|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  10 11 12 13 [14]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Zimsko-proljetne bebe 2020/2021.
8.5.2021 8:06:30   
Snjeguljica_83
Pinky, noć je najbolja za ubaciti još podoja...  Noću je veća laktacija. Stavljaj je na prsa u snu, ima refleks, sama će početi vući... 

Velika cura user posted image
Mali veliki dečko user posted image
"Bog ne stavlja u srce želje koje ne misli ispuniti."

My Ovulation Chart

(Odgovor članu PinkyFunkyBirdy)
Neposredna veza do poruke: 326
12.5.2021 6:59:45   
katy1503
Bok svima!
Pinky,kod tebe zivahno s njima svima doma.bitno da ste ok. Al super da L spava tako dobro,odmah je lakse...
Al sa svima doma to je kaos..sad dodaj cinjenicu da ti je jedan od sinova u samoizolaciji..kao mi..zbog obje tete pozitivne...ludilo bilo...sl nitko nije imao nikakve simptome pa su od  ponedjeljka normalno u vrticu pa dokle ide....
Lukas je 100 na sat,prica,trci,voli malu seku pa je mazi,stariju zeza..klasika...moram ga odviknuti od pelena do jeseni...pa kuujem gacice i stalno ponavljam da je veliki decko😀😄
K je izrazila zelju da bi sljedecu godinu kso predskolarac isla u njemacku grupu,pa sad cekamo da vidimo jel upala...
L je beba za pozeljeti...tek smo sa 7 tj bile na prvom pregledu,ima 57cm i 4520g (dobils 1220g od izlaska)..samo cikimo...lijepo spava,nije zahtjevna na cici,pojede i bude mir min 2 h..voli se set_ati,zna zaspati sama u njihalici...Mozes je samu ostaviti u gymu il na krevetu..Otkrila prste pa istrazuje ustima,pocela sliniti jako...Bili na pregledu kukica ,sve ok...Nabavljamo Rotarix cjepivo (protiv rote) pa ce je cijepiti sad 24.5 kad imamo sljedeci pregled...
A ja?nikad naspavanija... L super spava,po noci cica 2-3 puta i odmah zaspe..ostatak ekipe isto super spava al tata s njima je al ih ne cujem.. Zdravi smo,to je najbitnije...

Katja - 27.09.2015
Lukas - 11.03.2019
Lea- cekamo te.. 20.03.2021

Neposredna veza do poruke: 327
14.5.2021 11:55:56   
PinkyFunkyBirdy
Ajme, Katy, baš mi je drago da tvoja dječica tako lijepo napreduju (i spavaju user posted image )! Neka se tako nastavi i dalje! user posted image user posted image user posted image

I moj D je bio u samoizolaciji prije mjesec dana jer je neka curica bila pozitivna na testu, te je nakon toga bio tjedan dana u vrtiću i onda se prehladio pa je opet bio doma. Zato sam i pisala da mi je ludnica s njima svima doma. user posted image
Evo ovaj tjedan je MM bio 2 dana doma, ali od srijede sam sama s L i baš mi paše ovaj mir (pogotovo jer ljepotica odspava do podne pa imam vremena malo i za sebe). user posted image

Snjeguljice, moja L ti zna tako čvrsto spavati da napući usne i ne želi primiti sisu. user posted image Ok, ima faze kad se namješta pa bi trebala uloviti taj trenutak, ali vjerujem da lijepo spava zato jer je zadovoljna i da nije gladna pošto kad se probudi ja joj dam sisati pa ona nastavi dalje.
Zvala sam patronažnu da dođe izvagati L i dobila je 320 g za točno 2 tjedna što je dobro i to me toliko opustilo i ohrabrilo da sam se jutros probudila s bolnim punim sisama. user posted image Eto koliko psiha utječe na mlijeko. user posted image
No, i patronažna se slaže da mora vježbati potrbuške jer nije još vidjela da dijete ne želi ni malo biti u tom položaju. Ne voli biti ni meni na trbuhu potrbuške dok sjedim pa krećem s tim da ju čim više nosim na ramenu kao za podrigivanje jer trenutno je to jedini položaj koji podnosi, a da u isto vrijeme vježba vrat. user posted image

Kako ste mi vi? Lagertha, kako je biti blažena među muškima? user posted image KontesaNina, dal je prošla bol? user posted image
Gdje su ostale ženske - Breskvica, mamica i Claire? user posted image

My Ovulation Chart

17.10.2014. - M (moj pametni dečko)
19.10.2017. - D (veliki dečko koji želi biti mala beba)
24.02.2021. - L (mala ljepotica koja je stigla na mamin rođendan)

(Odgovor članu katy1503)
Neposredna veza do poruke: 328
15.5.2021 22:19:13   
Lagertha
Hej cure. Evo mi smo bili u srijedu kod pedijatra. Sve je dobro prošlo. Pedijatar nije ništa rekao za kile, ali dobio je samo 800 g u 8 tjedana (nisu puna dva mjeseca). To je znači treći i četvrti mjesec. Ukupno je dobio u 4 mjeseca 3 kg. Ima 6630 g i 64,5 cm. Mene to malo brine, ali pedijatra očito ne. Svi mi kažu da to uopće nije loše, ali stariji je u tim tjednima imao kilu više. Bojim se da je sve to zbog promjene moje prehrane, ali ne mogu više funkcionirati onako debela. Ne izgleda mi kao da gladuje, traži dosta često sisu i još mu je uvijek najdraže biti sa mnom u krevetu, cicati, gledati se i pričati. Motorika ga baš ne zadivljuje kao starijeg koji je sa 4 mjeseca bio sav u tome, okretao se i svašta. Mlađem je to onako, popratna aktivnost, ali cica je još uvijek glavna. Užasno slini, sve mu bude mokro pa nosi slinčeke. Stariji nije slinio ni 5% kak on. Uglavnom, mirnija je beba od starijeg sina i iako mi pedijatar nije ništa rekao za vježbe... čini mi se da će kod njega sve ići sporije osim možda govora jer jako voli komunicirati i kad mu se priča - što starijeg i nije baš zanimalo. Stariji je volio i crtiće, pjesmice, a ovaj bebač to uopće ne doživljava. Nije ni zdravo da bulji, ali povremeno npr. u vožnji bi bilo korisno da mu to može zaokupiti pažnju. Inače bude on u kindaču 10-15 minuta sam i malo se igra sa obješenim igračkama, gleda u mobil, bude i u babygymu, i na trbuhu bude - nije da ludo voli, ali ok mu je par minuta pa se pokušava okrenuti. I tak... Pinky super mi je sa dečkima, nekako se osjećam baš sretno i zadovoljno. Povremeno me zna primiti na trenutke želja za trećim, ali me brzo pusti.

Neposredna veza do poruke: 329
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  10 11 12 13 [14]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  10 11 12 13 [14]
Idi na:

Anketa

Svekr(i)va
mm1209

Ide li vam na živce vaša svekrva?????

Da, jako (30%)

Dosta (13%)

Malo, ponekad (40%)

Ne, ni najmanje (17%)

Broj svih glasova: 209

Hvala na glasovima. Glasovala/glasovao si već na svim aktualnim anketama. Možeš napraviti svoju anketu!

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!