|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  12 13 [14] 15 16   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Zimske i proljetne bebe 2019.
11.11.2018 9:46:16   
lidac0605
Kupila i ja gym svojoj šefici,hoće bit nutra nekih 10,15 minuta i onda dreka,već joj je dosta.Kad ju stavim na trbuh,5 minuta uvrh glave jer ne voli bit na trbuhu.Ili liže loptice kaj ima unutra user posted image ...
Ja još uvijek čekam slikice škembulja user posted image

_____________________________

"Children will not remember you for the material things you provided,but for the feeling that you cherished them"


(Odgovor članu Snjeguljica_83)
Neposredna veza do poruke: 326
   RE: Zimske i proljetne bebe 2019.
11.11.2018 14:15:49   
Snjeguljica_83
Lidac, evo sutra stiže trbuščić.😎


_____________________________

Velika cura user posted image
Mali veliki dečko user posted image
"Bog ne stavlja u srce želje koje ne misli ispuniti."

My Ovulation Chart

(Odgovor članu lidac0605)
Neposredna veza do poruke: 327
   RE: Zimske i proljetne bebe 2019.
11.11.2018 22:45:06   
hipo
Joj hipica je mrzila bit na trbuhu, al na baby gymu jos si je i nekako smuljao i zabavio.Kako je rasla tkao se duze zabavljala tamo. Kad bi se derala onda bi to obicno znacilo da dodjem igrat se s njom umjesto da sam 1,5m dalje. Gnjavator bila i ostala. 
Joj skemba, ja zaboravila. Danas me sve jako zateze i poteze, mislim da ce skemba iskocit. Hipic je najzivahniji kasno navecer i ujutro oko 5. Sinoc je bas dobro zatulumario da je muz mogao gustati i drzao je ruku na skembi. 
Sutra opet vadim hormone stitnjace, kontrola nekad ovaj tjedan. 

_____________________________

Mama najslađe mišice
GRAF

(Odgovor članu Snjeguljica_83)
Neposredna veza do poruke: 328
   RE: Zimske i proljetne bebe 2019.
12.11.2018 9:10:54   
Snjeguljica_83
Lidac, samo za tebe!😂

user posted image

_____________________________

Velika cura user posted image
Mali veliki dečko user posted image
"Bog ne stavlja u srce želje koje ne misli ispuniti."

My Ovulation Chart

(Odgovor članu lidac0605)
Neposredna veza do poruke: 329
   RE: Zimske i proljetne bebe 2019.
12.11.2018 9:12:17   
Snjeguljica_83
Uživo kao da je trbuh veći... 😜

_____________________________

Velika cura user posted image
Mali veliki dečko user posted image
"Bog ne stavlja u srce želje koje ne misli ispuniti."

My Ovulation Chart

(Odgovor članu Snjeguljica_83)
Neposredna veza do poruke: 330
   RE: Zimske i proljetne bebe 2019.
12.11.2018 9:14:13   
lidac0605
user posted image user posted image user posted image wooohooo,Snjeguljooo,fino napredujete user posted image user posted image ,preslatka škembulja i fit mamica user posted image

_____________________________

"Children will not remember you for the material things you provided,but for the feeling that you cherished them"


(Odgovor članu Snjeguljica_83)
Neposredna veza do poruke: 331
   RE: Zimske i proljetne bebe 2019.
12.11.2018 9:33:24   
hipo
Super skebica ❤️Meni se isto cini da je mija veca uzivo nego kad se fotkam 😀. Jutros sam žurila na vadjenje krvi pa se nisam stigla slikat. 


_____________________________

Mama najslađe mišice
GRAF

(Odgovor članu lidac0605)
Neposredna veza do poruke: 332
   RE: Zimske i proljetne bebe 2019.
12.11.2018 15:27:52   
hipo


user posted image
Eto me tj. eto nas 😀
TSH je 2,1, kod dr sam u srijedu. 

_____________________________

Mama najslađe mišice
GRAF

(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 333
   RE: Zimske i proljetne bebe 2019.
12.11.2018 17:07:01   
lidac0605
Hipo, TSH ti je super, skembulja jos vise 😍😍😍! Bome si mi se nesto vise utrbusila od Snjegulje, ima ga ima! Samo nek bebolinci rastu i nek nam dodju zivi, zdravi i na vrijeme 🤗


_____________________________

"Children will not remember you for the material things you provided,but for the feeling that you cherished them"


(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 334
   RE: Zimske i proljetne bebe 2019.
12.11.2018 17:10:14   
lidac0605
A gledajte kak moja grofica provodi popodne 😂... Spava kod mene, naravno,cim ju stavim u kolijevku se zbudi. Mustra od pocetka 😁
user posted image

_____________________________

"Children will not remember you for the material things you provided,but for the feeling that you cherished them"


(Odgovor članu lidac0605)
Neposredna veza do poruke: 335
   RE: Zimske i proljetne bebe 2019.
12.11.2018 17:33:51   
Snjeguljica_83
Hipo, trbuh!😍 Ma Lidac, i moj je ovako preko trudničkih tajica veći, a i uživo, ne znam, ovako s majicom se spljošti!😂I da, oba puta nisam imala ne znam kako velik trbuh. Imam široke bokove pa te bebe imaju mjesta kao u priči. Rodilja samo takva!😂

_____________________________

Velika cura user posted image
Mali veliki dečko user posted image
"Bog ne stavlja u srce želje koje ne misli ispuniti."

My Ovulation Chart

(Odgovor članu lidac0605)
Neposredna veza do poruke: 336
   RE: Zimske i proljetne bebe 2019.
12.11.2018 17:37:15   
Snjeguljica_83
Beata je divna... 😘Ne znam kako postoje bebe koje spavaju same u krevetiću...😅

_____________________________

Velika cura user posted image
Mali veliki dečko user posted image
"Bog ne stavlja u srce želje koje ne misli ispuniti."

My Ovulation Chart

(Odgovor članu Snjeguljica_83)
Neposredna veza do poruke: 337
   RE: Zimske i proljetne bebe 2019.
12.11.2018 20:28:43   
hipo
Lidac skemba je ogromna. S hipicom je bila takva s mjesec dana vise. Mama. Mi kaze da se s ledja ne kuzi da sam trudna, a ono sa strane opaaaa eto ti ga na.
Beata kako si slatka! A to za krevetic, poznato mi zvuci... 

_____________________________

Mama najslađe mišice
GRAF

(Odgovor članu Snjeguljica_83)
Neposredna veza do poruke: 338
   RE: Zimske i proljetne bebe 2019.
12.11.2018 21:16:48   
hipo
E da, prednost te skembetine je da se muz uozbiljio od kad je jako iskocila pred mjesec dana. Pod uozbiljio mislim da mogu vise racunat na pomoc i opcenito je pazljiviji.Nije mi tesko popet se na stolac i nesto spremit u najvisi ormar, al njemu je lakse kad je ko zirafa. Prije kad bi pitala moze li pospremit nesto gore to bi cekalo pa bi na kraju ja spremila, sad skace. Ne znam do kad ce to trajat. 

_____________________________

Mama najslađe mišice
GRAF

(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 339
   RE: Zimske i proljetne bebe 2019.
13.11.2018 8:25:47   
Snjeguljica_83
Hipo, nemoj ureći muža!😂Tsh je odličan! Jeeee!🙆Ni meni se nije skužilo niti jednom da sam trudna s leđa. Beba se jučer javljala i MM. Čak je izdržao par minuta držati ruku na mom trbuhu, ali nema on strpljenja za to. 😳 No, ajde, izdržao je.😛

_____________________________

Velika cura user posted image
Mali veliki dečko user posted image
"Bog ne stavlja u srce želje koje ne misli ispuniti."

My Ovulation Chart

(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 340
   RE: Zimske i proljetne bebe 2019.
14.11.2018 11:04:49   
hipo
Je dobar je TSH, endokrinologica je isto zadovoljna,kaže da je to za drugo tromjesječje ok. Nastavljam s istom terapijom.
Kontrola za 5-6 tjedana. Taman prije Božića ponovno štitnjača, uzv bebice i ogtt. Bolje da je kontrola šećera prije, nego poslije praznika user posted image
Snjeguljice nema ni moj puno strpljenja, još i nekako drži ruku dok smo na kauču/krevetu i gledamo tv, preko dana i ne pokušavam ga uhvatit.

joj hipica je u nekoj tata fazi, al kakva joj je to glupa tata faza kad meni cmizdri da joj tata fali! eno ti ga tamo u sobi do odi njemu! po noći mama mama di mi je tata, pa šta ne zove tatu! Uglavnom sad ga mota oko malog prsta, pa mora dolazit po nju u vrtić, uspavljivat je, kupat je, oblačit za spavanac user posted image nek to sad potraje koju godinu user posted image al bude koji dan samo vjerojatno kakve sam ja sreće.



_____________________________

Mama najslađe mišice
GRAF

(Odgovor članu Snjeguljica_83)
Neposredna veza do poruke: 341
   RE: Zimske i proljetne bebe 2019.
14.11.2018 12:19:53   
Snjeguljica_83
Hipo, aaa tata faza. Kod nas ti je sljedeća situacija: ja N je nosim jer imam bebu, mali to zna i to je sad tako, ali kad idemo svi zajedno negdje, muž nosi malog. Nema te sile da ne hoda, ono samo kratko, samo govori "tata, no." (Tata, nosi)😂

_____________________________

Velika cura user posted image
Mali veliki dečko user posted image
"Bog ne stavlja u srce želje koje ne misli ispuniti."

My Ovulation Chart

(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 342
   RE: Zimske i proljetne bebe 2019.
14.11.2018 13:45:22   
hipo
Hehehe tata no 😂

_____________________________

Mama najslađe mišice
GRAF

(Odgovor članu Snjeguljica_83)
Neposredna veza do poruke: 343
   RE: Zimske i proljetne bebe 2019.
15.11.2018 8:43:46   
Snjeguljica_83
Katy, slabo se javljaš.... A tvoj trbuščić? 😜

_____________________________

Velika cura user posted image
Mali veliki dečko user posted image
"Bog ne stavlja u srce želje koje ne misli ispuniti."

My Ovulation Chart

(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 344
   RE: Zimske i proljetne bebe 2019.
15.11.2018 9:08:40   
katy1503
Evo me ..
na poslu, kuca puna, nema se vremena za nista..

ujutro imam publiku u spremanju pa se ne sjetim slikati, pa dorucak pa oblačenje i prode vrijeme - al da raste i on - konacno ljudi vide da sam trudna...user posted image ...
Inace je malac super, redovito se javlja u vecernjim satima kao i K - na poslu me posteno opali kad predugo sjedim jer mu valjda smeta - probava se unormalizirala, spavam dobro -- pa prva ligauser posted image . u pon idem u petrovu vadit krv, za 2 tjedna me ceka OGTT.

Doma puna kuca - sveki cuva K, K zdrava, svekar kuha - ne mogu nista da kažemuser posted image
Life is good :)



_____________________________

Katja - 27.09.2015
Lukas - 11.03.2019
Lea- 17.03.2021


(Odgovor članu Snjeguljica_83)
Neposredna veza do poruke: 345
   RE: Zimske i proljetne bebe 2019.
15.11.2018 15:07:39   
hipo
Katy ne zvuči loše doć doma na skuhano! Do kada su svekci tu? dok ne zahladi?

kako se mislite umotat ove zime? kaputi? jakne? pončo user posted image pokrit se dekom i napravit rupu za glavuuser posted image ja se još mogu zakopčat u staroj jakni i mislim da ću moć do slijedećeg skoka, sad mi je već knapasto
ta stara jakna mi je super jer je jako topla i duga, i ne da mi se kupovat nešto samo za ovu zimuuser posted image


_____________________________

Mama najslađe mišice
GRAF

(Odgovor članu katy1503)
Neposredna veza do poruke: 346
   RE: Zimske i proljetne bebe 2019.
15.11.2018 20:31:39   
lidac0605
Lijepo je citat da svima ide sve kak treba 😍, divno! Hipo, ja sam sa M bila po zimi trudna tj do 1.mj i nisam si nis ekstra kupovala makar nisam mogla nijednu zakopcat jaknu, al sam ih nosila raskopcane pa unutra debeli dugacki sal i bilo mi je ok... Ionak ides autom kad nekud ides,zduras to... Bzvz kupovat za tih par mjeseci

_____________________________

"Children will not remember you for the material things you provided,but for the feeling that you cherished them"


(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 347
   RE: Zimske i proljetne bebe 2019.
16.11.2018 6:19:18   
Snjeguljica_83
Hipo, neću kupovati ništa ekstra. Imam kaput, koji neću moći do kraja zakopčati, već samo prvo dugme, eventualno drugo, s ostala dva lete okolo. Imam debelu perjanu jaknu koju sam kupila broj veću, zaletila sam se pa će sad biti ok za trbušinu.Ma jedva čekam da je još ove zime gledam i onda ću je likvidirati.I tako, svoj najveći trbuh ću sakriti ove zime i na proljeće samo bum, gurati kolica! 😂Neki neće ni saznati da sam bila trudna.
Katy, mislila sam gdje je tvoj trbuščić na slici? Želim ga vidjeli, a vjerujem i druge.😎

_____________________________

Velika cura user posted image
Mali veliki dečko user posted image
"Bog ne stavlja u srce želje koje ne misli ispuniti."

My Ovulation Chart

(Odgovor članu lidac0605)
Neposredna veza do poruke: 348
   RE: Zimske i proljetne bebe 2019.
16.11.2018 7:05:43   
hipo
Snjeguljice super. Ja ako bude - 10 necu proc sa samo jednim gumbom. A pernata jakna je na zatvarac, malo mi j eveca, al ne toliko. Druga koj ami je taman je vec u ormaru oprana i pohranjena za druga vremena.Tu zna bit bas hladno. Sestra mi nudi jaknu koja j ena preklop tj vuneni kaputic, samo moram do nje nekkao po to (400 km preko granice). Ionako moram do nje pokupit robu za deckica. 

_____________________________

Mama najslađe mišice
GRAF

(Odgovor članu Snjeguljica_83)
Neposredna veza do poruke: 349
   RE: Zimske i proljetne bebe 2019.
16.11.2018 8:38:01   
Snjeguljica_83
Hipo, nek ti sestra pošalje paket.😎

_____________________________

Velika cura user posted image
Mali veliki dečko user posted image
"Bog ne stavlja u srce želje koje ne misli ispuniti."

My Ovulation Chart

(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 350
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  12 13 [14] 15 16   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  12 13 [14] 15 16   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

odjeca
jagodicabobica

Dali oblacite vasoj djeci vec nosenu odjecu od mladzeg brata ili sestre?

da (69%)

ne (27%)

komentar (4%)


Broj svih glasova: 126

Hvala na glasovima. Glasovala/glasovao si već na svim aktualnim anketama. Možeš napraviti svoju anketu!

Oznake

Sve najbolje!