|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  9 10 [11] 12 13   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Zimske i proljetne bebe 2019.
1.11.2018 7:11:10   
Snjeguljica_83
Katy, bravo za pregled!!!😊😊😊

_____________________________

Velika cura user posted image
Mali veliki dečko user posted image
"Bog ne stavlja u srce želje koje ne misli ispuniti."

My Ovulation Chart

(Odgovor članu Snjeguljica_83)
Neposredna veza do poruke: 251
   RE: Zimske i proljetne bebe 2019.
1.11.2018 9:01:39   
hipo
Snjeguljice, bas cudan feeling!Drago mi je da je roslo, nisam to nikad iskusila. 

_____________________________

Mama najslađe mišice
GRAF

(Odgovor članu Snjeguljica_83)
Neposredna veza do poruke: 252
   RE: Zimske i proljetne bebe 2019.
1.11.2018 10:17:20   
Snjeguljica_83


IZVORNA PORUKA: hipo

Snjeguljice, bas cudan feeling!Drago mi je da je roslo, nisam to nikad iskusila. 



Nisi mi baš pomogla!😂A jel pametno da uzimam dodatno B kompleks?😎

_____________________________

Velika cura user posted image
Mali veliki dečko user posted image
"Bog ne stavlja u srce želje koje ne misli ispuniti."

My Ovulation Chart

(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 253
   RE: Zimske i proljetne bebe 2019.
1.11.2018 23:23:18   
hipo
A gle ne znam kako da ti pomognem. Da se meni dogodilo ne bi nista uzimala samo radi jednog puta. Mozda ti je ruku iziritirao neki orasak, sredstvo za ciscenje, ili ako si bila vani neka biljka ako si takla 🤔Ako se bude ponavljalo onda bi pitala ginekologicu, da vidim sto misli. Aj prati i dalje, vidi jel te jos koji dio tijela tako zeza ko ruka. Ako da, javi se dr. 

_____________________________

Mama najslađe mišice
GRAF

(Odgovor članu Snjeguljica_83)
Neposredna veza do poruke: 254
   RE: Zimske i proljetne bebe 2019.
2.11.2018 8:37:15   
hipo
Da vidiš, ne da vidim sto misli 😂
Al sam se sinoc napeglala 😵 al cijelu sam hrpu epskih razmjera slistila. Blazena bila parna postaja, s onim jadnickom od obicne pegle to bi peglala danima. 
Danas idem do endokrinologice. Ne mogu do normalnih datuma kad vadim krv tj uskladit ih, pa me zena zvala telefonski da joj se oslobodio termin i da dodjem danas. Da se malo vidimo. A krv vadim oko petnaestog. 
Snjeguljo hoce li danas bit tvoji rezultati? 

_____________________________

Mama najslađe mišice
GRAF

(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 255
   RE: Zimske i proljetne bebe 2019.
2.11.2018 9:41:26   
Lagertha
Snjeguljice meni se to desilo kad sam bila puno mladja. Nakon sto sam gulila paprike za ajvar. Peklo me uzasno i to oba dlana, drzala sam isto smrznutu grasak no nije prolazilo. Na kraju sam zavrsila na hitnoj. I dan danas ne znam sto je to bilo i nikad se nije ponovilo. Na hitnoj su mi spicili neku inekciju, a ja sam zakljucila da je alergija i nikad vise nisam gulila paprike bez rukavica. 

(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 256
   RE: Zimske i proljetne bebe 2019.
2.11.2018 9:54:18   
hipo
Da, meni se cini da je reakcija na nesto sto si takl, da je vezano za trudnocu cini mi se da ne bi bilo tako loklaizirano.
E koje bezobrazne i zivcane sestre na endokrinologiji. Od kad trudnice nemaju prednost, ima dobit 10 jecmenaca po oku. Da nek sjednem ko i svi drugi. Koza. 

_____________________________

Mama najslađe mišice
GRAF

(Odgovor članu Lagertha)
Neposredna veza do poruke: 257
   RE: Zimske i proljetne bebe 2019.
3.11.2018 7:09:42   
Snjeguljica_83
Hipo, rezultat krvi je gotov, ali idem u ponedjeljak po njega.Trudnice više nemaju prednost??😱 Zašto su to ukinuli?Ja idem uskoro u Finu platiti račune. Tamo bi me uvijek čiko stražar stavio na čelo reda. Baš da vidim jel se i to promijenilo.😜 Izbacit ću svoj mali slatki trbuščić.😎
Ma nisam ništa dirala neposredno prije peckanja.Čistila sam jednu blago ljutkastu papriku dva dana prije... Kako mi se nije svidjela, pustita sam je na tanjuru na radnoj površini i nisam je više dirala.

_____________________________

Velika cura user posted image
Mali veliki dečko user posted image
"Bog ne stavlja u srce želje koje ne misli ispuniti."

My Ovulation Chart

(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 258
   RE: Zimske i proljetne bebe 2019.
3.11.2018 7:11:54   
Snjeguljica_83
I tako je ta paprika stajala na otvorenom dva dana. I onda se dogodilo peckanje. O svašta! 😂 Možda preko zraka.😂😂

_____________________________

Velika cura user posted image
Mali veliki dečko user posted image
"Bog ne stavlja u srce želje koje ne misli ispuniti."

My Ovulation Chart

(Odgovor članu Snjeguljica_83)
Neposredna veza do poruke: 259
   RE: Zimske i proljetne bebe 2019.
3.11.2018 19:50:06   
hipo
Mislim da je problem sto je normalna sestra na bolovanju, pa sve vodi ova koja je inace zivcana, a sad jos zivcanija. Domtorica rekla koji datum da dodjem i da to kazem na salt_eru. Ja dosla, kaze vjestica da me nema gdje upisat jer joj sustav ne dozvoljava, da dodjem kad je doktorica rekla i kazem. Da imam dogovor. To je bilo oko pol 13, nikog u cekaoni, sigurno je pojela marendu pa se smirila.U pon idem vadit krv, u sri pregled. 

_____________________________

Mama najslađe mišice
GRAF

(Odgovor članu Snjeguljica_83)
Neposredna veza do poruke: 260
   RE: Zimske i proljetne bebe 2019.
4.11.2018 7:34:57   
Snjeguljica_83
Cure, lim sam se pohvalila da me više ne muče mučnine, one su se vratile... Eto, svaki dan dio dana... 😑I probava me počela zezati. 😑Morat ću početi raditi na njoj. Užas.😑

_____________________________

Velika cura user posted image
Mali veliki dečko user posted image
"Bog ne stavlja u srce želje koje ne misli ispuniti."

My Ovulation Chart

(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 261
   RE: Zimske i proljetne bebe 2019.
4.11.2018 9:44:26   
lidac0605
Ne znam jesam li pogodila datum,ali sretan rođendan maloj Hipici,koja me uvijek dobro nasmije sa svojim nestašlucima i provalama!Da nam uvijek bude tak vesela,originalna,pametna curka user posted image

user posted image

_____________________________

"Children will not remember you for the material things you provided,but for the feeling that you cherished them"


(Odgovor članu Snjeguljica_83)
Neposredna veza do poruke: 262
   RE: Zimske i proljetne bebe 2019.
4.11.2018 9:45:28   
lidac0605
Snjeguljo,žao mi je radi ponovnih mučnina user posted image ..

_____________________________

"Children will not remember you for the material things you provided,but for the feeling that you cherished them"


(Odgovor članu lidac0605)
Neposredna veza do poruke: 263
   RE: Zimske i proljetne bebe 2019.
4.11.2018 22:46:42   
hipo
Hvala ti lidac, danas je maloj hipici treci rockas, nije mogla od uzbudjenja spavat 😂Pa je ko klada zaspala kad su gosti otisli 😂
Snjeguljo zao mi je sto ti je muka. 
Mene nesto grlo pecka, nos napola pun 😵 ne da mi se bit bolesnaaaaa

_____________________________

Mama najslađe mišice
GRAF

(Odgovor članu lidac0605)
Neposredna veza do poruke: 264
   RE: Zimske i proljetne bebe 2019.
5.11.2018 6:17:07   
Snjeguljica_83
Hipo, malo kasnim. Sretan rođendan maloj Hipici!!!😍❤💕💞👗👜👠👑🌸🌼🌻🌹🍀🌷💐🍥🍧🍨🍦🎂🍰🍭

_____________________________

Velika cura user posted image
Mali veliki dečko user posted image
"Bog ne stavlja u srce želje koje ne misli ispuniti."

My Ovulation Chart

(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 265
   RE: Zimske i proljetne bebe 2019.
5.11.2018 9:09:45   
katy1503
Jutroo!!!

Hipica, sretan rockas!!!! user posted image user posted image user posted image
Hipo, nadam se da te nece nista uhvatiti mada je vrijeme bas za to...

Snjeguljo, zao mi radi mucnina, nadam se da ce brzo proci:)
a to s probavom, i mene pcela zezati - vec dvije noci želudac me boli da ne mogu spavati - uzas ....jedem kao pticica a napušem se kao balon...

sutra pregled pa se javim.

_____________________________

Katja - 27.09.2015
Lukas - 11.03.2019
Lea- 17.03.2021


(Odgovor članu Snjeguljica_83)
Neposredna veza do poruke: 266
   RE: Zimske i proljetne bebe 2019.
5.11.2018 11:15:54   
hipo
Hvala tete snijeguljica i katy ❤️
Katy sretno sutra! 
Danas grlo jos gore 😩, sad me i neka zima lovi dobro da sam ostala radit od doma. 
Hipić je sinoc i jutros bas jako aktivan. Sinoc je par puta jako lupio da sam ga i preko ruke mogla osjetit. Muz je dezurao s rukom neko vrijeme, kaze da i on kuzi nesto. 
Danas hipica festa u vrticu, ja sam malo tuzna jer tete nece fotkat nista, ja bi bar jednu slicicu da je vidim kako festa s ekipicom. 



_____________________________

Mama najslađe mišice
GRAF

(Odgovor članu katy1503)
Neposredna veza do poruke: 267
   RE: Zimske i proljetne bebe 2019.
5.11.2018 13:54:45   
lidac0605
Zakaj nece slikat 😯... Moje su uvijek slikale i to ono, bar 30ak slika. Doneses im aparat i to je to. Bravo za malog Hipica, nek samo lupka. Meni samo to fali iz trudnoce... Al kad se sjetim svega ostalog, prestane nostalgija 😅. Katy, sretno na pregledu sutra! 

_____________________________

"Children will not remember you for the material things you provided,but for the feeling that you cherished them"


(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 268
   RE: Zimske i proljetne bebe 2019.
5.11.2018 15:04:54   
hipo
A kao onaj novi zakon o zastiti privatnosti.Kad je to stupilo na snagu mkrale su skinut fotke djece s ormarica, sad imaju ime i naljepnicu s nekom zivotinjom. Djaca su bila tuzna kad su im makli fotke. I imali smo prine plocu gdje su printale fotke dok slikaju, nesto izradjuju isl. Sad se ni to ne smije. Pa u skladu s tim nema ni fotki. Iako znam da u privatnim vrticima tete fotkaju i posalju mamama na what''s up ili im doneses aparat. 


_____________________________

Mama najslađe mišice
GRAF

(Odgovor članu lidac0605)
Neposredna veza do poruke: 269
   RE: Zimske i proljetne bebe 2019.
5.11.2018 17:00:31   
lidac0605
Mmm da, moji su isli u privat vrtic 🙄... Kod njih si samo moral donest svoj aparat i to je to. Stvarno glupo da dijete nece imat uspomenu na rodjendan u vrticu 😕. Moji imaju od svake godine i to mi je tak slatko, taj dan slavljeniku tete rade krunu i on kraljuje cijeli dan, pustaju im muziku, plesu i skacu... Dok su mi ovi dvojica 2. i 3. isli u isto vrijeme u vrtic onda bi ih isto tete dovele ovom drugom na rockas(jer nisu bili ista grupa), pa bi brat dobio krunu i to su mi tak slatke slike di su njih dvojica onak zagrljeni sa tim krunama na glavi 💙. Sad kad su vec prakticki odrasli , volim gledat te slike di su tak mali... Jedino ne mogu zamislit kolko je vremena vec prošlo😲. 

_____________________________

"Children will not remember you for the material things you provided,but for the feeling that you cherished them"


(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 270
   RE: Zimske i proljetne bebe 2019.
5.11.2018 17:02:34   
lidac0605
Imam i ja slavljenika ovaj mjesec, 25.😊Najstariji sinko ima "sweet 16"

_____________________________

"Children will not remember you for the material things you provided,but for the feeling that you cherished them"


(Odgovor članu lidac0605)
Neposredna veza do poruke: 271
   RE: Zimske i proljetne bebe 2019.
5.11.2018 20:02:39   
Snjeguljica_83
Tsh 1.17!😎U krvnoj slici su narušeni hematokrit nizak; MCHC visok i MPV nizak. Malo ću čačkati gugl. Hemoglobin je 122, donja granica je 119. Mogao bi biti viši, ali ajde.😶Katy, sretno sutra!😉Hipo, zavidim na malcu koji je aktivan. Baš super!! 😍 Moja mrva nije. Pa kako to...?😞😕

_____________________________

Velika cura user posted image
Mali veliki dečko user posted image
"Bog ne stavlja u srce želje koje ne misli ispuniti."

My Ovulation Chart

(Odgovor članu lidac0605)
Neposredna veza do poruke: 272
   RE: Zimske i proljetne bebe 2019.
6.11.2018 6:55:00   
hipo
Lidac, kod vas mora da je veselo sa slavljima, stalno se nesto festa ❤️
Snjegulji, supee za tsh. Javi sto si saznala za ostalo. Ja sad cekam red za vadit krv. Dosla u 10 do 7, vec je u cekaoni 103i2929 ljudi. Danas smo 19 tjedana. Kako ce carski bit  kad napunimo 38 tjedana, na pol sam puta. 

_____________________________

Mama najslađe mišice
GRAF

(Odgovor članu Snjeguljica_83)
Neposredna veza do poruke: 273
   RE: Zimske i proljetne bebe 2019.
6.11.2018 8:23:44   
lidac0605
Bome,Hipo,da,mi stalno nekaj slavimo user posted image ...eto sad on ima roćkas,9.12. imamo krstitke,5.1. M ima 3 godine,u 5.mj imamo 3 rođendana + krizmu iduće godine...veselo user posted image
Snjeguljo,bit će da je curka user posted image .Moja je sad isto bila poprilično mirna u trbuhu,nikad divljala,više su to bila neka protezanja-ja sam to pripisivala posteljici naprijed i tome kaj ležim.Dečki su mi bili pak divljaci sam takvi u trbuhu(a sa zadnja 2 sam isto ležala pa ih to nije spriječilo u divljanju user posted image ),ponekad sam imala osjećaj da će iskočit na pupak van user posted image
Hipo,već pola prošlo user posted image ,pa kud prije user posted image

< Poruku je uredio lidac0605 -- 6.11.2018 8:25:27 >


_____________________________

"Children will not remember you for the material things you provided,but for the feeling that you cherished them"


(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 274
   RE: Zimske i proljetne bebe 2019.
6.11.2018 9:14:37   
Snjeguljica_83
Lidac, kažem ti ja da je cura...🌸

_____________________________

Velika cura user posted image
Mali veliki dečko user posted image
"Bog ne stavlja u srce želje koje ne misli ispuniti."

My Ovulation Chart

(Odgovor članu lidac0605)
Neposredna veza do poruke: 275
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  9 10 [11] 12 13   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  9 10 [11] 12 13   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos maloj djeci?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!