|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  15 16 [17] 18 19   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Zimske i proljetne bebe 2019.
24.11.2018 13:05:03   
Lagertha
Super! Ja sam obavila shoping i otisla sama sa sobom na kavu. Mm je uspavao malog i kuha rucak 😂 

(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 401
   RE: Zimske i proljetne bebe 2019.
24.11.2018 14:04:53   
hipo
Pa to zvuci odlicno 🤣😂Ja bila po klopu i nakuhavam. Mala se igra sama i zabavlja. 

_____________________________

Mama najslađe mišice
GRAF

(Odgovor članu Lagertha)
Neposredna veza do poruke: 402
   RE: Zimske i proljetne bebe 2019.
24.11.2018 16:24:56   
lidac0605
Fino Hipo za tlak, nek tak i ostane 😊! Ja danas tortu radim, za svog najstarijeg sineka, sutra ima "sweet 16" 😏. A moja sefica ima danas 3 mjeseca 🎉🎉🎉user posted image

_____________________________

"Children will not remember you for the material things you provided,but for the feeling that you cherished them"


(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 403
   RE: Zimske i proljetne bebe 2019.
24.11.2018 16:41:57   
hipo
Sretan rodjendan velikom frajeru!
A vidi Beate, sva je ko bombon ❤️❤️❤️

_____________________________

Mama najslađe mišice
GRAF

(Odgovor članu lidac0605)
Neposredna veza do poruke: 404
   RE: Zimske i proljetne bebe 2019.
25.11.2018 7:22:39   
Snjeguljica_83
Lidac, sretan rođendan velikoooom dečku i slatka tri mjeseca slatkoj Beati! 💕💕Ma jel to ona ima plavu kosu? Ili je odbljesak od svjetla? I gle kako je na trbuhu i podiže glavicu, vrijednica jedna! 😁
Hipo, 😉 za tlak. 


_____________________________

Velika cura user posted image
Mali veliki dečko user posted image
"Bog ne stavlja u srce želje koje ne misli ispuniti."

My Ovulation Chart

(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 405
   RE: Zimske i proljetne bebe 2019.
25.11.2018 7:24:25   
Snjeguljica_83


IZVORNA PORUKA: Lagertha

Super! Ja sam obavila shoping i otisla sama sa sobom na kavu. Mm je uspavao malog i kuha rucak 😂 



😎
Ovo zvuči preodlično!!!! 👸

_____________________________

Velika cura user posted image
Mali veliki dečko user posted image
"Bog ne stavlja u srce želje koje ne misli ispuniti."

My Ovulation Chart

(Odgovor članu Lagertha)
Neposredna veza do poruke: 406
   RE: Zimske i proljetne bebe 2019.
25.11.2018 8:10:47   
lidac0605
Jutro,curičke!
Snjeguljo,kosica-ne znam kaj bi rekla user posted image .Kad je na svjetlu je plava,kad nije skroz kod prozora izgleda smeđe user posted image .Neka nedefinirana još.Makar tata im je plav i kćer najstarija je plavuša po njemu.Dečki-dva su plava,dva su na mene,tamnije puti i smeđe kose.Sad u kom smjeru će krenut njena kosa bumo vidli još za koji mjesec user posted image .Oči imamo svi plave.
A ovo sa dizanjem-eto ulovila ju baš,inače mrzi bit na trbuhu i bude maksimalno 5 minuta i počne protestirat.Ja sam već živčana,danas sam shvatila da su za 2 tjedna krstitke user posted image .
Snjeguljo,kak je E u školici?
Hipo,kak si?


_____________________________

"Children will not remember you for the material things you provided,but for the feeling that you cherished them"


(Odgovor članu Snjeguljica_83)
Neposredna veza do poruke: 407
   RE: Zimske i proljetne bebe 2019.
25.11.2018 8:57:53   
Lagertha
Beata je predivna i ima lijepo ime. ❤️

(Odgovor članu lidac0605)
Neposredna veza do poruke: 408
   RE: Zimske i proljetne bebe 2019.
25.11.2018 16:31:12   
hipo
Dobro je, danas tlak 119/78.Ovo vrijeme je koma, mala nije bila posteno vani danima pa nas izludjuje. Danas zaradila kaznu: nema crtica cijeli tjedan, uzela sam joj Elzu i dvorac od Snjeguljice. Jedva cekam sutra ic radit i odmorit se od svega 😳😵

_____________________________

Mama najslađe mišice
GRAF

(Odgovor članu Lagertha)
Neposredna veza do poruke: 409
   RE: Zimske i proljetne bebe 2019.
26.11.2018 6:14:35   
Snjeguljica_83
Hipo, drago mi je što ti se tlak normalizirao.😉Joj, i meni fale odlasci van s djecom kako treba, u park, na igralište, da N ispucava loptu i tako... Ne može se! Sve je mokro! Briga me čak i da nema nikog u parku jer već sad u ovo doba godine nikog nema, nije hladno, a ipak nema nikoga. Ej, samo da nije mokro sve... Uf! 

_____________________________

Velika cura user posted image
Mali veliki dečko user posted image
"Bog ne stavlja u srce želje koje ne misli ispuniti."

My Ovulation Chart

(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 410
   RE: Zimske i proljetne bebe 2019.
26.11.2018 6:22:14   
Snjeguljica_83
Lidac, u školi je zasad ok. Na ništa se ne žali.Čekam informacije. Stalno odgađam ili mi ne paše termin. 
U srijedu pregled.Gin od mene traži otpusna pisma iz rodilišta za E i N. Našla sam od E. Još moram prekopati i naći drugo. A što ako ne nađem! Što će joj to??

_____________________________

Velika cura user posted image
Mali veliki dečko user posted image
"Bog ne stavlja u srce želje koje ne misli ispuniti."

My Ovulation Chart

(Odgovor članu Snjeguljica_83)
Neposredna veza do poruke: 411
   RE: Zimske i proljetne bebe 2019.
26.11.2018 9:23:14   
lidac0605
Snjeguljo,super da nemaš s njom problema zasad sa školom.Joj,ja sam grozna po pitanju tih informacija otkad mi svi imaju e-dnevnik,odem možda jednom godišnje user posted image .Kaj ću ikad sve vidim na kompu?!?!A i to kad krenem pa samo hodočastim po školama.A za B mi je najgore,on ide u školu u Čulinec,evo Hipo zna kolko je to od mene daleko kad smo mi okolica Samobora user posted image .
Ne kužim kaj će dr stara otpusna pisma.Mene pak za ta pisma nakon onog prvog pregleda iza poroda niko nije nikad više ni pital.
Jooooj,drugu ned krstitke user posted image .Jucer nakon mise je reko zupnik da onaj ko će čitat govor zahvale mora ovaj tjedan doć sa govorom k njemu u župni ured.To znaci B.Krenule pomalo pripreme user posted image .
Mi jučer isto nismo bili vani.Al samo jučer user posted image .Ja sam ludača koja ide u šetnje po kiši user posted image

_____________________________

"Children will not remember you for the material things you provided,but for the feeling that you cherished them"


(Odgovor članu Snjeguljica_83)
Neposredna veza do poruke: 412
   RE: Zimske i proljetne bebe 2019.
26.11.2018 10:36:06   
Snjeguljica_83
Lidac, krstitke. Ma skidam ti kapu!! Tolika organizacija... Bravo!🙆
Mi mislim da nemamo još e-dnevnik jer još nismo dobili šifru. Rekla je učiteljica da ćemo dobiti, ali eto nismo. Osim toga, još nema ocjena, samo smajlići pa možda zato.



_____________________________

Velika cura user posted image
Mali veliki dečko user posted image
"Bog ne stavlja u srce želje koje ne misli ispuniti."

My Ovulation Chart

(Odgovor članu lidac0605)
Neposredna veza do poruke: 413
   RE: Zimske i proljetne bebe 2019.
26.11.2018 16:25:48   
Lagertha
Mi smo cak i jucer isli van popodne. Setali smo psa u klokanici. 😂 Ujutro bili u Cityu na autiću koji se njiše za 5 kn i na krafnici i djecjem capuccinu 😀 Ajme skola, bas sam jucer racunala kolko jos godina vrtica do skole.

(Odgovor članu Snjeguljica_83)
Neposredna veza do poruke: 414
   RE: Zimske i proljetne bebe 2019.
27.11.2018 6:18:13   
Snjeguljica_83
Lagertha, nemoj brojati godine na taj način. 😉Prolazi prebrzo!!😶 Uživaj... Meni jučer prvi put izašlo iz usta jednoj susjedi da je blizu kraj prvog polugodišta. Ajme. Sad ću vrijeme dijeliti na polugodišta i praznike, zimske, uskrsne i ljetne!!!😑😂

_____________________________

Velika cura user posted image
Mali veliki dečko user posted image
"Bog ne stavlja u srce želje koje ne misli ispuniti."

My Ovulation Chart

(Odgovor članu Lagertha)
Neposredna veza do poruke: 415
   RE: Zimske i proljetne bebe 2019.
27.11.2018 8:01:19   
lidac0605
Kad imaš klince onda tek po njima vidiš kako ti vrijeme brzo prolazi user posted image .Mene spašava kaj još uvijek imam malih,mi se stalno obnavljamo user posted image .Al da recimo imam samo prvu kćer koja je 2.godina faksa ili prvo dvoje,troje koji su već praktički odrasli osjećala bi se ko bakica.Ovak uz ove male se još uvijek osjećam ko da imam 25 user posted image .
A di nam je Hipo?Jučer se opće nije javila...nadam se da je sve ok.
Idem radit zahvalnice za krštenje.Još ih pet moram napravit i sad sam već u panici da ne bum stigla.

_____________________________

"Children will not remember you for the material things you provided,but for the feeling that you cherished them"


(Odgovor članu Snjeguljica_83)
Neposredna veza do poruke: 416
   RE: Zimske i proljetne bebe 2019.
27.11.2018 9:15:15   
Lagertha
Haha, kad moj sin krene na faks, mm ce biti vec spreman za penziju 😂😂😂 A ja se nadam da ce i otic vec tad jer je zasluzio. Ja cu ga financirat, pocela sam raditi 5 godina kasnije od njega i on je 5 godina stariji, tamo da kad sam ja pocela radit on je vec imao 10 godina staža.Hipo, javi nam se!😱

(Odgovor članu lidac0605)
Neposredna veza do poruke: 417
   RE: Zimske i proljetne bebe 2019.
27.11.2018 11:19:03   
hipo
Tlak ok, ja ok.Probala pisat pa me izbacivalo. 😵Bila u parku, doma kuhala, igrala se s malom, isla rano spavat.  Sve ok, samo je RR bezobrazna. 

_____________________________

Mama najslađe mišice
GRAF

(Odgovor članu Lagertha)
Neposredna veza do poruke: 418
   RE: Zimske i proljetne bebe 2019.
29.11.2018 8:45:08   
Snjeguljica_83
Jučer sam bila na pregledu, ali samo vaginalnom. Sve je ok. Uzela mi je papu. 
Lidac, kako ide s pozivnicama?
P. S. Ovo je za vas 🎂🍰🍸 

_____________________________

Velika cura user posted image
Mali veliki dečko user posted image
"Bog ne stavlja u srce želje koje ne misli ispuniti."

My Ovulation Chart

(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 419
   RE: Zimske i proljetne bebe 2019.
29.11.2018 8:47:24   
katy1503
hej ekipa!!!

vidim kod sviju zabavno ...
Lidac ,Beata je bombonček!!
Hipo nadam se da se tlak unormalizirao :)
Snjeguljice, kako si ti?

Kod mene sve ok - svekci su i dalje tu, sad vec 6 tjedana i ne planiraju ici do iza nove godineuser posted image
K je doma jer kaze da ne zeli ici u vrtic kad je ima tko cuvati a postala je lagano nemoguća.... user posted image user posted image
Bebolino je zivahan, prije je lupao samo popodne sad je miran samo po noci sto mi i odgovara :)
u sub idem na OGTT a u utorak je pregled...
bas jucer nesto gledamo slike pa skuzim da nemam niti jednu sad kad sam trudna s njim a s K redovito se naslikavala -- aaaauser posted image

_____________________________

Katja - 27.09.2015
Lukas - 11.03.2019
Lea- 17.03.2021


(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 420
   RE: Zimske i proljetne bebe 2019.
29.11.2018 9:08:36   
lidac0605
Hej, trudničice moje! Katy, ajde jos samo tvoje slike fale, da vidimo busicu 😃. Ja mislim da su ti trogodišnjaci svi nemoguci, vec sam odustala od toga da se zalim kaj ovaj svaki dan dela 😫. Snjeguljo, super za uredan pregled, to je najvaznije ☺️. A zahvalnice 😀-jos tri ih moram napravit. Evo fotkauser posted image Znaci kupljen je goli rozi karton, ovo drugo sam ja  napravila. Ovo dole pise psalam iz Biblije:"Jer Ti si moje stvorio bubrege, satkao me u krilu majčinu. Hvala Ti sto sam stvoren tako cudesno, sto su djela tvoja predivna. "Kaj velite? 

_____________________________

"Children will not remember you for the material things you provided,but for the feeling that you cherished them"


(Odgovor članu katy1503)
Neposredna veza do poruke: 421
   RE: Zimske i proljetne bebe 2019.
29.11.2018 10:36:33   
hipo
Super za pregled snjeguljice!!!

ajme katy treba ti spomenik dignut, ja bi se već razvela da mi svekci dođu na toliko dugo!!!! al iskreno mislim, da ih ni moj muž ne bi toliko dugo mogao trpit user posted image user posted image

sretno na ogtt i pregledu, čekamo vijesti!
ja se isto manje naslikavam, nemam kad, a ako uspijem redovito mi se hipica ubaci na sliku jer mora ljubit škembu :D

lidač, pa kad ti to stigneš!!!svaka ti čast, jako je lijepo i sviđa mi se psalam, baš je pun pogodak!!!

moj tlak jutros 123/83, i uglavnom je takav, jutros se hipica žurila u vrtićuser posted image da je čekaju prijatelji, a jučer sam išla ranije po nju da malo prošetamo po zraku a ona roni suze jer se morala rastat s frendicomuser posted image a svašta.
ja mislim da bi ona poludila da ne ide u vrtić i da je doma čuva neka teta čuvalica
onda je deprimirana bila po parku jer nema nikog, pa smo išli po kvartovskim dućanima jer je ona zabrijala da su sigurno svi išli nešto kupituser posted image tako sam si bar obavila kupovinu user posted image

_____________________________

Mama najslađe mišice
GRAF

(Odgovor članu lidac0605)
Neposredna veza do poruke: 422
   RE: Zimske i proljetne bebe 2019.
29.11.2018 12:36:00   
Lagertha
Lijepe zahvalnice, dodatan plus za kreativnost.Moj se jutros jako radovao sto ide u vrtic, bio je jako uzbudjen. Onda smo dosli i kad je ugledao zamjensku tetu nije prestajao plakat. Ostala djeca nist, al on tako valjda voli tu jednu tetu da je jedino s njom presretan. Kad vidi ovu drugu malo place pri rastanku, a s ovom zamjenskom je ocajan. ☹️

(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 423
   RE: Zimske i proljetne bebe 2019.
29.11.2018 14:16:37   
Snjeguljica_83
Lidac, jako lijepa zahvalnica! Citat je predivan!!

_____________________________

Velika cura user posted image
Mali veliki dečko user posted image
"Bog ne stavlja u srce želje koje ne misli ispuniti."

My Ovulation Chart

(Odgovor članu Lagertha)
Neposredna veza do poruke: 424
   RE: Zimske i proljetne bebe 2019.
1.12.2018 10:37:07   
hipo
Vikend, hrpa posla a ja ko kit prebacujem se s noge na nogu.Mislim da ce uslijedit neki skok jer mi skemba sva hoce eksplodirat, lose spavam tj. Ne mogu se namjestit. Tako je bilo pred mjesec dana. Imam neke gace koje idu preko skembe, mislim da ce u arhivu i da cu nosit samo ove jako niske. Prosli vikend sam cudo hrane nakuhala za zamrzivac, ovaj vikend nista od toga.

_____________________________

Mama najslađe mišice
GRAF

(Odgovor članu Snjeguljica_83)
Neposredna veza do poruke: 425
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  15 16 [17] 18 19   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  15 16 [17] 18 19   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos maloj djeci?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!