|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  13 14 [15] 16 17   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Zimske i proljetne bebe 2019.
16.11.2018 14:22:18   
hipo
Nije bas jeftino slat pakete u inozemstvo. A ima jos robice za decka pa bi morali i po to.A i mi bi malo isli do njih dok sam jos pokretna 😂


_____________________________

Mama najslađe mišice
GRAF

(Odgovor članu Snjeguljica_83)
Neposredna veza do poruke: 351
   RE: Zimske i proljetne bebe 2019.
18.11.2018 9:43:09   
Snjeguljica_83
Evo, danas sam ja na pola! 😱20. tt.
Jel vam se dogodilo ovo? Od hladnoće su me voljele bradavice! Bila sam dva put trudna, ali ovo... Nisam još doživjela...😮 Kako puše jaka bura, kroz baloner mi je došla do bradavica i ono, sjeklo me...😵

_____________________________

Velika cura user posted image
Mali veliki dečko user posted image
"Bog ne stavlja u srce želje koje ne misli ispuniti."

My Ovulation Chart

(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 352
   RE: Zimske i proljetne bebe 2019.
18.11.2018 9:44:04   
Snjeguljica_83
Boljele su me bradavice.😂😂

_____________________________

Velika cura user posted image
Mali veliki dečko user posted image
"Bog ne stavlja u srce želje koje ne misli ispuniti."

My Ovulation Chart

(Odgovor članu Snjeguljica_83)
Neposredna veza do poruke: 353
   RE: Zimske i proljetne bebe 2019.
18.11.2018 13:30:59   
hipo
Pa ne znam jesu me volile al me od zime do sad nisu bolile. Valjda jer sam u pernatoj jakni 🤣
Ja se napokon natjerala i pocela s pulatesom i jogom. Bar 15 min navecer, ako mr muz ne gnjavi onda i pola sata. Kicma, zdjelica i kukovi mi zahvaljuju 😁

_____________________________

Mama najslađe mišice
GRAF

(Odgovor članu Snjeguljica_83)
Neposredna veza do poruke: 354
   RE: Zimske i proljetne bebe 2019.
18.11.2018 15:44:40   
Snjeguljica_83
Evo, danas opet ista stvar s bradavicama...😂Hipo, super za pilates i volju!😊 

_____________________________

Velika cura user posted image
Mali veliki dečko user posted image
"Bog ne stavlja u srce želje koje ne misli ispuniti."

My Ovulation Chart

(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 355
   RE: Zimske i proljetne bebe 2019.
19.11.2018 8:25:22   
lidac0605
Ma koga to vole bradavice user posted image user posted image user posted image ?!?!Jesam se nasmijala...
Snjeguljo,mene nisu bolile u trudnoći al sam imala povremeno osjećaj-nevezan za niš,da mi brrrridee i to uužasno jako,onak na granici boli.
Hipo,user posted image za vježbanje.Ja se stalno tjeram a na kraju niš ne stignem.Tipa 10,15 minuta orbitreka il vježbanja na podu i već neko kmeči,cvili,treba nekaj.A to mi nije dosta za smršavit.Skužila sam da me sve manje kukovi bole kod hodanja,konačno neki pomak nabolje.Al i dalje se osjećam nekak trulo,valjda zbog tog viška kila koje nikak da krenu na dolje.Vjerojatno zbog glupog inzulina,koji mi je koma.Osjetljivost stanica na inzulin mi je samo 50%(a trebalo bi bit 100),gušterača mi dela 150%-znači ubija se od posla,a sa stitnjacom sam u hipertireozi user posted image .TSH mi je 0,1.Sve se zmrdalo i sad me hebe da ne mogu zmršavituser posted image .
Znate kaj M sad dela?Sad se fino da stavljat na školjku,piški svaki put,pljeskamo bravo,hvalimo,maltene plešem ples radosti oko te školjke sam da ga dobijem da ide na wc.Aaaa,ne.Gospon sad GOVORI kad piša u pelenu.Igra se i sam dođe-Piša gaće,bravoooo,piša gaće user posted image .Pipnem,osjetim topla je pelena znači baš sad piša.Ideš na wc?-NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE.I to je to.Znači sve on kuži i zna da piša i to al ne da se pa ne da.Nevjerojatno kolko je to dijete komplicirano user posted image .
Kad imate preglede,opće sam sve pozaboravljala...

_____________________________

"Children will not remember you for the material things you provided,but for the feeling that you cherished them"


(Odgovor članu Snjeguljica_83)
Neposredna veza do poruke: 356
   RE: Zimske i proljetne bebe 2019.
19.11.2018 8:57:42   
Snjeguljica_83
Lidac, ja idem ovaj tjedan, valjda sutra, u bolnicu na pregled. A potom u srijedu 28. 11. kod svoje gin. 
Sranje, skidanje pelena. Ti dečki su 😑... Moj mi je živce popio. 😒 A ne znam, naoružaj se strpljenjem.
Koliko imaš kg sad? Žao mi je što ne ide skidanje kilograma....😥

_____________________________

Velika cura user posted image
Mali veliki dečko user posted image
"Bog ne stavlja u srce želje koje ne misli ispuniti."

My Ovulation Chart

(Odgovor članu lidac0605)
Neposredna veza do poruke: 357
   RE: Zimske i proljetne bebe 2019.
19.11.2018 9:04:20   
lidac0605
Ajde,onda čekamo izvještaj sa pregleda user posted image .Možda doznamo kaj je između nogica user posted image .
Imam 85 kg user posted image ,inače mi je normala 75.Osjećam se ko morž user posted image

_____________________________

"Children will not remember you for the material things you provided,but for the feeling that you cherished them"


(Odgovor članu Snjeguljica_83)
Neposredna veza do poruke: 358
   RE: Zimske i proljetne bebe 2019.
19.11.2018 10:25:08   
Snjeguljica_83
Da, Lidac, baš želim izgnjaviti doktora s mjerama i međunožjem. 😂😎
A joj, žao mi je što ti je teško... 😖Ja ću si malo kg pustiti, nadam se, nakon poroda. Zatrudnjela sam s 48 kg. Baš se nisam sama sebi sviđala. Ježila sam se svog odraza u ogledalu, rebra i prsne kosti, uffff. Jedva sam se primorala probavati kupaće kostime. Joj... Sad sam se malo popunila i baš sam si 😽

_____________________________

Velika cura user posted image
Mali veliki dečko user posted image
"Bog ne stavlja u srce želje koje ne misli ispuniti."

My Ovulation Chart

(Odgovor članu lidac0605)
Neposredna veza do poruke: 359
   RE: Zimske i proljetne bebe 2019.
19.11.2018 10:35:07   
hipo
snjeguljice sretno na pregledu!!! držim fige da je sve ok i da bebač surađuje i namjesti se fino za koju zgodnu fotku!

lidac, pa i to je super da stigneš, koliko djece i obaveza, dobro da stigneš piškit!
a pazi frajera, on bi sad ovacije jer se popišao na pelenu, e za živce pogubit!
mrzim kad se od kila loše osijećam, i kad radiš na skidanju, a pomaka nema, nekad su stvari izvan naše kontrole
držim fige da ti se gušterača i gđa štitnjača dogovore i prestanu te zezat!

moja mi je gospodična jutros digla tlak s oblačenjem, teško joj pada kad se vrijeme promijeni pa mora sad poštivat nova pravila
u vrtiću je vruće pa mi je ok da je u tankim štramplicama, al ne može takva do vrtića, jutros led i zima, puše, sipi neka vlaga....pa je dramu radila oko navlačenja hlača preko hulahopki, pa hoće rukavice, pa ih obuče pa se dere da neće jer su joj malo velike, pa je tata loše namjestio hlače, pa glumi da ne zna zakopčat čizme, pa ona bi tenisice, aaaaaaa joj sreće moje kad sam je istovarila u vrtiću i zbrisala na posao!!!!!

kaže mi mobitel da sam danas 21 tjedan! za tri tjedna ogtt, i pregled s nalazom kad budem 24 tjedna.

_____________________________

Mama najslađe mišice
GRAF

(Odgovor članu lidac0605)
Neposredna veza do poruke: 360
   RE: Zimske i proljetne bebe 2019.
19.11.2018 10:55:07   
Snjeguljica_83
A jutros se ovaj moj htio nositi. Baš je bio neraspoložen. Jučer se rani probudio i htio je još spavati, ali se i E probudila pa ga je ratbudila. U dva navrata sam ga uspavala jučer pa budila, bilo mu je previše... Ma užas. Dobra vijest: ne plače više kad ga puštamo u vrtiću, ali je caka da ga moraš predati iz svojih ruku u ruke tete.😂Priča kao veliki, napokon se razvezao.... 😂

_____________________________

Velika cura user posted image
Mali veliki dečko user posted image
"Bog ne stavlja u srce želje koje ne misli ispuniti."

My Ovulation Chart

(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 361
   RE: Zimske i proljetne bebe 2019.
19.11.2018 10:59:33   
Snjeguljica_83
A u stanu je džumbus. 😲Radimo preinake. Pa premjesti krevet tamo, komodu tamo, složi krevet na kat... Premjesti kauč, slijedi rušenje zida i pravljenje sobe najprije za mene i bebu, a muž će unutra nakon par godina. 😁😂 Uglavnom, radimo dječju sobu... 😮😀 E već spava na gornjem katu i oduševljena je. Kad kupimo madrac i posteljinu za donji krevet, navikavat ćemo malca na taj krevet. Mislim da neće ići glatko jer me drži za ruku dok ne zaspi i tako... 😂 Odvikavanje od sise i dude nismo osjetili, ali ovo će zato biti izazov.😎

_____________________________

Velika cura user posted image
Mali veliki dečko user posted image
"Bog ne stavlja u srce želje koje ne misli ispuniti."

My Ovulation Chart

(Odgovor članu Snjeguljica_83)
Neposredna veza do poruke: 362
   RE: Zimske i proljetne bebe 2019.
20.11.2018 13:48:04   
lidac0605
Snjeguljo, kako je prosao pregled 😀

_____________________________

"Children will not remember you for the material things you provided,but for the feeling that you cherished them"


(Odgovor članu Snjeguljica_83)
Neposredna veza do poruke: 363
   RE: Zimske i proljetne bebe 2019.
20.11.2018 14:45:28   
hipo
baš se i ja mislim, bude nas sad držala na vatrici par dana dok se ne javiuser posted image

_____________________________

Mama najslađe mišice
GRAF

(Odgovor članu lidac0605)
Neposredna veza do poruke: 364
   RE: Zimske i proljetne bebe 2019.
20.11.2018 14:51:09   
hipo





user posted image

user posted image
user posted image Katy 18.03.2019.user posted image user posted image
user posted image Iv91 23.03.2019.user posted image user posted image
user posted image Hipo 01.04.2019. (-2 tjedna radi CR) user posted image user posted image
user posted image Snjeguljica 08.04.2019.user posted image






_____________________________

Mama najslađe mišice
GRAF

(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 365
   RE: Zimske i proljetne bebe 2019.
20.11.2018 14:53:14   
hipo
Jedva sam nam našla popis. Svoj sam datum popravila na 1.4. jel još ima kakvih promjena?

_____________________________

Mama najslađe mišice
GRAF

(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 366
   RE: Zimske i proljetne bebe 2019.
21.11.2018 7:19:13   
hipo
Evo na, snjeguljica ko pijevac svako jutro u sest se javi,  al nakon  pregleda nestane na 2-3 dana. 🙄
U vrticu se div ekkao je hipica vesela i razigrana i bla bla sve samo cvijece i vatromet, doma je neizdrziva 😭 izac van na zimu i obuc je  nemoguće bez svadje i navlacenja. U autu redovno se izuje. Ok dok je imala onaj stolic na sjedalici pa joj je bilo vruce, al sad je samo s remenom vezana! Stalno nesto izvodi. 

_____________________________

Mama najslađe mišice
GRAF

(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 367
   RE: Zimske i proljetne bebe 2019.
21.11.2018 7:53:41   
lidac0605
Baš sam i ja odmah sad prvo na RR,ja reko javi se rano Snjegulja,a ono sakrila se i nema je user posted image .
Moj M je trenutno u fazi da je zabavno obuvat se i skidat,pa sve to obavimo bez problema jer je naučio sam pa si je sav važan(da bar tak oće ić na wc user posted image ).Sav je onda u poslu,skida slape,sprema na policu,uzima tenisice,obuva...jedino ja moram zakopčat.
Ali zato bacakanje po podu kad nije po njegovom,vrištanje iz petnih žila baš onda kad seka spava-i onda ak mu velim ne vrišti,krene još jače-,pa radit sve suprotno od onog kaj si reko "ne"...e tu je nenadmašiv user posted image

_____________________________

"Children will not remember you for the material things you provided,but for the feeling that you cherished them"


(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 368
   RE: Zimske i proljetne bebe 2019.
21.11.2018 8:42:01   
Snjeguljica_83
Evo me.😂
Beba je dobro, mjere u redu. 😊Bio je muž sa mnom, što mi je bilo čudno jer nije bio ni u jednoj trudnoći. Nekako sam to smatrala mojim, samo mojim činom, sad mi je to oteo.😂 Šalim se. Još je bilo tata na pregledu pa smo dobili ideju da uđe.😂
Krepala sam od smijeha kad sam legla, a sestra je rekla bliže doktoru, na što je muž išao instant bliže doktoru.😂😂



_____________________________

Velika cura user posted image
Mali veliki dečko user posted image
"Bog ne stavlja u srce želje koje ne misli ispuniti."

My Ovulation Chart

(Odgovor članu lidac0605)
Neposredna veza do poruke: 369
   RE: Zimske i proljetne bebe 2019.
21.11.2018 8:47:18   
Snjeguljica_83
Nastavak: onda je doktor mjerio glavicu i rekao da je malo uža i dalje je opisuje, a muž ima baš takvu glavu, i onda smo prasnuli u smijeh jer jao da muža opisuje, koji tamo stoji. 😂
Sestra i doktor su bili oduševljeni što se mi tako smijemo. 😀
I veli doktor da se jajca ne vide, velika je onda vjerojatnost da je 🌼.Mislim, to još od 9. tjedna svima govorim, samo sam sad dobila potvrdu.❤
E je oduševljena, a kad N pitaš jel bi htio da je beba dečko ili cura, odgovori svaki put cura. 😍

_____________________________

Velika cura user posted image
Mali veliki dečko user posted image
"Bog ne stavlja u srce želje koje ne misli ispuniti."

My Ovulation Chart

(Odgovor članu Snjeguljica_83)
Neposredna veza do poruke: 370
   RE: Zimske i proljetne bebe 2019.
21.11.2018 9:02:56   
lidac0605
user posted image Snjeguljo za uredan pregled user posted image !
Bit će neka sramežljiva curka onda user posted image ,moja je sa 19 tjedana pokazala pikicu doktoru sam tak user posted image

_____________________________

"Children will not remember you for the material things you provided,but for the feeling that you cherished them"


(Odgovor članu Snjeguljica_83)
Neposredna veza do poruke: 371
   RE: Zimske i proljetne bebe 2019.
21.11.2018 11:16:18   
hipo
snjeguljo super za dobar pregled!!! lijepo što je muž došao s tobom!

lidac, ajme to bacakanje po podu mi je živce pojelo! super što se sad hoće oblačit i svlačit, ali i pospremit! nek samo tako nastavi!!!
kako malena? i pripreme za krstitke?

moj je muž u prvoj trudnoći dolazio na uzv od 16. tjedna, i grizao se što nije bio prije uz mene, kao što moram sve sama prolazit od pregleda, trčkaranja po pretragama isl
sad je bio na prvom pregledu jer smo bili kod mojih pa je imao tko bit s hipicom
onda su me čekali njih dvoje u čekaoni do 12. tjedna kad smo odlučili njoj reć da će bit seka pa smo ih zvali unutra
od tada uvijek dođu unutra, mislim da je je to super jer se malo lakše povežu s bebom, mislim da je muškima teško shvatit da ta beba stvarno dolazi i da im ovo pomogne da to utuve sebi u glave
pregled je opušteniji kad sam solo, više stignem pitat, ovako hipica hoće pipkat uzv, palit gasit svjetla, svašta pita jer hoće bit u centru, al s druge strane obitelj smo pa mi je ok da se skupa veselimo i to prolazimo zajedno, lijepo mi je što hoće doć unutra
prvo dr i ja malo proćaskamo, onda on napravi cervikometriju, pokrije me krpicom i radi abdominalni uzv, oni dođu samo na taj zadnji dio, njih onda izbacimo van i mi se dogovorimo za dalje oko terapije, pregleda isl

_____________________________

Mama najslađe mišice
GRAF

(Odgovor članu lidac0605)
Neposredna veza do poruke: 372
   RE: Zimske i proljetne bebe 2019.
21.11.2018 11:35:46   
hipo
e da i super za curicu snjeguljo, imala sam osjećaj da je kod tebe cura, ne znam zašto! user posted image
user posted image

imam neke vještičje vještine u trudnoći, mislim ja o dvije žene i o tome kako mi se čini da su možda trudne, a nisam ih vidjela ima preko godina danauser posted image
javim se jednoj nedavno i trudna je par tjedana manje od mene, jučer vidim bivšu susjedu, i njoj termin par tjedana nakon mene user posted image user posted image sve nose cure
user posted image


_____________________________

Mama najslađe mišice
GRAF

(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 373
   RE: Zimske i proljetne bebe 2019.
21.11.2018 14:01:21   
Snjeguljica_83


IZVORNA PORUKA: hipo

e da i super za curicu snjeguljo, imala sam osjećaj da je kod tebe cura, ne znam zašto! user posted image
user posted image

imam neke vještičje vještine u trudnoći, mislim ja o dvije žene i o tome kako mi se čini da su možda trudne, a nisam ih vidjela ima preko godina danauser posted image
javim se jednoj nedavno i trudna je par tjedana manje od mene, jučer vidim bivšu susjedu, i njoj termin par tjedana nakon mene user posted image user posted image sve nose cure
user posted image




Vještičje vještine!😂😂😂

_____________________________

Velika cura user posted image
Mali veliki dečko user posted image
"Bog ne stavlja u srce želje koje ne misli ispuniti."

My Ovulation Chart

(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 374
   RE: Zimske i proljetne bebe 2019.
21.11.2018 21:05:15   
hipo
Opet nas zaspemalo. Jel itko administrira ovaj forum? 🙄Osim sto stavlja nove reklame... 

_____________________________

Mama najslađe mišice
GRAF

(Odgovor članu Snjeguljica_83)
Neposredna veza do poruke: 375
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  13 14 [15] 16 17   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  13 14 [15] 16 17   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos maloj djeci?

Oznake

Sve najbolje!