|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  30 31 [32] 33 34   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Ljetne bebe 2016
4.3.2016 12:55:30   
Hannah27
Cure hvala na podršci . Lako mi je sve sada dok ne rodim, a sta ce bit sljedece godine nemam pojma nadam se da cu uspiti jos to sto mi je ostalo .

Jupiter u Saki i mi smo odlučili da nećemo n 4D ali kaze mi doktor da je to isti UZV kao i ovaj koji mi radi svaki mj, samo taj 4D drugacije sliku prikazuje . Rekao mi je da traje 5 minuta i da nema nikakvog straha. Neke prijateljice mi kažu da im je 4d trajao pola sata . To nebi dopustila ni na običnom UZV . Zadnji put je user posted image stavio rukice na usi i dobila sam takvu sliku . Vjerujem da im smeta i proizvodi zvuk i mrzim UZV, ali jos se mislim za 4D jer bas vjerujem mom doktoru .
Ono sta je meni čudno je da me od zadnjeg vag.uzv (odprilike 2mj) nije pregledao dole user posted image ,meni je to extra drago, iako se svaki put skidam bezveze ali opet me strah jel to sve zatvoreno i u redu . Reci cu mu da pogleda sljedeci put . Meni bi trebao biti 4D, pa javim sta sam odlučila .

Jučer je bilo toliko hladno da me grlo zabolilo i nos opet koma , jedva cekam proljeće .

(Odgovor članu Jupiter)
Neposredna veza do poruke: 776
   RE: Ljetne bebe 2016
4.3.2016 12:57:07   
Hannah27
Mare dobro si nas zajeb... Za sliku . Ja otvaram i cekam da vidim taj tulum kad ono .... user posted image user posted image

(Odgovor članu Hannah27)
Neposredna veza do poruke: 777
   RE: Ljetne bebe 2016
4.3.2016 21:22:39   
di.sak
hej cure! nisam se već neko vrijeme javila, ali samo iz razloga što nemam inspiracije...ali vas redovito čitam user posted image

saki user posted image na kombiniranom..znala sam da će sve biti oke.

mare sretan ti rođendan!!user posted image user posted image

mmamita uživaj na putovanju i želim vam lijepo vrijemeuser posted image

kod nas tu gore pada kiša sve u 16, zima je, nešto snijega palo, al se niš nije zadržalo (fala bogu)..jedva čekam da to sunce konačno grane i ne miče se s neba..

pozz curke! :*

(Odgovor članu Hannah27)
Neposredna veza do poruke: 778
   RE: Ljetne bebe 2016
5.3.2016 13:38:39   
faustina
Bok cure drage, taman se ponadala da je stiglo prolice kad ono vani ledara teska.

Sad je stvarno nastupilo vrime da se osican bas dobro, iman i malo bolji apetit ali moran isto
paziti da ne pretjeraam , zadnje vaganje san se popravila kil ipo , mislim da ce na iducem vaganju biti malo vise.

Sad kad san puna energije , morat cu krenuti u prolitnjo čišćenje .user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu di.sak)
Neposredna veza do poruke: 779
   RE: Ljetne bebe 2016
5.3.2016 20:50:55   
MareM
Hvala svima na cestitkama user posted image
A sto se tice slike, kad se jednom vidimo na kavi vidit cete da nije bilo puno pretjerivanja user posted image Pogotovo jer me uhvatilo tamanjenje svega po kuci. Maloprije sam pojela pola velike case svjezeg sira i jedva sam se zaustavila. Izgleda da smo sve u "usisavac fazi" user posted image user posted image

_____________________________

N 2008.
T&F 2016.

(Odgovor članu faustina)
Neposredna veza do poruke: 780
   RE: Ljetne bebe 2016
6.3.2016 10:00:48   
Jupiter
Jutriiicc!
Mi se jutros probudili uz sutiranje nase mrvice user posted image user posted image ..cerekali se zajedno jer i skaklje user posted image
Vani je sunce ali vjetar je ko orkanski...al je zato roba vani..valjda je necu traziti po selu user posted image user posted image
Kupili smo u Pevecu, bilo madju sjemenke za zacine, sjeme za klice...neka mjesavina. Nije bilo skupo pa rekosmo da probamo, 3,50kn vrecica. Danas prvi listici virnuli! A kupila sam i za tegle i ostale standardne zacine...ono..persin, bosiljak, mentu, vlasac....i mjesavinu salate koja se reze. Tako sam i prosle godine i cijelo vrijeme smo imali, cak sam imala da osusim (mentu) i nesto za friz...da ne propadne...odlican osjecaj!
Svekrvi sam vec kupila poklon za dan zena, jednu neobicnu orhideju, cvijet izgleda kao tanka zvijezda ili pauk.. Prekrasno nesto! A mami cu nesto napraviti jer ona voli kad je hand made.
Faustina pa đe si zeno?!user posted image user posted image
Bas mi je drago da i ti napokon ulazis u mirnije razdoblje..bilo je i vrijeme. Al' nemoj nam sad pretjerat sa ciscenjem, pls.
Mare dobro si rekla. Sad smo u fazi ciscenja friziderauser posted image user posted image Neki dan se nisam mogla zasititi...glad me nije napustala! Upravo grozan osjecaj!

Da li i vi kupujete mamama i svekrvama poklone za 8mart? A sebi? user posted image

_____________________________

.. na kraju sve ipak bude dobro, ako jos nije dobro nije kraj..

4×AIH, 3xIVF, 1xFET- Imamo plus, imamo srčeko..
15.07.2016. Stigla Leona user posted image

(Odgovor članu MareM)
Neposredna veza do poruke: 781
   RE: Ljetne bebe 2016
6.3.2016 10:04:56   
Jupiter
Naši pregledi user posted image



Jupiter----------08.03.
MareM----------08.03.
mmamita -----14.03.
di.sak------------21.03.
Hannah---------23.03.
Cvrčak-----------23.03.
Faustina--------24.03.
Lisica Mica----24.03.
saki84-----------30.03.


user posted image


(Odgovor članu Jupiter)
Neposredna veza do poruke: 782
   RE: Ljetne bebe 2016
6.3.2016 10:32:53   
faustina
Jupiter - ma kakvi to cu ja svaki dan po malo , prostoriju po prostoriju.user posted image

I ja san pocela tamaniti na veliko , juce san izila jednu malu pogacu , a sinoc san doslovno pojela kil sladoleda

to u zivotu nisan nikadd toliko sladoleda izila , jednu kuglicu plafon user posted image user posted image
kao rupa bez dna , user posted image , danas mi ne pada na pamet ista slatko isti user posted image

(Odgovor članu Jupiter)
Neposredna veza do poruke: 783
   RE: Ljetne bebe 2016
6.3.2016 10:38:16   
saki84
jutric trudnice moje user posted image
ja evo ispijam svoju tursku kaficu i gundjam vise naovo vrime, sama sebi vec sam postala dosadna...vjerovatno i bebolino okrice ocima u stomaku kad pocmem nabrajat user posted image
Hannah27 nije ni mene moja sad na zadnji pregled gledala dole, al na sljedeci cu je sama pitat ako ne bude, mada ona je poprilicno odgovorna i detaljna tako da ce vjerovatno bit skidanje. I da ja bi tako taj 4D da ne traje predugo, vec dovoljno da ljepo bebolina vidim, dobijem ljepu slikicu amo rec obican UVZ ali sa boljom slikom user posted image
Jupiter imam osjecaj da si ti neka prava neotkrivena umjetnicka, romanticna dusa user posted image .. sretni ljudi koji te imaju blizu user posted image ..
mi smo planirali mau sadnju na balkoncicu jer je jako mali, pa cemo male cherry rajcice i zacinsko bilje, cak se mislimo i jedanu teglicu povecu jagoda da vidimo kako ce nam to uspjet i bas se veselimo. J orhideje obozavam, al nijedna mi nije zazivila dugo, nakon sto bi ocvala bi pocela odumirat...a imala sam ih nekolicinu i jednostavno me to cvijece ne voli.
Udaljeni smo svi jedni od drugih tako da za taj dan ide obavezan poziv. A ja i dragi cemo vjerovatno na neki ruckic ili pizzu user posted image
faustina ja sam na zadnjem 2 kg se popravila, i mislim da ce sljedeci bit mozda cak i 3 user posted image ...i da ne pretjeruj u ciscenju, podjeli svaki dan po jedan mali dio user posted image ...i da i ja jedva cekam proljece ono pravo lipo ugodno i toplo.
MareM da, svi od ove juzine poceli cistit frizz i sve ladice di se moze nac nesto slatko user posted image ...ja sam ginekologici rekla na pregledu da je za sve krivo jugo pa smo se smijali user posted image
di.sak kako si, kako napredujes? imas li ti ovako napadaje da tamanis sve sta stignes? user posted image

htjela sam vas jos pitat, dal vas znaju grcit crijeva? mene u zadnje vrijeme cesto pogotovo ako lezim na ledjima.
I jos jdno glupo pitanje kako uspjevate ne krizat noge dok sjedite...pa meni ka za dispet non stop ide jedna preko druge, najradje bi ih zaljepila svaku na svoju stranu user posted image

idem polako...danas radimo domacu pizzu da si poboljsam malo stanje na vagi user posted image

< Poruku je uredio saki84 -- 6.3.2016 10:40:23 >

(Odgovor članu Hannah27)
Neposredna veza do poruke: 784
   RE: Ljetne bebe 2016
6.3.2016 10:43:48   
saki84
faustinaja sam sinoc narucila dragog u 9 da mi donese burek sa krompirom...i cijelunoc sam se dizala na izmjenicno pit i pipi user posted image a sladoled...zelim ga jako, ali se ne priblizavam frizuu u ducanu i ne kupujem ga jer to nebi bilo vise humano na sta bi licila user posted image

(Odgovor članu saki84)
Neposredna veza do poruke: 785
   RE: Ljetne bebe 2016
6.3.2016 11:39:18   
Jupiter
Saki hvala na komplimentu user posted image user posted image
Malo jesam, da..vise emotivac nego ista..i idem si na zivce ponekad zbog toga. user posted image a tek sad, u trudnoci, osjecaji su na 360! Sad i placem i smijem se u istom trenu! E to treba dozivit! Hahaha
Crijeva su me mucila samo dva-put do sada. Ali kako koristim magnezij navecer nemam problema s tim. A noge i ako prekrizim, istog trena ih razdvajam jer mi (za cudo) ne pase nikako. Tako da sjedim ko baustelac user posted image
Nego, spomenula si jagode. Kupite mjesecarke. One se i brzo razmnozavaju. I ako mozes neka negdje vise jer ih vole i mravi i skakavci i puzevi. I kupi bas zemlju za jagode.
Faustina i ja doma imam kilski sladoled...ali doma se ni ne sjetim da ga imamo. Ali zato u trgovini mi oci ispadnu...te ja bi ovaj...mmm...a gle onaj sa mrvicama...joooj...i na kraju ne kupim jer imam osjecaj da sam vec sad ko slonica. Hihi...Al' nas to ne sprijecava da doma danas planiramo napraviti i domace hamburger...i panine sa sezamom...uh uh..
I to je to. Ja gotova. Jos malo pa cu se kotrljati po kuci...hihihi
Ali da kazem nesto...nesto sto me raduje. . Muz me gleda takvim ocima, kao da sam, ono, neki sex simbol user posted image ... I ne prestaje mi davati komplimente...ajmee...user posted image

_____________________________

.. na kraju sve ipak bude dobro, ako jos nije dobro nije kraj..

4×AIH, 3xIVF, 1xFET- Imamo plus, imamo srčeko..
15.07.2016. Stigla Leona user posted image

(Odgovor članu saki84)
Neposredna veza do poruke: 786
   RE: Ljetne bebe 2016
6.3.2016 11:46:27   
MareM
Kad se vec hvalimo user posted image znate kako izgleda veliki Quattro? E, pa nas dvoje se neki dan u kompletu dobro upoznali. A pasonjica polizala posudu. Kad se male ruke sloze... user posted image user posted image user posted image

Jupiter, user posted image

< Poruku je uredio MareM -- 6.3.2016 11:49:10 >


_____________________________

N 2008.
T&F 2016.

(Odgovor članu saki84)
Neposredna veza do poruke: 787
   RE: Ljetne bebe 2016
6.3.2016 22:02:32   
di.sak
eeeej cureee, pa vi ste prave trudnice, nema šta! user posted image ja jedem ko i prije 3x dnevno, ništa me ne traži posebno niti mi nešto ne valja, a da sam prije jela..priznajem, smanjila sam slatko, ne namjerno, već mi se ne jede, ni čoksa, ni keksi, pa ni sladač, ali puno više jedem mliječne priozvode (sir, mlijeko, jogurt, namazi) što prije nisam jela neš pretjerano.. iskreno, ja ko da nisam trudna user posted image ALI popijem gutljaj vode i tjera me na wc svakih 15 min... o kilama neću ni pričat, jer nikad nisam bila mala user posted image , ali mi škemba samo raste, niš drugo, a ne bi ništa rekla da je to trudnički trbuščić, već je to salo...katastrofa...i onda mi je užasno kad mi neko veli kak mi se lijepo već vidi trbuh..je, je, vidi se, ali je od klope, ne od mrvice user posted image a štaš...

e a čistim ja tako po kući i svakih 15-tak min ja moram sjest, odmorit, jer se umorim ko da sam trčala polmaraton hahahhauser posted image ...jučer čistila neke ladice i čučala sam, al kad sam se digla, tako me presjeklo u jajnicima, da sam skoro počela plakat od muke...nakon 1-2 min je popustilo, al nemam pojma zakaj je to...jel to normalno il kaj?

dugo mi je čekat do pregleda...stalno razmišljam jel sve u redu...user posted image

sinoć sanjala da mi je gin rekao da ćemo dobiti dečkićauser posted image rekla sam MM o snu i veli on da ćemo onda sigurno dobiti curicu user posted image pa se nadam da će mi gin na idućem pregledu moći reći spoluser posted image

(Odgovor članu MareM)
Neposredna veza do poruke: 788
   RE: Ljetne bebe 2016
6.3.2016 23:49:18   
mmamita
Hello user posted image

Da vas malo skicnem i pozdravim!!
Vi o spizi i sladoledima vidim ja! user posted image Ubila bi za sladoled u svako doba dana!
di.sak mislim da bi mogli vec na sljedecm pregledu vidit spol, a sto se tice zna svasta ti to moze znacit. Tvoje zelje ili ono sta stvarno je pa ti kao majka osjecas...
Mare bogami si gora od mene! Ne mogu quattro niti onaj mali potamanit cili, a kamoli veliki user posted image
Jupiterko kreativko, nema lipseg poklona doli onoga kad ga netko sam izradi, zato samo naprid!!!
Inace za dan zena, nema nekog posebno pravila o darivanju, ali uvik se nsto na kraju izjalovi user posted image

Nas je potrefilo tako lipo vrime na putu! Poceli smo od Venecije, od koje sam malo vise ocekivala ali samo zato sto je tako razvikana-pretpostavljam. Inace je lip mali gradic i vridi otic razgledat, ali nemas se di puno zadrzat, tako da smo bili samo na 1 noc. Sada samo u Nici 2 noci, i mogu vam rec da me odusevila skroz.
Vrhunac svega je bio danasnji posjet Monte Carlu!! To je nesto sto se neda opisat rjecima i jednostavno triba otic vidit. Te kuce, odnosno zgradurine user posted image , taj glamur grada, auta, infrastruktura, cistoca grada....Sve, sve, sve me osvojilo! Cijene su malkice paprenije ali isplati se svaku lipu! Posjetili smo oceanografski muzej koji nas je posebno odusevia!
Neda se to sve ovako u par recenica opisat, mogla bi danima pricat....
Sutra idemo za Cannes, tamo cemo ostat 1 ili 2 noci pa cemo svratit do St. Tropeza i jos par gradica po preporuci usput.
Za dalje nista ne znamo, jer nam je i ovo vec lagano previse (meni pogotovo). Puno setamo, cca 10km dnevno i bas budemo umorni navecer, ali mi zao propustit bilo sta! Tako da cemo vjerojatno ovaj put preskocit Anodru i Barcelonu jer se bojim da bi to bilo mrcvarenje, ali bumo vidili user posted image

Drago mi je da ste vi sve dobro!
Jupiter i Mare- pregled za manje od 2 dana!! Blago vam se!! Jedva cekam izvjestaje!!! user posted image

(Odgovor članu di.sak)
Neposredna veza do poruke: 789
   RE: Ljetne bebe 2016
7.3.2016 11:33:40   
Jupiter
Dan' drage moje! user posted image

Mammita kako opisujes tako se i ja prisjecam tog putovanja! Je jos uvijek usidren onaj veliki drveni brod sa jarbolima? Mi se cini da je to bilo u Nici. U Cannesu sirevi. U Monte Carlu smo bili u prvoj kockarnici koja je izgradjena i izgubili lovu user posted image al srecom nismo puno ni ponjeli. Tamo se tocno vidi da zivi elita. Oni ne placaju porez, koliko se sjecam..
Bas mi je drago da si se javila i da vam je lijepo! Pazi na sebe i samo polako.

Di.sak super je kad ti se samo traze mljecni proizvodi, tu ne mozes pogrijesiti. A to sa jajnicima je normalno. "Legnu" u neki polozaj i kad hoces nekamo naglo zaboli to istezanje i pomicanje. Glavno da ne boli konstantno.
Uskoro bi stvarno mogli saznati spol user posted image . Imate li spremna imena? I ja i mm smo sanjali da je decko, hihi, a eto vidis :) Bas sam radoznala! user posted image

Eh, da, sutra ja i Mare. Idem popodne na pregled pa ocekujte kasno izvjestaj. 8 Mart, vijesti mogu biti samo dobre!!user posted image

_____________________________

.. na kraju sve ipak bude dobro, ako jos nije dobro nije kraj..

4×AIH, 3xIVF, 1xFET- Imamo plus, imamo srčeko..
15.07.2016. Stigla Leona user posted image

(Odgovor članu mmamita)
Neposredna veza do poruke: 790
   RE: Ljetne bebe 2016
7.3.2016 12:43:29   
nymeria
Pozdrav curke... vidim veselo sa sladoledom... i meni neki dan iskocile oci na njeg al mi bilo malo hladno.... al necu jos dugo... u subotu kokice potamanila... a vidim bit ce samo veselo dalje

_____________________________

Mm- 81 g; normozoospermia
Ja - 85 anovulacija
23.10. 2015 biokemijska

27.09.2016 - mamin decko F

Cekati je tesko i dugo ali za najljepsi poklon vrijedi sacekati


(Odgovor članu Jupiter)
Neposredna veza do poruke: 791
   RE: Ljetne bebe 2016
7.3.2016 14:15:43   
Jupiter
Ovako. Nazvala me sestra od gin i rekla da je stigao torch i da sam pozitivna na 3 od 5...i neka sutra dodjem po uputnicu da idem u bolnicu vidjet sto ce oni reci. Kad sam pitala da li sam pozitivna jer sam preboljela ili jer je virus aktivan nije mi znala ili htjela reci. Ugl sad sam u komi...sutra nis od normalnog pregleda.. A bas sam bila happy jer sam taman uletila da se narucim za tecaj trudnice u ovaj cetvrtak...
Da vam ne govorim da sam svoje odplakala

_____________________________

.. na kraju sve ipak bude dobro, ako jos nije dobro nije kraj..

4×AIH, 3xIVF, 1xFET- Imamo plus, imamo srčeko..
15.07.2016. Stigla Leona user posted image

(Odgovor članu nymeria)
Neposredna veza do poruke: 792
   RE: Ljetne bebe 2016
7.3.2016 14:38:41   
Snjeguljica_83
Jupiter, sto je taj torch? Nemoj mi plakati, draga.....user posted image
Saljem zagrljaj.....

< Poruku je uredio Snjeguljica_83 -- 7.3.2016 14:39:44 >


_____________________________

Velika cura user posted image
Mali veliki dečko user posted image
"Bog ne stavlja u srce želje koje ne misli ispuniti."

My Ovulation Chart

(Odgovor članu Jupiter)
Neposredna veza do poruke: 793
   RE: Ljetne bebe 2016
7.3.2016 14:46:55   
Hannah27
Jupiter sta je to ? Torch????

(Odgovor članu Snjeguljica_83)
Neposredna veza do poruke: 794
   RE: Ljetne bebe 2016
7.3.2016 14:51:34   
Jupiter
TORCH testiranje dovodi do otkrivanja mnogih bolesti, a samo ime testa je skraćenica svih bolesti koje može otkriti:
T- toksoplazmoza
O- ostale infekcije pod koje spadaju sifilis, varicella zoster i hepatitis B
R- rubeola
C- cytomegalovirus (CMV)
H- herpes simplex virus koji je ujedno uzročnik i genitalnog herpesa

Ovaj test krvi otkriva prisutnost antitijela i njihovu razinu te time pokazuje da li je žena trenutno zaražena, da li je ikada bila zaražena ovim bolestima i ukoliko je već preboljela ukazuje na postojanje antitijela u organizmu na neke ili sve od navedenih bolesti.
Ako pise na nalazu da si pozitivna kod oznake IGg, to je ok i znaci da postoje antitjela. Ako si pozitivna gdje pise oznaka IGm, to znaci da je virus aktivan i to nije dobro. Ali...i to je sve koliko toliko OK ako nisi pozitivna IGm na Citomegalovirus. Za to nema lijeka a ostavlja tragove na plod. Ovo drugo se da lijeciti. A meni sestra nije znala reci a zvala me pred kraj njihovog radnog vremena...i sad sam na sto muka...

_____________________________

.. na kraju sve ipak bude dobro, ako jos nije dobro nije kraj..

4×AIH, 3xIVF, 1xFET- Imamo plus, imamo srčeko..
15.07.2016. Stigla Leona user posted image

(Odgovor članu Snjeguljica_83)
Neposredna veza do poruke: 795
   RE: Ljetne bebe 2016
7.3.2016 15:00:22   
Hannah27
Evo sad sam našla na net . Jesi radila prvi put ili je ovo taj drugi put ? Ne vjerujem da imas ikakvu infekciju aktivnu bez simptoma . Moja poznanica je imala herpes na Ledjima u trudnoći a mama varicele pa je s bebama sve ok .


(Odgovor članu Jupiter)
Neposredna veza do poruke: 796
   RE: Ljetne bebe 2016
7.3.2016 15:04:55   
Hannah27
Jupiter kako ti nije tekla koja tebi oznaka stoji IgG ili ta druga IGm?
Vjerovatno pokazuje antitijela na nesto sta si prebolila, jer sve navedene infekcije imaju simptome osim hepatitisa koji ionako nije opasan do poroda .
Smiri se . A sestra je glupa . user posted image

< Poruku je uredio Hannah27 -- 7.3.2016 15:05:52 >

(Odgovor članu Hannah27)
Neposredna veza do poruke: 797
   RE: Ljetne bebe 2016
7.3.2016 15:06:45   
Jupiter
Ovo mi je prvi put. Ni ja nisam cula za torch do prije 4 tjedna. Jer sam rekla da sam imala macke ali vec godinama nisam i da sad imamo samo psa. A mace, tj njihovo user posted image prenosi toxoplasmu.. Za rubeolu znam da sam se u os skoli cijepila... Drugo mi nis ne pada na pamet..
Simptoma nemam. Nalazi krvi su bili u granicama...uffff

_____________________________

.. na kraju sve ipak bude dobro, ako jos nije dobro nije kraj..

4×AIH, 3xIVF, 1xFET- Imamo plus, imamo srčeko..
15.07.2016. Stigla Leona user posted image

(Odgovor članu Hannah27)
Neposredna veza do poruke: 798
   RE: Ljetne bebe 2016
7.3.2016 15:11:04   
Hannah27
Ma vjerovatno si prebolila toksoplahmozu varicele i herpes pa ti je na to pozitivno . Osim toga pise da prvi test nije vjerodostojan nego se mora raditi drugi za 20 dana koji pokazuje rezultat .kazem ti da imas mononukleozu herpes ili nesto drugo sta spada u taj C , imala bi simptome definitivno .

(Odgovor članu Jupiter)
Neposredna veza do poruke: 799
   RE: Ljetne bebe 2016
7.3.2016 15:21:06   
Jupiter
A nadam se da nisu znale procitati nalaz. I da, ako i je igm pozitivan da nece bas biti cmv. Vec vidim kako cu cijeli dan provesti uz internet i google search.. Ma sad sam ok...onaj prvi val, od brige, je prosao... Samo da dohvatim taj papir...

_____________________________

.. na kraju sve ipak bude dobro, ako jos nije dobro nije kraj..

4×AIH, 3xIVF, 1xFET- Imamo plus, imamo srčeko..
15.07.2016. Stigla Leona user posted image

(Odgovor članu Hannah27)
Neposredna veza do poruke: 800
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  30 31 [32] 33 34   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  30 31 [32] 33 34   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli odbijati svoju bebu od pelena?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!