|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Kilogrami u plusu ili u minusu
3.1.2008 14:45:24   
Noah
Drage moje trudnice, ne znam kako vi ali ja se stravično bojim s koliko ću kilograma otići u rodilište user posted image . Prehrambene navike mi se nisu mjenjale.Možda čak i jedem manje, a kg se stalno gomilaju. Sad smo ja i bebica u 19 tjed.user posted image , a kilaža pokazuje plus 6 kguser posted image . Ludnica, ne znam ni sama šta da radim. Ne želim ići na dijete, jer hoću da mi se bebica razvija kako treba, ali opet gdje je kraj tim kilama. S bebicom (Noa-mislimo da je dečko, ali nismo sigurni. Gin. je rekao da ne želim sad potvrditi, da nebi pobrkao pupkovinu s pisom) je sve SUPERuser posted image . Razvija se kao pravi momčina, težak je 250 grama, i upravo dok ovo pišem lupa kao lud. Valjda i on hoće sudjelovati na forumu user posted image user posted image .  Pa eto toliko od mene za početak. Novopečena sam na forumu, pa vam svima šaljem pozdrave! I javite mi koliko ste dobile i u kojem mjesecu (ali bez uljepšavanja user posted image , nitko vas ovdje ne vidi). Dajte mi potporu, he,he,he...user posted image

< Poruku je uredio Renata RR -- 3.1.2008 19:38:22 >
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Kilogrami u plusu ili u minusu
3.1.2008 15:11:42   
nikolina25
draga moja, ja sam isto trudna 19 tjedana i u plusu sam 9 kg!!!
Pazim što jedem, ali bez pomoći. beba je dobro. m Mislim da mi vaga ne valja!!user posted image Koliko ćešto ti osjetiš bebu, ja ne baš često?

< Poruku je uredio Renata RR -- 3.1.2008 19:40:51 >

(Odgovor članu Noah)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Kilogrami u plusu ili u minusu
3.1.2008 15:37:51   
maja
 Ja sam u 30 tjednu, dobila sam +11 kg, papam baš sve i sve mi paše, ali se ne opterećujem sa tim, glavno da se dobro osjećam i da je beba dobro. A moj Noa udara na sve strane, kažu da pred kraj ima malo mjesta pa ne udara jako, a on mene svakim danom sve jače i jače, tako da ponekad ne mogu ni spavati, ali nema veze to je tako lijep osjećaj i barem znam da je dobro!user posted image

< Poruku je uredio Renata RR -- 3.1.2008 19:41:04 >

(Odgovor članu nikolina25)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Kilogrami u plusu ili u minusu
3.1.2008 16:30:46   
biljana
draga noah...nemoj se time zamarati..ako se ti dobro osjećaš i ako zbog dobivenih kila nemaš nikakvih problema u trudnoći, onda se nemoj niti brinuti koliko vaga pokazuje. Znam da bi trebale pripaziti koliko kila dobivamo zbog zdravstvenih problema nas samih i naših beba, no ako su ti nalazi uredu i ako nemaš dodatnih komplikacija nemoj se brinuti. Evo ja sam ti npr. u prvoj trudnoći dobila 26 kg, sve je bilo u redu, nalazi su bili ok tako da nikakva dijeta nije bila potrebna, rodila prekrasnu curicu 4250 g i 54 cm....a sve skinula u godini dana! Sada sam trudna 18 tj i dobila sam 3 kg (za razliku od prve trudnoće kada sam u to vrijeme već dobila 7 kg)..i sada jedem sve i apetit mi je ogroman ali kile ne idu baš pretjerano gore...beba je velika (već sada ima 20 cm i 250 grama) a ja dobila samo 3 kg....budi optimistična i nemoj se brinuti oko toga....

< Poruku je uredio Renata RR -- 3.1.2008 19:41:23 >

(Odgovor članu Noah)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Kilogrami u plusu ili u minusu
3.1.2008 20:45:24   
DEA
user posted image draga Noah , privuklo me tvoje kor. ime jer sam ja po prve dvije inform.kao nosim curicu odredila ime Dea , sad kažu da je dečko - pokazali pišu pa sam Noa odredila , nema ih puno u našem društvu i to mi paše . Ne brini o kilima , neka beba raste .Ja sam u 29 . om tjednu i dobila sam 10kg . Pozdrav ...user posted image user posted image

(Odgovor članu Noah)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Kilogrami u plusu ili u minusu
4.1.2008 15:17:30   
Irenish
Ja sam u 35 tj. i dobila sam 6,5 kg.Beba mi je na svakom uzv
prilično velika i mislim da je sve ok.Ja  stvarno osjećam da sam
ljudima jako slatka trudnica i samo mi se vidi trbuščić.Zadovoljna
sam,jedem kao i prije i nemam nikakve zelje,jedino sam sad malo
vise zedna.Mislim da kile nisu bitne,bitno je da nisi gladna ali isto tak
netreba se prejedati pod izgovorom da smo trudne.


(Odgovor članu DEA)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Kilogrami u plusu ili u minusu
4.1.2008 19:32:43   
teca.zg
bok!!eto ja sam u 31 tjedan trudna i svega sam dobila 5 kila,ja sam zadovoljna,beba raste i mislim da te kilaza stvarno nebi trebala brinuti,ako te trazi da jedes ma zeno jedi glavno da nisi gladna i da ti bebac dobiva sta mu treba,kile ces skinut!!ja sam mislila da cu dobit najmanje 20 kila posto su i mama i seka natrpale toliko ali eto ja sam kako me zezaju izrod u familiji pa sam ispala cista sprdancija,jedem normalno kao i prije nista posebno tako da ti to sve ovisi od zene do zene,neke nemogu prestat trpat hranu u sebe,zato glavu gore i nemoj se opterecivat nije zdravouser posted image

pozdarav!!user posted image  

(Odgovor članu Noah)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Kilogrami u plusu ili u minusu
5.1.2008 10:59:25   
martina1806
ja sam u prvoj trudnoći do 22 tjedna dobila samo 3 kg, a onda strogo mirovanje, pa još 10. I sve je otišlo u roku 5 mjeseci od poroda. sad sam u 8 tjednu i izgubila sam kilu u tjedan dana, nije mi zlo, ali još dojim i imam hiperaktivno dijete za kojim moram trčati. Prvi put me je bilo strah d ću se jakoo udebljati, ali sad me nije briga, teško da će puno ići gore uz ovoliku aktivnost

(Odgovor članu teca.zg)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Kilogrami u plusu ili u minusu
5.1.2008 12:21:03   
mirna
Ja sam završila trudnoću s 17 kg plus. Od toga sam čak 5 kg dobila u posljednjem mjesecu trudnoće, a nisam jela više nego inače.  odmah nakon poroda mi je otišlo 9 kg,  a sada nakon 2 godine imam  manje kila kao prije trudnoće ( s mojim malim sam stalno u pokretu pa imam gratis fitness i kondicijski treninguser posted image ).

Broj kilograma zavisi o tome, koliko imaš kilograma prije trudnoće. ako imaš malo kila, to kompenziraju hormoni i dobiš više u user posted image . Ja sam došla s 55 na 72.

(Odgovor članu martina1806)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Kilogrami u plusu ili u minusu
5.1.2008 18:38:02   
firefox
U prvoj trudnoći sam dobila oko 25kg što je svakako previse.Bilo je ljeto,sva sam bila natekla od vode koja mi se nakupila u rukama i nogama,tesko sam se kretala najvise zbog debljine.neposredno poslije poroda sam izgubila 10kg,sto je dakle bila i nakupljena  tekućina(koja je inače popratna pojava u trudnoći,ali zbog debljine dobija se još vise vode),pa dijete pa plod itd.Srećom lposlije poroda sam lako vratila moju kilazu a da pritom nisam držala nikakve dijete. Pogresno je vjerovanje da u trudnoći treba jesti za dvoje.Treba jesti umjereno i sto je najvaznije kvalitetno,izbjegavati ugljikohidrate od kojih nema nikakve koristi ni dijeteuser posted image a ni majka.U drugoj trudnoći sam se pazila i do sestog mjeseca trudnoce dobivala sam od 500g do 700g,a kasnije od 2 do 3kg mjesecno.Nevalja se pustitim i misliti sad sam trudna i mogu jesti sta hocu i koliko hocu.

(Odgovor članu mirna)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Kilogrami u plusu ili u minusu
5.1.2008 22:28:30   
zeca
Pozdrav cure! Ja sam u 9 tjednu-prva trudnoća i do sada sam smršavila 3 kg....Svaki drugi dan imam nepodnošljive mučnine i povračam,a jedem sve normalno kao i prije.....Samo se nadam da će mi mučnine što prije prestati i da ću početi dobivati na kilaži....user posted image

(Odgovor članu firefox)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Kilogrami u plusu ili u minusu
11.1.2008 20:30:03   
ivana1001
Evo da Vam se javi i friška članica...user posted image user posted image user posted image
Ja se osobno ne brinem previše radi kila,bar ne za saduser posted image user posted image user posted image user posted image
Sad sam u 30 tjednu i dobila sam 13kg,za sad...
Dosta,al se SUPER osjećam i BEBAĆ me udara ko lud i svi smo HAPPYuser posted image user posted image user posted image
Ostalim mamama;nebrinite za kilažu,natrčat ćemo se mi za tim bebaćimauser posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu Noah)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Kilogrami u plusu ili u minusu
12.1.2008 13:10:05   
Noah
Svjesna sam ja trčanja, buđenja, ne spavanjauser posted image . Ali evo me sad opet u 21 tjednu s 9 kg višeuser posted image user posted image . STVARNO MI NIJE JASNO KAKO DOBIVAM TOLIKO PUNOuser posted image .  Ne jedem slatko, ne grickam čips..., pojedem za ručak 2 tanjura juhe, tako da ne mogu pojesti ostatak ručka, eventualno nešto malo, ali i to bez kruha, jer već godinama izbijegavam ugljikohidrate, a večera ako uopče i bude i to nikako poslije 18 sati . Inače sam jako sklona debljanju, kao klinka sam imala 90 kg user posted image , ali sam to skinilas 18 godina(prije 8 godina). Prije trudnoće sam imala 58. KAKVA SAM JA ŽENA BILA!!! WOOU!!! Nosila 36-38 odjeću. A sad?! Bolje da i ne komentiram.
Prezadovoljna sam s bebom, jedva čekam da ga primim u ruke. Konstantno se mazim po stomakuuser posted image , da osijeti barem malo moje dodireuser posted image user posted image user posted image . Ali što me smeta su ti Fu...ing kg za koje stvarno ne znam kako se gomilaju. Većina vas se nije udebljala toliko, a kažete da vam se apetit povečao. Da mi je biti u vašoj koži!!!!user posted image


(Odgovor članu ivana1001)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Kilogrami u plusu ili u minusu
12.1.2008 15:31:54   
adoric9
user posted image Draga  Noah i ja sam isto u 21 tj. trudnoce i u mene je user posted image dobila sam 8 kg al mi je sve islo u stomak. Sad mi to nije ni toliko važno glavno da mi je bebica dobro lako cemo to poslje sve te kile skinit.Meni je termin 23.05.2008 kada je tebi POZDRAV.

(Odgovor članu Noah)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Kilogrami u plusu ili u minusu
12.1.2008 16:16:18   
nefertiti
29 tjedan +4kguser posted image
stim da se ne zamaram previše s tim što jedem, od početka jedem puno voća,ali izbjegavam slatkiše i čipsove ali sreća je u tome što nemam želje za tim.Nemojte da vas to previše zamara svi mi imamo drugačiji organizam.uživajte u trudnoćiuser posted image

(Odgovor članu adoric9)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Kilogrami u plusu ili u minusu
13.1.2008 9:30:38   
sanjaneo
pozdrav svima. user posted image  i ja sam novi član i trudna 9 tjedana. ali već me sada zabrinjava kilaža jer hlače već sada ne mogu zakopčati,jakne me stiskaju a o zakopčavanju čizmi da ni ne govorim. user posted image  prva trudnoća mi je i stvarno ne znam što se događa jer stvarno ne jedem puno, čak manje nego prijeuser posted image

(Odgovor članu nefertiti)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Kilogrami u plusu ili u minusu
13.1.2008 19:10:15   
božica
I ja sam novi član..trudna sam drugi put,  mogu reći da sa prvom trudnoćom kilogrami su išli ko luuudi (25+).Jako brzo sam morala zaboraviti svoju robu nisam pazila koliko jedem....user posted image A sada sam trudna 31 tjedan i pazim od početka koliko jedem dobila sam 9 kg.user posted image Nadam se do kraja još kojem kilogramu, tj. barem 3 kg....user posted image

(Odgovor članu sanjaneo)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Kilogrami u plusu ili u minusu
16.1.2008 14:05:03   
Noah
Termin mi je 27.05.2008.user posted image
Naizgled će to proći jako brzo, ali ipak do tada ima 4 mjesecauser posted image .  A u ta 4 mjeseca ću se vjerovatno proširiti do bola. Ah, šta je tu je!
Skinit će se sve te kile poslje poroda.  Trenutno zapisujem sve što pojedem tokom dana, da ne ispadne kako lažem samu sebe da ne jedem puno. Ali istina je ipak na papiru : imam dva do tri obroka tokom dana, s kojim pariram s nećakom od 5 godina. čak i on pojede više od meneuser posted image . Pretpostavljam da su se sve te kile nagomilale zato što se ne krećem kao prijeuser posted image . Sad više sjedim i ležim, za razliku prije trudnoće kad sam po cijeli dan bila van kuće i bila trener. Al kad rodim ponovno startam s cijelodnevnim hodanjem, ako treba i po dnevnom boravku oko namještaja, i nanovo treninzi. JEDVA ČEKAM !!!!user posted image

(Odgovor članu adoric9)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Kilogrami u plusu ili u minusu
16.1.2008 14:12:49   
Mamica
Noah ne zaboravi da u trudnoći trebaš više kalorija nego inače. Trudnoća nije vrijeme za dijete! Kile ćeš skinuti poslije..Ne trebaš jesti junk food-a, ali jedi normalno.

sretno user posted image !

_____________________________

Always look on the bright side of life:)

(Odgovor članu Noah)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: Kilogrami u plusu ili u minusu
16.1.2008 14:25:09   
maja
Noah, nedaj da te toliko muče te kile! Pročitala sam da si prije imala 90 kg i da si došla do 58, pa znači i kad se porodiš to će fino otići! Samo ti uživaj u trudnoći i sve će biti super! A ako slučajno tko komentira kako izgledaš, samo se fino nasmiješi! Tako sad ja radim, jer su me jako boljeli komentari i to od "prijatelja"!

(Odgovor članu Mamica)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: Kilogrami u plusu ili u minusu
16.1.2008 15:05:46   
Noah
Hvala na potpori!!!!
Inače sam jako osjetljiva upravo radi kilograma, pa me boli kad mi netko nešto kaže.
Što se tiče prehrane da odgovorim Mamici na post, NE JEDEM  junk food, slatkiše, čipsove smokije....
Cijeli dan sam kod kuće pa nam kuham variva, kelj, blitvu, grašak, mahune..., od mesa sto jedemo su samo pileća i pureća prsa. A kruh uopće ne jedem, možda jednom tjedno za sirni namaz ili sl.
Tako da stvarno ne znam zašto se kile tako slažu. Razmišljam čak da izbacim totalno ulje i sol. Pa da nam sve bude na paru.
Da  ponovim kako sam inače jako sklona debljanju, i ako strogo ne pazim što jedem kile odu gore. A isto tako sam na strogom mirovanju jer mi je beba na zadak i posteljica mi je na ušću maternice, pa se ne smijem kretati. krevet, krevet i samo krevet. Pa je možda i to jedan od razloga mog debljanja. Maja, još jednom hvala na potpori. Valjda će kile dolje brzo!

(Odgovor članu maja)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: Kilogrami u plusu ili u minusu
16.1.2008 15:21:53   
Mamica
Krivo si me shvatila...poruka je bila: nemoj držati dijetu u trudnoći! Po tvome postu sudeći upravo to radiš. trudnica treba jesti normalno! ( naravno  zdravu hranu)

_____________________________

Always look on the bright side of life:)

(Odgovor članu Noah)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: Kilogrami u plusu ili u minusu
17.1.2008 10:01:45   
mamiri
Pozdrav svima, od nove članice i buduće trostruke mame. Ah ti kilogrami. U prvoj sam dobila, 24, u drugoj 13, a u ovoj se nadam kao i u drugoj, jer muka ih je skinuti. No ne brinem se, glavno da je bebici ok. Trudnasam 13. tjedana i beba stiže usred ljeta (naravno nadamo se curi) tako da ću vjerojatno biti sva otečena od vode i vrućine user posted image . Još jednom pozdrav i ne brini za kg već za sebe i bebu.





(Odgovor članu Mamica)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: Kilogrami u plusu ili u minusu
26.5.2008 7:45:15   
nikolina25
trudna sam 39 tjedana i do sada sam natukla 23 kguser posted image
natečena jesam, ali tek ću nakon poroda vidjeti što je bila voda, a što neuser posted image
naravno da je to puno kg, pazila sam što jedem, živcirala se, user posted image ali kile su samo rasle. na kraju sam odustala.
sada po netu tražim neku dobru dijetu da se odmah pripremim

(Odgovor članu mamiri)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: Kilogrami u plusu ili u minusu
26.5.2008 7:47:42   
mirna
Nikolina, dobit ćeš ti dijetu usput za nekoliko dana...user posted image user posted image user posted image sretno!user posted image

(Odgovor članu nikolina25)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos maloj djeci?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!