|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  28 29 [30] 31 32   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Ljetne bebe 2016
26.2.2016 14:19:35   
mmamita
Naši pregledi user posted image



Jupiter----------08.03.
MareM----------08.03.
mmamita -----14.03.
di.sak------------21.03.
Hannah---------23.03.
Faustina--------24.03.
Lisica Mica----24.03.
saki84-----------30.03.


user posted image




< Poruku je uredio mmamita -- 26.2.2016 14:22:29 >

(Odgovor članu Jupiter)
Neposredna veza do poruke: 726
   RE: Ljetne bebe 2016
26.2.2016 14:23:28   
mmamita



user posted image

user posted image MareM - 28.06 . user posted image &user posted image
user posted image Lisica Mica - 28.06. user posted image
user posted image mmamita - 04.07.
user posted image Hannah27 - 06.07. user posted image
user posted image tihicka - 06.07.
user posted image Jupiter - 07.07. user posted image
user posted image faustina - 19.07. user posted image
user posted image Cvrčak - 05.08. user posted image
user posted image di.sak - 25.08.
user posted image saki84 - 09.09.


user posted image

(Odgovor članu Jupiter)
Neposredna veza do poruke: 727
   RE: Ljetne bebe 2016
26.2.2016 14:39:43   
saki84
mmamita nadam se da ce ti bit lipo vrime. Negdi od 1.3 sam vidjela sunce na nekoj prognozi user posted image
Ja od kako je ovo gadno vrime ja sam stalno u frizideru i samo jedem. Doc cu ka tuljan do pirauser posted image .
Gdje cete na izlet, tu blizu ili? Meni su prijatelji preko crnog jaja otisli u Mostar za vikend za nesto malo novca.

(Odgovor članu mmamita)
Neposredna veza do poruke: 728
   RE: Ljetne bebe 2016
26.2.2016 15:59:42   
mmamita
Bila sam u Mostaru dosta puta do sada i svugdi tu blizu nas pa izbjegavam to. Radije odem na neko novo mjesto. Idemo autom Split-Slovenia-Venezia-Genova-San Remo-Monaco-Nica-St Tropez-Marseille-Andora-Barcelona, a u povratku do Monaca pa do kumova u Zurich i onda nazad doma. Skrecat cemo s rute vjerojatno ali ovo nam je cilj. UUU ovako kad pisem grado po grad adrenalin raste ko lud, jedva cekam!!

Saki kad je vjencanje tocno?

(Odgovor članu saki84)
Neposredna veza do poruke: 729
   RE: Ljetne bebe 2016
26.2.2016 17:03:22   
saki84
Mmamita pa to je odlicna ruta user posted image , moram priznat kad ovako citam malo sam ljubomorna user posted image ..meni je oduvjek san autom proc cjelu Italiju...ona mi je nekako bas romanticna cjela i priobalje i unutrasnjost. Nadam se da cemo jednom i to ispunituser posted image . Nemoj zaboravit nam pisat izvjestaje i pokoju slikicu da se patimo jos vise user posted image ...
Vjencanje je 10.6. I vecinom smo toga rjesili, jos vjencanica i odjelo i poneke sitnice. Al lagano nam ide bez stresa za sada i nadamo se nastavku u tom tonu. Bit ce vise intimnije sa 60 ljudi vecinom obitelj uza i pokoji prijatelj user posted image

(Odgovor članu mmamita)
Neposredna veza do poruke: 730
   RE: Ljetne bebe 2016
26.2.2016 17:40:52   
Jupiter
Vecer!

Jao mammita to je prekrasno putovanje! Mi smo bili sa jednom agencijom, odsjeli smo u Andori i onda svaki dan drugi grad uz obalu. Nesto prekrasno! A vi jos sa autom, bit ce vam jos ljepse! Stanes kad hoces, krenes kad hoces i ako treba- skrenes di hoces! Ma di ces bolje! I ja jedva cekam izvjestaje, slike i opise user posted image

Saki ti imas dvostruko uzbudjenjeuser posted image i mrva i vjencanje!
Glavno da imate vremena sve stici i izabrati.

Neki dan sam skoro ugrizla nekog nazovi prijatelja mm. Jer je pitao sto nosim...jel dite il je sin?...grrr ne svidjaju mi se te "sale". Svi se i dalje ponasaju kao da smo u 18stoljecu...


_____________________________

.. na kraju sve ipak bude dobro, ako jos nije dobro nije kraj..

4×AIH, 3xIVF, 1xFET- Imamo plus, imamo srčeko..
15.07.2016. Stigla Leona user posted image

(Odgovor članu saki84)
Neposredna veza do poruke: 731
   RE: Ljetne bebe 2016
26.2.2016 18:05:03   
saki84
Da Jupiter dvostruko uzbudenje, samo jako je opasno kad trudnica bira meni za veceru moze bit paprena cjena user posted image ...
Ajme ni ja ne volim te 'postapalice' pitanja. I nekako se sve vise razmisljam kad saznamo spol nikome ne govorit pa neka naglabaju.
Kao sale se sa pitanjem a uopce ne shvacaju kako zvuce primitivno i glupo. Ili jos gora stvar u zadnje vrime mi je kad krenu savjeti, iskreno cure meni kosa se digne na glavi, od poroda - dojenja - odgoja - imena- koliko sam se udebljala itd. A recenica koja pocine citiram :" Vidjet ces...." obolim. Sta cu vidjet, moju bebicu koju ocekujem vise od icega u zivotu i jedva cekam primit u narucje grlit ljubit, gledat ma sve...stvarno ne razumin te ljude i te zene..
Eto jupiter razvezala si me user posted image user posted image

(Odgovor članu Jupiter)
Neposredna veza do poruke: 732
   RE: Ljetne bebe 2016
26.2.2016 23:37:43   
mmamita
Ajme Jupiter i mene si sad rasp....la user posted image
Ja kad cujem pitanje takvog tipa momentalno zavrsim razgovor s tom osobom. Ljudi su bas pokvareni i zaostali u tom pogledu....uff
Ja volim zensku dicu vise od icega, i cili zivot sam htjela 3 kceri. Uvik kad sam sebe zamisljala s djecom kraj su bile 3 prekrasne plave curice. Kad ljudima to kazem, ili se posprdno nasmiju, kao sere (da prostite na izrazu) ili ne vjeruju sto cuju! A meni je nestvarno da imam 3 muska kraj sebe, mislim da bi poludila!!! I jos + muz!! Ajme kuku lele!!
Kad mi je ginekologica rekla za 1. da je kcer, ja dobro od srice nisam vristala da me svi cuju da cu dobit kcer.
Sjecam se da sam izasla iz ordinacije i plakala ko malo dite, da se muz pripa jer je mislija da nesto nije u redu. Onda sam dosla kuci i od soka do kraja dana lezala i razmisljala o tome kako cu dobit kcer. Jednostavno nisam virovala da ce mi se zelja ispunit!!

Danas me zaustavlja susida, gleda u stomak i kaze oho pa jel to stize braco! Ja reko stize beba i nadamo se da je seka. A kaze ona ma je, nebi ti ovako brzo opet zatrudnila da ne zelis sina. user posted image Ja se skamenila ( i ne znajuci zasto i dalje odgovaram na njene provokacije) i odgovorim, gospodjo draga zatrudnila bi ja i prije da nisam imala carski prije tocno 2 godine, a i ceka me jos jedna trudnoca pa ne mogu odugovlacit. A ona kao u soku...trece dijete...
Ma mislim, ljudi si stvarno svasta dopustaju!! Pocet cu bit ultra drska, pa cemo vidit ko ce sljedeci pitat tako intimna pitanja!

Eto jos jednog razloga zasto me spol sad ne zanima. Bitno mi je da je sve u redu i nista drugo me ne briga!!

EEEee, naravno da cu pisat izvjestaje cim uvatim WI-FI i malo slobodnog vrimena.
Jupiter imas onda kakve preporuke za otic vidit, jer cemo se i mi vrtit 2, 3 dana u tom krugu?

(Odgovor članu saki84)
Neposredna veza do poruke: 733
   RE: Ljetne bebe 2016
26.2.2016 23:42:42   
mmamita
Saki oprosti, stavila sam tvoje vjencanje u drugi plan. Snervale su me ove glupe i zadrte price...
Ajme mogu zamislit kako si ushicena, a svakim danom ces bit sve vise i vise. Ja sam nekako zamisljala da vam je vjencanje sad iza korizme, a vi se odlucili za skoro pa ljeto user posted image Neka, neka, taman lipo za pir, niti vruce niti hladno. Samo da vam bude lipo vrime.
Bude li ti triba kakav savjet nas udatih slobodno pitaj user posted image

(Odgovor članu mmamita)
Neposredna veza do poruke: 734
   RE: Ljetne bebe 2016
27.2.2016 15:15:56   
Jupiter
Mammita preporuka je cijela azurna obala! Ne mozete falit! Pogledi, obale, tvrdjave...ma nesto prekrasno! Gradovi su kao i svaki drugi, jedan malo bolji od njih je Nica, opet uz obalu. U Francuskoj smo se nagustirali sireva jer tamo ih ima mali milijon, ali ti pripazi da ima oznaku da je pasterizirano. Bilo je ljeto kad smo isli pa nismo mogli zbog topline ni jedan sir prosfercati user posted image . Tamo smo cijelo vrijeme pili Limoncello..liker od limuna, ultra fin! Ma isla bih svake godine da mogu.
A opet, cesto idemo u Catez, u toplice. Imaju puno aktivnosti, na vanjskom dijelu isto grijana voda, tobogana di god pogledas, dio za bebe i djecu, animatore. Za opustiti dusu dalo. To planiramo svakako ici sljedece god oko 12mj -1mj. Pogotovo ako padne snijeg. Vani sve bijelo a ti u toplom bazenu. Svakom preporucujem.


_____________________________

.. na kraju sve ipak bude dobro, ako jos nije dobro nije kraj..

4×AIH, 3xIVF, 1xFET- Imamo plus, imamo srčeko..
15.07.2016. Stigla Leona user posted image

(Odgovor članu mmamita)
Neposredna veza do poruke: 735
   RE: Ljetne bebe 2016
28.2.2016 12:45:12   
mmamita
Jupiter hvala user posted image
Bas sam pogledala kako agencije putuju pa sam naisla isto na jednu kao sto si ti bila. Smjestaj u Andori i svaki dan negdje drugo. Malo sam detaljnije istrazila di da se zadrzimo, pa smo odlucili prvo u Veneziu cijeli jedan dan i nocenje, pa u Nicu 2-3 dana i od tu Monaco, Monte Carlo, Cannes i jos sta nam preporuce, pa cemo dalje za Barcelonu 2-3 dana i od tamo ic okolo Andora... i u povratku Saint Tropez 2 dana pa malo dole svrljat. Najvjerojatnije necemo za Zurich jer je kuma imala operaciju ovaj tjedan i sve je zivo boli, ne pada mi napamet zeni smetat.
Moj muz ima jaku zelju otic na Korziku i gledala sam karte za trajekt i smjestaj, ali jednostavno se ne isplati na 3-4 dana ici jer je otok stvarno fantastican s predivnim krajolikom i znamenitostima, i dug je cca1000km, a dole na jugu je ubiti ziza user posted image pa smo rekli da cemo tamo drugi put na malo duze.

Ja sam jedva zaspala oko 6 ujutro. Ne znam sta je ovo. user posted image Beba udara cilu noc, neda mi spavat! Od tog silnog udaranja zaboli me stomak, pa kao pocela neka zgaravica (mislim se MA NE VEC!!), ali nije nastavila...dobro je user posted image

Vidi se da je vikend, nigdi nikoga. Di ste zene, jeste zive?

(Odgovor članu Jupiter)
Neposredna veza do poruke: 736
   RE: Ljetne bebe 2016
28.2.2016 15:39:28   
MareM
mmamita, zavidim ti!
Zelim vam odlican provod! user posted image

< Poruku je uredio MareM -- 28.2.2016 15:40:31 >


_____________________________

N 2008.
T&F 2016.

(Odgovor članu mmamita)
Neposredna veza do poruke: 737
   RE: Ljetne bebe 2016
28.2.2016 23:01:12   
Hannah27
Mamita sretan put i lijep provod . Svaka čast kad ces toliko izdržati u autu . Nadam se da ce vam biti lijepo vrijeme .

(Odgovor članu MareM)
Neposredna veza do poruke: 738
   RE: Ljetne bebe 2016
29.2.2016 10:09:17   
faustina
SAKI - cestitam user posted image
MAMITA - blago ti se , uzivaj na svom proputovanju user posted image

(Odgovor članu Hannah27)
Neposredna veza do poruke: 739
   RE: Ljetne bebe 2016
29.2.2016 10:12:07   
saki84
jutric, gdje ste svi nestali? kako ste provele vikend? user posted image
ja upravo dobila vjest od prijateljice da je dobila varicele, ja sam ih prebolila jos u vrticu, sad zovem svoju doktoricu da pitam postoji li kakva opasnost za mene i bebu..jeste li imale takav slucaj?
mmamita odlucili smo se tako iz vise razloga, dvoje prijatelja dolaze sa broda (pomorci su) tek krajem petog mjeseca, moja rodica prva iz Kanade sredinom petog, a oni su nam bas bitni i voljeli bi da su sa nama taj dan pa smo zato stavili taj zadnji datum. I ako budemo srece i ljepo vrime pa se bude moglo na taraci vani napravit vecera bit ce bas romanticno user posted image ...ja cu mozda bit ko slonica nelica ali nema veze user posted image
Jupiter ja obozavam sireve, oni su moja velika slabost...pogotovo one pikantne..sta je jaci okus meni je drazi...mada mi tolerancija na sir nije najbolja ja svejedno uzivam u njemu user posted image ..a mogu mislit vama koliko ste vrsta na putovanju isprobali...mmljac

(Odgovor članu Hannah27)
Neposredna veza do poruke: 740
   RE: Ljetne bebe 2016
29.2.2016 12:38:14   
Hannah27
Saki, ako si prebolila nema opasnosti . Moja mama je u trudnocu sa sestrom dobila od mene, i neki doktori su joj radili drame, dok su drugi rekli da nema opasnosti za bebu . Sestra se rodila bez posljedica, ali kažu da nije imuna na njih, tj. Nije tijelo stvorilo antitijela na njih .

(Odgovor članu saki84)
Neposredna veza do poruke: 741
   RE: Ljetne bebe 2016
29.2.2016 14:16:15   
saki84
Hannah 27 hvala ti na odgovoru. Ja cjelo jutro zovem doktoricu i niko mi se ne javlja, a ginekologica taman pocela radit pa mi sestra rekla da nazovem pred kraj smjene. Nije mi sve jedno al treba bit pozitivan user posted image ..taman kad sam trebala uc u ta najmirnija 3 mjeseca trudnoce. Grrr. Jos sam najsigurnija u stanu, ovo vani vrime razvilo je sve i svasta i bas se treba cuvat. Bar dok bure sve te bakterije ne ubiju

(Odgovor članu Hannah27)
Neposredna veza do poruke: 742
   RE: Ljetne bebe 2016
1.3.2016 10:31:39   
saki84
jutro user posted image ...malo zatisje kod nas, vjerovatno je do juga user posted image
ja taman skuvala sebi kaficu i stala na vagu i ljepo je ja zaokruzila na 65 kila, znaci u ovih 13 tj sam dobila 3 kila...mislite da je to puno?
ja papam, tj tamanim svasta a jutarnja sendva sa svime i svacime mi nekako najdraza. Sve se mislim kako cu je izbacit i pocet doruckovat banane i jabuke.
Neznam dal sam sinoc umislila ali kako da sam osjetila neko micanje, mozda je prerano. Al to je izgledalo ovako bas tamo gdje je beba kao da su mi crijeva prazna pa krule ( a vjerujte nisu prazna user posted image ), naime stavila sam ruku i nakon nekih pet minuta bio je taj lagani osjecaj koji se protegao sa jedna strane na drugu stomaka. Sta mislite, jel to moglo biti micanje mog bebolina i da sam ga ja uspjela osjetit ovako rano?user posted image user posted image
Sta ima kod vas novas, jel vas busice rastu? Jel pazite sta jedete ili sve tamanite ovako kao i ja..user posted image

(Odgovor članu saki84)
Neposredna veza do poruke: 743
   RE: Ljetne bebe 2016
1.3.2016 11:08:18   
Hannah27
Hej saki user posted image user posted image user posted image ja se tek probudila jer sam imala nekog posla do kasno .
Sto se tice micanja, ne znam sta da ti kazem dal vec mozes osjetiti, ono sta ti mogu reci je kako je meni bilo. Bio je 15ti tjedan i osjetila sam navečer bas prave udarce nekoliko puta, nikakve ribice ni leptire nego bas udarce . Naravno slabije nego sta su to sada . Ja sam prije toga mislila jeli osjećam ili ne, ali taj put je to bilo to, i od te veceri se javljao svaki dan . Naravno sada je to jače vidi se i preko stomaka okom. Tako da sam ja kao najranije moguce osjetila a to ne 15ti tjedan ,tako kažu.

Sto se tice hrane , ja jedem vise zadnjih 15 dana ali ne jer mi se jede vise nego inače , nego bas bezveze. Vidjela sam da se ne debljam pa navalila na slatko i dobila u mjesec tri kg .
Mislim da je ok tvoje dobivanje na težini, ima onaj kalkulator tu negdje na grupi pa ga prati .
Ja jedem sve za sada.

A mamita se pakira za put pa je nema ili ? user posted image

(Odgovor članu saki84)
Neposredna veza do poruke: 744
   RE: Ljetne bebe 2016
1.3.2016 11:33:00   
saki84
grrrr napisala cjeli post pa mi ga izbrisalo vec dva puta...
uglavnom ova tri kila sam natukla mislim zadnja dva tjedna od kako ovo gadno vrime ne staje, pa sam stalno u frizideru i na kaucu. Vec mi pocinje griznja savjesti. Jedva cekam malo sunca pa da krenem u setnje da se to malo rastereti user posted image .
A za micanje sam odlucila vjerovat da se meni moj bebolino javio, pa taman da su bila crjeva user posted image user posted image ,
Da mamita vjerovatno uziva u pakiranju i planiranju. Nadam se da ce ih vrijeme posluzit i da ce bit ljepih slicica :)

(Odgovor članu Hannah27)
Neposredna veza do poruke: 745
   RE: Ljetne bebe 2016
1.3.2016 12:38:10   
Jupiter
Jutriic!....ups
Vec je podne user posted image

Danas sam imala osjecaj da sam mogla do 2 popodne spavati. Kisa je padala i onaj zvuk koji stvara je tako umirujuc. Jucer smo bili kod prijatelja i posto ja doma nemam vagu, izvazem se kod njih. I mislim da cu poceti strajkati sa hranom. Naime dobila sam jos 2kg u niti 3 tjedna. Sad sam znaci 9 kg dobila u 22 tjednu. To mi je puno. A zalosna sam jer nisam nista extra jela i odkud sad touser posted image .
Saki evo vidis da i ja mucim brigu oko kilaze. Svi mi govore da ne brinem. Pogotovo ako nije kolicinski puno, raznoliko je i cesce. Nismo svi isti i ne mozemo svi u taj neki "kalup".
Moguce je da si osjetila mrvu. Je da je dosta rano i da se na pocetku ne moze reci da li su crijeva ili mrva. Ja sam pocela da bas prepoznajem micanje oko 17 tjedna i opet bi bilo dana kad ju je bih osjetila. Zato sad me izvrti cijelu unutra. Kako sam jako skakljiva na trbuhu samo me vidis kako se cimam. user posted image
I da, si uspjela dobiti ginekologicu na kraju?

Danas mi se bas nista ne radi...bas sam neka fuj.

_____________________________

.. na kraju sve ipak bude dobro, ako jos nije dobro nije kraj..

4×AIH, 3xIVF, 1xFET- Imamo plus, imamo srčeko..
15.07.2016. Stigla Leona user posted image

(Odgovor članu saki84)
Neposredna veza do poruke: 746
   RE: Ljetne bebe 2016
1.3.2016 12:54:03   
mmamita
Hello curke!!

Saki moguce da si osjetila bebicu, ali trebala bi sad svaki dan osjetit bar jednom ako je to to.
A za kile mislim da svi dobivamo vise sad na ovo ruzno vrime user posted image

Jupiter ne brini za kile, otic ce sve kad se mala cutica rodi. Naravno nemoj sad natuc +30kguser posted image , ali znam i te slucajeve kad su se vratili na svoju kilazu nakon niti godine dana...

Jos se nisam pocela pakirati, ali pripreme su na najjace. Osiguranja, potraga za zimskim gumama, hoteli, autoceste i svi najsitniji detalji. Za pakiranje me nije toliko briga kad sam okruglica i nista me stoji kako ja ocu user posted image pa cu samo nabacivat u kufer s reda... A muza jos manje briga za odjecu user posted image
Je vrime ovako tmurno, ali ja sam toliko uzbudjena da meni sunce sija u mojoj glavi user posted image user posted image

(Odgovor članu Jupiter)
Neposredna veza do poruke: 747
   RE: Ljetne bebe 2016
1.3.2016 13:17:32   
saki84
hej Jupiter jesam zvala sam je i rekla mi je da se ne moram brinuti jer varicele stvaraju trajni imunitet kad se prebole tako da lakse se dise...cula sam dosta slucajeva u zadnji par dana da su varicele dobili..tako da je kuca izgleda najsigurnija opcija user posted image
Mislim da cu i ja bit tako nesto u plusu kad dodjem u te tjedne, stvarno sam pretjerala sa kruhom. On me najvise tovi, a nikad prije mi nije bio nesto drag. I sta je jos cudnije ja iza 6 sati nista ne jedem, samo pijem. Popijem dnevno i do 3 litre vode. Zakljucila sam da trebam ipak malo se dovest u red, do plus neki 15 kila bi mi bilo ok natuc ali nebi voljela vise. user posted image
Mada si ti jupiter i pisala da i natices, ako nisam nesto krivo procitala. Tebi i voda dodava kila. Ja sam jos citala da treba i sa vocem pazit jer ono isto deblja, tako da ne znam kako cu se suzdrzat od jagoda, visanja, tresanja, lubenica i tako toga...joj kuku i lele user posted image
Meni je sljedeci pregled u 17 tj, tad bi vec mogla znat i spol bebolina. A sutra idem po nalaz kombiniranog probira, pokusavam niti ne mislit na njega.

mamita samo ti uzivaj u planiranju user posted image ....uh ja bi vjerovatno vec imala i popis sta bi sve mogla tamo i pojest user posted image user posted image ajme grozna sam

< Poruku je uredio saki84 -- 1.3.2016 13:19:16 >

(Odgovor članu Jupiter)
Neposredna veza do poruke: 748
   RE: Ljetne bebe 2016
1.3.2016 14:43:43   
nymeria
Pozdrav ljetniceuser posted image

Evo da malo uletim sa jesenskih malo da vas procitam

_____________________________

Mm- 81 g; normozoospermia
Ja - 85 anovulacija
23.10. 2015 biokemijska

27.09.2016 - mamin decko F

Cekati je tesko i dugo ali za najljepsi poklon vrijedi sacekati


(Odgovor članu saki84)
Neposredna veza do poruke: 749
   RE: Ljetne bebe 2016
1.3.2016 16:22:46   
Jupiter
Mammita, ovo je savrseno vrijeme za putovanje. I sto se buscica tice i vremena. I naravno da ti je sad sve shiny kod priprema user posted image , tako je i meni bili kad smo sad bili..

Saki onda navijamo da sutra nalazi budu za 10!!! Javi nam svakako!
I ja bi trebala otici vidjeti jesu li nalazi TORCH stigli.

Nymeria i mi vas citamo user posted image , od vase teme sam i "ukrala" neki recept sa sirom i jajima u rerni...neki napuhanciuser posted image i mogu ti rec da su odlicni!!! ( i onda se pitam odakle kile....za umrijet od smijeha!)

Ostale user posted image user posted image gdje ste?
Javite se user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

.. na kraju sve ipak bude dobro, ako jos nije dobro nije kraj..

4×AIH, 3xIVF, 1xFET- Imamo plus, imamo srčeko..
15.07.2016. Stigla Leona user posted image

(Odgovor članu nymeria)
Neposredna veza do poruke: 750
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  28 29 [30] 31 32   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  28 29 [30] 31 32   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Dudica.
пеперутка16

Do kada je vaše dijete imalo dudu?

Oznake

Sve najbolje!