka)
Neposredna veza do poruke: 40
   RE: Kilogrami u plusu ili u minusu
5.8.2008 13:30:18   
Ruža
Ivana ne brini se toliko, to je normalno. A ti si stvarno s malo kg krenula. Za mršave je normalno do 16kg dobiti. Moja frendica je bila jako mršava, krenula s 48 i dobila 17kg, sve otišlo u prva tri mjeseca. Ne sekiraj se , da dobiješ još toliko do kraja, nije strašno.
I mene su kile dosta brinule jer lako se love, a teško padaju, onda sam si neke stvari složila u glavi i sad se više ne opterećujem. Bitno je da su naši bebači o.k.!user posted image

_____________________________

Samo luda mama...

(Odgovor članu ivana0015)
Neposredna veza do poruke: 41
   RE: Kilogrami u plusu ili u minusu
5.8.2008 13:49:47   
slisli
IZVORNA PORUKA: alea

ja sam u 35 tjednu trudnoće i dobila sam 14 kila! još misilm koju kilu nabrati jer je neizbježno do kraja trudnoće, ali mislim i brzo skinuti jer se udajem za 2 i pol mjeseca! nadam se da će sve ići po planu! držite fige za ponovno mršavu mamu!user posted image user posted image user posted image



Ako budeš dojila to ti garantiram..ja sam 3 mj nakon poroda imala kila kao prije trudnoće a jela sam i u 4 sata ujutro!!


_____________________________

Iris, mamina ljepotica!

(Odgovor članu alea)
Neposredna veza do poruke: 42
   RE: Kilogrami u plusu ili u minusu
5.8.2008 13:52:45   
slisli
Zaboravih napomenutu da sam se u trudnoći udebljala 17 kg!!
Jednostavno bila sam sama, sama sam si kuhala i sama se brinula oko malene jer D radi po cijele dane i kile su otišle.. a inače sam sklona dobiti koju kilicu!!



_____________________________

Iris, mamina ljepotica!

(Odgovor članu slisli)
Neposredna veza do poruke: 43
   RE: Kilogrami u plusu ili u minusu
6.8.2008 13:43:27   
ivana0015
ružo stvarno mi nije do izgleda niti se brinem kako će otići sve to poslje poroda već  me nekako strah da nebi nekakvih komplikacija imala zbog debljine,mislim da je i porod teži ako nabiješ puno kila...mene već sad kičma boli kao da imam 100 kila-onaj dio iznad guze....a možda što i sama kažeš brinem bezveze..naravno da mi je najbitnije da moja cura skače po stomaku i pravi kolutove i da je sve sa njom u redu,al eto brinem se da mi njoj neće šta biti jer je mama bila kao balonuser posted image

< Poruku je uredio ivana0015 -- 6.8.2008 13:44:05 >

(Odgovor članu slisli)
Neposredna veza do poruke: 44
   RE: Kilogrami u plusu ili u minusu
6.8.2008 13:47:49   
Ruža
Ivančice gdje si ti još od puno kila....user posted image
Što kaže doktor?

_____________________________

Samo luda mama...

(Odgovor članu ivana0015)
Neposredna veza do poruke: 45
   RE: Kilogrami u plusu ili u minusu
6.8.2008 13:51:41   
njanja
Ivana, ne brini, ja sam sklona debljini, prije trudnoće sam lagano natukla 5 a u trudnoći 18....Već imam 15 manje.....Sve ti to ode, istina tijelo se razmlohavi, ali čim počneš dojit, gurat kolica, buditi se po noći, pa kasnije i vježbati sve to dođe na svoje...Glavno da je beba ok, a ti ne brini, opusti se, udovoljavaj sama sebi (i bebi u trbuhu!!!

_____________________________

JAN, moja najveća ljubav, sreća, ponos, uspjeh i poticaj!


"Kad poljubim lice tvoje da izmamim osmjeh,
Onda pouzdano razumijem čari neba u svjetlu zore".
-Tagore-

(Odgovor članu Ruža)
Neposredna veza do poruke: 46
   RE: Kilogrami u plusu ili u minusu
6.8.2008 14:01:06   
ivana0015
ružo doktor na godišnjem-hvala bogu,a zadnja 2 pregleda nije me vagao jer se nevidi ništa puno pa nije ni posumnjao da sam 8 kila u plusu...ma imate pravo,nek moja koka raste a doktor ako bude vikao nek se slika,nas dvije ćemo biti debele i sretneuser posted image . a njanja možda je i to kod mene što nisam nikada bila sklona kilama pa me sad malo iznenadilo od kuda toliko kila...

(Odgovor članu njanja)
Neposredna veza do poruke: 47
   RE: Kilogrami u plusu ili u minusu
6.8.2008 17:59:35   
božica
Ako budeš dojila to ti garantiram..ja sam 3 mj nakon poroda imala kila kao prije trudnoće a jela sam i u 4 sata ujutro!!-

Da je barem kod mene takouser posted image -ja sam ćek prestala jesti poslioje 18-i poćela spavati sa steznikom jer nikako da odu te kileeeeeeeeeeee-božica

IZVORNA PORUKA: slisli






< Poruku je uredio božica -- 6.8.2008 18:00:14 >


_____________________________

idem micat rit...

(Odgovor članu slisli)
Neposredna veza do poruke: 48
   RE: Kilogrami u plusu ili u minusu
20.8.2008 13:26:45   
hope
Evo mene na jednoj razbibriga temi ( do sada na žalost nisam brinula o kilama nego o problemima)! Sada sam u 20tj + 4d i jutros vaga pokazuje oko 60,5 kg a krenula sam sa 58! Meni se čini da je vaga pokvarena jer se osjećam puno težom, pogotovo zadnjih tjedan dana kako sam morala mirovati ( a inače sam bila jako aktivna) imam osjećaj da sam natukla par kila koje vaga ne pokazuje! Strah me više toga mirovanja, koliko god pazila šta jedem zalijepit će se na moju "umirovljenu" guzu i nogice koje su mi inače sklone jačanju! Baš sam našla neku stranicu preko drugog foruma prema kojoj bi bilo normalno da u ovom terminu imam između 62 i 65 kg! U svakom slučaju nakon svega šta sam prošla prošli tjedan nije mi do kila samo da mi moja beba dođe živa i zdrava!user posted image

(Odgovor članu božica)
Neposredna veza do poruke: 49
   RE: Kilogrami u plusu ili u minusu
20.8.2008 13:37:04   
koka
U svakom slučaju nakon svega šta sam prošla prošli tjedan nije mi do kila samo da mi moja beba dođe živa i zdrava!
IZVORNA PORUKA: hope      user posted image user posted image user posted image tako je , za kile češ imati vremena kasnije.


(Odgovor članu hope)
Neposredna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli odbijati svoju bebu od pelena?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!