|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  10 11 [12] 13 14   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Zimske i proljetne bebe 2019.
6.11.2018 12:03:18   
hipo
Ja isto navijam za curu kod snjeguljice 😂
Lidac i ja se pitam, jos malo pa cu bit nepokretni kit. Moram po neke cipele na cicak, jer ne znam hocu li se moc obut sama😂 sad imam neke visoke cipele sa znirancima, jedva ih navucem. 🤣

_____________________________

Mama najslađe mišice
GRAF

(Odgovor članu Snjeguljica_83)
Neposredna veza do poruke: 276
   RE: Zimske i proljetne bebe 2019.
6.11.2018 12:28:06   
Snjeguljica_83
Ja bih si trebala kupiti patike. Ionako ne radim, a puno hodam. Na ovim koje imam su došle rupe na vrhu!😂😱😵 Sve vam je jasno. Međutim, neću kupiti platnene jer će opet doći rupa koliko ih koristim. Ne izlazim iz njih.😛 A što se tiče cipela, imam gležnjače na patent, ali su na visoku punu petu i teške su, jedva hodam u njima. Ali ajde, za pokazati se na špici... I imam čizme koje su niže, lakše. U Fini nisam došla prije na red. Očito moram imati trbušinu za to.😮 Ali nema veze jer su jučer ulazili nakon mene i muža stari ljudi, sve stariji, s jednom štakom pa s dvije... Tako da se neću žaliti da mi je teško. 


_____________________________

Velika cura user posted image
Mali veliki dečko user posted image
"Bog ne stavlja u srce želje koje ne misli ispuniti."

My Ovulation Chart

(Odgovor članu Snjeguljica_83)
Neposredna veza do poruke: 277
   RE: Zimske i proljetne bebe 2019.
6.11.2018 12:59:55   
hipo
Bas sam jutros mislila kako si prosla u Fini. Mislim da su me zvali nesto prije reda jer sam prebrzo dosla na red s obzirom  na broj ljudi u cekaoni. Sve su bili jako stari, puno njih na stakama. Cekaona ogromna, a par stolica uza zid. Uzas. Mislila sam da cu se srusit. Jedva sam cekala izac van. Nisam znala kad ce ae muz dignut pa sa skuhala kavu da me ceka, kefir na stol da mogu s vrata navalit na klopu. Dobro da je laboratorij preko puta raskrsca, inace bi uzela hranu sa sobom i jela na stengama ispred labosa.Do labosa pedijatrica ima ordinaciju, a kako nismo bili od sjecnja stala sam vidjet ima li kakvih obavijesti. Ima neka nova aplikacija za cekanje u redu 😂Ko hoce, instalira, posalje kod, prva poruka se placa, ostale dok ne dodjes na red ne. U porukama pise za koliko ces doc na red. Kad se sjetim koliko smo znali cekat dok ke hipica bila bolesna... Ne čudi me da su nesto tako smislili 😂U petak smo na sistematskom, valjda cemo dobit uputnicu za oftamologa. Javim kako je bilo. 

_____________________________

Mama najslađe mišice
GRAF

(Odgovor članu Snjeguljica_83)
Neposredna veza do poruke: 278
   RE: Zimske i proljetne bebe 2019.
6.11.2018 14:47:49   
hipo
Nakon 30ak poziva, dobila ginekolosku, nalaz uredan. Yaaay.Sad jos opcu praksu za uputnici, do sad samo 28 pokisaja. Od 1 ipo sam na telefonu. Za izludit. 

_____________________________

Mama najslađe mišice
GRAF

(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 279
   RE: Zimske i proljetne bebe 2019.
6.11.2018 19:27:56   
Snjeguljica_83
Hipo, tvoja mala mora kod oftalmologa? Zašto?

_____________________________

Velika cura user posted image
Mali veliki dečko user posted image
"Bog ne stavlja u srce želje koje ne misli ispuniti."

My Ovulation Chart

(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 280
   RE: Zimske i proljetne bebe 2019.
6.11.2018 20:45:12   
hipo
Mislim da je od kad je Varga bio ministar preporuka da se djeca nakon 3. godine salju na pregled. Nisam zapamtila ime bolesti, al kao ako se uhvati tako rano izljeci se do skole. Valjda su te godine najbolje za ljecenje.Tako nešto. Nisam bas stigla proucit.  Al koliko sam skuzila tu preporuku ne fermaju bas svi pedijatri. Nama je najavila na zadnjem sistematskom pa znam da se ide, kao pod normalno. 

_____________________________

Mama najslađe mišice
GRAF

(Odgovor članu Snjeguljica_83)
Neposredna veza do poruke: 281
   RE: Zimske i proljetne bebe 2019.
6.11.2018 21:30:55   
lidac0605
To se radi pregled da se na vrijeme uoci slabovidnost iliti ambliopija jer se dijete s tim radja pa nije ni svjesno da ne vidi jer vidi sliku onak kak ju vidi oduvijek. Moj najstariji sin ima to na desnom oku, ja sam skuzila sama sa njegove 3,5 god da nekaj ne stima jer mu je to oko znalo pobjec kad se fokusirao u jednu tocku. Dobio odmah naocale, isli na vjezbe u Vinogradsku godinama, zatvarali zdravo oko i od sve te gungule jedno veliko nista... Ostal corav na to oko kak je i bio, nis mu to nije pomoglo. Sad ima 16 godina, na lijevom oku +3 dioptriju, na tom desnom +4 i sa naocalama na to oko vidi 70%.Uz to ima i astigmatizam i cilindre. Ovaj malo mladji ima "samo" astigmatizam i cilindre i puno manju dioptriju, +1,5.Istali vide dobro, zasad. Al su mi rekli da je to nasljedno i da motam svu djecu kontrolirat. M jos nije bio

_____________________________

"Children will not remember you for the material things you provided,but for the feeling that you cherished them"


(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 282
   RE: Zimske i proljetne bebe 2019.
7.11.2018 6:44:30   
hipo
Meni su obe necakinjd hidale s tim povezima. Oko bi im jako bjezalo.S naocalama ne, i dalje su s naocalama i lecama al se to bjezanje dosta ispravilo. Ne znam sta je s dioptrijom. 

_____________________________

Mama najslađe mišice
GRAF

(Odgovor članu lidac0605)
Neposredna veza do poruke: 283
   RE: Zimske i proljetne bebe 2019.
7.11.2018 7:53:03   
lidac0605
Ni njemu oko ne bježi više već odavno...al kaj se tiče slabovidnosti i dioptrije-slabovidnost ostala ista,dioptrija još narasla.I to sad u pubertetu.A vele da se ta + dioptrija smanjuje u pubertetu.Moš mislit-njemu je skočila sa +2,5 na +4user posted image .
Doduše,ovom mlađem je pala sa +2,na +1,5 sad u pubertetu.

_____________________________

"Children will not remember you for the material things you provided,but for the feeling that you cherished them"


(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 284
   RE: Zimske i proljetne bebe 2019.
7.11.2018 8:37:27   
hipo
Jeau tvoji na tom pregledu morali na sirenje zjenica il su ih samo drugo gledali? Nekkao mislim da c eim hipica odgriat ruku ako ce je nakapavat 😂Jutros drama. Obucena u lijepu haljinu, oko sat vremena, kad smo krenuli obuc cipele i jaknu dreka jer se ta haljina ne vrti dovoljno dok plese pa je urlala dok nije dobila neku sto se vrti dovoljno dobro za njene plesne ambicije.. . Aaaa za poludit. 

_____________________________

Mama najslađe mišice
GRAF

(Odgovor članu lidac0605)
Neposredna veza do poruke: 285
   RE: Zimske i proljetne bebe 2019.
7.11.2018 8:54:41   
Snjeguljica_83
Hipo, haljina se ne vrti dovoljno! 😵 Ej, stvarno su klinci nekad da si mozak prosviraš!😩Moja pedijatrica nije slala E kod oftalmologa. Nikad spomenula, a vidi mene s naočalama. Nisam nikad primijetila smetnje kod nje. Tek uoči škole je bila u školskoj medicini na sistematskom gdje su pregledali i vid. Sve je u redu.😊
Lidac, ja nosim naočale od 7. godine. Kad sam krenula u školu nisam vidjela na ploču. A čak se sjećam da sam gledajući TV okretala glavu ulijevo jer na desno oko bolje vidim. Imam astigmatizam i cilindre. Nakon prvoga poroda se pogoršalo tako da sam dobila te cilindre, a dioptrija je išla gore i nakon drugog poroda. Što će biti nakon trećeg...? 
Kad sam bila trudna s E, poslala me gin. na pregled kod očnog da doktor utvrdi  hoću li moći roditi prirodno. Doktor mi se smijao. Ova druga gin ne spominje očnog.

_____________________________

Velika cura user posted image
Mali veliki dečko user posted image
"Bog ne stavlja u srce želje koje ne misli ispuniti."

My Ovulation Chart

(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 286
   RE: Zimske i proljetne bebe 2019.
7.11.2018 8:56:23   
Snjeguljica_83
Katy, nisi nam se javila! Kako je bilo na pregledu?

_____________________________

Velika cura user posted image
Mali veliki dečko user posted image
"Bog ne stavlja u srce želje koje ne misli ispuniti."

My Ovulation Chart

(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 287
   RE: Zimske i proljetne bebe 2019.
7.11.2018 9:12:13   
katy1503
Pozdrav cure!

Hipo, nas nitko nije nigdje slao sto se tice oftalmologa. Negdje sa 7-8 mjeseci nam je rekla da je odvedemo na pregled jer da joj se cini da joj oko bjezi. Mi otisli privat i na pregledu je ustanovljeno da ne bjezi oko. dan danas je sve ok. Sretno vama! aaa..haljina se ne vrti - koje ideje one imaju!!!!

Lidac, kako tvoja Beata?

Snjeguljice, pregled prosao odlicno. bila je K da ga vidi i bas je mahao rukicama pa smo joj rekli da je pozdravlja - sva je bila u šoku i sretna - pred spavanje je samo pricala kako je ona vidjela bracu. Ljubi trbuh stalno, i ispituje kada ce doci da ga ona može cuvatiuser posted image . Na pregledu sve ok.i dalje sam na +3 od početne tezine, tlak ok, dobila uputnicu za OGTT izmedu 24 i 26 tj i za vaditi krv u Petrovoj jer sam neg krvna grupa. MAlac je skoro pola kile, aktivan, vidjela ga kako se protežeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image .

Planiram raditi do krahja godine pa malo godisnjeg i eto ti porodiljnog.

K ne ide u vrtic jer je cuvaju dida i nona, tako da smo zdravi!

_____________________________

Katja - 27.09.2015
Lukas - 11.03.2019
Lea- 17.03.2021


(Odgovor članu Snjeguljica_83)
Neposredna veza do poruke: 288
   RE: Zimske i proljetne bebe 2019.
7.11.2018 9:12:43   
lidac0605
Hipo,širenje zjenica ne gine.4x kapanje atropina u razmaku od po 15 minuta.L su isto širili u Vinogradskoj,kad sam ga odvela sa 3 godine makar je sve točno pokazao kaj su ga pitali.Tad su mi rekli kontrolu prije škole.I onda je isto dobro vidio tak da je njega zaobišlo.Najstarija isto ne nosi naočale.Sad za M i šeficu ćemo vidjet.
Vidim Hipica je u svom revijalnom tonu user posted image .
Snjeguljo,i ja sam svoje vodila na svoj zahtjev oftalmologu,pedica ih nije slala ni kad je znala kaj je sa najstarijim dečkom sa očima.
Katy,super za odličan pregled i K koja ljubi bracu user posted image .Beata je dobro,smjehuljica mala,samo se smije ko dobrovoljček.Fino raste i papa,čekaju nas krstitke 9.12. pa sam sad s tim okupirana pošto će doć biskup,pa bu to cijela neka procedura.Radim sama doma zahvalnice,prekjučer išla na dogovor za restoran,moramo održat govor zahvale biskupu u crkvi pa i za to moram napisat nekaj...

< Poruku je uredio lidac0605 -- 7.11.2018 9:16:14 >


_____________________________

"Children will not remember you for the material things you provided,but for the feeling that you cherished them"


(Odgovor članu Snjeguljica_83)
Neposredna veza do poruke: 289
   RE: Zimske i proljetne bebe 2019.
7.11.2018 10:31:34   
hipo
katy super za pregled i mahanjeuser posted image tako su hipica i hipić prošli put isto mahali, jaaako slatko! nadam se da će večeras isto.
kako joj je doma, je li joj fali vrtić?




_____________________________

Mama najslađe mišice
GRAF

(Odgovor članu lidac0605)
Neposredna veza do poruke: 290
   RE: Zimske i proljetne bebe 2019.
7.11.2018 21:51:57   
hipo
Sve et na pregledu. Mali je malo oveci, onako za dva tjedna, al kaze dr to je sve ok, muz 2 metra, niaam ni ja mala pa mu je to normalno. Mali ima bucmaste obrascice. Bas bucko. 370 g.Miom je doso na 9 cm. S tolikom bebom i miomom nike cudo sto mi je skemba ovolika. Smanjio mi je dufice na dva dnevno, drugo sve ok, n emoram jos pit heferol, zeljwzo ok. Kontrola za 4 tjedna s nalazom ogtt. 

_____________________________

Mama najslađe mišice
GRAF

(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 291
   RE: Zimske i proljetne bebe 2019.
7.11.2018 23:04:33   
hipo
Sve et znaci sve ok 😂😂E da, iako hipica stalno nesto brljblala dr se potrudio sve mi pokazat. Svaku kost, bubrege, mjehur, srce, iso j epolakpnod glave do prstica. Stvarno je tip super, bez zurbe, sve polako pokaze i objasni. Rekoa je da se jasno vidi da nema rascjepa iznad usta, taj dio nisam bas skuzila na 2 D pa sam mu odlucila vjerovat. To je bilo olaksanje za cut. Mislim da nista od spavanja nocas, kasljem ko luda. 

_____________________________

Mama najslađe mišice
GRAF

(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 292
   RE: Zimske i proljetne bebe 2019.
7.11.2018 23:33:08   
KontesaNina
Nakon dugo vremena sam došla na forum i želim vam cure čestitati na trudnoći, a Lidac na još jednoj curici!!! Bravo svima! 
Od Lidac, a mi smo našega krstili prošle godine 10.12. :) želim vam da sve dobro prođe, bas mi je drago da ćete imati biskupa, i mene je jedan krstio, biskup Škvorc, bio je dobra prijatelj mojeg tate. To su divni trenuci, uživajte u tome! Još jednom sve čestitke!!!

_____________________________

M - moja princeza
J - mali princ
L- velika želja
A - kinder surprise

Neka bude volja Tvoja!

(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 293
   RE: Zimske i proljetne bebe 2019.
8.11.2018 6:22:37   
Snjeguljica_83
Lidac, kako ste dobili biskupa? 😂 Hoće biti više beba kršteno taj dan ili? Kako, kako?😂
Hipo👶buckić! 😁 

_____________________________

Velika cura user posted image
Mali veliki dečko user posted image
"Bog ne stavlja u srce želje koje ne misli ispuniti."

My Ovulation Chart

(Odgovor članu KontesaNina)
Neposredna veza do poruke: 294
   RE: Zimske i proljetne bebe 2019.
8.11.2018 7:36:33   
hipo
KontesaNina pozdrav i tebi!
Snjeguljice, mislim da ima pravo na biskupa jer je rodila malu vojsku dječice ❤️

_____________________________

Mama najslađe mišice
GRAF

(Odgovor članu Snjeguljica_83)
Neposredna veza do poruke: 295
   RE: Zimske i proljetne bebe 2019.
8.11.2018 8:15:33   
lidac0605
Kontesa,hvala na čestitkama user posted image !
Hipo,user posted image za malog buckića,nek on samo raste user posted image .Puno ti je naraso miom user posted image .
Snjeguljo,imaš pravo na biskupa za peto i svako slijedeće dijete.Ja za M nisam tražila,krstio ga je naš župnik,al sad-s obzirom kak je došla na svijet,na onakvu trudnoću i porod,mislim da moj mali borac zaslužuje poseban blagoslov jer je ta trudnoća opstala do kraja samo uz Božju pomoć...
Djevojke,di su slike od škembulja???Kakav je to zastoj??

< Poruku je uredio lidac0605 -- 8.11.2018 8:17:42 >


_____________________________

"Children will not remember you for the material things you provided,but for the feeling that you cherished them"


(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 296
   RE: Zimske i proljetne bebe 2019.
8.11.2018 9:40:51   
hipo
a baš sam se mislila jutros uslikat jer sam se lijepo obukla pa dok sam to pomislila do kraja već sam zaboravila, kokoška jedna user posted image ako se opet sjetim popodne doma, budem se slikala
na poslu imam samo ogledalo za vidit glavu, a to vam nije baš i nešto user posted image

Moj malac se probudi ujutro u 5 pa ronda po škembi. Pa ti spavaj. On ronda, hipica nešto viče u snu i svađa se oko neke kartice s nekim u vrtiću, pa sam se digla prije 6 i bar popila kavu na miru.
Jutros mi je rekla: šišmiš ima krila. Vrana isto. Lav nema. On samo leži cijeli dan i liže se. I jede mesek. Tigar isto. Eto sad sam te sve naučila. I bracu ću isto. user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Mama najslađe mišice
GRAF

(Odgovor članu lidac0605)
Neposredna veza do poruke: 297
   RE: Zimske i proljetne bebe 2019.
8.11.2018 13:32:25   
belina
Curke pozdrav! Citam svaki dan i radijem se vasim busicama kao da je moja. A sad molim vas help, snjeguljice pogotovo! Neli mi ima atipijski dermatisis! Neeeeee! Vec 15-ak dana crvenilo oko usta ali kako stavlja ruke u usta i bali mislila sam stalno od zubi, a jucer je to buknilo upalilo se i rasirilo ispod ociju i po vrati. Mazala sam bepantenom plus i smirilo se ali danas pedica kaze da mazem nekom kremom sta mi je ona dala par dana. Bice kortiko. Neeee bas sam u bedu. I da je to od hrane koju jede ili ona ili ja. Ma sad cu se ic izguglat ali evo znam da je bilo u vas problem!

(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 298
   RE: Zimske i proljetne bebe 2019.
8.11.2018 23:02:21   
nymeria
Belina žao mi je radi dermića i da ćete ga uspjet brzo sanirat... Mi se isto sa tim borili ali ne u tolko jakoj mjeri i nije bilo po licu već rame i leđa bilo zahvaćeno i malo brada... Isto osim kortića nije niš ponagalo dok nismo napravili alergo testove i makli sve alergene iz jednađbe i sad je ok... Od 3 mj nije niš izašlo novo... Tu i tamo bude koža malo hrapavija/ suha ali malo namažemo kremicom i sve ok bude...Što se same kreme tiče traži u ljekarni testere za atopičnu kožu. Mi smo svašta isprobali i jedno vrijeme mi je od biovitalisa bila ok krema ali nam je onda jako buknulo i nakon tog smo prešli na dexyane med od ducraya i to nam je zasad i kupka i krema br. 1. Probali iAvene xeracalEucerin atopicontrolA dermaLrpUriageLipikar i sve su mi bile tak tak...
Probaj il vidjet sama kaj joj smeta ili vam ne ginu testiranja...

_____________________________

Mm- 81 g; normozoospermia
Ja - 85 anovulacija
23.10. 2015 biokemijska

27.09.2016 - mamin decko F

Cekati je tesko i dugo ali za najljepsi poklon vrijedi sacekati


(Odgovor članu belina)
Neposredna veza do poruke: 299
   RE: Zimske i proljetne bebe 2019.
8.11.2018 23:04:49   
nymeria
P.s. čestitam svima na urednim trudnoćama a i veseli me čitat nepodopštine malih genijalaca.
Moj hahar je odlučio da se zove kul. (Cool, engl.) I voli ježa. I samo pametuje neš a niš ne priča konkretno.

_____________________________

Mm- 81 g; normozoospermia
Ja - 85 anovulacija
23.10. 2015 biokemijska

27.09.2016 - mamin decko F

Cekati je tesko i dugo ali za najljepsi poklon vrijedi sacekati


(Odgovor članu nymeria)
Neposredna veza do poruke: 300
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  10 11 [12] 13 14   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  10 11 [12] 13 14   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Dudica.
пеперутка16

Do kada je vaše dijete imalo dudu?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!