|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  11 12 [13] 14 15   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Zimske i proljetne bebe 2019.
9.11.2018 8:11:19   
katy1503
Jutro svima!
Hipo, super za pregled :).. neka Hipac samo raste ... ne znam kako ide to s miomom ali ja navijam da nestaneuser posted image
Mojoj ti vrtic ne fali ni malo, ima ga doma - sveki je jako aktivna s njom, non stop neki crtezi me docekaju, pjesmice, izlaze van - zdrava je a to je najbitnije....
Vec je vidim da nece ici u vrtic kad se braco rodi - samo o njemu prica, kako ce ga tjesiti, dati mu igracku, pjevati...

Pozdrav Nymeria, pozdrav Belina!

Ja se super osjecam od kada je probava proradila.Malo sam i prehranu promijenila pa mi to paše. Kontrola mi 4.12. s OGTTom isto. Na kraju radnog dana trbuh iskoci.
uz K zaboravim se slikati da posaljem bušu.... imam publiku pri svakom ulasku u wc LOL...user posted image



_____________________________

Katja - 27.09.2015
Lukas - 11.03.2019
Lea- 17.03.2021


(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 301
   RE: Zimske i proljetne bebe 2019.
9.11.2018 14:23:19   
hipo
Katy glavno da njoj nije dosadno.
Miom se hrani hormonima i pase mu dobro prokrvljena maternica pa samo raste i raste. Mozda s enakon trudnoce vrati na staro, a ako bude i dalje bezobrazan budemo ga lretpostavljam vadili. To mi se ne da i nadam se da ce se kao i poslije hipice vratit u prvobit o stanje. Nakon proslog zahvata nisam sebi dugo mogla doc. Brze sam se od carskog oporavila.
Bili na sistematskom. 15,2 kg, 97,5 cm. Pedijatrica sa svim prezadovoljna kako napreduje, melje li ga melje isl. Rekla da kad potrosimo D vitamin da mozemo s njim prestat. Rekla da joj se javim za godinu dana za ic okulistu i novi sistemataki i cijepljenje sa 5.Pitala je jel idemo zubaru, kako prica, kad je prohodala i kako joj ide penjanje na stenge. Drugog se ne sjecam 😂




_____________________________

Mama najslađe mišice
GRAF

(Odgovor članu katy1503)
Neposredna veza do poruke: 302
   RE: Zimske i proljetne bebe 2019.
9.11.2018 20:12:50   
lidac0605
Bravo za Hipicu, prava je cura 🤗! Bome je presisala ovog mog mrsavka, on ima 13,7-14 kg, kak koji dan, a visoook, tak da zgleda ko vjesalica 🙄... A vodimo borbu sa hranom i dalje... I patim se s njim jos sa pelenama, uzas jedan.Dok sam lezala po ljetu, nije ga imal ko odviknut. Sad sam probala prije jedno 3  tjedna i dozivjela totalni debakl, histericno deranje i bacanje po podu cim sam ga htjela stavit na skoljku ili na tutu, zapisao u dva dana sve uzduz i poprijeko, po deset_ak gaca i hlaca u danu, probala ga malo ostavit popisanog, ma kakvi ne hebe on to... Vratili  pelene. Kupila one pelene gace i sad ga par puta u danu stavljam na wc, fino se skoro svaki put popisa i pljeska si i vice bravo, al i dalje pusta i u pelenu. Pokaka mi se u pelenu i onda fino dodje rec da je pokakan. Za poludet! Pedica mi veli da mi se on sad ne bu ostavil pelena. Zbog-seke 🙄. Probala bi ga sad u 12. mj opet skinut kad bu muz na godisnjem pa cu bar malo vise imat vremena za bavit se s njim, ovak kad sam sama s njima, nema sanse... 


_____________________________

"Children will not remember you for the material things you provided,but for the feeling that you cherished them"


(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 303
   RE: Zimske i proljetne bebe 2019.
9.11.2018 23:29:27   
hipo
Uh lidac bas nije lako utrenirat ga uza sve. Napredak je to s pelenama gacicama. Mi smo ih isto bili uveli nakon sto je pocela uspjeano ic na tutu i govorit kako je velika.Drzim fige da slijedeći mjesec sve klikne i da se ostavi pelena. Frendica mi dovukla vrece i vrece robe od svog sina od 5 godina. Pa sam to zadnjih dana sortirala po velicinama, ono z aprvih 6 mjeseci ostavljam, ostlao saljem kod svekaca. Hipica se raspametila ka dje vidila malesnu robicu za bracu. Pocela trcat po stnau tata tata vidi z abracuuuu tataaa. Joj jucer je bila komicn au parku. Sreli se s ekipom vrtic/zgrada, bile 4 mame. Hipica se dere i pokazuje na trbuh: svi pogledajte mog brataaaa 😂😂😂

_____________________________

Mama najslađe mišice
GRAF

(Odgovor članu lidac0605)
Neposredna veza do poruke: 304
   RE: Zimske i proljetne bebe 2019.
10.11.2018 6:59:13   
Snjeguljica_83
Jao Hipo, jako je Hipica oduševljena bratom... Mogu misliti kako ti je dok viče po parku. 😂 Prijateljice moje E mene zovu imenom pa i viču dok me zovu, tako da se svi okreću.😂
Jučer sam ndpisaz veliki post Belinić. Otišao je u pm. Ide opet, ali dio po dio.

_____________________________

Velika cura user posted image
Mali veliki dečko user posted image
"Bog ne stavlja u srce želje koje ne misli ispuniti."

My Ovulation Chart

(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 305
   RE: Zimske i proljetne bebe 2019.
10.11.2018 7:00:49   
Snjeguljica_83
Lidac, da, otegotna okolnost za skidanje pelena je prinova. Nažalost, tako vam se poklopilo. Želim ti uspjeh u naumu, neka muž pomogne što više.😁

_____________________________

Velika cura user posted image
Mali veliki dečko user posted image
"Bog ne stavlja u srce želje koje ne misli ispuniti."

My Ovulation Chart

(Odgovor članu Snjeguljica_83)
Neposredna veza do poruke: 306
   RE: Zimske i proljetne bebe 2019.
10.11.2018 7:04:10   
Snjeguljica_83
Nymeria, pozdrav! 😏Belina, nama je u početku AD pomagao jedino kortić. Koristila sam ga minimum minimuma. Uz to sam koristila lanolin, vazelin.

_____________________________

Velika cura user posted image
Mali veliki dečko user posted image
"Bog ne stavlja u srce želje koje ne misli ispuniti."

My Ovulation Chart

(Odgovor članu Snjeguljica_83)
Neposredna veza do poruke: 307
   RE: Zimske i proljetne bebe 2019.
10.11.2018 7:07:01   
Snjeguljica_83
Od skupih krema nabavi testere. E su one znale peckati jer je imala oštećenja na koži uslijed češanja. Nama je kasnije pomoglo magareće mlijeko. Nakon dvije i po godine nismo više koristi kortić!!!

_____________________________

Velika cura user posted image
Mali veliki dečko user posted image
"Bog ne stavlja u srce želje koje ne misli ispuniti."

My Ovulation Chart

(Odgovor članu Snjeguljica_83)
Neposredna veza do poruke: 308
   RE: Zimske i proljetne bebe 2019.
10.11.2018 7:09:45   
Snjeguljica_83
Koža je u dalje bila crvena, o da... Ali nije bila za kortić. Tad smo  bili na kombinaciji lanolina i sudocreme. Mazala sam jednu pa drugu i tako Nema više AD već cijelu ovu godinu!!! Ništa;!!

_____________________________

Velika cura user posted image
Mali veliki dečko user posted image
"Bog ne stavlja u srce želje koje ne misli ispuniti."

My Ovulation Chart

(Odgovor članu Snjeguljica_83)
Neposredna veza do poruke: 309
   RE: Zimske i proljetne bebe 2019.
10.11.2018 7:10:29   
Snjeguljica_83
Inače, E je imala AD bez dokazanih alergija. 

_____________________________

Velika cura user posted image
Mali veliki dečko user posted image
"Bog ne stavlja u srce želje koje ne misli ispuniti."

My Ovulation Chart

(Odgovor članu Snjeguljica_83)
Neposredna veza do poruke: 310
   RE: Zimske i proljetne bebe 2019.
10.11.2018 7:13:35   
Snjeguljica_83
Ipak, preporučam kremu koju mi je dala šefica. Njena kćer se bori godinama s AD i alergijana Poslije ću naći naziv i poslati post.

_____________________________

Velika cura user posted image
Mali veliki dečko user posted image
"Bog ne stavlja u srce želje koje ne misli ispuniti."

My Ovulation Chart

(Odgovor članu Snjeguljica_83)
Neposredna veza do poruke: 311
   RE: Zimske i proljetne bebe 2019.
10.11.2018 9:44:24   
belina
Hvala Nimerya i snjeguljice na savjetima. Pitat cu u ljekarni testere. Danas su tu jos crvene suhe fleke oko usta. Nista nije upaljeno kao prvog dana. Dva dana mazem kortice  malo je bolje. Ali najgore je nakon sisanja? Valjda zbog kontakta pa se istrlja ne znam. Vidim da je cese jer se sakicama trlja po licu. Doktorica kaze da je sreca da je dojim jer bi bilo jos gore, a ja sam citala da nikad nije dokazano da su dojena djeca manje sklona ad-u. Ali ne znam kad pogledas sta je/nista novo nisam uvela, mlijecno i jaje jede vec dva mjeseca, kravlje mlijeko ne pije, radim joj 90% doma kasice od voca i povrca iz zdrave hrane (domaci proizvodi), jaja samo domaca od pustenih koka, dojena godinu dana, zivi sa psom, vani svaki dan po svim vremenskim uvjetima. Pa dijete bi trebalo imat imunitet samo takav😂🙈Sestra na adaptiranom, jela vise kupovne kasice, kupovala bi di bi stigla...i nista hahahahahahaInace otac mi ima astmu tako da... obiteljski faktor postoji. I da ovo sam htjela reci: ad joj se ocituje oko usta i najvise nakon dojenja, kao da je kontaktni. Je li moguce da je nesto od mene, s prsiju? Od robe ili sl? Cisto eto sve propitujem, ovo mi je sve novo. Pocela sam odmah vodit dnevnih prehrane. I moram jos rec da joj je stolica ima 20-ak dana tvrda i svako par dana kaki snjeguljo sta mislis je li to povezano? Sori sta cijepim


(Odgovor članu Snjeguljica_83)
Neposredna veza do poruke: 312
   RE: Zimske i proljetne bebe 2019.
10.11.2018 10:18:39   
nymeria
E vidiš ja sudocrem i avene cicalfate mu ni u ludilu ne smijem stavit odma mu koža puca jer je suha .. znsči prsvilo je ako je ranica vlažna mora se sušit sa ovim kremicama a ako je siha mora se vlažit sa emolijentima nekim...Ja usto nisam mogla povezat da je sa nekom hranom sli eto ipak je

_____________________________

Mm- 81 g; normozoospermia
Ja - 85 anovulacija
23.10. 2015 biokemijska

27.09.2016 - mamin decko F

Cekati je tesko i dugo ali za najljepsi poklon vrijedi sacekati


(Odgovor članu belina)
Neposredna veza do poruke: 313
   RE: Zimske i proljetne bebe 2019.
10.11.2018 13:28:51   
Snjeguljica_83
Da, zato sam je sudocrem mazala jer je koža bila crvena, za to je pomagala, a nakon pola sata lanolina da namastim kožu. I obrnuto sam mazala. Isprobavala. 
Evo, ove kreme: La Roche posay CICAPLAST bazne B5. Nikad je nije pekla. I ova je vrh: Eucerin AtopiControl lotion emulsione corpo


_____________________________

Velika cura user posted image
Mali veliki dečko user posted image
"Bog ne stavlja u srce želje koje ne misli ispuniti."

My Ovulation Chart

(Odgovor članu nymeria)
Neposredna veza do poruke: 314
   RE: Zimske i proljetne bebe 2019.
10.11.2018 13:29:18   
Snjeguljica_83
CICAPLAST Baume

_____________________________

Velika cura user posted image
Mali veliki dečko user posted image
"Bog ne stavlja u srce želje koje ne misli ispuniti."

My Ovulation Chart

(Odgovor članu Snjeguljica_83)
Neposredna veza do poruke: 315
   RE: Zimske i proljetne bebe 2019.
10.11.2018 13:32:46   
Snjeguljica_83
Belina, da i moja E oduvijek ima neredovitu stolicu, svaka tri dana. I često je tvrđa. Mislila sam da je i to otežano pražnjenje crijeva uzrok AD. Na Facebooku ima stranica Atopijski dermatitis (pomoć i podrška). Tamo sam član godinama, pomogli su mi jako puno. Njihova tražilica zlata vrijedi. Tamo i ima indikacija da je povezana probava s AD. Učlani se, pretražuj, ispituj.

_____________________________

Velika cura user posted image
Mali veliki dečko user posted image
"Bog ne stavlja u srce želje koje ne misli ispuniti."

My Ovulation Chart

(Odgovor članu Snjeguljica_83)
Neposredna veza do poruke: 316
   RE: Zimske i proljetne bebe 2019.
10.11.2018 13:35:21   
Snjeguljica_83
Može biti kontaktni AD, kako ne. Sranje je što je AD područje koje još nije do kraja istraženo. Nema kraja! Muka je djeci i roditeljima to prolaziti. Za AD treba strpljenja i učenja. 
A evo, mom N ništa s kožom. Savršeno.
Dojenje. Da, tko zna kakvo bi stanje s kožom bilo da nije dojenja. Mišljenja sam da štiti i ublažava, barem malo.

_____________________________

Velika cura user posted image
Mali veliki dečko user posted image
"Bog ne stavlja u srce želje koje ne misli ispuniti."

My Ovulation Chart

(Odgovor članu Snjeguljica_83)
Neposredna veza do poruke: 317
   RE: Zimske i proljetne bebe 2019.
10.11.2018 13:37:20   
Snjeguljica_83
Ali stvarno toplo preporučam Fcb stranicu.😉Jesam te udavila? 😂Ne gnjaviš, samo pitaj. Suosjećam.😔

_____________________________

Velika cura user posted image
Mali veliki dečko user posted image
"Bog ne stavlja u srce želje koje ne misli ispuniti."

My Ovulation Chart

(Odgovor članu Snjeguljica_83)
Neposredna veza do poruke: 318
   RE: Zimske i proljetne bebe 2019.
10.11.2018 16:24:53   
hipo
Cure zao mi je zbog AD-a. Drzim fige da uspinete rjesit problem kao i Snjeguljica.
Ja sam ove dane sortirala robu za decke. Dobila od frendice koja ima sina od 5 ipo, svu dosadasnju robicu. Poslozila po velicinama, ostavila ono najmanje, a ono sto ce trebat iza ljeta i naredne godine saljem kod sveki. Dobili smo i super baby gym. Prosli put smo posudili od susjede koja se odselila i ovaj mi je super jer je uzi, a duzi i da se sklopit u torbu i manje smeta. Hipica pita sto je to. Ja objasnjm, al mora ona vidit. Ja otvorim, ona donjela psa, loptu, deku i knjigu, dovukla stolicu. Kaze to je bracin krevet, evo mu moj pas, lopta i dekica i sad cu mu citat. I sjedne i cita mu 😍Danas se digla sugava magla, prekrasan dan. Kad bi bar potrajalo! 

_____________________________

Mama najslađe mišice
GRAF

(Odgovor članu Snjeguljica_83)
Neposredna veza do poruke: 319
   RE: Zimske i proljetne bebe 2019.
10.11.2018 18:19:20   
Snjeguljica_83
Hipo, mala ti je zakon!😍Znači, baby gym je dobra stvar? Ja sam to htio, ali nije bilo za kupiti kad je bila neka akcija u Interspar u pa sam se naljutila i nisam dalje tražila. A ja pak imam robe i za dečka i za curu. Pogotovo za curu, do 7. gost! 😂 Doduše, kod tate mi je. Ah ta naša skladišta, ha Hipo? 😂Svekići sad dobro dođu, ni riječ ne reci.

_____________________________

Velika cura user posted image
Mali veliki dečko user posted image
"Bog ne stavlja u srce želje koje ne misli ispuniti."

My Ovulation Chart

(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 320
   RE: Zimske i proljetne bebe 2019.
10.11.2018 19:21:56   
hipo
Hipica je uzivala s baby gymom.
Svekci imaju kucu na 3 kata s podrumom. Svaki kat vise od 100 kvadrata. Nase skladiste je ormar u nasoj sobi jer sve sto se ne stavi unutra ona baci ili pokloni je rkao u njenoj kući je pa ona moze sta hoce. Bilo me strah to odnjet sve dole. 

_____________________________

Mama najslađe mišice
GRAF

(Odgovor članu Snjeguljica_83)
Neposredna veza do poruke: 321
   RE: Zimske i proljetne bebe 2019.
10.11.2018 21:56:32   
Snjeguljica_83
Do koje dobi joj je bio zanimljiv gym?

_____________________________

Velika cura user posted image
Mali veliki dečko user posted image
"Bog ne stavlja u srce želje koje ne misli ispuniti."

My Ovulation Chart

(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 322
   RE: Zimske i proljetne bebe 2019.
10.11.2018 21:58:07   
Snjeguljica_83
I od kad točno?😎

_____________________________

Velika cura user posted image
Mali veliki dečko user posted image
"Bog ne stavlja u srce želje koje ne misli ispuniti."

My Ovulation Chart

(Odgovor članu Snjeguljica_83)
Neposredna veza do poruke: 323
   RE: Zimske i proljetne bebe 2019.
10.11.2018 22:29:20   
hipo
Prvih sest mjeseci. Stavljali smo je od pocetka. Taj prvi bio je pun zivih boja i kontrasta pa je stlano nesto gledala. Zanimljivo je i za stavit na trbuh jer onda gleda te igracke i podlogu iz druge perspektive.Nekad ne znas kad su spremni nesto radit, npe. hvatat stvari pa nudis i vrtis se oko njih, puno toga sam skuzila da moze i zna igrajuci se s tim.  Bas se znala zabavit s tim. 

_____________________________

Mama najslađe mišice
GRAF

(Odgovor članu Snjeguljica_83)
Neposredna veza do poruke: 324
   RE: Zimske i proljetne bebe 2019.
11.11.2018 6:57:55   
Snjeguljica_83
Hipo, super info.😄To je meni falilo kad je N bio mali. Baš nije htio biti na podu... 😑 
Danas nam je 19 tjedana.😍Maleni osjetim sve više, češće, pravilnije i čak jednom preko ruke.😏

_____________________________

Velika cura user posted image
Mali veliki dečko user posted image
"Bog ne stavlja u srce želje koje ne misli ispuniti."

My Ovulation Chart

(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 325
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  11 12 [13] 14 15   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  11 12 [13] 14 15   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

vitamini
Admin

Koje vitamine dajete bebama za jačanje imuniteta?

child life (19%)

twinlab (6%)

esi propoladi (0%)

matična mliječ (19%)

nešto drugo (55%)


Broj svih glasova: 31

Hvala na glasovima. Glasovala/glasovao si već na svim aktualnim anketama. Možeš napraviti svoju anketu!

Oznake

Sve najbolje!